Drulaaaaa!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Drulaaaaa!

Порука од Flojd 8 »

SOK!Milojevicu otkaz,na Marakani ALARMANTNO
Слика



Ova sezona pocinje dosta stresno za sve navijace crveno belih.Malo radosti koju je doneo plasman u Ligu Evrope,u senku je bacila serija ocajnih rezultata koje ekipa belezi u domacem sampionatu.Puno losih partija kiksevi,porazi uzdrmali su nas najveci stadion.C.zvezda je reagovala smenom trenera,hitno sazvan upravni odobor doneo je odluku da otpusti Vladana Milojevica.Resenje i zamena ocekuju se vec danas ili sutra,pominju se neka imena za sada sve na nivou spekulacija.Ono sto je zna je da se na mesto trenera sprema bivsi igrac vicesampiona Srbije,o kome je rec ostaje da vidimo.



Rezutati u Ligi Evrope do sada:
Слика

Tabela u domacem sampionatu do sada:
Слика




Слика
Goran Drulic novi trener Zvezde!
Слика



Nesto o cemu se spekulisalo u toku jucerasnjeg dana danas je dobilo zvanicnu potvrdu.Novi trener C.zvezde je Goran Drulic nekadasnji napadac ovog kluba covek koji je ovde napravio ime,koga armija zvezdasa postuje i voli.Pre par godina radio je u strucnom stabu Nenada alatovica,dok mu je ovo prvi samostalni posao.Ugovor sa Zvezdom potpisao je do kraja sezone.Za pet dana crveno bele ocekuje ozbijan mec u Beogradu kada docekuju Lokomotivu iz Moskve,videcemo koliko je Drula u stanju da razmrda ekipu.



Izjava Drulica za nas forum:

"Velika je cast za mene sto sam danas ovde sto sam postao trener C.zvezde,ja sam dete ovog kluba godine sam proveo igrajuci znam kako dise ovaj stadion i kako reaguje Sverena tribina.Mi koji smo deo ovog kluba moramo vise da se angazujemo da pomognemo nasoj Zvezdi koliko ko moze.Predamnom je tezak zadatak da razmrdam ekipu i pokusam da do zime smanjim bodovni zaostatak za Partizanom.Igramo Evropa ligu imamo jos sansi za plasman,nista tu nije izgubljeno boricemo se za svaki bod.Zelim da stvorim modernu napadacku igru,da dominiramo sa sto vise sansi i golova.Zelja mi je da sto vise Zvezdine dece zaigra u prvom timu za vreme mog mandata.Dacu sve od sebe da jedina opet zasija."
Последње учитавање од Flojd 8 дана 30 Мај 2018, 16:56, учитано 2 пута укупно.
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Momci veceras novi text ocekujte me.Nekad cu izbaciti po neki zanimljiv mec,ne previse jer mi uzima puno vise vremena.Nadam se da ce te pratiti! :cigara:
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Слика
Zvezda propustila brejk u Moskvi
Слика



Fudbaleri crveno-belih odigrali su vrhunsku partiju u Moskvi protiv favorizovane ekipe Lokomotive.Pre meca male su sanse davane igracima Zvezde,bukvalno nikakve.Opravdano posle serije losih rezultata,promene trenera koja je ipak mora se priznati puno toga dobrog donela ekipi.Igraci su delovali stabilno,motivisano na momente su bili na sut do gola protivnika.Pokusavai su Adzic iz idealne situacije ali pravo u golmana.Pokusavai su posle Pesic,zatim i mladi stoper Babic ai gola nije bilo.Rusi su zaustavljeni sa svih strana takticki vrhunska postavka Gorana Drulica.Igraci Zvezde itekako imaju za cim da zale,ali glavu gore bice sansi za pobede bitno je da je nasa ekipa u igri za plasman u drugu fazu.



