Error 404: Title Not Found

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Error 404: Title Not Found

Порука од Socivar »

Novi FM, novi journeyman sejv za mladog Socivara.
Klasika, od blata sa livada do zelenog tepiha Vemblija i Bernabeua.
Krecem nezaposlen, pa kud me put odvede. Sunday league iskustvo, bez licenci i pun nade da ce se neko zajebati i ponuditi mi posao.
Profil
Da pocnemo...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Iako sam dobio ponudu iz snova vec na samom pocetku, posle konsultacija sa Gagijem sam resio da ih odbijem. U suprotnom, kontam da bi ostao ovde do samog kraja.
Osim njih, pozvao me je i Solihal Murs. Grdno ime za grdan klub. Donji Srem engleskog llm-a. U kome moja prica pocinje...
Club // Facilities // Squad // League Table
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Soči pederuuuuu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ajmoooooo! :yes: #ForzaMoors
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Džajo5 пише:Soči pederuuuuu
Dzajoo seceeruuuuuu
Gagi пише:Ajmoooooo! :yes: #ForzaMoors
:ole: :cheers: :cheers: :cheers:
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
SOLIHULL MOORS
2017./18.
Vanarama National League - Pocetak karijere kakav se samo pozeleti moze. Lose smo krenuli, uz 3, 4 vezana poraza. Ali kako je sezona tekla, momci su igrali sve bolje i bolje. Dva jako bitna igraca su se vratila na teren posle duzih povreda, ub'o sam sa dva super pojacanja i rezultat svega je ova pozicija na tabeli.
FA Cup - Fin start, dobijena dva meca ali protiv rivala koji je par rangova iznad nas stvarno nismo mogli nista.
FA Trophy - Ozbiljno smo pristupili ovom takmicenju, najvise jer nam je novac bio preko potreban. Uvek je najboljih 11 igralo. Sto se i isplatilo.
Ekipa - Ili ono sto je ostalo od nje. Dosta promena, dusmani su mi kupili igrace kako su stigli.
Transferi - Prometno. Slicno se moze ocekivati i u sledecoj sezoni.
Finansije - Magija FA Trophy-ja. Posle Vemblija, balans je skocio na sjajnih 300k. Ostatak su dodali sponzori, sa kojima su pre par dana potpisani ugovori. Medjutim, sve bi to moglo da padne u vodu jer mi je uprava okacila omcu oko vrata. Nenamerno ali... Najebah.
Kljucni igraci:
Oladapo Afolayan - Decko koji je odgovoran za 72 gola Mursa.
Luke Benbow - Najbolji strelac Konferencije.
Ashley Sammons - Poceo kao bekap ali se izborio za svoje mesto pod suncem.
Liam Wakefield - Momak koji je doneo malo stabilnosti u nasu poroznu odbranu.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
Pred sledecu sezonu...
Pojacanja. Opstanak. Nadam se...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Jeste da nam lepo ide u L2 ali... Ovo je nerealno.
Pre oko nedelju, dve me na konferenciji pitali za interesovanje Norica, kao hteli da me dovedu. Ono, shvatio sam to kao sprdnju, kojkurac Noric mene da trazi. Nesto kasnije, vidim Svonsi bez menadzera. Rekoh, ko ga jebe, Cempionsip, ovi puni para. Prijavio se iz sprdnje.
Ne ocekujem nista... Ali bilo bi kul.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Ocekivano, nista od Labudova. Nisam hteo da pristanem na ovo. Jebali ih haj profajl igraci. Kao da ce neki takav u Vels.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
SOLIHULL MOORS
2018./19.
U novu sezonu smo usli bez najboljeg strelca, glavnog srafa na sredini terena i najiskusnijeg defanzivca.
Sky Bet League 2 - Ali se njihov izostanak nije ni najmanje osetio. Zahvaljujuci solidno odradjenom prelaznom roku i nasem taktikal koucu Gagiju (veliko hvala za postavku odbrane, umesto 4 gola, sad smo primali samo po 2), Mursi su odigrali najbolju sezonu u novijoj istoriji.
FA Cup - Odlicno smo se pokazali ove godine. Posle Dartforda, konstantno smo izbacivali klubove iz viseg ranga. Pa i jednog premijerligasa. Ali protiv Harija Kejna i drugara stvarno nismo mogli.
EFL Cup - Voleo bih da smo i ovde uradili nesto vise ali drugi, treci mec u sezoni, neuigrana ekipa i katastrofa protiv Donsa.
EFL Trophy - Cipiripi kup ali svejedno, igrali smo ozbiljno. Mislio sam da imamo sanse da ga osvojimo ali umor, povrede i Roteram su bili jaci od nas.
Ekipa - Kostur ekipe iz prosle sezone, uz totalno rekonstruisanu odbranu.
Transferi - Aktivno ali sada je ekipa u potpunosti spremna, pa i za izazove u visem rangu. Sledece sezone ce se raditi samo fine tuning.
Finansije - Kupovi su keva. To, ali i ekspanzija stadiona je malo pomogla.

