The Tractor Boys

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

The Tractor Boys

Порука од Tobdzija »

Pozdrav svima, moj prvi ovogodišnji sejv na fm18, ujedno i prva priča koju pišem negde, je sa Ipswich Town. Meni lično veoma interesantni imaju zanimljivu ekipicu koju ću vam prikazati u narednom postu, kao i neke druge zanimljivosti..
Слика
Kratke informacije o klubu i njegovoj istoriji:

Osnovan: 1878. Ali nije postao profesionalan sve do 1936.
Stadion: Portman Road, Ipswich
Kapacitet: 30.311
Nadimak: The Tractor Boys
Liga: Championship
Слика


Imaju jednu titulu prvaka Engleske(1961/62), tri puta osvajali su Drugu Englesku Diviziju, FA Kup(1977 /78) i poslednje sto su osvojili je Uefa Cup(198081).
Слика
Последње учитавање од Tobdzija дана 22 Нов 2017, 13:04, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Počeo sam trenersku karijeru bez licence i kao Sunday league player, što dodatno otežava situaciju. Odmah sam tražio kurs za National C licencu i klub mi je to odobrio.

Očekivanja:

Uprava želi da u ligi budem Mid-Table, dok u FA i Carabao Kupu očekuju prolaz u 4. Rundu (počinjemo iz 3. odnosno 1. runde). Mediji mi predviđaju 17. mesto. Moja očekivanja su da budem između 10. i 15. mesta i biću sasvim zadovoljan.

Na slikama vidite ekipu za početak, i dva igrača od kojih očekujem najviše (David McGoldrick ST i Bartosz Bialkowski GK).
Слика
Слика
Слика
Sumnjam da ću nekoga kupovati jer je transfer budget siromašnih 280k, jedino ako pokupim nekog free agenta ili pozajmica nekog mladog igraca. Prodavati neću nikoga, za početak svi će dobijati šansu, ima tu nekoliko mladih talentovanih igrača pa ćemo videti šta oni mogu da urade.

Stanje u klubu sto se tiče osoblja je katastrofa,bukvalno imaju 10 ljudi u klubu koji rade, moram poraditi na tome i dovesti trenere,skaute,fizioterapeute i ostale..

Što se taktike tiče, ništa još nije sigurno probavaću svašta nešto dok ne dobijem ono što sam zamislio. Čujemo se posle transfer perioda :cigara:
Последње учитавање од Tobdzija дана 22 Нов 2017, 13:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

E ovako, tokom priprema odigrane su 4 utakmice. Redom, niželigaši St Albans City i Southend i dve ekipe koje se takmiče sa mnom u ligi ove godine Middlesbrough i Sunderland. Dve lagane pobede protiv niželigaša i dva remija koja sam izgubio na penale sa rivalima iz lige.
Слика
Doveli smo 2 zvučna pojačanja besplatno, jedan je pojačao igrački kadar,a druga medicinsko osoblje. To su Maximilian Beister, krilni napadač od koga očekujem mnogo, i naravno ko drugi nego prelepa Eva Carneiro :shy:
Слика
Слика
Što se tiče taktike,forsirao sam 4-2-4, što cu nastaviti verovatno do polusezone jer ne ide loše. Jedino što me nervira su POVREDE. :bezibre: Kao da sam preuzeo Arsenal, ne Ipswich. Svaki drugi dan mi se neko povredi na minimum 3 nedelje I to me opasno nervira.. Moj najbolji igrač David McGoldrick povredio se 2 dana pred prvenstvo na treningu i nije ga bilo 3 nedelje.
Слика
U 1. kolu ugostili smo Birmingham (ekipa koju sam prvenstveno hteo da vodim), vodila se ravnopravna bitka, penal za mene u prvom poluvremenu i na kraju Jeremie Boga postavlja konačan rezultat u 86. minutu projektilom sa parkinga..

2. kolo gostovanje protiv Barnsleya i poraz od 4:1. Dali su 3 od 4 evro gola.. Rešili su pItanje pobednika u prvom poluvremenu.
Слика
U 3. kolu još jedno gostovanje i to Lavovima iz Londona. ali za razliku od Barnsleya ovde smo uzeli ceo plen. Iz prve priike oni su poveli, iz korenera, što je, kasnije će se ispostaviti bio jedini njihov ozblijan napad. Posle toga samo jedan tim je postojao na terenu, a to smo bili mi. Dominirali smo i zasluženo odneli 3 boda kući.
Слика
U 4. kolu na megdan nam je došao Brentford koji se kući vratio i više nego zadovoljan sa bodom. Bukvalno smo ih razbili. Promasili 4 zicera (clear cut chance) i u finišu utakmice su nas ti promašaji skupo koštali. U 78. minutu ulazim u taktiku, umesto jednog špica ubacujem veznog, prelaznim na sigurniju varijantu 4-2-3-1, retain posseion, hold position, lower tempo i ostalo. 81. minut 1:1 šutem sa 20ak metara..
Слика
I na kraju još jedna zanimljivost, David McGoldrick se vraća u tim pred Carabao Kup sa Northamptonom gde ga ubacujem na poluvremenu jer dugo nije igrao. Pokazuje svoju klasu i daje 2 komada. Sledeću utakmicu igramo sa Fulhamom, stavljam ga u startnih 11, daje gol za 1:0 i povredjuje se u 45. minutu na 3 meseca.. Na kraju sam normalno tu utakmicu izgubio, primio gol u 80 i nekom minutu kao i obicno..

