FM19 - Kako vam ide?

Opšta diskusija
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

Sta ti je s kompom?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Sloba »

Слика

Слика Слика
Слика
Sve odlazne transfere u ovoj sezoni možete pogledati na linkovanom tekstu. Odlazak Lenihana nisam prežalio cele sezone ali je ponuda koja uključuje i 35% od naredne prodaje bila previše dobra da bi je odbio. Drago mi je da su uzeli Championship i da će meni jedan od dražih igrača uspeti da se okuša i na najvećoj sceni. Što se tiče dolaznih počeću sa pozajmicama. I ove sezone sam imao ogroman broj pozajmica jer nisam želeo da crpim sredstva kluba pa je tako osam igrača dovedeno na pozajmicu za sezonu 2019/2020 i to: Axel Tuanzebe, Scott McTominay (Manchester United), Brahim Diaz, Yangel Herrera (Manchester City), Tammy Abraham, Jay Dasilva (Chelsea), Joshua Onomah (Tottenham) i Rhian Brewster (Liverpool). Ostao sam dužan u izveštaju sa prošle sezone ali od ove važi zaista fino pravilo za radne dozvole (dobijaju ih igrači koji imaju veće plate od 464k € p/a dok igrači sa platama većim od 174k p/a dobijaju radnu dozvolu koja im omogućava da igraju utakmice rezervnih timova i za prvi tim u kupovima kao i da budu pozajmljeni u niželigaše (niži rang od onog u kojem se ja takmičim). Ograničenje za strance je 17 igrača. Iako sam doveo veliki broj igrača na pozajmicu, samo njih pet je moglo da bude u protokolu za utakmice kako prvenstva tako i oba kupa. Bile su to često muke ali neki od ovih pozajmljenih se i nisu naigrali. Neostvarena želja mi je Foden. Kao filijala Manchester City-a nisam plaćao ništa Diazu dok su za Herreru ipak tražili 60%. Kao slobodne igrače doveo sam James Wilsona i Ravel Morrisona. Očekivanja su opravdali tek na momente tako da nisam previše zadovoljan njihovim učinkom. Trošio sam ja novac i na nove igrače ali nisam želeo da to bude preterano jer nisam pristalica preterane upotrebe novca u fudbalu. Počeću sa prošlogodišnjim investicijama koje su imale pravo da igraju tek od ove sezone zbog novog pravila o radnim dozvolama, a radi se o Dejanu Joveljiću (Crvena zvezda) i Jovanu Kokiru (Partizan). Očekivao sam više od njih ali radi se o mladim momcima pred kojima je tek budućnost. Trude se, razvijaju se, irezultati kakvi odgovaraju i njima i meni će doći pre ili kasnije. Joveljić je plaćen 1M (u budućnosti može doći do 1.9M €), a Kokir 200k € i u transfere obojice su uključeni procenti o narednoj prodaji. Još jedan dolazak iz Partizana jeste Zlatan Šehović na kojeg ću računati u narednoj sezoni dok je u ovoj vraćen u Partizan na jednogodišnju pozajmicu. Dosta je napredovao u toku ove sezone i sa samo 19 godina je uspeo da postane reprezentativac svoje države. Njegov transfer je iznosio 1M € + procente od naredne prodaje. Ipak jedan dolazak se izdvaja od ostalih. U pitanju je bivši igrač Vitorie Guimaraes Mario Ferreira koji je plaćen samo 1.2M €. Njegov učinak u ovoj debitantskoj sezoni je impresivan i jako sam zadovoljan što sam uspeo da u klub dovedem ovako kvalitetnog mladog igrača. Kao rezervni golman doveden je Wes Foderingham za 200k €. Nije baš nešto branio u toku ove sezone ali na jedine 2 utakmice gde je nastupio nije primio gol. I red je došao na naše najskuplje pojačanje! Rešio sam da rizikujem i platio čak 4.1M € za Sam Byrama koji se u jednom trenutku našao na transfer listi u West Hamu. Prošle sezone je bio pozajmljen u jedan drugi klub Championshipa gde nije imao loš AR i odlučio sam se da rizikujem iako mi ovaj igrač nije bio baš najpoznatiji. Ove sezone nije bilo aktivnosti na polusezoni kao prošle pa je tako poslednjih dana prelaznog roka doveden još jedan igrač na pozajmicu iz Manchester City-a. Radi se o Marlosu Morenu koji je dosta malo igrao i njegov učinak nije uticao na krajnji ishod ove sezone.
