Pomoc oko Editora

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
nikolarule
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 24 Дец 2010, 17:14
Место: Prokuplje
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Pomoc oko Editora

Порука од nikolarule »

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje za sve koji se razumeju u rad u editoru.

Prvo da objasnim u cemu je problem.

Igram sa Zvezdom i posle nekoliko sezona igranja Lige Sampiona i Lige evrope cak i osvajanja Lige Evrope reputacija lige se znatno povecala, klubovi su bogatiji itd. a ostali klubovi i dalje ne dovode skupa pojacanja, Dovode se medjusobno igraci za neke smesne cifre i samo Partizan dovede po nekog igraca i to za 4-5 miliona maksimalno. Dok na primer ja mogu da platim mnogo vise od toga.

Pitanje je kako da povecam transfer aktivnosti nasih timova u editoru ako je to uopste moguce. Znaci da nasi klubovi budu mnogo aktivniji posto se desava da za celu sezonu dovedu po 1 ili 2 igraca i to free a imaju dobre budzete.

Ne znam dali su to neka advanced podesavanja ali ja nikako to ne mogu da provalim.
Smori me da igram kad vidim da sam mnogo nadmocniji od svih a da oni ne koriste ni to sto imaju a imaju solidno.

Nadam se da ste me razumeli i da ce neko da odgovori ako zna u cemu je problem. Hvala unapred!
Sve sto sad hocemo je...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”