FK Partizan (FM19)

Ovde možete pronaći korisne tekstove i tutorijale, savete o igračima, osoblju, klubovima i ligama.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од dark warrior™ »

Ja nemam takvih problema primer Cucin, Kokir, i Marko Lazovic su mi barane od pocetka pa sad jos jace u sezonu 2019/20
Корисников грб
Randje
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 19 Окт 2011, 13:17
Место: Borca Krug Centar 3
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Randje »

Набеђен пише: 29 Окт 2018, 22:22 Како успете да продате Јанковића за тако велике новце на почетку? Ја једва успео да га продам за 700хиљ.
Kazem ti ja nzm stvarno ja nisam hteo da ga prodam, i namerno stavim 5m i 40% i oni prihvate ahahahahah...

- Nego posto nisam bas dobar, kako ja da isrpravim ovo http://prntscr.com/lcbqoz ... Nisu zadovljni treningom i to a ja ne znam da upravljam
Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од palace »

Kazem ti ja nzm stvarno ja nisam hteo da ga prodam, i namerno stavim 5m i 40% i oni prihvate ahahahahah...

- Nego posto nisam bas dobar, kako ja da isrpravim ovo http://prntscr.com/lcbqoz ... Nisu zadovljni treningom i to a ja ne znam da upravljam
probaj da dovedes bolje trenere nego sto imas, da ti skoce zvezdice one, pa vidi da li ces imati neki boljitak.
relja96
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 18 Окт 2018, 18:56
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од relja96 »

uzeću igricu danas, ali može li neko da mi okači SCR ocena Nemanje Nikolića, nestrpljiv sam :lol:
jovanracko233fm
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2018, 12:22
Место: Nis
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од jovanracko233fm »

Mali Jovelja ubica.. strasno kako igra decko :fanman: https://imgur.com/a/oAsqjY9
https://imgur.com/LfN2ybI https://imgur.com/dAvI3cm https://imgur.com/lvh4ktu
https://imgur.com/spNVq2H https://imgur.com/EwEs0F3 :winner: :winner:
Ako pocinjete sa Partizanom, ne trosite vreme trazeci nekog napadaca ubicu jer ga necete naci.. Joveljic je za 500k preisplatljiv. Ja sam pokusavao da nadjem nekog Columbijca, Paragvajca, itd.. ali niko ne zeli da dodje, tako da je Jovelja jedina prava opcija. Pozz :knight:
Последње учитавање од jovanracko233fm дана 03 Нов 2018, 10:34, учитано 1 пут укупно.
FM JE ZIVOT
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од dzoni91 »

jovanracko233fm пише: 03 Нов 2018, 10:28 Mali Jovelja ubica.. strasno kako igra decko :fanman: Слика
Слика Слика Слика
Слика :winner: :winner:
Ako pocinjete sa Partizanom, ne trosite vreme trazeci nekog napadaca ubicu jer ga necete naci.. Joveljic je za 500k preisplatljiv. Ja sam pokusavao da nadjem nekog Columbijca, Paragvajca, itd.. ali niko ne zeli da dodje, tako da je Jovelja jedina prava opcija. Pozz :knight:
Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Valjda je ovako bolje :zelenko:
jovanracko233fm
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2018, 12:22
Место: Nis
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од jovanracko233fm »

Hahahahha, da. Nije mi nesto htela slika :xD:
FM JE ZIVOT
jovanracko233fm
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2018, 12:22
Место: Nis
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од jovanracko233fm »

Слика
FM JE ZIVOT
Корисников грб
Randje
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 19 Окт 2011, 13:17
Место: Borca Krug Centar 3
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Randje »

mala pomoc, kako da promenim da ja produzujem ugovere, tipa 3-4 igraca mi imaju malu otkupnu kaluzulu jer nisam ja produzavao ugovore, nesto sam menjao u staff-responsibility ili kako vec :D ali opet je isto, pa ako neko moze da mi posalje sliku kako tacno treba da stoji sve tamo
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Jord4nnnn »

Randje пише: 03 Нов 2018, 17:33 mala pomoc, kako da promenim da ja produzujem ugovere, tipa 3-4 igraca mi imaju malu otkupnu kaluzulu jer nisam ja produzavao ugovore, nesto sam menjao u staff-responsibility ili kako vec :D ali opet je isto, pa ako neko moze da mi posalje sliku kako tacno treba da stoji sve tamo
Samo u staff responsibilities pod "contact renewals" sve stavi da ti radis, odnosno Head Coach :)
Корисников грб
Kezman22
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 23 Јун 2013, 17:25
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Partizan
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Kezman22 »

Da li neko zna kako da resim problem sa prevelikim brojem povredjenih igraca?
Probao sam i sa smanjenjem inteziteta treninga i postavio asistenta da vodi trening i nista nije pomoglo...