Слика
Слика
Odigrali smo poprilično prijateljskih utakmica i pripreme završili sa skorom 6-1-1. U utakmicama koje nismo uspeli da dobijemo radi se o tome da su protivnici previše dobri i da jednostavno smo dali svoj maksimum. Na primer protiv Man City-a smo izgubili ali igrajući u skoro potpunom rezervnom sastavu jer u tom delu sezone skoro da ni jedan transfer nismo završili. Pripreme nisu naznačile da će ovo biti duplo stresnija sezona od prošle!
Слика
Ostvareno u ovom takmičenju je se poklopilo sa onim što je uprava očekivala pre starta sezone. Lincoln nije bio prevelik problem jer se radi o klubu koji nastupa u L2, ali nisam želeo da ga potcenim i izveo sam poprilično dobar kombinovani sastav. Eliminacija Watforda je senzacija jer nismo zaslužili prolaz dalje po bilo čemu ali smo sa kreča bili sigurniji što je značilo odlazak na megdan Brightonu. Brighton je odličan klub koji je u prošloj sezoni zauzeo sedmo mesto u PL i izborio Evropu (nisu ušli u grupnu fazu). Dva puta su vodili i mi smo se dva puta vraćali da bi na kraju od njih ipak ispali na penale. Zadovoljan sam jer je ovo sezona u kojoj sam bio nenormalno samouveren i nisam želeo ni jednog trenutka da žrtvujem bilo koje kup takmičenje zarad boljih rezultata u ligi.
Слика
Što se mene tiče ovosezonski FA Cup je pružio svu magiju koju inače i pruža. Odigrali smo neke dobre utakmice, premašili očekivanja uprave, napali Everton od prvog minuta i stradali ali ponosno smo predstavili klub u ovogodišnjem nacionalnom kupu. Everton je kasnije eliminisan u polufinalu što je i za njih dalek izlet. Sve utakmice su bile napete, na nož, na moranje. Nisam želeo da igram ponovljene utakmice mada protiv Evertona bih takvu mogućnost rado prihvatio jer bi to značilo i konačno punjenje Ewood Parka (ni jednom nisam rasprodao stadion u zvaničnim utakmicama za dve sezone).
Слика
Слика
Ligu su napustili Millwall, Barnsley i Portsmouth.
Mislim da će biti potrebe da nakon ove dve sezone i pogotovo ove sezone posetim lekara za srce. Kako sam preživeo ovu sezonu ni sam ne znam! Liga je uglavnom bila dosta ujednačena i manji broj pobeda u odnosu na prošlu sezonu sa manjim brojem poraza i značajno većim brojem nerešenih dali su da u poslednjem kolu obezbedim mesto broj tri! Mediji su predviđali osmo mesto, uprava je očekivala playoff, a ja sam napadao direktnu promociju... igrao sam jako dobro protiv ekipa iz vrha ali cele sezone problem jesu bile "male" utakmice. Huddersfield sam recimo dobio oba puta i oba puta sa Bristolom je bilo nerešeno pa mi je to barem neka satisfakcija. Sam start lige je bio užasan i uz dosta napora stvari su preokrenute na svoje mesto. Ulaskom u playoff ja sam ispunio i u ukupnom i premašio sve što je od mene očekivala uprava (došao dalje u FA Cupu). Inače ove sezone sam koristio značajno manje igrača iz kluba pa tako na kraju sezone 28 igrača je ukupno nastupilo na minimum 1 utakmici.

Prosek godina ove ekipe je 23!