Kljucni igraci:
Oladapo Afolayan - Na par golova od najboljeg strelca Mursa u istoriji.
Jamey Hayse - Otet ispred nosa Vikombu.
Michael Cain - Srce i dusa Mursa.
Will Henry - Odlican golman pravi veliku razliku. Jos samo da to i brat Klop shvati.
Jermaine Hylton - Nas najbolji asistent.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
Pred sledecu sezonu...
Ulazim u poslednju godinu ugovora. Imao sam vec nekoliko ponuda drugih klubova ali za sada ni jedna zbog koje bih napustio Solihal.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Nakon nekoliko poziva iz Cempionsipa (Hal, Kardif) i jednog buduceg premijerligasa, Gagijevog omiljenog kluba, Votforda, konacno je stigla ponuda koja mi je i interesantna i izazovna. Hari Rednap se napokon penzionisao a Lids je resio da rizikuje sa zvezdom u usponu engleskog nizeligaskog fudbala. Koliko im je to bilo pametno, videcemo.
Club // Facilities // Squad I // Squad II // League Table
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LEEDS UNITED
2019./20.
Prva sezona na Eland Roudu...
Sky Bet Championship - ...zavrsena je i vise nego uspesno. Zadrzana je kicma ekipe, pojacana igracima sa premijerligaskim iskustvom i rezultati nisu izostajali. Prosetali smo se ligom.
FA Cup - Klubovi iz Premijer lige su izlazili u rezervnim sastavima a mi smo nastavili da ih kaznjavamo zbog toga. Istina, protiv Celsija smo se provukli jer je Ikardi promasio sve ali protiv Zozea i njegovih monstruoznih Djavola stvarno nismo imali sanse.
EFL Cup - Ista prica kao i za FA Kup. Lidsov najjaci sastav protiv kombinovanih rivala je dogurao do finala. Klop i Arsenal su se uozbiljili te su u revansu igrali sa najboljima ali je Pikok Farel izvadio skoro sve. Finale, opet Junajted, ovaj put sa rezervama. Dovukli smo se nekako do penala, gde je De Hea pokazao klasu.
Ekipa - Momci koji su spremni za Premijer ligu. Ako bude promena na leto, bice minimalne.
Transferi - Odmah na startu sam rascistio sa nezadovoljnima i starcima sa ogromnom platom. Izuzetak je Junan O'Kejn, koga sam hteo da zadrzim al' skoro 20m za 30.-godisnjaka nisam mogao odbiti.
Finansije - Odlicne, sa tendencijom rasta.

Kljucni igraci:
Pontus Jansson - Kapiten. Stena. Zasluzio je da igra Premijer ligu.
Lys Mousset - Oteran iz Bornmuta, vaskrsao na Eland Roudu. Najbolji strelac Cempionsipa i Kurasao Kupa.
Bailey Peacock-Farell - Imao je svojih zutih minuta ali je dete Lidsa uglavnom sjajno obavljalo posao.
Ronaldo Vieira - Jos jedno dete Lidsa u ekipi. Pogba za siromasne.
James Wilson - Kada je spreman, nezaustavljiv je. Medjutim, ovu sezonu su mu unistile povrede. Znas da si u kurcu ako je Fil Dzons manje posecivao ambulantu od tebe.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
Pred sledecu sezonu...
Zadovoljan sam kako tim Lidsa izgleda. Mozemo da se nosimo sa premijerligasima. Mozda ce se potraziti novi levi bek. Drugih promena nece biti osim ako za nekog dobijemo jaku ponudu. Ocekujem neku sredinu tabele. Mislim da bar toliko mozemo.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LEEDS UNITED
2020./21.
Posle 16 cekanja, Lids se vratio tamo gde po tradiciji pripada, u Premijer ligu.
Premier League - Fantasticna sezona. Istina, nekoliko velikana je bas podbacilo ali to ne umanjuje nas uspeh.
FA Cup - Pomracenje svesti Tajlera Dentona i rani crveni karton... Uvek neugodni WBA je to itekako znao da iskoristi.
EFL Cup - Everton predvodjen Sonom Dajcom je tada bio drugoplasirani na tabeli. Kasper Dolberg i Sandro su se poigravali sa mojom izranjavanom odbranom.
Ekipa - Bas malo promena u odnosu na proslu sezonu.
Transferi - Galovej i Gnabri na Bosmana, uz dva bludna sina Lidsa koje sam morao da vratim kuci. Haris je zalog za buducnost, Gribin jer ga gotivim a Salcedo je dosao nakon teske povrede Omerua.
Finansije - Bas lose.