Narednog meseca očekuje me 7 utakmica, jako zgusnut raspored, nemam baš puno igrača na raspolaganju, dosta njih je povređeno, neće biti ni malo lako. Odlazim da spavam razočaran zbog još jedne povrede McGoldricka, čujemo se narednog meseca. :boxer:
Последње учитавање од Tobdzija дана 23 Нов 2017, 01:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Završen je mesec Septembar,

U 6. kolu išli smo na noge favorizovanom QPR-u, izašli smo napadački, kao i uvek svaku utakmicu idemo na pobedu. Na poluvremenu smo imali rezultat 0:2, i onda na scenu opet stupa kukavica u meni, koja vadi špica napolje i ubacuje veznog,menja formaciju na 4-2-3-1 ne bi li sačuvao prednost. Šta se dalje dešava? Pola nismo prešli u drugom poluvremenu, bilo je čupaj travu maskiraj se.. QPR nas je odvalio, došao do izjednačenja, sva sreća pa nisam izgubio. Definitivno od sada nikad u životu nema povlačenja.
Слика
7. kolo opet gostovanje, utakmica protiv Derby-ja koji je bio 2. na tabeli, gde sam već računao da ću izgubiti. Već u 9. minutu bilo je 2:0 za domaće, skoro sam se predao ali na scenu stupaju moja dva napadača Freddie Sears i Joe Garner, kojima su se izgleda porodile žene dan pred utakmicu, i do poluvremena već biva 2:2. Tu sam se malo i ja trgnuo sa nadom da možemo preokrenuti. U drugom poluvremenu moji napadači nastavljaju u istom ritmu, motivisani svojim prinovama, Sears utakmicu završava hat-trickom, a Garner sa dva pogotka za konačan rezultat 2:5.
Слика
U 8. kolu došao nam je nejaki Bolton koji je bio u crvenoj zoni i kome ove sezone sledi grčevita borba za opstanak. Bez većih problema izašli smo na kraj sa njima pobedom od 3:1.

7. i 8. kolo odigrali smo u nedelju dana, obe smo pobedili i na kraju u Team of The Week našlo se 6 mojih igrača.
Слика
Naredna utakmica bila je 3. runda Carabao Cup-a protiv Hull City-ja. Odlučio sam da pružim šansu svim igračima koji su imali malu minutažu do sada, oni su mi se odužili za to pobedom 2:3 na gostovanju. Nisam očekivao ovo, stvarno su dobro igrali svi, ali i Hull je ove sezone neshvatljivo loš, u ligi se nalaze na 22. mestu trenutno. Sve u svemu, mi smo ispunili cilj uprave, a to je plasman u 4. rundu kupa i tu će šansu uglavnom dobijati rezervisti.

Usledile su onda dve vrlo teške utakmice, gostovanje u Leeds-u gde smo poraženi 3:1. Domaćin je bio 2. na tabeli u tom trenutku i pokazao je klasu savladavši me rutinski. Naredna je bila kući protiv Sunderland-a, poraz identičnim rezultatom gde su gosti uputili 3 udarca on target i sva 3 su ušla.. Nismo imali sreće ali šta da se radi idemo dalje u nove pobede..
Слика
I poslednja utakmica ovog meseca, ugostili smo Bristol City koji je bio 5. na tabeli, izvukli smo remi, 1:1 na mišiće. Gost je bio bolji celu utakmicu, naš golman Bialkowski imao je svoj dan i nagrađen je igračem utakmice.
Слика
Poslednjeg dana u mesecu realizovali smo jedan transfer, kojim sam presrećan, prodali smo rezervnog golmana Dean Gerken-a, starog 32 godine za čitavih 2.7m (2.2m u kešu i ostatak u ratama) u Crystal Palace. Malo ćemo stati na noge, uprava nam je skoro sklesala procenat od transfera na samo 35%, u kasu za transfer budžet otišlo je samo 700k.
Слика
Narednog meseca očekuje nas malo lakši raspored, 5 utakmica, od toga jedna u kupu i četiri u prvenstvu. Između ostalog, veliki derbi protiv najljućeg rivala Norwicha. Sve u svemu zadovoljan sam kako ide za sad, posle 11 kola nalazim se na 16. poziciji sa skorom 3-4-4, 5 poena do play offa i 3 do zone ispadanja.Čujemo se 1. Novembra. :gunman:
Слика
Слика
Последње учитавање од Tobdzija дана 24 Нов 2017, 00:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Katastrofalni Novembar je završen. Posle reprezentativne pauze usledila je prva utakmica u ovom mesecu koju smo, očekivano, odradili rutinski, dozvolivši samo 2 šuta u okvir gola slabašnom Sheffield Utd-u koji je u zoni ispadanja.Zaslužena pobeda 0:1, na iskustvo što bi se reklo, i prekid serije od 3 utakmice bez pobede u ligi.

