Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Engy2108 пише: 25 Нов 2019, 21:01 Ova tema vrv ne zanima nikoga i ja sam gasim zvuk od kad znam za sebe,ali da li je neko obratio paznju na isti? Ovo kao da je radio neko gluvonem,bez ikakve uvrede nekome ko stvarno jeste. Ja ne znam sa koje pozicije na terenu ili stadionu se cuje ovaj idiotski zvuk kada igrac dodirne loptu? Ovo je ostalo isto kao i iz prvog FM-a. Na ovom polju napredak nula :nasty:
Postojao je dodatak da se skine za Fm18 i Fm19 koji menja zvuk. Napravio je lik odlicno, ubaceno je navijanje, kako i sve zvuke iz igre. Potpuno menja igru. Cim budem primetio da je izbacio okacicu ovde pa ako ima zainteresovanih... (:
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Sve to sto pisete ne utice,driveri,reinstal sistema,nista od toga,jedini nacin da se ublazi seckanje je da ides desni klik na fm20-->properties i odstikliras 2 kvacice gore,mislim da pise VR i big picture,a dok si u gejmu ides offline na steam friends.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

puka пише: 28 Нов 2019, 13:15 Sve to sto pisete ne utice,driveri,reinstal sistema,nista od toga,jedini nacin da se ublazi seckanje je da ides desni klik na fm20-->properties i odstikliras 2 kvacice gore,mislim da pise VR i big picture,a dok si u gejmu ides offline na steam friends.
Gjaba sve to kad je ME najbedniji sto sam ikad igrao, toliko bagova u jedan ME do sad nisam video
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

dark warrior™ пише: 28 Нов 2019, 14:42
puka пише: 28 Нов 2019, 13:15 Sve to sto pisete ne utice,driveri,reinstal sistema,nista od toga,jedini nacin da se ublazi seckanje je da ides desni klik na fm20-->properties i odstikliras 2 kvacice gore,mislim da pise VR i big picture,a dok si u gejmu ides offline na steam friends.
Gjaba sve to kad je ME najbedniji sto sam ikad igrao, toliko bagova u jedan ME do sad nisam video
Ova sebicnost igraca i primljeni golovi sa 30m iz 1. suta me izludjuju..
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

puka пише: 29 Нов 2019, 05:49
dark warrior™ пише: 28 Нов 2019, 14:42
puka пише: 28 Нов 2019, 13:15 Sve to sto pisete ne utice,driveri,reinstal sistema,nista od toga,jedini nacin da se ublazi seckanje je da ides desni klik na fm20-->properties i odstikliras 2 kvacice gore,mislim da pise VR i big picture,a dok si u gejmu ides offline na steam friends.
Gjaba sve to kad je ME najbedniji sto sam ikad igrao, toliko bagova u jedan ME do sad nisam video
Ova sebicnost igraca i primljeni golovi sa 30m iz 1. suta me izludjuju..
Stvarno nesznam sta da Kazem toliko bagova… I opste ne reaguju da isprave boi ih ona stvar bukvalno jeste zaje*ao sam se da ovu kupim al nece biti vise te greske iz moje strane to 100%
Последње учитавање од dark warrior™ дана 29 Нов 2019, 15:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Miljenovic
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 26 Мар 2011, 14:04
Место: Bc
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Miljenovic »

Pozdrav svima. Nisam bio na forumu oko 2-3 godine, jer nisam ni igrao, ali mi se opet ukazalo malo šanse i vremena da se igra omiljena igra. E sad pitanje...Imam poklon fm19. Isplati li se uzimati 20-ku ili ipak ostati na fm19?

Off: iznenadio sam se koliko je forum neaktivan u odnosu na samo prije 2 godine. :noway:
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Engy2108 »

Miljenovic пише: 29 Нов 2019, 14:39 Pozdrav svima. Nisam bio na forumu oko 2-3 godine, jer nisam ni igrao, ali mi se opet ukazalo malo šanse i vremena da se igra omiljena igra. E sad pitanje...Imam poklon fm19. Isplati li se uzimati 20-ku ili ipak ostati na fm19?

