Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
vladimir95
Youth Team Coach
Поруке: 65
Придружен: 02 Мар 2017, 20:55
Место: beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од vladimir95 »

puka пише: 18 Дец 2019, 20:53
vladimir95 пише: 18 Дец 2019, 20:03
puka пише: 18 Дец 2019, 00:05

Proveri 3 stvari: Ram,driver grafe,hdd/ssd..
Graficka je slabija neka stara nvidia, ram je 8 a hdd je skoro prazan
Nije biyno to sto si naveo i kolicina memorije,vec ispravnost tih komponenti.
Dobro ali fm 19 mi radi bez ikakvih problema sa ubacenim svim grafickim dodacima
Корисников грб
dule_lfc
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 02 Нов 2010, 18:37
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dule_lfc »

Dimitrije08 пише: 19 Дец 2019, 08:32
dule_lfc пише: 18 Дец 2019, 22:53
Dimitrije08 пише: 17 Дец 2019, 13:29 Da li neko zna nekog dobrog assost managera koji zeli da dodje u Zvezdu?
Ja sam doveo Ramba :smeker:
Kog Ramba?
Petkovic brate Petkovic
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

dule_lfc пише: 19 Дец 2019, 21:05
Dimitrije08 пише: 19 Дец 2019, 08:32
dule_lfc пише: 18 Дец 2019, 22:53

Ja sam doveo Ramba :smeker:
Kog Ramba?
Petkovic brate Petkovic

Znam,ali hvala ti!
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

vladimir95 пише: 19 Дец 2019, 20:08
puka пише: 18 Дец 2019, 20:53
vladimir95 пише: 18 Дец 2019, 20:03

Graficka je slabija neka stara nvidia, ram je 8 a hdd je skoro prazan
Nije biyno to sto si naveo i kolicina memorije,vec ispravnost tih komponenti.
Dobro ali fm 19 mi radi bez ikakvih problema sa ubacenim svim grafickim dodacima
Igrica je ista kao i fm19,ne vidim tu problem,onda jedino poskidaj zadnje drivere,net framework,directx,uradi win 10 update.
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Jel zna neko sta najvise utice na igrace od onih atributa "supporter profile "? Da li visok "passion" navijaca domaceg tima moze negativno da utice na gostujuci tim ? Ili je to "temperamental" ?
Корисников грб
Hajdukovac
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 01 Окт 2018, 14:17
Место: Zadar
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Hajdukovac »

Orthodox пише: 19 Сеп 2019, 22:14
FOOTBALL MANAGER DEBITUJE NA NOVOJ PLATFORMI



Слика


Football Manager će se pojaviti na novoj platformi.

Football Manager 2020 će biti povezan i moći će da se pokreće preko Google Stadia cloud-a. Stadia omogućava da se preko Google centra pokreću zahtevnije igrice sa zahtevnijom grafikom i procesorom kako bi se rasteretio vaš hardver. To znači da ne morate da imate top mašinu kako bi uživali u FMu jer možete sada da igrate preko Stadie na bilo kom TVu ili uređaju povezanom sa Google Chrom-om. Po prvi put u istoriji FM će biti direktno biti dostupan na nekoj platformi, a više informacija o Google Stadia kao i pre order iste, možete pronaći OVDE

Football Manager će naravno kao i do sada biti dostupan na uobičajene načine, a nova platforma Stadia će omogućiti i da oni sa slabim mašinama uz simboličnu mesečnu naknadu mogu da pokrenu FM i direktno preko Google Stadia servera i uživaju u punom kapacitetu igre.
@orthodox pocea bi ka i lani uvod u Brazilsko prvenstvo te napravio uvod u zasto odabrati jedan od 12 brazilskih velikana iz gradova Rija (Flamengo, Fluminensea, Botafogo, Vasco), Sao Paula (Sao Paulo, Corinthians, Palmeiras, Santos), Porto Alegrea (Internacional-njega cu prvog jer je moj omiljeni brazilski klub i Gremio), Belo Horizonta (Atletico MG i Cruzeiro) te Athletico PR i Bahiu. Znaci 14 klubova bi odradia plus uvod u Brazilsko prvenstvo. Iza tog bi odradia neke argentinske klubove (Rover, Boca, Racing, Indepediente, rasadnik talenata Velez, Indepediente, Newells Old Boys) te neke od ostalih juznoamerickih velikana iz drugih zemalja (Penarol, Nacional - Urugvaj, Atletico Nacional, Millionarios, Deportivo Cali, Union Santa Fe - Kolumbija, Colo Colo, Universidad Chile - Cile itd). Ako to stignem odradit cu meksicku ligu te klubove (Club America, Tigres, Pumas, Monterey,Chivas)
I kako mogu pribaciti jezik na latinicu?
Ajmo bijeli aleeee
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

