Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Wizz »

Dugo sam razmisljao da krenem ovu pricu, svi znamo da Partizan ima najbolju omladinsku skolu u Evropi. Tako da sam odlucio da krenem pricu u kojoj cu da guram mlade igrace Partizana, u ovoj FM prici ne gledam svoj napredak tacnije neko odlazenje iz kluba, cilj mi je da sto duze ostanem u Partizanu i mozda jednog dana imam sve igrace u ekipi iz omladinske skole. Takodje sam odlucio da nemam pravo kupovati strance i igrace starije od 21 godinu, naravno ako je ponuda dobra i ne mogu da odolim dovescu :rugalica: , ali trenutno je moja zelja da ne dovodim takve igrace.
Naravno posto nista ne moze preko noci, tako se ni ekipa ne moze podmladiti preko noci. Ispod ce pisati lista kako planiram da mi izgleda sastav.

Golmani
Vladimir Stojkovic[Transfer Lista]
Nemanja Stevanovic[Transfer Lista]
Aleksandar Popovic
Matija Gocmanac

Stoperi
Igor Vujacic
Svetozar Markovic
Macky Bagnack

Desni bek
Aleksandar Miljkovic
Dragan Bojat

Levi bek
Ivan Obradovic
Slobodan Urosevic

Vezni red
Bibars Natcho
Aleksa Pejic
Milos Jojic
Uros Knezevic

Prednji vezni
Lazar Pavlovic
Seydouba Soumah

Krila
Filip Stevanovic
Takuma Asano
Lazar Markovic
Filip Holender
Samed Bazdar
Vanja Vlahovic
Nemanja Jovic

Napadaci
Filip Holender
Bajbek
Milutin Vidosavljevic
Nikola Stulic

Klub su napustili:
Sasa Zdjelar - Krasnodar - €775k
Aleksandar Scekic - Sochi - €600k
Rajko Brezancic - Al-Fayha - €250k
Bojan Ostojic - Al-Taawoun - €41k
Milan Smiljanic - Maccabi Haifa - €27.5k (€31k)
Dusan Lalatovic - FK Rad - Pozajmica

Ostali klinci kao sto su Nikola Colic i ostali su otisli po pozajmicama da bi stekli iskustvo igranja u SuperLigi Srbije.

Dolasci
Milutin Vidosavljevic - Cukaricki - €1M (€1.3M)
Aleksa Pejic - Proleter - €500k (€525k)

Vladimiru Stojkovicu sam oduzeo kapitensku traku, i dao je Bibarsu Nathu, iznenadilo me je da se nije previse pobunio.
Uros Knezevic je stavljen da trenira na poziciji centralnog veznog, posto je trenutno defanzivni.
Najveci mi je problem desni bek, rado bih doveo Aleksandra Filipovica, ali on ima dosta vise godina od koliko meni treba, potrazicu po ligi ako ima neki klinac U21, dok mi se ne vrati Cucin sa pozajmice.

Finansije:

Planiram da vecinu novca ulazem u mladje kategorije, razvijam omladinsku skolu na jos vecem nivou i dovodim kvalitetne trenere za mladje kategorije.

Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од poslednji.romanticar »

Sretno!! Imao sam i ja nešto slično u planu, odmah sam pola ekipe prodao i doveo nekoliko mladih igrača. Ja sam počeo sa Radničkim iz Kragujevca i da razvijam domaće talente i da napravim jedan od najboljih omladinskih pogona u ovom dijelu Evrope.
Слика
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Wizz »

poslednji.romanticar пише: 17 Апр 2021, 02:03 Sretno!! Imao sam i ja nešto slično u planu, odmah sam pola ekipe prodao i doveo nekoliko mladih igrača. Ja sam počeo sa Radničkim iz Kragujevca i da razvijam domaće talente i da napravim jedan od najboljih omladinskih pogona u ovom dijelu Evrope.
Hvala, takođe srećno. Ako imaš nekog igrača U21 da predložiš napiši, trenutno mi je potreban desni bek, probao Vlalukina, ali nije hteo, ostali su slabog kvaliteta, a Bojat je mlad nemam puno poverenja u njega, a i igra naizmenično te dobro te loše, Miljkon mi se povredio na 2-3 meseca tako da sam ostao samo sa Bojatom na desnom beku. Doveo bih Aleksandra Filipovića kao i u svakom sejvu, ali time bih prekršio pravila koja sam postavio.
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Набеђен »

Брате, како ти неће Влалукин? Ја га довео одмах на почетку. Чак сам успео и да га натерам да се посвађа са Металцем и да оде на трансфер листу па сам га потписао за 475хиљ
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Wizz »

Набеђен пише: 17 Апр 2021, 12:55 Брате, како ти неће Влалукин? Ја га довео одмах на почетку. Чак сам успео и да га натерам да се посвађа са Металцем и да оде на трансфер листу па сам га потписао за 475хиљ
Ne znam brate, bukvalno sam pokusao da ga dovedem Metalac je pristao, ali on nije bio zainteresovan da potpise za Partizan.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од poslednji.romanticar »

Wizz пише: 17 Апр 2021, 02:08
poslednji.romanticar пише: 17 Апр 2021, 02:03 Sretno!! Imao sam i ja nešto slično u planu, odmah sam pola ekipe prodao i doveo nekoliko mladih igrača. Ja sam počeo sa Radničkim iz Kragujevca i da razvijam domaće talente i da napravim jedan od najboljih omladinskih pogona u ovom dijelu Evrope.
Hvala, takođe srećno. Ako imaš nekog igrača U21 da predložiš napiši, trenutno mi je potreban desni bek, probao Vlalukina, ali nije hteo, ostali su slabog kvaliteta, a Bojat je mlad nemam puno poverenja u njega, a i igra naizmenično te dobro te loše, Miljkon mi se povredio na 2-3 meseca tako da sam ostao samo sa Bojatom na desnom beku. Doveo bih Aleksandra Filipovića kao i u svakom sejvu, ali time bih prekršio pravila koja sam postavio.
Jedni od najboljih U21 igrača su Dario Grgić i Mitar Ergelas iz Čuke, Mirko Topić iz Vojvodine. Doveo sam besplatno Đorđa Jovanovića, momak rastura. Što se tiče beka, David Dunđerski. Kod mene se znao solidno razviti.
Слика
Evo tim sa kojim napadam titulu i Conference League. Zukić, Pavlović i Filip Stevanović su došli na pozajmice
Слика
Ljuxi
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 25 Феб 2018, 18:07
Место: Serbia
Has thanked: 1 time
Been thanked: 30 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Ljuxi »

Dragan Stojisavljevic
Borisav Burmaz
Sapic i Kovac iz Cukarickog
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Partizan na pogonu omladinske skole i domacih mladih igraca

Порука од Wizz »

Hvala na predlozima, trenutno je zimski prelazni rok doveo sam Dundjerskog(€1.3m) posto cu najverovatnije da isteram Miljkona jer se lako povredjuje, a i ne mogu da izvucem nikakav kesh od njega. Sto se tice Djordja Jovanovica, razmisljao sam se da ga dovedem, ali na kraju sam doveo Saponjica iz Atletiko Madrida, bas me zanima kako ce da napreduje u Partizanu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”