Bio sam svestan u kakav se rizik upuštam ali sam bio i svestan da u ligu jesu ispale tri ekipe sa ogromnim sredstvima i da one kao "nagradu" za ispadanje dobijaju 40+ M € pa da postoje i objektivne šanse da jednostavno neću uspeti da ostvarim promociju i ovime sam želeo da gradim tim na duže staze ali kada se sve podvuče jedno je sigurno - nisam pogrešio!

Najbolji strelac je Tammy Abraham sa 22 gola!
Najbolji asistent je Charlie Mulgrew sa 13 asistencija!
Corry Evans je imao uspešnost pasova 86%!
Ekipa je ove sezone postigla 82 gola što nas rangira na ukupno 5 mesto po broju datih golova!
Broj primljenih golova iznosi 55 što znači da sam imao drugu najbolju odbranu u ligi!
1/2
Nije mi bilo svejedno znajući da u polufinalu igramo sa prvim favoritom za osvajanje Championshipa koji je očito imao dosta problema u toku sezone ali smo prošli dalje i sledeća prepreka je Cardiff! Čovek odluke u ovim polufinalnim utakmicama jeste Abraham koji je postigao sva tri gola u našu korist. Igra je kao i cele sezone bila dosta loša i ako se za prvu utakmicu može reći da je bila egal, u drugoj utakmici to nije bio slučaj i Crystal Palace je bio bolja ekipa, ali smo mi postizali golove i na kraju otišli u veliko finale! Crystal Palace dobija i naredne sezone značajna sredstva od FA pošto su ispali prošle sezone iz PL i to u iznosu od 34.5M € pa ne sumnjam da će se boriti za promociju i u narednoj sezoni. Zanimljiv podatak glasi da sam Crystal Palace dobio u sve četiri odigrane utakmice ove sezone.
FINALE
Слика
Ne znam šta je se tačno dogodilo u ovom finalu koje smo odigrali iznad svojih mogućnosti, ali znam da smo izborili PROMOCIJU i da sam vratio Blackburn tamo gde i pripada! Razmak između revanša polufinala i finalne utakmice je bio 10 dana što sam iskoristio da lepo kroz treninge i razgovor spremim ekipu za najvažniju utakmicu u sezoni koja je na kraju odigrana i najbolje. Junak finala je Brewster sa tri postignuta gola. Zanimljivo na kraju zvuči podatak da sam imao jako dobar skor sa ekipama koje su ispale iz elite prošle sezone: dve pobede protiv Huddersfielda, pobeda i poraz od Cardiffa + pobeda u velikoj finalnoj utakmici i sve četiri pobede kao što sam gore i pomenuo protiv Crystal Palacea.

Transfer budžet za sledeću sezonu iznosi 40M €.
Budžet za plate za sledeću sezonu iznosi 30.5M € (trenutno sa sve pozajmicama troši se oko 20M €, ove sezone je budžet za plate bio 24M €).

Слика

Vest koja me je prijatno iznenadila jeste da uprava traži investitore za izgradnju novog stadiona! Ovo će biti odlično ukoliko se realizuje.

Od ostalih vesti izdvajam da sam potpisao novi ugovor kako je se sezona bližila kraju i da je on finansijski jači nego prethodni koji iovako nije isticao još jednu sezonu ali je uprava bila prezadovoljna mojim radom. Prema tom ugovoru ja godišnje dobijam 300k € i na taj novac će uslediti i povišica od 25% zbog izborene promocije. Takođe u izboru navijača, po drugi vezani put za najboljeg igrača izabran je Derrick Williams! Nagrada za najboljeg mladog igrača Championshipa je otišla u ruke "našeg" igrača Brewstera što je još jedno ogromno priznanje i za naš klub.

