Die Schwaben

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Закључано
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Die Schwaben

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima ljudi, posle mnogo eksperimentisanja, uspešnog i neuspešnog (više neuspešnog), vreme je da krenem jedan pravi, ozbiljan sejv. Odlučio sam se za Vfb Stuttgart.
Meni lično vrlo zanimljiva ekipa, spoj mladosti i iskustva (više mladosti, što je meni još bolje :D ), čak 11 igrača imaju 23 i manje godina, mnogo mladih talenata. Pokušaću da izbrusim mladiće i na kraju krajeva napravim nešto sa njima.
-------------------------------
Слика
-------------------------------
Nešto o klubu:
Nadimak: Švabe, Crveni
Osnovan: 9. septembar 1893.
Stadion: Mercedes-Benz Arena
Kapacitet: 60.449
Predsednik: Wolfgang Dietrich
Trener: Vladimir Ilić
Takmičenje: Bundesliga Nemačke
2017/18: 7. Mesto
-------------------------------
Слика
-------------------------------
Poslednje što su osvojili bila je Bundesliga 2007. Godine, umalo su stigli i do duple krune ali ih Nurnberg savladao u finalu DFB Pokal-a posle produžetaka 3:2. Iz Bundeslige ispali su sezone 2015/16 da bi se onda ekspresno vratili naredne sezone osvojivši Cvajtu.
Слика
Stanje trenera je kritično, u svim poljima smo najgore rangirani u ligi, 4 trenera ukupno uključujući i mene, nemam čak ni pomoćnog trenera. Skauting tim još i nije loš, ali medicinsko osoblje takođe kritično kao i trenersko. Moram se time pozabaviti u što skorijem roku..
-------------------------------
Слика
-------------------------------
Krećem bez ikakve licence i kao Sunday League Player, reputacija mi je u minusu (pola zvezdice). Media Prediction za ligu je 8. mesto, mada ja očekujem borbu za evropu, bar da izvučemo Europa League. U DFP Pokal očekuju prolaz do 3. Runde, što je realno za očekivati, startujemo u 1. Rundi protiv SC Paderborna.
-------------------------------
Слика
Слика
-------------------------------
Četu malu ali odabranu za sada, na početku, čini 22 igrača. Duplo skuplji od drugog najskupljeg je, naravno, moja zlatka koka, šampion sveta - Benjamin Pavard. Ima klauzulu 35m, pokušaću odmah da mu produžim ugovor, skinem klauzulu i zadržim ga što je duže moguće. Drugi moj omiljeni lik iz ove ekipe je gospodin Santiago Ascacibar, BWM razbijač, muva ne proleti pored njega. I naravno treći lik je El Grande Mario Gomez, pokušaću ove sezone još da izvučem iz njega maksimum, a kasnije će verovatno služiti kao tutor.
Слика
Слика
Слика
Слика
-------------------------------
Što se tiče para i nema ih baš mnogo, 3 milke, teško da ću menjati mnogo ekipu, jedino ako se ne pojavi neka “nepristojna” ponuda za nekog starijeg igrača. Videću šta ima od free igrača, pa možda tu pazarim nešto.
-------------------------------
Слика
U pripremnom periodu očekuje nas 8 utakmica (plus jedna koja je već odigrana sa Spartak Moskvom), 4 utakmice sa Svajcarskim ekipama, gde smo na pripremama ovog leta, i 4 malo jače utakmice po mom izboru. Nakon toga sledi 1. Runda DFB Pokal-a protiv već pomenutog SC Paderborna gde očekujemo prolaz naravno.
Слика
-------------------------------
To je to za početak, čujemo se posle prelaznog roka na kraju meseca :rockon:
Слика
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Die Schwaben

Порука од Duke »

La la la la la la forza Stuttgart,
La la la la la la la la la,
La la la la la la forza Stuttgart,
La la la la la la la la la...
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Die Schwaben

Порука од Tobdzija »

Sejv je nestao poput magle, izbrisao sam ga jer sam pokidao sve živce. U pripremama smo bili Barcelona, a kad je krenula liga pretvorili smo se u Dag & Red... :censored: :censored: :censored:
Слика
vidimo se na nekom drugom sejvu... :rulet: :rulet:
Закључано

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”