Statistika meca:
Слика

Tabela Grupe G:

Слика


Слика

"Iskreno nemam sta da zamerim mojim igracima,jer oni su danas istinski pobednici i ako to rezultat ne odslikava.Dogovorili smo se da se borimo do zadnjeg atoma snage,momci su izgarali pogledajte svaki start zelju.Odigrali smo takticki zrelo,zao mi je sansi Adzica I Pesica.Danas nas nije hteo gol,hvala na fer i korektnom mecu ekipi Lokomotive.Okrecemo se prvenstvu ceka nas tezak mec u Subotici."




Слика
Zvezda protutnjala Suboticom!
Слика

Fudbaleri C.zvezde lako su resili gostovanje danas favoritu Subotickom Spartaku pobedivsi 1-3.Od samog starta bilo je uocljivo nekoliko promena u timu vicesampiona,od starta na levom beku poceo je mladi Hajdin,na sredini Jovicic a umesto jos rovitog Srnica zaigrao je tamnoputi Ben.Letalek je odigrao umesto Vujadina Savica dosta je kombinovao sef struke crveno belih.Za oko je zapala i promena formacije u odnosu na mec u Moskvi kada je ekipa pocela u sistemu 4-4-1-1 dok je danas u Subotici tim odigrao u sistemu 4-2-3-1 koji vidi se dosta lezi ovom sastavu Zvezde.Mec otvoren sa puno sansi,domace je naceo Luka Adzic posle akcije po strani kada je centrirao Radonjic a usamljen loptu u mreyu uneo talentovani Adzic.Nizale su se sanse za goste preko Bena,Radonjica a ozbiljno je prvi put zapretio Nikolic za domace.Lopu je sa levog boka nabacio Jocic a Nikolic glavom pored Le Taleka tik uz stativu.Babic je glavom u 50.minutu imao stopostotnu sansu bey realizacije pa je ostalo 0-1.Radonjic posle prave bravure u sesnaestercu rivala donosi 0-2.Da bi u 72.minutu posle lose reakcije Borjana Jocic smanjio na 1-2 i tako done nadu svom timu.Tacku na sve stavlja Pesic pred kraj meca kada bezi odbrambenoj liniji rivala sutira opta se od Ostojica odbija u mrezu i mec je bio gotov 1-3.



Statistika meca:
Слика


Tabela nakon 13.kola Sls:
Слика



Слика

"Za mene ovde pobeda danas jako bitna izdici ekipu koja je pre tri dana vidno psihicki pala zbog remija u Moskvi.Neko ce reci prepotentan sam ali ne ja sam realan po sansama imali smo ih u ruci tad su nam jednom u gol sutnuli ali to je bilo.Otvorena utakmica danas fer i korektan Spartak ali mi za nijansu bolji.Odigrali smo kvalitetan mec rzali kontrolu i zasluzeno slavili.Idemo dalje tezak nas raspored ceka."





Za sve koji me pratite posto mi opis meca oduzima puno skidam bandicam i bice svi detalji sa meceva,rezultati ostalih ekipa.Kada tipa ihgram derbi puno vise texta ocekujte,bice i prica sa treninga,inervjua.Bice i tv emisija pozdrav za sve moje Cigane. :zvezda:
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Слика
RSB na treningu prvo tima
Drula govori o stanju u ekipi,dosadasnjim rezultatima,sansama u Evropi
Слика



14.dana pauze u domacem sampionatu doslo je za nasu ekipu moze se reci u pravi cas.Posednji prvenstveni mec i kiks u Lucanima 1-1 dao je jasne signale Goranu Drulicu da nesto mora da se popravi kad je rec o igri.Ruku na srce nismo izgedali lose na terenu,ali utisak je da su nasi stoperi vecinom panicnim dugim loptama trazili Pesica koji ove sezone ne moze da se sastavi sa golom.Druic prvi put za nas forum o puno stvari koje i sve vas zanimaju.




