FM20 - Odakle krenuti?

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Filip991 »

Evo zasto treba igrati sa Union Berlinom:
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/30 ... lin-cvajta
Корисников грб
fixy95
Youth Team Coach
Поруке: 107
Придружен: 29 Јул 2011, 01:35
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од fixy95 »

Prvo naravno sa Partizanom, a nakon toga je mnogo kandidata.
Majorka, Kijevo Verona, Blekpul i neki skandinavci, tipa Rozenburg ili Djurgarden, su timovi s kojima bih mogao da igram u buducnosti. Mada mislim da cu nakon Partizana krenuti sa Deportivom, jer klub takvog renomea zasluzuje mnogo vise od trenutnog stanja u klubu. Mozda tu ubacim i reprezentaciju Skotske, odavno vec imam zelju da se oprobam s njima.
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Engy2108 »

Prvi sejv vec tradicionalno Partizan.Iskreno se nadam da su ispravili bug iz FM19 sa Teleoptik U19.Takodje ne slazem se da je Francuska liga lagana.Uzmite Amiens pa probajte.Ne samo PSG,nego u ligi ima jos 5 klubova sa ogromnim budzetima za plate i transfere u poredjenju sa vama.Za mene je Francuska liga bila najtezi izazov na FM19.Jedino sa Amiens-om nisam uspeo da osvojim titulu ni posle 8 sezona i samo jednom sam se kvalifikovao za CL.U bukvalnoj svakoj drugoj ligi sam osvojio titulu u periodu od 1 do 5 godina.Jedva cekam FM20
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Branko95 »

Mozda nije bas pravi klub za pocetak, ali ce biti paklen sejv sa La Korunjom koja je u losoj situaciji i ono dobro sto ima u timu je uglavnom sa pozajmica. Trenutno su poslednji u Segundi.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Orthodox »

Branko95 пише: 04 Нов 2019, 14:09 Mozda nije bas pravi klub za pocetak, ali ce biti paklen sejv sa La Korunjom koja je u losoj situaciji i ono dobro sto ima u timu je uglavnom sa pozajmica. Trenutno su poslednji u Segundi.
Ja sam zaboravio bukvalno da oni postoje. Eto. SUper izbor.

Evo neki momci sa FM Scout sta predlazu

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од maxim_tsigalko »

У ФМ20 покушавам да оживим "дивове"

AFC Ajax проверен тим са много талентованим играчима. У сваком ФМ крећем са њима док се привикнем на игру.
AJ Auxerre - вишеструки првак, велики клуб за који би била велика штета водити их мање од 10 сезона како би се опоравио и поново био бр.1 у Галији.
Athletic Club Bilbao - традиција и лојалност, националисти, развити фудбалску "ЕТА-у".
Boavista FC -разбити велику "тројку" и помоћи коцкастима да врате славне дане.
Blackburn Rovers FC - од оне генерације са Ширером су ми омиљени, једноставно "ако су руже (а јесу)процевтаће".
Parma Calcio 1913 - жута "млекарица" да поново постане чланица италијаских "седам сестара".
1.FC Kaiserslautern - поново да се на "Фриц Валтеру" чује хук бундеслиге, јер тај клуб дефинитивно заслужује.
HSV - гигант севера, шапион Европе, велики потенцијал, за њих ништа мање од титуле.
Spartak Moscow - увек "реакција" свакој власти, постати највећи клуб на Истоку Европе.
FC Dynamo Kyiv - "великан" који спава и чека да се пробуди, фудбалски "Робин Худ".
Newell's Old Boys (NOB) - место Росрио, створио је Месија и Батистуту, угостио Марадону кад су га сви избегавали, клуб са великим ентузијазмом.

Од великих клубова, покушао бих са BV Borussia Dortmund, AC Milan, Manchester Utd FC и Valencia CF, туга да такви гиганти годинама буду без игре и трофеја.
zlajasd
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 02 Феб 2013, 16:29
Место: Smederevo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од zlajasd »

Lester.
Mora Lester.
Pricate o Celziju, klinci ovo-ono, ali...