Kljucni igraci:
Pontus Jansson - Supermen. Neizostavni deo tima
Lys Mousset - Nije pogadjao kao prosle godine ali, opet, sasvim solidna sezona.
Tebogo Mothiba - Crni Mario Gomez. Najbolji mladi igrac PL. I najbolji strelac iste, ispred Rasforda.
Ronaldo Vieira - Motor na sredini terena.
Serge Gnabry - Najbolji asistent Lidsa. Sezonu su mu ispresecale povrede ali je i takav bio medju najboljima...
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
Pred sledecu sezonu...
Da pokusam da vratim kuci i Luisa Kuka, zamenim Dentona, zadrzim Motibu, pa da opet krenemo u borbu za Evropu. Prva dva mesta su rezervisana za klubove iz Mancestera.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LEEDS UNITED
2021./22.
Nisam zeleo mnogo da menjam tim pred novu sezonu ali... Jebiga, previse dobrih igraca je bilo dostupno. Dosta se trosilo, lepo se i zaradilo. A rezultati?
Premier League - Pa... Moglo bi se reci da nisu izostali. Nakon brojnih pojacanja sam ocekivao da cemo se umesati u borbu za vrh ali ovakvu godinu nisam ni sanjao.
FA Cup - Ponovo u finalu ali je Zoze opet bio partibrejker.
EFL Cup - Pocelo kao u snu, zavrsilo se kosmarnim izletom na Old Trafordu.
Champions League - Slag na tortu briljantne sezone. Neke fenomenalne partije ali dosta srece u nekim trenucima. Protiv Juvea smo nastupili sa bekap stoperskom linijom nakon serije povreda ali da to nismo uradili, ko zna sta bi bilo jer je bas jedan od njih, Adarabiojo, nakon kornera doneo veliku pobedu.
Ekipa - Puno novih lica ali tim Lidsa je sada kompletiran.
Transferi - Prelazni rok kojim je zapoceta zetva trofeja.
Finansije - Jos gore nego prosle godine.

Kljucni igraci:
Moussa Dembele - Najbolji strelac.
Tebogo Mothiba - Fenomenalan i ove sezone, najbolji asistent. Isekla ga teska povreda sredinom sezone ali opet... Sjajan je.
Moise Kean - Sporo je palio, slab prvi deo sezone ali eksplozija u drugom. Sam je izbacio PSZ. Svi vazniji golovi su njegovo delo. MoM protiv Juventusa.
Lewis Cook - I poslednji bludni sin Lidsa se vratio kuci. Fenomenalan start, teska povreda i spor ali uspesan oporavak nakon iste. Leti po terenu. Obozavam ga.
Niklas Stark - Low key najvazniji transfer ove godine. Kada su povrede krenule, pokrivao je sve. Igrao je stopera, beka, u sredini terena. Samo na golu nije bio. I nikad nije otisao ispod 7.
Mattia Perrin - Fenomenalno je branio ali jebo sebe, u nekim trenucima je znao tako da usere, tako glup gol da primi da bih ga isamarao pred celim stadionom. Rekorder Lidsa po broju utakmica bez primljenog gola.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
Pred sledecu sezonu...
Ulazim u poslednju godinu ugovora na Eland Roudu. Vrlo verovatno cu i nju odraditi, osim ako ne stigne zanimljiva ponuda. Posle toga, ne znam. Mozda ostanem i dalje. Stvarno nemam pojma. Videcemo.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Steta sto mu ne ide ni upola dobro kao caletu... Sredina tabele u Ligi 1.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
LEEDS UNITED
2022./23.
Prosla sezona je bila jedna od najuspesnijih u istoriji kluba. Da li smo mogli da ponovimo sve te podvige?
Community Shield - Odlican pocetak sezone! Dzons i Stark nisu mogli da se nose sa brzinom Marsijala, Komana i prokletog Rasforda.
Super Cup - Ali smo malo zalecili rane osvajanjem Super kupa Evrope.
Premier League - Titula ostaje u Jorksiru. Ova generacija je mogla da ponovi Arsenalove Nepobedive al' eto, igra nije dala, 2 poraza u poslednja 2 kola.
FA Cup - Jos jedno finale, jos jedan poraz. Ne da nam se da osvojimo najstarije englesko takmicenje.
EFL Cup - Prokleti Zoze i bedni Junajted!
FIFA Club World Cup - Rutinski.
Champions League - Samo jedan poraz. I to kakav. Kako smo otvorili sezonu, tako smo je i zatvorili... Pa J***m mu Boga...
Ekipa - Iste njuske od prosle sezone + Dzek Batlend.
Transferi - Golman za prvi tim i par talentovanih klinaca.
Finansije - Moglo je i bolje.

Kljucni igraci:
Tebogo Mothiba - Sin moj.
Moise Kean - Brdo golova, jos vise asistencija.
Vinicius Junior - Poslednji deo ubilackog napadackog tridenta. Mnogo nam je falio u poslednjih nekoliko utakmica.
Jack Butland - Oborio rekord Perina po broju utakmica bez primljenog gola.
PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja  Liga                      Pozicija   Ostali trofeji
2017./18. Solihull Moors  ENG     Vanarama National League        1.   FA Trophy
2018./19. Solihull Moors  ENG     Sky Bet League 2                1.   /
2019./20. Leeds United    ENG     Sky Bet Championship            1.   /
2020./21. Leeds United    ENG     Premier League                  3.   /
2021./22. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   Champions League
2022./23. Leeds United    ENG     Premier League                  1.   CWC, SuperCup
Pred sledecu sezonu...
Vrlo verovatno da napustam klub. Mozda i drzavu. Da promenim malo. Videcemo.
Последње учитавање од Socivar дана 18 Јан 2018, 10:42, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”