FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Sve o Football Manageru 2020.
Закључано
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Orthodox »

Слика


U smiraj FM19 serijala, a u skladu sa prošlogodišnjim sloganom #TheirGloryIsYourStory za serijal Football Manager 2019, Serbian FM organizuje takmičenje za najbolju menadžersku priču (anegdota, zanimljivost, doživljaj)iz FM19, a pobednik će po zbiru glasova korisnika na forumu i svih lajkova na objavi na FB od nas na poklon dobiti DVD izdanje #FootballManager2020 #CreateTheFuture na kućnu adresu!

Sve što treba da uradite jeste da napišete svoje najbolje, najgore, kakvo god emotivno iskustvo u životu vezano za Fotball Manager 2019 u temi koja vam najviše odgovara, da li je to transfer saga, osvajanje titule, ispadanje iz lige, jedna utakmica, odnos sa igračem ili lično realno iskustvo sa devojkom, ženom i porodicom, drugom ili društvom, a da je uključen FM, svejedno.


Sve priče sa foruma će biti predstavljene i na FB stranici.

Budite kreativni, rečiti i emotivni.

Druga nagrada je Football Manager majica, a treca Football manager šolja!

Nagradna igra traje do 10. oktobra kada ćemo otvoriti glasanje koje će trajati do 20. oktobra.

Tekstovi treba da sadrže ne manje od 400 karaktera. Možete da učestvujete i sa više priča od jedne ali samo jedna može da pobedi.

Živeli!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Orthodox »

Evo da podelim dok ne krenete da pišete poznatu priču kao primer o tome šta biste mogli i u kojoj formi da pišete:

Adam Kleri, navijač škotskog Hibernijana.

Kada je sa svojim Hibsima ušao u finale UEFA kupa, njegovi roditelju su u tom trenutku krenuli u vikendicu na odmor. Kleri je odlučio da poveže svoj laptop sa televizorom u dnevnoj sobi, koji je bio prikačen na 5.1 sistem ozvučenja.
Pre nego što sam startovao meč rekao sam sebi: 'Da je utakmica u stvarnosti obukao bih odelo, zar ne?'. I tako sam odlučio da moram da obučem odelo. Sve je bilo OK do poluvremena kada je Volfsburg, uz veliku pomoć sudije, stigao do prednosti”, priseća se svog stresa mladi Škot, “ Prosto sam poludeo, uzeo sam pet minuta odmara na poluvremenu da se smirim. Krenuo sam ofanzivno od samog starta i posle jedne dobre akcije nagrađeni smo penalom. Andi Kerol bio je precizan i izjednačili smo. Urlao sam na sav glas, bio sam presrećan. Deset minuta pre isteka regularnog toka, začuo sam zvono na ulaznim vratima. Otvorio sam vrata, kad ono dva policajca. Kažu da su komšije prijavile buku. Progutao sam ponos I priznao da sam igrao igricu. Jedan policajac me je žestoko izribao, dok me je drugi samo pogledao sa osmehom I rekao: 'Znam druže, sve mi je jasno'. Otišli su, a ja sam došao do trofeja u produžecima
Solesou
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 24 Сеп 2019, 17:54
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Solesou »

Kada sam krenuo da igram FM19, prvo sam uzeo da vodim reprezentaciju (toliko sam želeo da Krstaja ode da mi je i čak ta situacija u virtuelnom svetu predstavljala malo zadovoljstvo). Prošao Ligu Nacija kao prvi u grupi, kvalifikacije za EP takođe i dođe na red samo prvenstvo Evrope. U grupi ne tako dobro, jedva se provukao kao trećeplasirani sa tri boda i gol razlikom -1. Nokaut runda padaju Danci, četvrt-finale Hrvati posle penala. Dodje polufinale protiv Francuza. Penal za nas, Tadić 1:0, poluvreme. E sad, prošle godine sam diplomirao, još uvek bez stalnog posla pa sam morao s vremena na vreme da krijem od cure da se igram, umesto da tražim posao po netu. Upada cura u sobu i pita šta radim, odgovaram da gledam neki oglas na infostudu za šljaku u sektoru za ljudske resurse. Kaže ona daj da vidim, ja pokazujem a na monitoru team talk na poluvremenu. Rekoh vidiš, ovo je firma, ovo su zaposleni, posao podrazumeva da brineš o njima, nagrađuješ za dobre rezultate, skidaš plate za kazne, regrutuješ dobre, angažuješ saradnike, kad nahvataju grip pošalješ ih na bolovanje da ne zaraze druge i tako dalje... Naravno, nije devojka teletabis, nego ja hteo da budem duhovit i da izazovem osmeh, izbegnem raspravu i osuđujući pogled i da nastavim da igram. Međutim, sve što sam izazvao je izvlačenje produžnog kabla iz utičnice, a kako mi laptop nema bateriju, istog trenutka je bio kraj moje avanture koju nisam sejvovao još od pripremne utakmice pre početka turnira. Rekoh to je to, ništa od dočeka na balkonu Skupštine.
Корисников грб
nikolao
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 24 Феб 2011, 16:24
Место: Subotica
Klub koji vodite: Boreham Wood
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од nikolao »