Prvo, zato sto ove godine igraju najlepsi fudbal.
Drugo, zato sto imaju i dalje Vardy-a u napadu, Ndidi-a kao DM (uloga Kante-a).
Klince na svim pozicijama koji kidaju, pocev od Tilemans-a, Gray-a, Barns-a, Medison-a, Chilwel-a, stopera Sojnucu-a (kako god da se zove). I par odlicnih iskusnijih igraca kao Pereira na boku, Evans-a stopera...

Verujem i da krecu sa solidnim budzetom zbog prodaje "najskupljeg stopera" Junajtedu.

Plus izazov Premier Lige, i takve konkurencije...
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од mrgood »

zlajasd пише: 12 Нов 2019, 13:35 Lester.
Mora Lester.
Pricate o Celziju, klinci ovo-ono, ali...

Prvo, zato sto ove godine igraju najlepsi fudbal.
Drugo, zato sto imaju i dalje Vardy-a u napadu, Ndidi-a kao DM (uloga Kante-a).
Klince na svim pozicijama koji kidaju, pocev od Tilemans-a, Gray-a, Barns-a, Medison-a, Chilwel-a, stopera Sojnucu-a (kako god da se zove). I par odlicnih iskusnijih igraca kao Pereira na boku, Evans-a stopera...

Verujem i da krecu sa solidnim budzetom zbog prodaje "najskupljeg stopera" Junajtedu.

Plus izazov Premier Lige, i takve konkurencije...
Leicester je ove godine jedan od izbora mnogih. Odlicna ekipa svakako i moze biti veoma zanimljiv save svakako. Srecno! :ole:
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Lamin »

Sporting CP...strašni klinci, ozbiljna priča :D. Nisu osvojili titulu od 2002-e. Uz par dobrih prodaja i pametne investicije može veliki finansijski plus da se napravi...a onda može početi dominacija :D

PS: I grad je jako lep, video sam na slikama :cheers:
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од kovacica91 »

Pozdrav svima.... Ja se posle mislim 4 godine vracam fm-u... Jos uveg razgledam koju masinu da uzmem za fm... (ako ima neko neki predlog za dobar lap top za fm do 500e nek salje u pp...)
Ja cu sigurno da igram sa zvezdom, sto i uvek radim... Ali prvo cu verovatno krenuti sa nekim drugim timom, dok ne upoznam malo igru, a klub koji cu sigurno voditi Salford ili cak neki klub iz 5 lige... pa da probam sa njima da doguram sto dalje...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од dark warrior™ »

kovacica91 пише: 17 Нов 2019, 09:01 Pozdrav svima.... Ja se posle mislim 4 godine vracam fm-u... Jos uveg razgledam koju masinu da uzmem za fm... (ako ima neko neki predlog za dobar lap top za fm do 500e nek salje u pp...)
Ja cu sigurno da igram sa zvezdom, sto i uvek radim... Ali prvo cu verovatno krenuti sa nekim drugim timom, dok ne upoznam malo igru, a klub koji cu sigurno voditi Salford ili cak neki klub iz 5 lige... pa da probam sa njima da doguram sto dalje...
Imas puno Lenovo laptopa sta imaju do 8gb ram-a i5 procesora cak I sa nVidia grafivku I SSD Hard disk do nekih 500e
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од mrgood »

Mislim da cu FM20 da pikam na desktop racunaru, dojadilo je malo kada si ogranicen prikazom zbog rezolucije. Kompletan home screen je drugaciji na vecem tj. normalnom monitoru.
Gledaj da imas ram i procesor. 2ghz + 8rama ako zelis da sljaka normalno.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од kovacica91 »