Igrači ne očekuju da imaju kvalitet za opstanak, uprava će verovatno očekivati da probam da opstanem... biće dosta teško, ali se nadam da ću uspeti. Napraviću neki plan, probati i ako uspem - uspeo sam, ako ne uspem - biće to lepa avantura u PL. Bio sam i ove sezone među ekipama koje nisu trošile puno i napravio lep uspeh tako da se nadam da me sreća neće napustiti u narednoj sezoni te da ću napraviti dobre transfer poteze kao što sam i u ove dve sezone.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Gagi »

mmladja пише: 19 Нов 2018, 01:27 Sta ti je s kompom?
Pun prašine mrtvi lap, pregreva se brzo.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

mmladja пише: 17 Нов 2018, 23:23
Neven пише: 17 Нов 2018, 22:31 Jel moze neko da mi proveri kakava je situacija kod vas koji igrate sa doma'im klubovima. Kod mene sem Zvezde , Partizana, Vose i Cuke, niko nema prave igrace u timu und19? Sve neki nepostojeći. Igeam na large database.
A jel imas ucitanu domacu ligu?
Dzabe ti large baza kad npr. igras engleze. Znaci resenje ti je ili da ucitas i domacu ligu ili da stavis advanced bazu, sto znaci npr. large + svi srpski igraci
Da, da...igram sa Zvezdom..
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

Bolesnik пише: 18 Нов 2018, 19:42 Krenuo sa Zvezdom, nikog prodao doveo par dobrih igraca, ekipa realno da se prosetam kroz prvenstvo. Igram 4-2-3-1 possesion formaciju, uvek nju igram. Namestim malo neka podesavanja, neke dodatne stavke, ali sve da ima smisla prema taktici i igracima, izgubim lagano od Jabloneca kuci, sa Opavom nereseno, jedva Dobanovce dobijem. Dodju kvalifikacije, ostavim istu formaciju ostalo sve na "clear", ni jedno dodatno podesavanje, samo taktika i udri...

https://postimg.cc/hhYwrkCF

Desi mi se to da zgazim ove sa statistikom koju nisam imao u zivotu otkad igram FM, ovakvu dominaciju na jednoj utakmici nikad...

Sledecu utakmicu igram sa Strazburom prijateljsku, sa rezervnom ekipom lagano, isto sve, sve na "clear"...

https://postimg.cc/T52bF2TR
Ne možeš da očekuješ da odmah u toku prijateljskih dobijas lagano. Upravo tome služe, da uigras i fizički spremiš ekipu.
Meni se situacija znatno popravila negde od novembra....u Super ligi dobijam skoro pa lagano, dok sam u LŠ (grupa sa Realom, Romom i Dortmundom - trenutno iz 3 meča imam 2 poraza i jednu pobedu totalno na sreću dobijeno), autsajder totalni.
Srpi se malo, biće to ok.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од TheBlues »

Uzeh Monako da se uhodam jer od 16ice nisam dobrano igrao FM, na 18 svega sezonu i po, na 17 par relativno kratkih sejvova.
Dobra ekipa za nov pocetak, rebilding im je poceo jos prosle sezone, a zakljucno sa letnjim prelaznim rokom ove godine rasprodati su svi nosioci sampionske generacije koja je dogurala i do 1/2 finala LS. Pojacanjima koja su stigla pre mene pridodao sam trojicu vunderkinda - Tonalija, De Lihta i Denisa Mana. Poslednji je krilni igrac Steaue, preostali dvojac je svima dobro poznat. I u zimskom prelaznom roku sam imao 3 akvizicije najvise zbog nezadovoljnih rezervista, sto mi je dobro doslo da jos pojacam roster. Benaljo zamenjen Onanom, koji je projektovan da nasledi Subasica. Pele i Benaser, Santjagom Kaseresom za kog sam platio klauzulu Viljarealu, odnosno Pape Seikom.
Odlucio sam se da isprobam dve ponudjene taktike bez nekih vecih modifikacija. Osnovna 4-1-4-1 gegenpres i 5-1-2-2 katenaco za cuvanje rezultata, mada sam je bas retko koristio.