Naredna utakmica bio je East Anglian Derby, protiv najvatrenijeg rivala Norwich-a. Ova utakmica dugo je očekivana, bio je obezbeđen TV prenos, pune tribine i sve ostalo.. Ali navijači nisu preterano uživali u utakmici, viđena su samo 4 udarca u okvir gola, po 2 na obe strane, od koga je jedan gostujući, pred sam kraj utakmice, zalutao u našu mrežu posle nekog mrljavog centaršuta. Gosti ni krivi, ni dužni odnose 3 boda kući, 0:1 full time..
Слика
Što se tiče Carabao Cup-a, zaustavljeni smo u 4. rundi, Huddersfield je potpuno nadigrao naše rezerviste, očekivano, hteo sam da ispadnem da igrači malo predahnu.

I onda jedna transfer bomba! Veliko pojačanje stiže na Portman Road pred duel sa Burton-om. U pitanju je iskusni internacionalac koji igra na mestu napadača. To je Giuseppe Rossi ! Veliko pojačanje za nas u napadu, nadam se da će ga povrede zaobići, da odigra tu do kraja sezone i da eventualno probam da ga unovčim.
Слика
Posle par meseci dobio sam National C licencu, odmah sam od uprave zatražio dalje školovanje, ali nažalost uprava je odbila moj zahtev rekavši da se moram skoncetrisati na prvenstvo.
Слика
U 14. kolu moja do sada nalošija partija, protiv jednog od davljenika Burton Albion-a, gde je kruna naše loše partija došla u 90+2 gde njihov igrač sa 25m posle izbačene lopte iz kornera šalje loptu golmanu kroz uši.. Pali smo na tabeli blizu zone ispadanja, razočaravajuće i poražavajuće. Ušli smo u seriju od 3 poraza za redom bez datog gola..
Слика
15. kola još gora partija protiv Cardiff-a.. Katastrofalna greška na početku utakmice mog štopera, kratko vraćena lopta golmanu, Zohore preseca to i pogađa za prednost domaćih. Nigde me nije bilo celu utakmicu, ubacujem u 60. minutu najboljeg strelca Sears-a koji u samom finišu, bukvalno ni iz čega, sa 20m, pogađa za remi. Ovaj gol proglašen je za 2. najbolji gol u mesecu. Malo me je sramota ali šta sad, izvukli smo bod srećno.
Слика
Ovom utakmicom zavrišili smo jedan ciklus, počeli smo pobedom i posle toga katastrofa, 3 poraza i srećan remi. Posle 15 utakmica 19-a pozicija na tabeli, najteži mesec u ovoj polusezoni sledi, gde nas očekuju Preston(1.), Hull(12.), Sheffield Wednesday(3.) i Aston Villa(2.). Sam Bog zna kako ćemo proći, lično mislim da može da nam se posreći da uzmemo 4 boda, ali otom potom.
Слика
Izdvojio bih dva igrača koja su me da kažem vukla do sad. To su moja dva napadača Freddie Sears i Joe Garner. Vidite njihovu statistiku na slici:
Слика
Слика
Čujemo se na kraju meseca ako preživim.. :headhurt:
Последње учитавање од Tobdzija дана 24 Нов 2017, 11:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Najteži mesec u sezoni sigurno počeli smo solidno, otkinuvši bod Preston-u iz prekida. Poveli smo iz kornera ali na kraju nismo izdržali, solidnih 1:1 za nas. Posle ove utakmice sledi dvonedeljna reprezentativna pauza, pokušaću u toku ovih 14 dana da podignem malo moral ekipi, da ih naložim još više ne bi li i u sledećoj utakmici uzeli koji bod.