Imam ja i komp koji ce to sve da podrzi... samo me mrzi da sedim u stolici... Inace ssd mi na kompu crko nakon mesec dana, naravno posto sam otvarao kuciste garanciju nisu priznali...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од dark warrior™ »

mrgood пише: 17 Нов 2019, 11:53 Mislim da cu FM20 da pikam na desktop racunaru, dojadilo je malo kada si ogranicen prikazom zbog rezolucije. Kompletan home screen je drugaciji na vecem tj. normalnom monitoru.
Gledaj da imas ram i procesor. 2ghz + 8rama ako zelis da sljaka normalno.
Novije laptope imaju rezoluciju od 1900+ tako da ne verujem da si ogranicen sa prikazivanjem jer mozes da nagodis sa zumiranjem il odzumiranjem meni je ok jer radim I photoshopom na njega i FM i nisam imao problema sa detaljima :smajli1:
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Engy2108 »

Meni iskreno jako smeta laptop,jer i ako je ista rezolucija sve je sitno jer je velicina ekrana 15-17 inch-a.Moj trenutni setup je 27 inch-a monitor i zoom od 150%.Naravno na putu ili kad zelis da se zavalis u krevet laptop nema premca :motor:
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од merengue »

dramit пише: 10 Окт 2019, 22:59 pravim povratak u FM posle pauze od 3 godine!
Za to vreme su se pojavile neke ekipe koje su mi zapale za oko!

TSC - Predobro mi zvuče kako su krenuli u Superligi i cela ta priča oko njih (drugar mi je iz Bačke Topole i još pre 3 godine mi je pričao kako se sprema ozbiljan projekat, nisam mu verovao, nije me lagao!)
Definitivno ću u nekom trenutku probati sa njima! Ne znam tačno hoće li biti početak ali da, TSC.
Luton Town - imao sam predobar sejv u '16-ici sa šeširdžijama! krenuo iz 4 lige, stigao do premijer i posle 10 sezona osvojio PL ispred velikana! Krenuo novu sezonu, sa sve LŠ i... burazer radio sistem i sačuvao mi pogrešan SI games folder.. sad kad su još bliži PL, valja nastaviti.
1860 München - Taj klub jednostavno ne zaslužuje da bude u 3 švapskoj ligi!
Fiorentina - jednostano, ljubičanstveni.
AZ - fantastična omladinska škola.
1860, prava stvar! :) Može li, uzgred, jedno pitanje? Primetio sam da mi ne dozvoljava da podesim ranije trenersko iskustvo (badge/experience) kako ja hoću, nego samo prema minimalnim zahtevima koje određena liga "traži". Da li za ista mora tako, pošto ja volim da počnem bez ikakvog iskustva? Možda bi mi to dao sa nekom baš niskom engleskom ligom, ali Nemačka na primer ide dole samo do treće... Hvala i srećno igranje svima! :)

EDIT: bilo je sivo, iz drugog puta sve normalno, zanemarite pitanje! :D
Последње учитавање од merengue дана 19 Нов 2019, 13:19, учитано 1 пут укупно.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од Dimitrije08 »

Kao i svake godine krecem dugacak save sa Crvenom Zvezdom,a posle mozda uzmem neki tim iz Engleske cetvrte lige.
toma1389
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Феб 2013, 15:45
Место: Panchester
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од toma1389 »

Sheffield Wednesday- 20 godina bez premijer lige a devedestih standardni premijerligas, zanimljiv izazov vratiti ih u elitu, ekipa zanimljivo deluje, klub u dosta teskoj finansijskoj situaciji, cilj prve sezone sredina tabele.
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од goooool »

- Unemployed
- Sunday league fottbaler
- National C licence
- Ucitane sve lige Srbije i Grcke pa gde me put nanese
- Krajnji cilj - titule sa Partizanom i PAOK-om i da odvedem Srbiju i Grcku na svetsko prvenstvo
tamerlan
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 19 Окт 2011, 02:04
Место: Srbija
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM20 - Odakle krenuti?

Порука од tamerlan »

Bajer Leverkuzen - vreme je da se zaleče traume nastale gubitkom finala Lige šampiona, gubitkom Bundeslige u poslednjem kolu i porazom u finalu nemačkog nacionalnog kupa. Sve se to zbilo u samo 15tak dana potkraj proleća 2002. godine. :headhurt:

Valjda neću biti baksuz kao Klaus Topmeler. :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”