Zdrava priča

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Набеђен »

Prelazni rok

S obzirom na veliki uspeh i na mogućnost za postizanja još večeg rezultata rešio sam da se u ovom prelaznom roku pojačam tj. da potrošim novac.

Слика

Prva pozicija koju sam jurio je pozicija napadača. Spasojević se vratio sa pozajmice u Čukarički i rešio sam da tu dovedem iskusnog igrača koji će se rotirati sa Štulićem i Makarićem. Prave opcije za transfer stvarno nije bilo a nije mi u interesu da preplatim igrača tako da sam tražio pozajmice. Prvi pik mi je bio Moukoko ali on nije bio zainteresovan za dolazak kod nas. Nakon toga sam prešao na drugu opciju a to je Mergim Berisa koji nastupa za Fiorentinu. Dogovor je da dođe na pozajmicu od 6 meseci uz naše plaćanje celokupne zarade što je otprilike oko 900 hiljada trošak za nas. Ne ističe se ni u čemu a opet su mu svi atributi korektni a pritom ima i veće iskustvo od mog dvojca u napadu.

Слика

Druga pozicija koju sam rešio da pojačam je pozicija ofanzivnog veznog. Lazar Pavlović će ostati prva opcija ali sam rešio da pojačam konkurenciju sa Burakom Inceom. Turčin će biti zamena za Danila Pantića koji će dobiti manju ulogu u timu i eventualno će igrati poneki meč u ligi. Burak je mlad, ima sjajnu tehniku i prekid i ono što je bitno još puno prostora za napredak. Vrlina mu je što može da odigra i na poziciji centralnog veznog kao plejmejker. Za njegovo dovođenje sam izdvojio 4 miliona. Mogao sam i manje da sam se na ovaj potez odlučio godinu dana ranije kada mi ga je Arnaut prvi put i predložio ali tada mi je bilo žao novca jer sam se nadao da ću uspeti bolju opciju da pronađem.


Omladinci

Savo: Kao što sam ti i najavio, spremio sam prezentaciju mladih igrača koji dominiraju za omladinski sastav i koji bi po mojoj proceni trebali da dobiju prostor u finišu prvenstva da bi se polako spremali za veće izazove.

Krenuo bih od golmana. U pitanju je Đorđe Pantić. Prošle godine ga je Iliev pronašao i prosledio omladinskom timu i od tada je nezamenljiv na golu. Definitivno nije spreman za prvi tim i sa njim treba biti strpljiv.

Sledeći je Marko Lomić koji igra na poziciji levog beka. On je godinu dana stariji i na pragu je prvog tima. Čak bih ti i predložio da se već sad stavi kao izmena ali konkurencija je prejaka da bi to uradili. Za njega bi možda na leto trebalo naći klub u koji će da ode i da se razvija. Centaršut je nešto na šta je stavljen akcenat kada je u pitanju njegov napredak.

Još jedan koga je Iliev pronašao je Simon Vukčević. Crnogorac koji igra na poziciji levog krila. Igra od sjaja do očaja što je i normalno za nekog njegovih godina. Treba ga pratiti i videti da li može postati igrač za prvi tim.

Još jedan momak na koga treba obratiti pažnju je i Andrija Delibašić. Mislim da od njega možemo očekivati igrača Štulićevog kvaliteta. Za njega bi bilo jako dobro da ide na pozajmici od leta da bi podigao nivo svoje igre jer je ovaj nivo prevazišao.

Слика

A za kraj sam ostavio biser. Stevan Jovetić. Njega si i sam primetio s obzirom da si mu već pružao prilike a sad mislim da je došlo vreme da se i to poveća. Ozbiljan potencijal koji drugu godinu za redom dominira u omladinskoj ligi i u Ligi šampiona za omladince. I dalje ima 16 godina što mu je dodatni plus. Od naredne godine bi on definitivno morao da bude u tri napadača koje koristiš.


Sledeći nastavak - Totenhem

PS. dajem nadimke klincima po poznatim igračima da bih lakše pamtio pozicije na kojima igraju
Корисников грб
Beli Brat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 01 Окт 2019, 12:01
Место: Ivanjica
Klub koji vodite: Fk Crvena Zvezda
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Beli Brat »

Brate koji facepack i skin koristis?
Samo gazi, a kako si ovo namestio sa mladim igračima?
"Zvezdini su navijaci
od atomske bombe jaci.."
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Набеђен »

Cut out facepack
Priisek dark skin

Što se tiče slika za mlađe igrače, našao na netu. Ne znam smem li da postavljam ovde link ka drugom forumu na kom stoji u bazi sve slike Jovetića otkad se pravi ovaj facepack.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Набеђен »

Totenhem - Partizan 1:0

Слика

Ja: Šta kažeš Savo, 60 000 ljudi došlo da nas gleda, ne smemo da se obrukamo. Jel su izašli u očekivanom sastavu?