Sezona je otvorena osvajanjem Trofeja Sampiona

Слика

U ligi sam nakon loseg starta (1-2-2), napravio fenomenalan niz uz samo jedan poraz od Anzera tek prvog marta (22-3-1), sto je bilo dovoljno za prvu poziciju, ali ne dovoljno ubedljivu. Posle 5 kola Lion mi je bezao 10 bodova, vremenom sam ih prestigao i oni su bili prvi pratioci, dok su se iza smenjivali Marsej i PSZ. Usledio je pad Liona i PSZ-a, Marsej je vezao jebenih 15 pobeda. Pred zadnjih 5 utakmica imali smo isti broj bodova (uz moju bolju gol razliku), potom sam vezao dva remija, otisao na -4 i oprostio se od titule. Medjutim, u duelu dva Olimpika u nadoknadi je lider prvenstva ispustio pobedu, a onda ispostavice se i titulu porazom na gostovanju Tuluzu. Poklon sam oberucke prihvatio i rutinskom pobedom (3:0) na Alijanc Rivijeri osvojio titulu, rivalu nije znacila ni ubedljiva pobeda od 7:0 na zatvaranju takmicenja.

Слика

Za Ligu Sampiona ipak mora jos pasulja da se pojede. Kao drugoplasirani smo prosli grupu sa Barsom, Sahtjorom i Zvezdom, da bi nas u nokaout fazi sacekao Atletiko Madrid, Na Luju II smo odigrali 1:1, uz promaseni i primljeni gol iz penala, na revansu u spanskoj prestonici potpuno podbacili - 3:0.

Слика

Trijumfovali smo u Liga Kupu pobedom nad Monpeljeom, a ista ekipa nas je izbacila iz Kupa Francuske.

Слика

Poptisao sam za sada Ajera iz Seltika, plan mi je da ove i eventualno jos jedne sezone napadnem LS, a onda neki duzi sejv.
Sto se FM-a tice, svidja mi se kako je ovaj nasminkan. Jeste da se precesto promasuju 1 na 1 sanse i da su prekidi permanentna opasnost, ali moze da se igra. Kad pogledam statisticki, najefikasniji su mi napadaci, krila i ofanzivni vezni(Jovetic 29/16/6, Sadli 33/14/10, Roni Lopes 33/16/8, Golovin 27/7/8)
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Jord4nnnn »

Je l' se još nekome čini da je ovaj FM nekako previše lak?

Druga sezona je u pitanju i nije realno da u Evropi ovoliko dominiram, pre svega u igri, a onda i u rezultatima. Okej, daleko od toga da je preteška grupa, ali bez dileme i Fener i Zenit imaju znatno bolje igrače nego ja.

Слика

Слика

Слика

Слика

A u ligi:

Слика
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Filip991 »

Da li je zbog treninga ili cega, nemam pojma, ali igre su mi ocajne. Jedva dam gol. Ili suteva bez, ili prebacuju stadion.
Ne znam da li je to zbog moje neke taktike ili je takva igra ali jako je dosadna igra sa malo akcija. Gotovo ceo mec mi prodje u komentarima samo.

Da li ne znam da namestim trenng ili taktiku (posto mi fale neke opcije od ranije tipa Rettain possesion).

Igram sa Leverkuzenom i katastrofa... :waller: :waller: :waller:
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Neven »

Ljudi, prva sam sezona....u LŠ derem sa Zvezdom.....Reala, Romu, Borusiu...a u ligi sam bas tanak, sta je razlog, nemam pojma.
:headhurt:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Sloba »