Dve zanimljivosti, igrač kog sam doveo kao veliko pojačanje, Maximilian Beister od kako sam ga doveo u klub proveo je 13 nedelja povredjen, 13x7=91 dan.. Na zimu ću definitvno da probam da prevarim nekoga i uvalim im ga. Druga je da mi se konačno u ekipu posle 16 kola vraća najbolji igrač, David McGoldrick i presrećan sam zbog toga. Nadam se da me neće razočarati.
Слика
U narednom kolu otkinuli smo bod još jednom favoritu, u tome nam je mnogo pomogao David Meyler. Igrač Hull-a pocrveneo je već u 13. minutu utakmice, nažalost nismo uspeli da iskoristimo brojčanu prednost do kraja, štaviše Hull je bio bolji rival sa igračem manje, 0:0 na kraju, mi i dalje u potrazi za pobedom, 5 utakmica smo bez pobede.
Слика
Слика
18. kolo donosi nam još jedan, ali nepravedan remi. Razbili smo drugoplasiranu ekipu Sheffield Wednesday-a. Prvi šut uputili su u 42. minutu kada su i postigli gol iz slobodnjaka sa ivice šesnesterca, do tada ja sam imao 8 šuteva 5 u okvir. Dominirali smo i drugo poluvreme ali lopta nikako nije htela u gol, da bi na kraju jedva nekako učačkali gol iz kornera za konačan rezultat 1:1.
Слика
U poslednjem meč u meseca Novembra gostovali smo u Birminghamu, na noge Aston Villi koja nas je rešila sa pola gasa za 12 minuta. Katastrofalna partija u kojoj nismo uputili udarac u okvir gola.. Posle ove utakmice uprava me je pozvala na sastanak i rekla mi je ako ne popravim rezultate u narednih mesec dana, letim napolje. 7 utakmica ne znamo za radost. Nadam se da ce se to već u sledećem meču promeniti.
Слика
Слика
Osvojili smo 3 boda ovog meseca, ja sam predvidjao 4 ali ništa,nadam se da ćemo u Decembru uzeti više od očekivanog. 6 utakmica nas očekuje sledećeg meseca, očekujem bar 9 bodova, mislim da će i uprava biti zadovoljna time, inače putuj igumane. Samo da preživim do Januara, probaću da žrtvujem neke od nosioca tima, kako bi pojačao ostale pozicije i malo se stabilizovao.
Слика
Последње учитавање од Tobdzija дана 25 Нов 2017, 00:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Srećna Nova Godina! :cheers:
Слика
Decembar smo počeli jako loše, ali završili smo ga sa stilom. Prva utakmica bila je protiv Nottm Forrest-a, gde sam očekivao pobedu jer su bili pretposlednji na tabeli. Igrači skroz bez motiva, želje, volje i na kraju tankih 0:0. Sreća pa nisam izgubio jer sam imao igrača manje od 76. minuta jer je mladi Bishop morao pre vremena na tuširanje zbog dva žuta kartona.
Слика
Mislio sam da možda mogu da iznenadim protiv Middlesbrough-a, ali hladan tuš, sudija nas je zaklao, penal za domaćina i crveni karton meni pred kraj poluvremena. 2:0 konačan rezultat, još jedan neuspeh, odlazimo kući pognute glave.
Слика
Onda nam je došao Reading, protiv koga smo, kao i prethodnih nedelja, pružili bledu partiju i doživeli još jedan poraz 2:0. Mesto na klupi mi se trese i to baš baš. Moram nešto podhitno da preduzmem.
Pozivam team meeting gde igračima kažem da se trgnu ili letim, da će biti premirani za svaku narednu utakmicu. Naravno, novac je čudo, dižem im moral, menjam taktiku na 4-3-3 wide, što se pokazalo kao uspešno u naredne 3 utakmice.
Слика
Слика
Išli smo na vrelo gostovanje Wolves-u, koji po meni imaju najjaču ekipu u ligi, velikom borbom i zalaganjem onaj od gore nas nagradi, stižemo do pobede nakon penala koji je realizovao novajlija Rossi, prvim golom u sezoni. Ovom pobedom prekinuli smo crni niz od 10 utakmica bez pobede.
Слика
Слика
Pokazali smo da možemo i već u sledećem kolu pobedili smo u QPR na Portman Road-u. Pokazali smo dva lica u dva poluvremena. Prvo poluvreme igrali smo sa nekim strahom, pod pritiskom. Dosta smo grešili, napravili smo i penal koji je Bialkowski odbranio u prvom poluvremenu. Posle tog trenutka igrači su se trgli. Čim je počelo drugo poluvreme, ubacujem u igru mog najboljeg strelca Sears-a na AML-IF i onda kreće rapsodija u plavom. Za 8 minuta postigao je hat-trick i zasluženo odnosi potpisanu loptu kući. 3:0 FT.
Слика
Moral se kod igrača već polako podigao, navijači su polako počeli da se vraćaju na stadion i opet počeli da pružaju bezrezervnu podršku. Na megdan nam je došao Derby koji ni sam ne zna kako je izvukao živu glavu na vrelom Portman Road-u. Nadigrali smo ih u svim aspektima igre, poveli su srećno iz kornera u 26. minutu i od tog trenutka samo jedan tim je igrao. Nažalost nisam uspeo da preokrenem. 10 minuta pre kraja, kada se utakmica lomila, povredio mi se napadač a već sam izvršio 3 izmene, ostali smo s igračem manje i tako smanjili šanse za preokret. Na kraju, samo 1:1, ostaje žal za pobedom.
Слика
Da li je ovo najava nekog boljeg Ipswich-a? Iskreno se nadam da jeste. Sledi nam prelazni rok, probaćemo da dovedemo nekoliko pojačanja, ali prvo moramo prodati nekoga od vodećih. U Januaru nas očekuju četiri prvenstvene i jedna kup utakmica koja nam i nije nešto previše bitna. Gledamo da se što pre odvojimo od zone ispadanja.
Слика
Do sledećeg meseca :poz:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Januar dočekujemo na niskom 19. mestu. Mediji su utakmicu prvog dana u novoj godini protiv Fulham-a opisali kao “Mission Impossible“ za mene. Ali problem je što se novinari ne pitaju mnogo, u našem taboru nismo mislili tako i dokazali smo im suprotno. Savladali smo drugoplasirani Jokanovićev tim sa 0:1. Doslovce smo ih prebili u sred Londona. Grubom i oštrom igrom, dozvolili smo domaćinu samo 1 udarac u okvir gola. Moglo je biti i ubedljivije da Rossi nije promašio penal, i da je Sears pretvorio dve clear cut šanse u gol. Prezadovoljan sam, 3 boda su 3 boda. Malo smo stali na noge, vratio sam poverenje uprave i sa 3 pobede i remijem u poslednja 4 kola najavio dobar prolećni deo sezone.
Слика
p.s. samo jedan primljen gol u prethodne 4 utakmice i to iz kornera protiv Derby-ja. Nova taktika je definitivno urodila plodom.
Слика
Moja jadna uprava smanjila mi je proslog meseca procenat od transfera na 15%, jedva sam ih izmolio da mi povećaju, povećali su mi na čitavih 30%.