Слика


*"Drulo pre svega hvala ti sto si pristao da ti ovako banemo u sred treninga i da nam posvetis vremena za ovaj razgovor.Na pocetku kakav je osecaj vratiti se na Marakanu?"

-"Nema na camu ja sam po medijima slabo ali za nas forum uvek sam tu hvala tebi na pozivu.Sto se tice povratka sada sam u drugoj ulozi ali mi je srce zaigralo emocije su se probudile,gomila emocija tesko za objasniti.Volim ovaj stadion ove navijace."

*"Kazi mi kakvo si stanje zatekao u ekipi kada si dosao nakon odlaska Milojevica?"

-"Pazi stanje nije ni malo idealno bilo,u svlacionici obesene glave neverica u sebe lose stanje na tabeli.Nije bilo jednostavno prihvatiti sve to i doci u takvom momentu.Hvala Bogu polako radom vadimo ekipu iz krize i iz meca u mec sve smo bolji."

*"Drulo kako si preziveo sve one promasaje u Moskvi?Utisak je da smo bii bolji da smo imai inicijativu?"

-"Moj debi na kupi Zvezde,takticki maestrano sprovedene u deo sve moje zamisi,discipina na posebno visokom nivou.Imai smo vise od igre sanse Adzica pogotovo uzdrmae su me ma koiko sam se trudio da smirim igrace opta te noci nije htea u mrezu.Igrai smo sa veikim timom na njihovom terenu po zimi,uspei da ih svedemo na jedan jedini sut u okvir gola.Tesko je pricati o tome,da smo uspeli pobediti sad bi bili pred plasmanom u drugu rundu."

*"Cini se od tvog dolaska da pozadi delujemo dosta cvrsce,konstantno insistiras na igranju Babica?"

-"Mi smo od prvog treninga radili na tome da ucvrstimo igru zadnje linije.To nije znacilo samo uigravanje zadnje cetvorke,svi igraci moraju da rade na odbrani naseg gola da delujemo kao tim.Babic je vrhunski talentovan stoper veliki borac i profesionalac dajem mu sansu jer na svakom treningu on to zasluzi."

*"Reci mi,od kad si stigao dva remija,cetri pobede,jedna velika u revansu ige Evrope sa Moskovjanima kako ti se cini do sada?"

-"Tesko pitanje,kao sto si sam rekao ima pobeda u domacem prvenstvu uhvatili smo prikjucak mnogo nam je tesko pao zadnji kiks u Lucanima ovih 1-1.Veruj mi bili smo boji tim citavo drugo poluvreme ih pregazili Jovelja pogodio stativu sa 10.metara,Srnic promasio takodje zicer nije nam se dalo.A u Evropi smo odigrali cvrst mec i zasluzeno slavii skoro cetrdeset hiljada ljudi bilo je fenomenano hvatamo ozbijan prikljucak da prezimimo u Evropi."

*"Drulo hvala na ovom kratkom razgovoru sve najboje ti zeimo u nastavku prvenstva."

-"Hvaa vam uvek sam tu kada bude vremena,pozdravio bih sve nase Deije neka veruju u nas neka nas podrze."






Слика
Zvezda ozbijno "zagrizla" za Mirosavjeva!
Слика



Kako prenosi izvori biki kubovima cenici Crvene zvezde ozbijno su zagrizi za igraca Vojvodine Miana Mirosavjeva(22.god).Madi napadac ove sezone dozivjava potpunu afirmaciju u Vosi gde je na 9 prvenstvenih meceva postigao cetiri goa imao dve asistencije.Radi se o napadacu izvanrednih fizickih sposobnosti,sabije zavrsnice ai na tome moze da se poradi.Izgleda da cenici Zvezde vec spremaju transfere na zimski preazni rok,a kako saznajemo usluge ovog napadaca procenjuju se od 100 do 250 hiljada eura obestecenja.
Последње учитавање од Flojd 8 дана 01 Јун 2018, 01:27, учитано 1 пут укупно.
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
Корисников грб
Flojd 8
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 15 Нов 2017, 18:21
Место: Srbija
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Flojd 8 »

