Igrivost u 2020.

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Igrivost u 2020.

Порука од draskobg »

Ljudi,

Igram fm, ja mislim od cm 02/03... Sto se ovog menadzera tice, mislim da komplikovaniji nisam igrao... Pa dal je moguce da koji god tim da uzmem, vec posle par utakmica, sve mi se raspada, nista konstantno nije. Dal su nesto promenili, stavili na ``hard``, pojma nemam ali ne bih da dolazim u situaciju da lomim monitor... Covece, 30 suteva na gol, nista. Jedan njihov i gol. Pritom, ono sto me ubija, a nikako da promene.... Kako komp zna za klinca da je talenat i da ima PA 180 i sa 17 godina trazi 70 miliona za njega...

Ima li ko slicna iskustva da podeli?

:cheers:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Igrivost u 2020.

Порука од Branko95 »

draskobg пише: 26 Јан 2020, 23:19 Ljudi,

Igram fm, ja mislim od cm 02/03... Sto se ovog menadzera tice, mislim da komplikovaniji nisam igrao... Pa dal je moguce da koji god tim da uzmem, vec posle par utakmica, sve mi se raspada, nista konstantno nije. Dal su nesto promenili, stavili na ``hard``, pojma nemam ali ne bih da dolazim u situaciju da lomim monitor... Covece, 30 suteva na gol, nista. Jedan njihov i gol. Pritom, ono sto me ubija, a nikako da promene.... Kako komp zna za klinca da je talenat i da ima PA 180 i sa 17 godina trazi 70 miliona za njega...

Ima li ko slicna iskustva da podeli?

:cheers:
Pa zna, jer i on ima trenere i skaute sa judgment ability. To im je u poslednjih par godina mozda i najbolja stvar koju su uradili i ovako im je odnosno komp uzasan.
VEKICA
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 11 Феб 2020, 22:48
Status: Није на вези

Re: Igrivost u 2020.

Порука од VEKICA »

draskobg пише: 26 Јан 2020, 23:19 Ljudi,

Igram fm, ja mislim od cm 02/03... Sto se ovog menadzera tice, mislim da komplikovaniji nisam igrao... Pa dal je moguce da koji god tim da uzmem, vec posle par utakmica, sve mi se raspada, nista konstantno nije. Dal su nesto promenili, stavili na ``hard``, pojma nemam ali ne bih da dolazim u situaciju da lomim monitor... Covece, 30 suteva na gol, nista. Jedan njihov i gol. Pritom, ono sto me ubija, a nikako da promene.... Kako komp zna za klinca da je talenat i da ima PA 180 i sa 17 godina trazi 70 miliona za njega...

Ima li ko slicna iskustva da podeli?

:cheers:
BOJAO SAM SE DA JE TO SAMO KOD MENE.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”