Usledila je kup utakmica protiv premijerligaša Burnley-a, koju da sam mogao da ne igram, ne bi igrao. Skroz nebitna utakmica za nas, pustio sam kompletnu drugu ekipu koja je očekivano izgubila visokim rezultatom 4:0.

Do 14. Januara završio sam sa prodajom igrača, prodao sam 3 igrača koja uopšte nisam očekivao. To su: mladi Ben Morris za 500k, potencijalna zver od igrača Flynn Downes koga sam morao da žrtvujem zarad preživljavanja za 5.5m i kapiten, veteran Luke Chambers za finih 2.8m. Lepo sam zaradio, ukupno 8.8m, a nisam prodao nikog od nosioca tima.
Слика
Слика
Слика
Nakon 12 dana pauze za prvotimce (utakmicu protiv Burnleya ne računam), spremno smo dočekali tada 2. ekipu na tabeli, ekipu Leeds United. Ljubitelji fudbala uživali su u goleadi na Portman Roud-u. Na kraju 3:3, nekako i najrealniji ishod, s tim da smo sva 3 puta mi vodili i da je gost izjednačio u sudijskoj nadoknadi, 90+1. Definitivno sam vratio dobru atmosferu u ekipu, stabilizovali smo se i sada grabimo ka sredini tabele.
Слика
Слика
Na hladnom gostovanju Bolton-u ispratilo nas je nešto više od 1000 navijača koji su se kući vratili pijani,srećni i zadovoljni jer je njihov tim poneo kući 3 boda u, do kraja, neizvesnoj utakmici. Tokom cele utakmice uglavnom smo mi kontrolisali igru, promašivali smo dosta šansi, dok je domaćin vrebao iz kontra napada. Rezultat 0:0 držao se sve do 71. minuta kada je rezervista Giuseppe Rossi, posle samo par minuta nakon što je ušao u igru, umakao odbrani i zatresao mrežu, za ispostaviće se konačnih 0:1. Nastavlja se serija dobrih rezultata, ovaj ciklus završavamo na svom stadionu protiv Wolves-a.
Слика
U poslednjoj utakmici ovog meseca, potpuno smo nadigrali goste iz Wolverhampton-a. Pružili smo još jednu dobru partiju, ali nažalost nismo uspeli da ih dobijemo. Poveli su gosti iz prekida, mi smo im uzvratili istom merom pred kraj poluvremena. Nismo iskoristili svoje šanse da postignemo gol i prestignemo ih na tabeli, ali ono što me raduje je jako dobra igra mojih pulena. 1:1 na kraju.
Слика
Posle 29. kola nalazimo se na solidnom 17. mestu, ima prostora da se stigne 10. mesto, beže nam samo 5 bodova. Vidite to i na slici:
Слика
I na kraju što se tiče dolazaka, koga god sam pokušao da dovedem niko nije hteo ni da započne pregovore. Lundemo, Okore, Walter Gonzales, Kusk, Konradsen, apsolutno niko.. Na kraju doveo sam dva igrača na pozajmicu i jednog free igraca. Dvojac koji je stigao na pozajmicu je Edmilson Fernandes, da pruži podršku u veznom redu, i štoper Reece Burke koji je došao da zameni Luke Chambersa i popuni mesto za rotaciju u prvom timu. Na free sam doveo Carlosa De Penu, igrač koji je bio slobodan od leta, imao sam ga u vidu od tada ali nisam imao platu za njega. Na kraju sam ga doveo, ali neću moći da ga registrujem zbog radne dozvole (work permit). Ostalo mi je 1.4m transfer budžeta i 2.51k wage budžeta tako mi De Pena neće smetati, istrpeću ga do kraja sezone i verovatno unovčiti.
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