Слика
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Набеђен »

Ја имам повреда ал не нешто превише. Иначе такође је препуштено асистенту с тим што им ја постављам индивидуалне тренинге и ту их малтретирам.
Корисников грб
Umobolnik
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 08 Нов 2010, 20:49
Место: NBGD
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Umobolnik »

Kako sam se slatko nasmejao kad sam video ss od Scekica. Taj macku sa praga ne zna da sutne.Realnost.
Корисников грб
beddY'
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 01 Јул 2011, 12:04
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од beddY' »

Ja uskoro završavam polusezonu. Doveo sam Jovelju kao i svi vi, ali niko ne spominje Miloša Vulića (Napredak). Pošto je rotacija katastrofa u Partizanu na MC poziciji, ovaj igrač je sjajan! Igra mi Box to box, daje golove, skroz je šašav! Forsirajte Šehovića na beku, mali će biti bombica takodje kao i Svetozar M. Kosović solidan kao i Zakarić i ostali napadači.
George Best:"I spent 90 % of my money on women and drink. The rest i wasted".
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од Sloba »

Kako vam se Đerlek razvija?
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: FK Partizan (FM19)

Порука од dark warrior™ »

Sloba пише: 11 Нов 2018, 02:36 Kako vam se Đerlek razvija?
Razvija se okay al prvoj sezoni i vtoroj igra slabo tek na kraja vtore sezone se razigrao
jovanracko233fm
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 18 Сеп 2018, 12:22
Место: Nis
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

FK Partizan (FM19)

Порука од jovanracko233fm »

Слика Слика

Evo napadac za Partizan, bas dobar :fanman: . Jeste Jovelja dobar, ali je ovaj igrac dosta kvalitetniji ukoliko zelite rezultate odmah. Ja sam prvi save poceo sa Joveljom i slabo je islo.. iako sam usao u EL, dobio sam otkaz na polu sezoni, jer sam bio cetvrti
FM JE ZIVOT
Корисников грб
Sofronije79
Youth Team Coach
Поруке: 112
Придружен: 13 Сеп 2011, 14:29
Место: Beograd
Status: Није на вези

FK Partizan (FM19)

Порука од Sofronije79 »

Je li imao jos neko problem na pocetku druge sezone da mu se odjednom pojavljuje da vodi utakmice mladog tima Teleoptika?
Video sam da su se ljudi zalili na beti da je to bilo, ali meni evo sad na startu druge sezone. U svim opcijama sam se distancirao od Teleoptika, sve prepustio njihovom stabu, ali ne vredi.
Cak mi se sinoc desilo da mi se poklope utakmica u kvalifikacijama za LS sa Partizanom i utakmica mladog tima Teleoptika. Igra je odjednom zabagovala da sam mislio da ce da pukne. A, onda sam odigrao kvalifikacije i cim sam odjavio igrace iz svlacionice, krenula mi je utakmica "opticara".
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered - George Best
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

FK Partizan (FM19)

Порука од dark warrior™ »

Sofronije79 пише: 15 Нов 2018, 11:08 Je li imao jos neko problem na pocetku druge sezone da mu se odjednom pojavljuje da vodi utakmice mladog tima Teleoptika?
Video sam da su se ljudi zalili na beti da je to bilo, ali meni evo sad na startu druge sezone. U svim opcijama sam se distancirao od Teleoptika, sve prepustio njihovom stabu, ali ne vredi.
Cak mi se sinoc desilo da mi se poklope utakmica u kvalifikacijama za LS sa Partizanom i utakmica mladog tima Teleoptika. Igra je odjednom zabagovala da sam mislio da ce da pukne. A, onda sam odigrao kvalifikacije i cim sam odjavio igrace iz svlacionice, krenula mi je utakmica "opticara".
Poceo si na Beti il kasnije sa igrom?
Корисников грб
Sofronije79
Youth Team Coach
Поруке: 112
Придружен: 13 Сеп 2011, 14:29
Место: Beograd
Status: Није на вези

FK Partizan (FM19)

Порука од Sofronije79 »

Nisam igrao betu, krenuo sam kada je izasla igra. Betu sam pomenuo jer sam video da se neko zalio da je taj bag bio u beti.
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered - George Best
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 - Tutorijali, saveti i predlozi (Igrači, osoblje, lige, klubovi)”