Off: iznenadio sam se koliko je forum neaktivan u odnosu na samo prije 2 godine. :noway:
Ocekivanja mi nisu bila velika za FM20,ali za sada sam zadovoljan. Ima uvek stvari kao ME,ali na to smo vec svi navikli. Po meni vredi,ali ja i nisam bas merodavan,jer obozavam FM. Sto se tice foruma i ja sam se aktivirao nesto malo pre izlaska novog FM-a. Bice valjda bolje kad ljudi krenu da igraju :gunman:
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Engy2108 пише: 29 Нов 2019, 15:00
Miljenovic пише: 29 Нов 2019, 14:39 Pozdrav svima. Nisam bio na forumu oko 2-3 godine, jer nisam ni igrao, ali mi se opet ukazalo malo šanse i vremena da se igra omiljena igra. E sad pitanje...Imam poklon fm19. Isplati li se uzimati 20-ku ili ipak ostati na fm19?

Off: iznenadio sam se koliko je forum neaktivan u odnosu na samo prije 2 godine. :noway:
Ocekivanja mi nisu bila velika za FM20,ali za sada sam zadovoljan. Ima uvek stvari kao ME,ali na to smo vec svi navikli. Po meni vredi,ali ja i nisam bas merodavan,jer obozavam FM. Sto se tice foruma i ja sam se aktivirao nesto malo pre izlaska novog FM-a. Bice valjda bolje kad ljudi krenu da igraju :gunman:
Druze nije ovo mala greska u ME: penale koliko oces, var za glupe stvari, primanje golove iz 1og suta, promasis 70% penala, itd.. znaci nije samo jedna greska nego ceo ME je u partalima
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Engy2108 »

dark warrior™ пише: 29 Нов 2019, 15:30
Engy2108 пише: 29 Нов 2019, 15:00
Miljenovic пише: 29 Нов 2019, 14:39 Pozdrav svima. Nisam bio na forumu oko 2-3 godine, jer nisam ni igrao, ali mi se opet ukazalo malo šanse i vremena da se igra omiljena igra. E sad pitanje...Imam poklon fm19. Isplati li se uzimati 20-ku ili ipak ostati na fm19?

Off: iznenadio sam se koliko je forum neaktivan u odnosu na samo prije 2 godine. :noway:
Ocekivanja mi nisu bila velika za FM20,ali za sada sam zadovoljan. Ima uvek stvari kao ME,ali na to smo vec svi navikli. Po meni vredi,ali ja i nisam bas merodavan,jer obozavam FM. Sto se tice foruma i ja sam se aktivirao nesto malo pre izlaska novog FM-a. Bice valjda bolje kad ljudi krenu da igraju :gunman:
Druze nije ovo mala greska u ME: penale koliko oces, var za glupe stvari, primanje golove iz 1og suta, promasis 70% penala, itd.. znaci nije samo jedna greska nego ceo ME je u partalima
Isto je bilo i u prethodnom FM-u i u onom pre njega. Ne znam sta je sad tacno razlika u odnosu na ranije verzije? ME zeza,pa zeza
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Из године у годину све лошији МЕ.
  • Пенали од 4/10 реализованих, а шутер има 16 оцену за извођење пенала
  • 1 на 1, нисам више ни бројао, нереално колико се промашује
  • Покушаји да се да гол тако што се продре по страни и логично да се по некада покуша у зависности од угла шута, не шутира се стално, а да се лопта врати на повратну или на неку од статива је немогућа ствар
Да ли можда планирају неким апдејтом да овај МЕ мало промене промене и ублаже ову неигривост!?
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