FEBRUAR
Raspored:
Слика
Prva utakmica u februaru je duel 17. i 19. na tabeli, gostovali smo doskorašnjem premijerligašu Sunderland-u. Domaćini nas dočekuju u veoma iznenađujuće lošoj formi, 5 utakmica bez pobede. Dugovali su nam iz prvog dela sezone gde su nas dobili 1:3 sa 3 udarca u okvir gola. Išli smo po osvetu, ali zamalo. Domaćin nas je demolirao. Gubio sam na poluvremenu 2:0, izmenio sam trojicu probajući da preokrenem rezultat, i šta se dalje dešava? Povrede mi se dva igrača i puca petarda. 5:0 FT, i Beister naravno odlazi na 4 meseca.. Dan posle utakmice, igrači su sakupili novac i refundirali karte svim navijačima koji su bili na utakmici.
Слика
Слика
Posle debakla od Sunderland-a dočekali smo Burton Albion gde smo očekivali laganu pobedu, ali ne može se ništa lagano, gosti naravno nisu došli da skinu gaće i pružili su veliki otpor koji nismo uspeli da slomimo. Tankih 0:0 na kraju, u lošoj formi dočekujemo East Anglian Derby.

Kao i u prošlom derbiju sve oči su bile uprte u ovu utakmicu, svi su mnogo očekivali, ali opet smo razočarali i odigrali nefudbalsku utakmicu. East Anglian Derby završen je 0:0, bez nekih preteranih zanimljivosti. Igra je više ličila na ko pređe pola nek mu crkne krava.
Слика
Posle 3 utakmice bez postignutog gola, ugostili smo Cardiff kog smo srušili sa penala i iz kornera. Pobeda na kontra napade, 2:1 FT.

Naredno kolo išli smo Preston-u koji je bio 3. na tabeli, držali smo se dobro, čak imali i bolje šanse, sve do samog finiša utakmice gde su mi dali 2 gola za 2 minuta. Da sam ovde pobedio popeo bi se na 10. mesto. 0:2 FT

Kraj meseca:
Слика
MART
I onda prva martovska utakmica u kojoj se odlučivalo da li ćemo se uključiti u borbu za sredinu tabele ili ćemo ostati da se borimo za opstanak. Hull je došao na Portman Road kao 12-oplasirana ekipa i odneo ceo plen kući. Vodili smo dva puta, 1:0 i 2:1 da bi opet doživeli kolaps, gosti su okrenuli za 5 minuta i tako nas poslali da se borimo za opstanak, 2:3 FT. Ono što je zanimljivo, McGoldrick je konačno postigao gol posle 16 sati posta, veliko ovosezonsko razočaranje, moram dobro razmisliti hoću li ga zadržati na leto.
Слика
Слика
Usledilo je teško gostovanje drugoplasiranom Sheffield Wednesday-u gde su momci dali sve od sebe ali jednostavno nismo uspeli da otkinemo bar bod. 1:0 FT.