Слика
Youth intake nije vredan pomena.
Слика

Слика

Слика

Слика
Dosta promenljiva sezona ali mogu reći da sam poprilično zadovoljan jer sam ispunio sve što je uprava tražila a u ligi smo ostvarili dosta dobrih 13 pobeda. Velika satisfakcija jeste ta što smo jedina ekipa koja je u celoj sezoni dobila Liverpool. Manchester United zbog kršenja FFP neće igrati UCL naredne sezone. Jaz između slabijih i jačih ekipa je dosta primetan. Imao sam teških poraza ali ni jednom nisam primio 6 ili 7 golova koliko su neke ekipe iz PL uspele da prime (čak i Everton jednom i to od Fulhama). Bristol City je na primer uspeo da primi čak 103 gola čime su pokazali da definitivno nisu bili kompetativni u ovoj ligi. Ja lično sam u prvom delu sezone uzimao bodove slabijima dok protiv jačih nisam mogao da se sastavim (izuzetak je Everton) dok je u drugom delu sezone situacija u nekim trenucima bila obrnuta (opet izuzetak Everton) pa smo dobili već pomenutu utakmicu protiv Liverpoola, dobili smo i Arsenal dok je protiv City-a odigrano nerešeno. Newcastle, Nottm Forest i Reading će igrati u PL naredne sezone.

Mrlja sezone jeste igranje ponovljene utakmice protiv člana konferencije u FA Cupu ali generalno i tu su ispunjena očekivanja uprave. West Ham je za nas bio generalno koban u celoj sezoni iako nisu nešto preterano kvalitetni. U FA Cupu su došli čak do finala gde su izgubili u zadnjim minutama protiv Chelsea.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од mmladja »

samo ovu siptarcinu nisi morao :)
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од dzoni91 »

Слика

Kao Evra, I LOVE THIS GAME!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Sloba »

Otvorila se mogućnost da vodim reprezentaciju Srbije pa sada i njih treniram zajedno sa Blekbernom (planiram ciklus za EP, ne verujem da ću ostati i ciklus za SP, ali nikad se ne zna). Što se tiče taktike igraću neku moju verziju totalnog fudbala. Reprezentacija će mi poslužiti i da uigravam neke zamisli za klub. :D Tragični su, jedva opstali u ULN, brzo ostali bez mogućnosti za odlazak na SP, grupe EP nisu prošli...

Слика

Šteta što mu završnica nije bolja.

Inače hteo sam na golu da rotiram Vanju Milinković-Savića, Rajkovića i da dam priliku Svilaru međutim, ovaj prvi ima primarno špansko državljanstvo i želi da brani za njih ( :xD: ) dok Svilar čeka šansu u Belgiji. Bekovi su tek haos u ovoj godini. :zelenko:
Корисников грб
dicvi11
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 12 Дец 2010, 00:04
Место: Pancevo
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Steam: dicvi11kkkk
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од dicvi11 »

je l stigao neko do 2021 godine i da igra nasu ligu. Pise da smo usli u evropsku uniju a i dalje su mi svi evropljani stranci. da li to od sledece sezone pocinje da se vazi ili je neki bag? :headhurt:
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од GrobarDoGroba »

dicvi11 пише: 27 Нов 2018, 01:39 je l stigao neko do 2021 godine i da igra nasu ligu. Pise da smo usli u evropsku uniju a i dalje su mi svi evropljani stranci. da li to od sledece sezone pocinje da se vazi ili je neki bag? :headhurt:
Ja vodim tim iz Engleske, i znam da je 2021. i 2022. pisalo da je Srbija usla u EU... takodje ja imam problem da mi svake godine u junu stize poruka da UK ne izlazi iz EU( vec 5-6 godina zaredom)
rajs5
First Team Coach
Поруке: 313
Придружен: 03 Апр 2012, 09:38
Место: Crvenka
Klub koji vodite: AC Milan
Formacija: 4:3:3
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од rajs5 »

ja sam igrao sa AC Milanom 6 sezona i sećam se da smo Mi i CG ušli u EU, ali da me ubiješ ne mogu se setiti kada...
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Jord4nnnn »

Mislim da sam u editoru video da je 2022. stavljena da Srbija ulazi u EU.. a neko je okacio ss kako smo usli 2021.

J***m li ga :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од Sloba »

I meni stiglo da smo ušli zajedno sa čini mi se Albanijom i BiH 2021. dok u editoru za nas stoji 2022.
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

FM19 - Kako vam ide?

Порука од dzoni91 »

Meni je 2x stizalo da smo usli u EU, 2021 i 2022 :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Opšta diskusija FM 2019”