Savo: Da, ukratko nemaju sa čim da nas iznenade, ni mi njih, mislim da su oba sastava očekivana.

15. minut - Ja: Dobro smo počeli, čvrsti smo, sviđa mi se to. Samo da nastavimo da širimo igru i da probijamo po bokovima, moraju da pokleknu bar jednom. Mnogo bi značio taj gol u gostima pred revanš.

40. minut - Paun: Finiš poluvremena, hoćemo u malo defanzivniju varijantu?

41. minut - Ja: Ne! Idemo sad da ih šokiramo.

45. minut - Savo: Primismo gol u poslednjim sekundama poluvremena. Šapić zakasnio da pokrije Damsgarda i primismo ga glavom.

Ja: Ne smemo da padnemo momci sad u drugom poluvremenu. Nastavimo na isti način, verujem da možemo da možemo da iznenadimo i dalje.

90. minut - Savo: Čvrsto drugo poluvreme, previše grešimo kad dođemo pred njihov gol, baš nam nije dan. I pored tri izmene nismo uspeli ozbiljnije da zapretimo.

Paun: Al ipak pozitivan rezultat pred revanš, doći će oni u Beograd a tu su naši.


Partizan - Totenhem 2:0

Слика

Savo: Au čoveče, krcat stadion. Bukvalno sam jedva odvojio kartu za najboljeg drugara.

Ja: Ovo je atmosfera koja donosi četvrtfinale Lige šampiona u Beograd, ajmo momci, možemo i hoćemo!

45. minut - Paun: Taktički smo ih uništili, fizički delujemo mnogo bolje, znači što su ovi koji su u prvih 11 preskočili prethodne dve utakmice, svežiji smo.

Ja: I dalje ne možemo do gola, ne mogu da verujem. Al ne menjam ništa, mora sa boka doći upotrebljiva lopta.

49. minut - Savo: GOOOOOL!!! Čolić!!! Asistencija Nišića sa boka, dobro kombinovao sa Ristićem. Pravi trenutak za gol, ajmo još!

70. minut - Paun: Makarić, Nišić, Popesku ne mogu da nastave, zamenimo ih da bi mogli da nastavimo u ovako visokom ritmu. I dalje imamo terensku inicijativu, ništa ne menjaj taktički.

71. minut - Ja: Berisa, Burak i Jevremović da uđu. Jevreme, hoću od tebe što više probijanja i centaršuteva u tvom stilu!

91. minut - Savo: Produžeci, predlažem da zameniš Čolića, jako se slabo kreće, nema više snage.

92. minut - Ja: Neka uđe Vlahović, nek preore teren u ovih poslednjih pola sata.

115. minut - Paun: Idemo ka penalima, odoh da se pozabavim analizom kako brani ovaj njihov Livaković i gde se najčešće baca da bi momci znali.

116. minut - Ja: IDEEEEE!!! BERISAAAA BRE! To Joco majstore, kako si centrirao, bravo! Auuu, infarkt! Gledaj navijače.

120. minut - Savo: Kakav meč, kakav trijumf, momci su bili neverovatni. baš veliki uspeh za nas.

Слика

Vazura: Svaka čast šefe na odličnom meču i velikom uspehu, ovo diže cene igračima, moći ćemo opet da živimo od prodaje.

Ja: Valjda ćemo nešto i da potrošimo, zaslužili smo.

Vazura: Polako, videćemo, teška je situacija svuda i dalje se osećaju posledice korone.

Ja: Duvaj ga (sebi u bradu). Hvala, vidimo se, lepo je bilo videti te


Sledeći nastavak - Real Madrid
Корисников грб
Beli Brat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 01 Окт 2019, 12:01
Место: Ivanjica
Klub koji vodite: Fk Crvena Zvezda
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Beli Brat »

Набеђен пише: 03 Јун 2021, 00:13 Cut out facepack
Priisek dark skin

Što se tiče slika za mlađe igrače, našao na netu. Ne znam smem li da postavljam ovde link ka drugom forumu na kom stoji u bazi sve slike Jovetića otkad se pravi ovaj facepack.
A kako ova fora da stari igraci budu klinci opasno mi se svidja
"Zvezdini su navijaci
od atomske bombe jaci.."
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Набеђен »

Real Madrid - Partizan 3:2

Слика

Ja: Prvi put sam ovde, nije im loš stadion.