Morao sam da pozovem Team Meeting pred utakmicu sa Sheffield Utd-om koji je poslednji i gde bismo morali da uzmemo 3 boda. Bodrio sam momke, podigao im moral ali ni to nije pomoglo. 18 udarca, 12 u okvir gola, gosti postižu gol iz kornera i odnose kući pobedu, 0:1 FT. Neko je definitivno bacio neku kletvu na mene, 4 poraza za redom.
Слика
Bar jedna dobra vest ovog meseca, uprava nam povećava procenat od transfera na 60%, samo da opstanem ove sezone, na leto ide remont cele ekipe.

Naredna utakmica bila je gostovanje Bristol-u koji se bori za play off i mi smo mu u mnogome otežali tu borbu neočekivanom pobedom. Konačno smo krunisali jednu dobru partiju pobedom od1:3.

Poslednja utakmica u martu protiv Birminghama, opet nismo iskoristili svoje šanse, promašena 3 zicera i Dominic Solanke kažnjava to i povećava bodovni saldo domaćinu za 3. 1:0 FT.

Kraj meseca:
Слика
Posle katastrofalnog marta, nalazimo se na 19. mestu mesec dana pred kraj. Još 7 kola nas očekuje do kraja (6 ovog meseca i poslednja odmah na početku Maja). Poprilično sam siguran da neću ispasti, imam 11 bodova više od zone ispadanja.
Слика
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

APRIL


Nešto je trulo u državi Danskoj! Nezadovoljan mojim pep talk-om, najiskuniji i (na papiru) najbolji igrač tima David McGoldrick se pobunio protiv mene. Ovo je kap koja je prelila čašu i odmah je stavljen na transfer listu, dosta sam ga trpeo. :censored:
Слика
Završili smo jedan transfer u međuvremenu, potpisao je vezista Franco Zuculini koji dolazi na leto kada mu ističe ugovor sa Veronom.
Слика
April smo otvorili našom možda i najboljom partijom ove sezone. Deklasirali smo Milwall, gosti su poveli iz penala, ali to nas nije uzdrmalo i bez većih problema preokrenulu smo utakmicu. Prednjačio je tandem napadača Freddie SearsJoe Garner.
Слика
Gostovali smo Brentford gde nam je matematički trebao bod da opstanemo u ligi. Poveli smo 0:1, da bi domaćin već do poluvremena okrenuo na 2:1. U 75.minutu stavio sam all out attack što se na kraju isplatilo, iz dva napada u finišu utakmice postigli smo 2 gola i preokrenuli na 2:3.
Слика
Rasterećeni, jer nema više strepnje da ćemo ispasti, dočekali smo Barsnley koji je mesto iznad nas. Imali smo sreće i opet iz dve brze kontre rešili utakmicu. 2:1 FT. Treća pobeda u nizu, Joe Garner se raspucao.
Слика
0:0 u poprilično dosadnoj utakmici protiv Nottm Forresta gde smo očekivali pobedu, možda dve šanse su bile i to je to. Utakmica je više ličila na boks meč nego na fudbal, kartoni su leteli na sve strane, ukupno 12.
Слика
U 44. kolu viđena je jedna krađa. Vodili smo protiv Aston Ville 1:0 do 85. minuta, kada je sudija pokazao drugi žuti karton mom veznjaku, odmah nakon tog prekršaja akcija za gol i 1:1. Sudija pokazuje nadoknadu od 4 minuta, ali igralo se sve dok gosti ne daju gol. Postigli su ga u 94:24. 1:2 FT. :upyours:
Слика
Слика
Pretposlednju utakmicu opet smo izgubili u nadoknadi vremena 90+3 od Readinga 2:1. Ovu, da kažem, neuspešnu sezonu zatvaramo porazom od 1:4 protiv Middlesbrough-a na svom stadionu. Završili smo na 19. mestu. U Premier Ligu su ušli Reading, Fulham i Leeds , a ispali su Sheffield Utd, Milwall i Nottm Forrest.
Слика
Слика
Nisam zadovoljan, sledi nam pauza i veoma mnogo posla što se tiče transfera, verovatno će mnogo njih i doći i otići. Nema nijednog sigurnog igrača, menjaćemo sve iz korena, i trenere, skaute, lekare, apsolutno sve. Uprava nam je dala 1.66m transfer bugdet i 300k wage budget, što je poprilično skromno.