Слика
Ne moze nam niko nista!
Zvezda sa dva igraca manje pobedila Viktoriju,Marakana ceka "Evropsko proece"
Слика

Слика

Startne postave ekipa:
Viktorija:

Слика


C.zvezda:
Слика

Statistika meca:
Слика

Tabela grupa G:
Слика


Najzanimljiviji detalji sa utakmice:

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=JtoJkFWMvyw&t=35s

Слика
Nekoiko stotina Delija pred start meca transparentom se obratili treneru svog tima,i pokazali koiko postuju sve sto radi...



"Hvala ti Boze vratio se za sve predhodne sezone"
Слика

"Bogu hvala istorijski uspeh smo napravili verujte ovo je ravno rubrici verovali ili ne.Sa kakvim problemima smo se susretali od mog dolaska los mora ekipe,losi rezultati zatim su nas hvatale povrede.Ipak nista nas nije uzdramalo ostali smo bistre glave radii trenirali i zasluzili ovo.Cestitam momcima na borbi na zelji na tome sto ce mo i na prolece igrati Evropu.Sto se meca tice bilo je tesno napadai su konstantno pravili sanse cak bili i bolji,ali to je fudbal sreca je krenula put Beograda.I crveni karton Donalda koji me je iz takta izveo bez ikakve potrebe startuje na coveka grubo,posle toga jos jedan crveni mislio sam da se sve urotilo protiv mojih igraca.Bili smo pravi kad je trebalo,Miki pokazao zasto je kapiten i ider ovog tima onom golcinom je ucutkao ceo ovaj stadion.Igrace Zvezda sve bolje vraticemo mi nju gde joj je mesto medju Evropske veikane,verujte mi.Kada je Sija promasio penal vristao sam da digne glavu gore i nastavi on je sjajan spic verujem u njega.Sto se tice transparenta do suza me je dovelo Delije najbolji ste.Hvala na podrsci svima kraj malih ekrana svima koji su dosli ovde ovo je nase vece"


"Srce da pukne od srece,dokazali smo da smo bolji nek Srbija slavi"
Слика

"I dalje sam pod snaznim utiskom meca i svega sto se desio na njemu.Bilo je otvoreno prstalo sa obe strane,mi promasili penal posle crveni kartoni i mao ko je u nas verovao verujte na rec.Ali mi igraci smo se skupii ostavili zadnju kap znoja i zadnji atom snage na terenu i Bog nas je nagradio.Pose koliko godina prolece u Evropi,neka SRbija slavi ima i zbog cega.Samo da kazem da je nas Drula bolji od Murinja."


"Nisam hteo penal sef je insistirao,hvala Bogu izborii smo nemoguce"
Слика

"Uh jos uvek sam vruce glave,od sjaja do ocaja smo bili danas.Nadigrali su nas,ali smo golove na vreme dali i resii mec.Borjan je branio majstorski svaka mu cast,izvadio nas je veceras puno puta.Penal nisam zeleo da izvedem,cele sezone nisam na nivou nema golova tek zadnjih par meceva polako se vracam.Sve zahvaljujuci Druli koji u mene veruje i u sve igrace i hvala mu do neba.Slavimo zasluzii smo ovo."




:zvezda: :zvezda: :zvezda: Ja volim tebe ludo,ja volim tebe znaj,i imam jednu zelju tu pobedu danas mi daj,ja zivim samo za tebe jer ti si meni sve,za slavu CRVENE ZVEZDE ZA NASE POBEDE!!![/size] :zvezda: :zvezda: :zvezda: [/youtube]
Последње учитавање од Flojd 8 дана 01 Јун 2018, 23:08, учитано 1 пут укупно.
Dovedi Gvardiolu osvoji Ligu sampiona!
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

nstavak
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”