puka пише: 20 Дец 2019, 12:35
Igrica je ista kao i fm19,ne vidim tu problem,onda jedino poskidaj zadnje drivere,net framework,directx,uradi win 10 update.
Ne bih bas rekao da je ista na 19 sam imao pet zvezdica za grafiku, a na 20 samo jednu :waller:
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Ja igram na very high grafiku i odlicno izgleda..
Lekic019
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 16 Јун 2012, 10:53
Место: Negotin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Lekic019 »

Da li zna neko na koji način bih mogao da povećam bazu igrača u već pokrenutoj igri? Pretpostavljam da ona opcija od početka nije moguća, pa me zanima kako bi i da li add league opcija omogućila da se pojave igrači koji bi na početku igre bili u tok klubu?

npr. Neko nije loadovao igrače i ligu iz Srbije, u toku igre, posle 3-4 sezone, loaduje srpsku ligu. Da li se njemu u save u Partizanu pojavljue Strahinja Pavlovic i ostali igrači Partizana ?
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Lekic019 пише: 22 Дец 2019, 08:10 Da li zna neko na koji način bih mogao da povećam bazu igrača u već pokrenutoj igri? Pretpostavljam da ona opcija od početka nije moguća, pa me zanima kako bi i da li add league opcija omogućila da se pojave igrači koji bi na početku igre bili u tok klubu?

npr. Neko nije loadovao igrače i ligu iz Srbije, u toku igre, posle 3-4 sezone, loaduje srpsku ligu. Da li se njemu u save u Partizanu pojavljue Strahinja Pavlovic i ostali igrači Partizana ?
Pojavljuju se ,ali samo ako su i dalje u klibu.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Branko95 пише: 14 Дец 2019, 21:56
U poslednja dva menadzera je determination previse OP. Na njega mozes utices preko mentorskih grupa. Ja u prvom timu imam 10 klinaca od kojih mi mozda 5 igraju zbog onog glupog pravila, a ostali su u mentorskim grupama. I redovno igraju za u19 jer sam stiklirao da mogu da igraju. Znaci u sustini samo treniraju sa prvim timom, a igraju za u19. Par regena mi je bukvalno eksplodiralo tako, uz recimo Cveticanina koji i sam ima veliki determination. Objavicu sutra skrinsotove, nisam u stanu sad.


Mnogo brze ce ti napredovati igrac sa determination 15+ nego sa 11-12. Praktikujem da prodajem sve igrace sa determination ispod 10, jer kad su mladji sporije napreduju a kad su stariji brze im padaju ocene jer jelte nisu "odlucni i istrajni". Marina sam prodao posle prve sezone, nema poente da bude tu, ocene ce mu stalno padati. Dovedi Nestorovskog recimo, em je bolji od svih spiceva u Zvezdi, em ima determination 20.

Recimo ako ti regen ima deter 7, a stariji igraci u grupi 13-14 njemu ce skakati malo deter. Imas month mentoring review sto ti salje DOF gde vidis da li je neko napredovao. Moze da se desi da igrac i pokupi neki traits u grupi, isto tako i da mu padne determination.
Kako postavljes mentore? jel iste pozicije, koliko igraca stavis u grupu, jel samo jednog starijeg a ostale mlade?
nikada nisam to preteran koristio jer je pre bilo vise manje nebitno.

Kakva su ti iskustva sa Preferred Moves?