Moja menadzerska prica je pocela davne 2001. godine dok sam jos trcao livadama u dresu Andreas Moller-a iz Dortmunda i radovao se svakom golu reprezentacije nase ulice. Tada jos uvek, cini se, nisam razumeo sustinu igre ali sam itekako znao sta je njen cilj - biti najbolji.
Uporedo sa mojim odrastanjem rastao je i moj FM staz, jer godinama sam ipak ucio tu sustinu.
Bila je to 2010. godina, failla je neka nova zar. Rekao sam sebi “sad si zreo momak, daj malo avanture svom virtuelnom zivotu”. I dok sam tako gledao koja bi to avantura mogla biti, naletim na jedan simpaticni klub iz konferencije, slican kao i svi drugi tog ranga ali ipak malo drugaciji. Bar je meni takav bio.
Alter ego Oleg Luznhy (voleo sam uvek te bivse asove da vratim u igru na neki nacin), klub - Boreham Wood, Engleska National League.
I prolazio je tako serijal a ja ne mogu da se odvojim od novog ljubimca, stampam grbove, lepim po sobi, proveravam livescore website iz nedelje u nedelju da vidim kako prolaze u stvarnom zivotu.
Serijali su prolazili, FM se palio sve manje (ali se ipak uvek nekako morao ispostovati, bar jedna polusezona), menjali se poslovi, godine su stizale. Nisam vise onaj mali razdragani decak ali decacko srce i decacke ljubavi su ostajale.
Sada se bavim grafickim dizajnom, najvise izradom mapa za razne manifestacije (trke, sajmove i ostalo sta vam padne na pamet). I pre izvesnog vremena, nakon zenidbe (hvala, hvala :)) u nekom raskoraku, cekao sam nove poslove i imao sam malo vremena i za sebe. Rekoh, nacrtacu moj Meadow Park, dom Boreham Wood, da se prisetim te moje ljubavi. Zavrsim ja rad, okacim na svoj IG profil. Nije proslo dva dana i dobio e-mail, jednog od glavnih ljudi Boreham Wood. Sta je pisalo, videcete u attachment-u.
Mojoj sreci nije bilo kraja. Osim sto ce moj rad sluziti ljudima iz kluba, dobio sam i poziv da budem njihov gost kad se nadjem u Engleskoj. Takodje, ovih dana ocekujem i poklon od njih koji su obecali. Rekao sam sebi, neka bude i upaljac, obicna nalepnica, nije ni bitno. Bitno je da smo se “sreli” zahvaljujuci Football Manageru, da su oni culi za moju ljubav prema njima i da sam pozeljan gost tamo. Emocije su me savladale, vatra se upalila, decak sa pocetka je ponovo postao decak. I nikad nece odrasti!

Слика
Слика
Mladenz
Newgen
Поруке: 35
Придружен: 22 Апр 2011, 13:58
Место: Nis
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Mladenz »

Ne mogu tacno da se setim, ali mislim da je bilo u vreme kad je Gvardiola napustio mesto trenera.
Nisam ocekivao odgovor od njih :)
Слика
Последње учитавање од Mladenz дана 29 Окт 2019, 12:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од dark warrior™ »

Ako nekome trebaju neke banere I takve stvari za pricu nek mi pise uradicu cim mogu :ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Orthodox »

nikolao пише: 15 Окт 2019, 15:28 I nikad nece odrasti!
Igra li se detetu Fm20?
Корисников грб
nikolao
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 24 Феб 2011, 16:24
Место: Subotica
Klub koji vodite: Boreham Wood
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од nikolao »

Orthodox пише: 01 Нов 2019, 19:11
nikolao пише: 15 Окт 2019, 15:28 I nikad nece odrasti!
Igra li se detetu Fm20?
Naravno! Evo upravo danas sam dobio poklon, slika u prilogu :) Nisam ocekivao dres iskreno, bio bih zadovoljan i sa salom, ali ovaj dres ide u ram!

Слика
upload
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Orthodox »

nikolao пише: 08 Нов 2019, 19:21 Naravno!
Na koji mail da se isporuči FM ili hoćeš DVD?
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Jamie Vardy »

Znam da nije ovo ta tema, ali videh da se pominju majica i šolja FM kao nagrade, a ne mogu da nađem tu temu oko prodaje. Zanima me može li se još uvek naručiti football manager šolja i kako ako može?
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Engy2108 »

Jamie Vardy пише: 10 Нов 2019, 18:47 Znam da nije ovo ta tema, ali videh da se pominju majica i šolja FM kao nagrade, a ne mogu da nađem tu temu oko prodaje. Zanima me može li se još uvek naručiti football manager šolja i kako ako može?
Mene bi zanimala majica :ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: FM20 Nagradna igra - Najbolja FM priča

Порука од Orthodox »

Engy2108 пише: 10 Нов 2019, 19:41
Jamie Vardy пише: 10 Нов 2019, 18:47 Znam da nije ovo ta tema, ali videh da se pominju majica i šolja FM kao nagrade, a ne mogu da nađem tu temu oko prodaje. Zanima me može li se još uvek naručiti football manager šolja i kako ako može?
Mene bi zanimala majica :ole:
Majice ostalo XL i veće još par komada iz starijih zaliha, šolja više nema.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2020”