All in!

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

All in!

Порука од krivokuca »

12.09.2015 Loznica
Nekako smo stigli da odgledamo utakmicu, posluzili nas vozovi, stop, bilo piva na pretek i sve je bilo idealno. Zavrsava utakmica, smorenih 0:0, nestaje pivo i treba da se podje kuci. Ne bi bilo nikakvih problema da nije bila subota, ili nedelja, ne secam se vise ni sam. Da stvar bude jos gora krece kisa, hladno, nigde zive duse. Igraci videli da nemamo gde i ponude nam prevoz koji sa zadovoljstvom prihvatamo. Taman da udjemo u klupski bus Paja sekretar ne dozvoljava. Nastaje frka, napusavanje, vredjanju. Nekako se spustila loptra i neko od igraca zove brata Miska, prave dogovor i dozvoljavaju nam da udjemo u bus. Nekako smo se iskulirali, tada sam Paji zapretio da ako jednog dana budem nesto u klubu, on leti naglavacke. Legija na pola puta donosi pivo na nase opste odusevljenje, igrao 90 minuta, cimao se za nas i jos nam doneo pivo, bilo mi je puno srce. Stizemo kuci u stanju raspadanja, ali Paju nisam zaboravio.
Leto 2016
Vracamo se u Super ligu, svi srecni svi zadovoljni. Ocekivanja za sledecu sezonu rastu, naravno rasprodaje se tim, dovode igraci sa po 35 godina i nastavlja se ista prica. Na iznenadjenje mnogih igrali smo super, bili u vrhu, jurili ka evropi. Smene trenera u toku sezone, opet nista novo. U poslednjih par kola u plej ofu ispustamo evropu, menjamo trenera i ajmo Jovo nanovo.
Leto 2017
U klubu krece ludilo, nema trenera, neki od glavnih igraca odlaze, neki ostaju, dolazi par novajlija ali u principu sve je po starom. Pre pocetka sezone spremali smo neku koreografiju pred utakmicu i naletimo na Miska. Krenula neka prica kako igraci nisu zadovoljni, kako nema trenera i kako sleduje mozda jos jedan povratak u drugu ligu. Ja se iz sprdnje ponudio da vodim ekipu, i napomenem obecanje koje sam dao Paji. Misko ni pet ni 6, "Da znas da cu da te pustim da vodis ekipu na pripremama, zivota mi mog.", ja pocinjem da se smejem i mislim covek se sprda. Posle par dana zvoni mobilni, nepoznat broj, javljam se i imam sta da cujem. Poziv da dodjem na prijateljsku i da vodim ekipu. Kad se tad nisam slogirao nikad necu. Utakmica protiv Bosnjana, klub iz lokalnog sela, lagano razbijanje i stize ugovor. Jebo te, ponuda da vodim klub iz svog grada i da sutiram Paju u dupe. Prihvatam i krece jedna nova epizoda za meni najdrazi klub.
Dugo nisam pisao, ali evo me opet. Ocekujte nastavak uskoro.
Последње учитавање од krivokuca дана 03 Мар 2018, 20:52, учитано 1 пут укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

FK Napredak Krusevac

Слика
Napredak preuzeo anonimni mladi strucnjak.
Слика
Doslo mi je da se smejem kad sam procitao ovo, sa druge strane, doslo mi je da placem, od srece naravno. Voljeni klub, voljeni grad!
Слика
U Krusevcu ludilo!
Legija se vratio pod Bagdalu! Nismo mnogo radili u prelaznom roku, odlazaka nije bilo, i dovedena su samo 2 pojacanja. Pojacane su bekovske pozicije, ali ono sto je bitno je povratak Stevana Lukovica! Nisam mogao da odolim, morao sam da uputim poziv coveku koji je 3 godine branio boje naseg kluba. Drugo pojacanje je mladi reprezentativac i bivsi clan Zemuna, Nemanja Vucic (Nije njegov prezimenjak pogurao transfer). Finansijski stojimo sasvim dobro, nije tu bilo nekog velikog budzeta za transfere i plate, ali balans je sasvim solidan i deluje mi da cemo u naredim sezonama imati sasvim dovoljno sredstava za neka zvucnija pojacanja.
Stevan Lukovic
Слика
Nemanja Vucic
Слика
Sezona pocinje, prvi cilj je izboriti play off, ako bude bilo srece i umeca mozda izborimo i dugo cekana evropska takmicenja.
Последње учитавање од krivokuca дана 04 Мар 2018, 02:40, учитано 1 пут укупно.
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