I da li onaj kurs liderstva nesto znaci i sta konkretno?
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Изашао је нови апдејт 20.2.3, да ли неко зна шта је исправљено и вреди ли кренути нови сејв ако има побољшања у МЕ!?
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Filip991 пише: 22 Дец 2019, 18:28
Branko95 пише: 14 Дец 2019, 21:56
U poslednja dva menadzera je determination previse OP. Na njega mozes utices preko mentorskih grupa. Ja u prvom timu imam 10 klinaca od kojih mi mozda 5 igraju zbog onog glupog pravila, a ostali su u mentorskim grupama. I redovno igraju za u19 jer sam stiklirao da mogu da igraju. Znaci u sustini samo treniraju sa prvim timom, a igraju za u19. Par regena mi je bukvalno eksplodiralo tako, uz recimo Cveticanina koji i sam ima veliki determination. Objavicu sutra skrinsotove, nisam u stanu sad.


Mnogo brze ce ti napredovati igrac sa determination 15+ nego sa 11-12. Praktikujem da prodajem sve igrace sa determination ispod 10, jer kad su mladji sporije napreduju a kad su stariji brze im padaju ocene jer jelte nisu "odlucni i istrajni". Marina sam prodao posle prve sezone, nema poente da bude tu, ocene ce mu stalno padati. Dovedi Nestorovskog recimo, em je bolji od svih spiceva u Zvezdi, em ima determination 20.

Recimo ako ti regen ima deter 7, a stariji igraci u grupi 13-14 njemu ce skakati malo deter. Imas month mentoring review sto ti salje DOF gde vidis da li je neko napredovao. Moze da se desi da igrac i pokupi neki traits u grupi, isto tako i da mu padne determination.
Kako postavljes mentore? jel iste pozicije, koliko igraca stavis u grupu, jel samo jednog starijeg a ostale mlade?
nikada nisam to preteran koristio jer je pre bilo vise manje nebitno.

Kakva su ti iskustva sa Preferred Moves?

I da li onaj kurs liderstva nesto znaci i sta konkretno?
Mentorske grupe drzim po pozicijama, obicno imam jednog sa velikim Det(16-17+),dva tri starija igraca sa(13-15) i par mladih. Bitno je da pratis ko ima kakav uticaj u grupi.

Ako klinac ima veci Det od glavnog u grupi onda ga ne ubacujem, nego ga ubacim u grupu sa ostalim mladim sa visokim Det, jer se pojave regeni sa bas velikim Det tipa 17-20 kapiram ako su zajedno u grupi da nece padati.

Ono sto je najbitnije da uradis u ovom fm jeste da mladog igraca cim ga dobijes prebacis u prvi tim jer sam primetio da im pada Det u u19, a u Graficaru je tek uzas. Zakucao mi Det na dvojici igraca na 4 i manje za jednu polusezonu, cak i manje, ali sam tek kasno primetio. Znaci cim dobijes regene odmah ubacis u prvi tim ove sto valjaju, ali im stavis da igraju za u19 90 minuta. Imam sad jednog klinca koji je imao 9 Det i personaliti controversial(valjda se ovako pise) i lepo mi napreduje, cak je i personaliti promenio. Izbacicu slike par regena kad budem za kompom.

Jeste, vrlo lako pokupe i preferred moves. Zato ih drzim po pozicijama.

Nisam slao igrace na taj kurs, to planiram svakako da testiram.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Neven »

A kako uopšte ida kreiram grupe?
NIsam nikad obraćao pažnju na to..
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Neven пише: 23 Дец 2019, 14:34 A kako uopšte ida kreiram grupe?
NIsam nikad obraćao pažnju na to..
Treninga pa mentoring, i onda imas opciju add group pa onda ides na add player.

Par primera kako su grupe uticale na igrace, uglv regene.

Evo i kako meni trenutno izgledaju grupe,

Nestorovski ima prevelik uticaj i Det 20 pa sve drzim u istoj grupi, on mi je must buy na ovom FM sto se tice vecitih, kad god se neki igrac zali samo posaljete Nestora da resi to. :ole: Ali on je neka druga prica :shy: :shy: :shy:

Inace bi podelio tu grupu na dve. Ima sad dve grupe; napad/krila i odbrana. Nemam igraca sa velikim Det na poziciji golmana i veznog reda pa nemam za tu poziciju grupe trenutno.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Ja više ne znam šta da radim sa ovim napadaom na ovom FMu....
znaci gol po meču i to je to, a suteva zilion...
koliko god dobro igrao dam jedan gol i to iz dubinske lopte sa moje polovine u prazno između dva defanzivca i naleti moj i da ga i onda lako se dogodi i da ga primim i ako dominiram.
ni ovaj novi fix nista promenio nije :nasty: :censored:

plus krila ne rade :censored: u treningu stalno radim napad po kirlima i krila stalno 6.6 ... :gunman: :gunman:
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Filip991 пише: 23 Дец 2019, 22:59 Ja više ne znam šta da radim sa ovim napadaom na ovom FMu....
znaci gol po meču i to je to, a suteva zilion...
koliko god dobro igrao dam jedan gol i to iz dubinske lopte sa moje polovine u prazno između dva defanzivca i naleti moj i da ga i onda lako se dogodi i da ga primim i ako dominiram.
ni ovaj novi fix nista promenio nije :nasty: :censored:

plus krila ne rade :censored: u treningu stalno radim napad po kirlima i krila stalno 6.6 ... :gunman: :gunman:
Ово је све тачно.
Не знам само шта је изменио апдејт и да ли је нешто битно поправио у МЕ јер још играм стари сејв.
Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Vladimir1307 »

Filip991 пише: 23 Дец 2019, 22:59 Ja više ne znam šta da radim sa ovim napadaom na ovom FMu....
znaci gol po meču i to je to, a suteva zilion...
koliko god dobro igrao dam jedan gol i to iz dubinske lopte sa moje polovine u prazno između dva defanzivca i naleti moj i da ga i onda lako se dogodi i da ga primim i ako dominiram.
ni ovaj novi fix nista promenio nije :nasty: :censored:

plus krila ne rade :censored: u treningu stalno radim napad po kirlima i krila stalno 6.6 ... :gunman: :gunman:
Čini mi se da je ovim poslednjim updejtom to još više došlo do izražaja, odigrao sam 5 utakmica od kada je izašao i sve su mi sa 1-0 ili 1-1 uz odnos šuteva, ukupno za 5 utakmica negde oko 70 - 20 u moju korist. Napadači koji mi igraju, imaju solidne ocene, ali šut sa 7, 8 metara je KRIMINALAN (po utakmici je prosek takvih šansi 6-7), golman hvata živu bez problema, da mi je znati koliko ovi što prave FM imaju pojma o fudbalu.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dubaRA7 »

Izaći će oko nove godine novi apdejt, pa će verovatno poboljšati situaciju.Lično nemam preteranih problema što se tiče golova al' to je verovatno što igram 4-4-2 i 3-5-2 formacije i zaista dva napadača funkcionišu veoma dobro. S druge strane primetio sam da ljudi koji igraju popularne 4-2-3-1 i 4-1-4-1 se muče . Baš ću da probam.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Vladimir1307 пише: 24 Дец 2019, 07:58
Filip991 пише: 23 Дец 2019, 22:59 Ja više ne znam šta da radim sa ovim napadaom na ovom FMu....
znaci gol po meču i to je to, a suteva zilion...
koliko god dobro igrao dam jedan gol i to iz dubinske lopte sa moje polovine u prazno između dva defanzivca i naleti moj i da ga i onda lako se dogodi i da ga primim i ako dominiram.
ni ovaj novi fix nista promenio nije :nasty: :censored:

plus krila ne rade :censored: u treningu stalno radim napad po kirlima i krila stalno 6.6 ... :gunman: :gunman:
Čini mi se da je ovim poslednjim updejtom to još više došlo do izražaja, odigrao sam 5 utakmica od kada je izašao i sve su mi sa 1-0 ili 1-1 uz odnos šuteva, ukupno za 5 utakmica negde oko 70 - 20 u moju korist. Napadači koji mi igraju, imaju solidne ocene, ali šut sa 7, 8 metara je KRIMINALAN (po utakmici je prosek takvih šansi 6-7), golman hvata živu bez problema, da mi je znati koliko ovi što prave FM imaju pojma o fudbalu.
Izgleda da je tako posle novog apdejta, ja nisam igrao ali mi drugar poslao skrinsot gde sa Spartakom iz Moskve dva meca igra 0:0 odnos suteva 17-0 i 21-3
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”