Dosije "Čarapan" - The Revenant

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Dosije "Čarapan" - The Revenant

Порука од Orthodox »

Слика
"Mandiću"
- .....
"Mandiću bre, jesi živ?"
- Šta znam...
"Opijaš se krv ti J***m?"
- Ma jok, vidiš da sam zatvorio čašu...
"Aj kući čoveče. Od kad ti puko sejv prošle godine, propao si načisto."
- Vidiš....
"Jesi video kako izjebaše Napredak i prošle i pretprošle godine za Evro takmičenja? I boli te k***c?"
- Ne boli. Ne osećam. Impotentan sam već brdo meseci. Ne diže mi se sejv ko nekad...
"Siguran si?"
- Pa i nisam...
Слика
Последње учитавање од Orthodox дана 22 Сеп 2018, 03:45, учитано 1 пут укупно.
Aca sa raskrsca
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 31 Јул 2018, 11:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Aca sa raskrsca »

dalje brate :yey:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Najava za FM19? :D
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sloba пише:Najava za FM19?
Zagrevanje, dabome.
Aca sa raskrsca пише:dalje brate
Ovo je najdalje što sam mogao da odem. Tako nešto depresivan, 5 km od kuće do stadiona Mladosti.

Kažu da se Kosan nasadio na flašu vinjaka i da nije mogao da nastavi da radi. Počeo je da peva Vasu Ladačkog svakog dana, uprava to više nije mogla da podnese i ispratila ga iz Kruševca uz talambase. Pošto nemamo naše čarapanske talambase, slaba im kinta, doveli leskovačke. Čuo sam da mu je Dubočica sledeći klub. Šta znam. A ja...ja kod kuće. Dočekali me u klubu k'o premijera Bisao Nove Gvineje...ako uopšte i imaju premijera.
Слика
Inače, ceo komšiluk došao da me pozdravi čim sam preuzeo klub i čim ispratismo bata Kosana.
Слика
Razmenim par rečenica sa starim drugarom Miškovićem. Jesi mi dobar. Dobar. 'El te dira neko. Jok. Tebe. Jok. Aj vidimo se. Vidimo se.

Igrači kao igrači, budi Bog s nama. Da nema Ndiajea i Vulića koga odmah pikirala Zvezda, morao bih ja da igram. A ja igram nedeljom pa nedeljom isključivo po zemljanim terenima gde imaš mogućnosti da se samopovrediš. Nije da bi bio neko pojačanje, mada šta znam. Nije i da ne bih. Ekipa prosek. Špica nemamo. Zato sam odmah rešio da dovedem igrača za napad, koji, normalno, isto nije špic.
Слика
Kako za njega dadoh sve pare što smo imali u budzetu, do zime i polusezone u ovom kafiću iz prvog posta mogu samo da nastavim da ližem čašu. Ako nikoga ne prodamo, a nemam koga da prodam jer sem Vulića, niko neće da kupi nikoga, dovešću neke na free pod uslovom da iko hoće da dođe. Još se čulo da MIšković ide na kraju sezone, još doveli mene za trenera...baš baš raspad. Da ne bude sve tako crno kao Baha i Ndiaye, krenuli smo pobedom pripremni period. BASK je kapitulirao 4:1. Znači ima nešto i crveno. Napredak. :cigara:
Слика
To mu je to za početak. Ako se po jutru dan poznaje, brzo će i kraj. Tradicija je da me isteraju posle prve sezone. Šalim se naravno. U toku sezone me isteraju. Poz. :kuronja:
Последње учитавање од Orthodox дана 25 Сеп 2018, 23:02, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”