maxim_tsigalko пише: 01 Дец 2019, 01:48 Из године у годину све лошији МЕ.
  • Пенали од 4/10 реализованих, а шутер има 16 оцену за извођење пенала
  • 1 на 1, нисам више ни бројао, нереално колико се промашује
  • Покушаји да се да гол тако што се продре по страни и логично да се по некада покуша у зависности од угла шута, не шутира се стално, а да се лопта врати на повратну или на неку од статива је немогућа ствар
Да ли можда планирају неким апдејтом да овај МЕ мало промене промене и ублаже ову неигривост!?
Isto se i meni desava,svaki penal moji igraci promase,a moj golman nije ni jedan odbranio.Cini mj se da je fm19 realnija igrica.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

Pored ovog sto pisete jos dve stvari mi bodu oci:

1. Kad povedem 2:0 nebitno protiv koga igram protivnik se automatski pretvori u Real a ja u Macvu. Iako ne dam instrukcije da se povuku, pogotovo u Superligi gde posle 2:0 obicno stavim Very Attacking da "ubijem utakmicu",

2. Svi shouts osim Demand More nemaju svrhu, nebitno koji je rezultat, mec da li je friendly ili finale LS igraci uvek najbolje reaguju na Demand More, previse je OP po meni.
Корисников грб
млекаџија
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 23 Окт 2011, 02:43
Место: beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од млекаџија »

Uvek je bilo najbolje poceti sejv negde nakon nove godine, taman dok se malo ispeglaju veci bagovi. Ja za sada imam problem sa ogromnim brojem zutih kartona, realizacijom 1 na 1, kao i sa sutevima iz mrtvih uglova. Vidim da se dosta ljudi zali na ovo poslednje i to bi trebalo da bude ispravljeno u sledecem update-u.
Sa penalima nemam nekih vecih problema, sem toga sto mi se cini da ih ima previse. Ocekivao sam mnogo vise od opcije Development center, a ispada da je potpuno nepotrebna i samo obicna sminka.
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Izgleda da mi propustamo neke stvari,ovo za penale sam i ja mislio,a onda sam stavio npr. Pjonteku trening za izvodjenje penala j nije promasio ni jedan.

Sto se tice igre,treninge u toku sezone morate uvek vrteti oko taktike i stvari vezanih za segment gde ste losi.

Ako stavis get stuck u TI,dobices 7 zutih po mecu.

Sto se tice performansi tokom meca,primetio sam da su 2 najbitnije stvari koje morate menjati u toku meca 1.presing/kontra napadi opcije 2.mentalitet (positive,balanced,attacking,caution itd).Ako ovo menjate prema desavanjima na terenu,vecina meceva moze da se dobije.

Mislim da ovaj fm20 mora da se detaljnije igra,ne moze kao ranije da se klikce continue i da se gleda 2d na fast ili ne daj boze text only,mora da se prati mec,pa makar na comprehensive higligh ili kako se vec pise.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dimitrije08 »

puka пише: 01 Дец 2019, 19:40 Izgleda da mi propustamo neke stvari,ovo za penale sam i ja mislio,a onda sam stavio npr. Pjonteku trening za izvodjenje penala j nije promasio ni jedan.

Sto se tice igre,treninge u toku sezone morate uvek vrteti oko taktike i stvari vezanih za segment gde ste losi.

Ako stavis get stuck u TI,dobices 7 zutih po mecu.

Sto se tice performansi tokom meca,primetio sam da su 2 najbitnije stvari koje morate menjati u toku meca 1.presing/kontra napadi opcije 2.mentalitet (positive,balanced,attacking,caution itd).Ako ovo menjate prema desavanjima na terenu,vecina meceva moze da se dobije.