Up and down

Kao sto sam vec rekao, cilj za ovu sezonu je izboriti play off, ako okolnosti budu dozvolile izboriti i evropu. Start nije bio idealan, u svim duelima smo bili bolji tim, imali vise od igre, u nekima smo to iskoristili a u nekima nismo. Jedino je mec protiv ekipe Zemuna zaista bio ocajan, pred domacom publikom, bez ideje i na kraju ocekivan rezultat.
Слика
1. Kolo
Dugo cekano prvo kolo, isli smo na noge ekipi Borca. Bili smo favoriti pre pocetka meca, i na papiru i stvarno, imamo dosta kvalitetniju ekipu. Poceli smo jako, veliki posed lopte, mnogo sansi. Primamo gol posle greske Simonovica, pokusao je, ma cekaj, ne znam ni ja sta je pokusao. U drugom delu igre pravimo preokret, promasujemo penal i na kraju gubimo utakmicu.
Слика
2. Kolo
Blickrig protiv Rada, totalna dominacija, nisu znali sta ih je snaslo. 5:0 za prvih 45 minuta. U drugom delu smo nastavili sa dobrom igrom, ali je pad koncentracije rezultirao sa 2 primljena gola. Prva pobeda i podizanje raspolozenja pred derbi sa Radnickim.
Слика
3. Kolo
Слика
Derbi, sta vise treba da se kaze. Dosta tvrda utakmica, bilo je sansi na obe strane. Domacinu je ponisten gol, diskutabilna je bila ta situacija ali sta je tu je. U par navrata smo promasivali zaista dobre sanse ali to nam se nije obilo o glavu. Zec koji je odlican ove sezone, postize pogodak na asistenciju Vukanovica posle kontra napada. Usledila je velika radost kod par stotina navijaca naseg kluba. Dve u nizu, nadamo se i trecoj.
Слика
4. Kolo
Derbi kola, drugi u nizu za nas tim. Pod Bagdalu dolazi Partizan. Nismo najbolje otvorili utakmicu, gosti su pritiskali sa svih strana i lako poveli 0:1. Markoski je vratio nadu nasem timu, nadu da moze do pobede, prelep pogodak iz slobodnog udarca za 1:1. Na zalost sreca nije dugo trajala, Tavamba svojim drugim golom postavlja ispostavice se na kraju i konacan rezultat ovog meca.
Слика
5. Kolo
Protiv Spartaka jedna od najcudnijih utakmica u dosadasnjem delu takmicenja. Gazili smo ih u prvih 45 minuta i primili smo gol posle kontre. Do 70. minuta ista situacija. Od jednom oni krecu u napad svim silama, ne znam kako ali mi smo iz 2 kontre uspeli da preokrenemo rezultat i da uzmemo 3 vazna boda.
Слика
6. Kolo
Ne zelim da komentarisem ovu utakmicu....
Слика
Tabela
Слика
I zadovoljan sam i nisam. Igramo lepo ali primamo glupe golove. Napad je za sada za svaku pohvalu. Najbolji pojedinci u dosadasnjem delu sezone su bili Djuro Zec i Joca Markoski. Zadesile su nas i dve lose stvari, povrede Vulica i Markoskog na 5 nedelja.
Do sledeceg pisanja. :poz:
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Корисников грб
krivokuca
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 12 Дец 2011, 15:59
Место: Krusevac
Klub koji vodite: Dorking Wanderers
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Status: Није на вези

Порука од krivokuca »

THE END
Sve sto je lepo kratko traje... Izgleda da se ipak nisam snasao, serija ocajnih rezultata donela je ono sto su novinari i predvidjali, OTKAZ! Paja je pobedio, ostaje da se pojuri novi izazov. Moja filozofija, taktika, izbor igraca, trening... Ma nista nije uspelo. Vidimo se u sledecoj avanturi.
Слика
Бићеш првак једног дана, то је твоја судбина!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”