Pomoć u vezi Data Updatea! Pomooooć!!!

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
sinisala
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 15 Јан 2019, 20:34
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Pomoć u vezi Data Updatea! Pomooooć!!!

Порука од sinisala »

Pozdrav svima,

Još uvijek igram FM 2017 i odlučio sam da probam data update sa sortitoutsa koji je, kao su mi rekli, najkvalitetniji.
Međutim kada pokrenem igru, ekipe iz 2018/19 su mi prebačene na početku sezone 2016 (Nejmar je u PSG, Valiente u Partizanu). Očekivao sam da će se promjene u sastavima dešavati u zimskim/letnjim prelaznim rokovima i da će mi tako igra biti mnogo realnija, a ovako je potpuna konfuzija.

Da li postoji neki update koji prati realnu vremensku liniju transfera i da se smanji ili eventualno ukinu izmišljeni transferi? Meni bi bilo dovoljno zimsku i ljetnji prelazni rok 2017/18, mada bi bio sjajno i za ovu sezonu? Inače sam do sada ručno editovao Partizanove igrače i znam da do u nedogled se mogu srediti future transferi, dok za pozajmice mislim da ide malo teže.

Hvala unaprijed.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Pomoć u vezi Data Updatea! Pomooooć!!!

Порука од Orthodox »

Mislim da je problem sa apdejtom koji si ubacio što je on pravljen za originale, a ti pikaš pirata? To hoce da stvori konfuziju i da ispremesta sve igrace i pobuta.
sinisala
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 15 Јан 2019, 20:34
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Pomoć u vezi Data Updatea! Pomooooć!!!

Порука од sinisala »

Hvala na odgovoru.
Jeste, moj je pirat. Znači ipak update prati vremensku liniju. Jel postoji način da profukcioniše kako treba? Možda neki pach?

Konkretno koristio sam ovaj update https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Pomoć u vezi Data Updatea! Pomooooć!!!

Порука од Orthodox »

Nema rešenja jer kodiranje je drugačije u smoj igri pa dodatak za original, inače loš pirat ne može adekvatno da pročita.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”