Mislim da ovaj fm20 mora da se detaljnije igra,ne moze kao ranije da se klikce continue i da se gleda 2d na fast ili ne daj boze text only,mora da se prati mec,pa makar na comprehensive higligh ili kako se vec pise.
Kako mislis da menjam presing
Корисников грб
млекаџија
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 23 Окт 2011, 02:43
Место: beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од млекаџија »

Nema to veze sa get stuck opcijom. Meni ona nije ukljucena, pa mi skoro svaki mec neko preskace zbog kartona. Bas skoro igram protiv nekih kiprana, oni 16 faulova, ja 10. Njima tri zuta, meni sedam komada.
Ima bagova u ME koje je potrebno ispraviti, sa tim sto sticem utisak da ih je ove godine malo vise u odnosu na prethodne verzije.
Mene je vise izludelo to da mi wingeri istrce sa loptom iskosa i sutiraju na gol iz mrtvog ugla u spoljni deo mreze, umesto da ubace na peterac slobodnom igracu koji je sam kao duh. I tako svaki put. Jos im stavim u instrukcijama da ne sutiraju, ali ne vredi.
Napadaci mi u sansama 1 na 1 sa golmanom imaju realizaciju mozda nekih 10%. Koliki god finishing bio, u 90% situacija gadjaju pravo u golmana.
Pratio sam malo na SI forumu, koliko sam skapirao uvideli su te neke greske u ME, pa ce valjda biti ispravljene u sledecem update-u.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ronin »

Posaljem skauta u odredjenu zemlju na odredjeno vreme (mesec dana) i on se vrati sa igracima koje nije ocenio "do kraja". Tacnije, ocene su i dalje u onom rasponu od do, a kod nekih igraca nem ocena uopste. Ipak stoji ona "generalna ocena" u Reports-Recomendation. Sta je sad to u pm?
Zar za svakog igraca pojedinacno moram da idem na opciju Untill full knowledge?
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jord4nnnn »

Što se tiče priče oko ME, jedna stvar mi nikako ne ide u glavu. Izbace FM19 koji je u početku imao određene bagove u ME i posle sve to peglaju tokom godine i na kraju dobijemo jednu sasvim igrivu verziju.
Onda izbace FM20 koji ima skoro isti ME kao FM19 i on ima više bagova nego FM19 kad je izašao.

Zar je moguće da kozmetičke promene i par novih animacija u ME koje su ubacili, toliko sjebu sam ME da je prosto neigrivo, a celu prethodnu godinu ste peglali bagove i nedostatke tog ME. Ništa mi tu nije jasno.
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

млекаџија пише: 01 Дец 2019, 20:14 Nema to veze sa get stuck opcijom. Meni ona nije ukljucena, pa mi skoro svaki mec neko preskace zbog kartona. Bas skoro igram protiv nekih kiprana, oni 16 faulova, ja 10. Njima tri zuta, meni sedam komada.
Ima bagova u ME koje je potrebno ispraviti, sa tim sto sticem utisak da ih je ove godine malo vise u odnosu na prethodne verzije.
Mene je vise izludelo to da mi wingeri istrce sa loptom iskosa i sutiraju na gol iz mrtvog ugla u spoljni deo mreze, umesto da ubace na peterac slobodnom igracu koji je sam kao duh. I tako svaki put. Jos im stavim u instrukcijama da ne sutiraju, ali ne vredi.
Napadaci mi u sansama 1 na 1 sa golmanom imaju realizaciju mozda nekih 10%. Koliki god finishing bio, u 90% situacija gadjaju pravo u golmana.
Pratio sam malo na SI forumu, koliko sam skapirao uvideli su te neke greske u ME, pa ce valjda biti ispravljene u sledecem update-u.
Све ово потписујем, јер се потпуно исто догађа код мене док играм.
Да ли постоји инфо када ће бити апдејт са променом МЕ?

НЕћу да псујем, али је_ем им сто миле... годину дана покушавају нешто да направе и свима нам се у лице искењају кад продају овако нешто са оваквим МЕ!!!
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

Ako igrate na low tempo igraci mnogo vise sutiraju sa strane i idu u solo akcije.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”