Savo: Preteško je igrati ovde, jedan od najtežih domaćih terena na kojima sam igrao.

Paun: Možda smo trebali da krenemo malo defanzivnije, smatram da je previše da ostanemo bez 3 igrača u odbrani.

Ja: Igramo ofanzivno cele sezone, nastavićemo tako, hoću da ponosni izađemo sa mislima da smo sve od sebe dali.

15. minut - Paun: Dominantni su, ne uspevamo da dodjemo do poseda niti do neke realne prilike. Krila su nam potpuno zatvorena.

27. minut - Savo: Azar, 1-0 i to glavom pored Stjepanovića. Oseća se nedostatak Svetozara Markovića.

38. minut - Savo: 2-0... Katastrofa. Ipak ne! Ofsajd. Živeo VAR!

44. minut - Savo: 1-1! Berisa. Au kako je po desnom krilo prošao Štulić.

44. minut - Ja: Još će ispasti da ćemo napraviti i krilo od njega, nije mu ovo prvi put da ovako radi.

Ja: Momci, nećemo da letimo, imamo odličan rezultat za sad, igrom ne mogu da budem zadovoljan ali svestan sam i da nije sve do nas. Nastavimo sa borbom, šta god da se desi ne smete da padnete, branite svoj ponos do poslednjeg sudijskog zvižduka.

61. minut - Savo: Militao sačekao odbitak nakon prekida, 2-1 povedoše. Šteta, nisu toliko bolji bili u drugom delu.

68. minut - Paun: Pa jebote, isti gol dadoše opet. Sad samo Benzema postavio nogu da lopta uđe u gol. Odoše na 3-1 ni krivi ni dužni.

70. minut - Ja: Nek uđu Jović, Pavlović i Zdjelar. Da probamo ritmom da iskoristimo njihov umor.

89. minut - Ja: Dodaj Pavloviću, dodaj imaš igrače! Pas! Pas! Gooool, to majstore!!!

Savo: Au, kakav prodor J***m ti život. Uzeo je loptu sa naše polovine prešao trojicu uključujući i golmana i postigao gol. I mi imamo našeg Maradonu.

Kraj! Vidimo se u Beogradu.


Partizan - Real Madrid 2:1

Слика

Ja: Opet, pun stadion. Vazura samo trlja zadovoljno ruke.

Paun: Sem promena u sastavu taktički izlazimo na isti način. Vratili su se Marković i Petrović u prvih 11 nakon odrađene suspenzije a Lazar Pavlović je dobio priliku da nastavi tamo gde je stao.

14. minut - Savo: Goool! Idemo! Opet Lazar Pavlović, loše je izbio loptu Kurtoa nakon centaršuta. Tačno na nogu Pavlovića. Sad je sve u našim rukama.

40. minut - Paun: Igramo odlično. Oni su bez prilike za sad, imaju posed nešto veći ali ne uspevaju da nam naude

Momci, ajmo u drugom poluvremenu isto da odigramo. Možete vi to.

50. minut - Savo: Dosta prekida ima i prekršaja, ovaj samo deli žute kartone. Promenili smo taktiku iublažili startove.

60. minut - Ja: A u ku***! Kakav šut Krosa. Ovo se ne brani. Joviću, ulaziš umesto Popeskua. Makariću, menjaš Štulića, danas mu ništa ne ide od noge.

62. minut - Paun: Penal! Čist nažalost.

Savo: Brani Petrović! Bravo junačino.

80. minut - Savo: Bogami ne uspevamo ništa, oni su se malo povukli, postavili su taj bedem ispred gola i vrlo dobro to rade.

90. minut - Paun: 5 minuta nadoknade. Ajde Bože pomozi.

90+4. minut - Ja: Sad ili nikad, vidi nemaju nikog u odbrani, ala su se zeznuli.

Savo: Berisa odlično probio po boku. Dodaj mu sam je!

Paun: Gooooooooooool!

Ja: Auuu, bomba! Pobeda bre. Kralj je pao!

Savo: Odličan kontranapad. Berisa u pravom momentu odigrao za Makarića koji je spustio loptu u donji levi ugao.


Sledeći nastavak: Bajern Minhen
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од aca delija »

de je nastavak
alex98ks
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 17 Мај 2014, 20:14
Место: Kruševac
Has thanked: 36 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од alex98ks »

Ne vidi se ništa na slikama..
:warrior:
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Zdrava priča

Порука од Набеђен »

Прича је стара, из 21 верзије, неће бити наставка.
На сликама су иначе реалне слике, играча или навијача
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”