Čujemo se posle remonta i priprema, do tada odoh na svoju vikendicu na Bahame :motor: :poz:
Слика
Последње учитавање од Tobdzija дана 28 Нов 2017, 18:21, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Posle toplih i sunčanih Bahama vraćamo se u hladni i kišni Ipsvič Taun gde nas čekaju pune ruke posla.
Слика
Prvog dana priprema ulazim u svlačionicu gde me čeka ne baš sjajna slika. Većina igrača nespremna dočekuju pripreme, višak kilograma, nezainteresovanost za trening, stvari razbacane, mobilni telefoni u rukama 5 minuta pre početka, igrači sede u donjem vešu, niko u opremi.. Stanem i mislim se, pa mi smo prošle godine ostvarili fantastičan uspeh osvojivši 19. mesto sa ovakvim neprofesionalcima. Odmah sam im dao do znanja da na većinu njih ne računam i da su slobodni u izboru nove sredine.
Слика
To su: Jordan Spence, Giuseppe Rossi, Tom Adeyemi, Martin Waghorn, Cole Skuse, David McGoldrick, Maximilian Beister, Kevin Bru i Luke Hyam.
ODLASCI
Слика
Uspeo sam da uvaljam Carlosa De Penu, koga sam ako se sećate uprkos ne dobijanju radne dozvole doveo u klub baš radi ovoga, za velikih 4.6m, i morao sam da za 4.5m prodam talenta iz omladinske škole u kog sam izgubio veru posle pokidanih ligamenata, to je Andre Dozzell. Trebali su nam rezultati i novac podhitno, on je žrtva ovog puta. Ukupno smo zaradili 24m od transfera.
Слика
Svog najvećeg talenta poslao sam u Fleetwood da se kali, jer ove sezone u centrali će priliku dobijati iskusniji igrači.
Слика
Ispostavilo se da sam pogrešio što sam doveo Bruna Zuculinija pre nego što je počeo transfer period jer sam kasnije doveo bolje igrače i njega sam morao da pošaljem na pozajmicu. Ista situacija kao kod Carlosa De Pene, desila se i sa Guillermo Vernettijem, nije dobio radnu dozvolu, poslao sam ga u Cagliari koji plaća 100% njegove plate i 200k mesečno, što znači 2.4m za mene do kraja sezone. Već se isplatio.
Слика
Što se dolazaka tiče mislim da sam odradio odličan prelazni rok. Doveo sam 20 igrača :ljubav: i potrošio 10.25m, trebaće malo vremena sigurno da uklopim sve to, zato služe pripreme.
Слика
Od ovih momaka koje sam doveo, da kažem, najviše očekujem od igrača koga sam najviše platio, Marc Stendera.
Слика
Ovo je roster igrača za početak ove sezone:
Слика
Ako vas interesuje SS nekog igrača, slobodno tražite :)

E sad, pripreme. Odigrano 6 utakmica, 4 pobede, remi i poraz u generalci. Nisu to bile baš neke ekipe, dao sam asistentu da mi organizuje utakmice, ali mislim da ću od sledeće sezone ja praviti raspored.
Слика
Još tražim prvih 11, niko mi još nije siguran, ima dosta igrača, biće sigurno mnogo rotacija, biće šanse za sve, dobro je to što imamo 2 kupa, gde praktikujem da igraju igrači koji imaju manju minutažu.

Očekivanja uprave je samo da izbegnem ispadanje, mada ja mislim da s ovom ekipom možemo biti u gornjem delu tabele (prvih 12), a u kupovima 4. runda FA Kupa i 3. runda Carabao Kupa, mislim da ćemo to lagano.
Слика
Dobro smo poslovali ovog leta, 14m u plusu što se tiče transfera. Malo smo digli klub na noge i verujem da će ove sezone sve biti kako treba.
Слика
Ovog meseca očekuje nas 5 utakmica, 4 ligaške i jedna u FA Kupu. Redom Blakpool(A), Walsall(H) FA Kup, Birmingham(H), Brentford(A) i Norwich(A).

Ako vas nešto interesuje možete pitati u komentaru, ako ne, čujemo se na kraju meseca :cigara:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nisam fan traktoraša čempionšipaša, ali sa zadovoljstvom pratim ovu priču. Najbolja na forumu. Svaka čast, samo tako nastavi. Žao mi samo Žućka što je morao u Peruđu, ali život je surov.
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Ja nisam fan uzimanja igraca na pozajmicu. Razigravas ih za druge ekipe, ali ove deluju bas dobro. Mogle bi i u Premier ligu da odvedu, ako klinci ispostuju.
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Gagi пише:Nisam fan traktoraša čempionšipaša, ali sa zadovoljstvom pratim ovu priču. Najbolja na forumu. Svaka čast, samo tako nastavi. Žao mi samo Žućka što je morao u Peruđu, ali život je surov.
Hvala,hvala potrudicu se da nastavim u istom ritmu :hoho: Ako ovi veznjaci razočaraju, lako ću ga ja vratiti na zimu :svakako:
CrazyBoyCZV пише:Ja nisam fan uzimanja igraca na pozajmicu. Razigravas ih za druge ekipe, ali ove deluju bas dobro. Mogle bi i u Premier ligu da odvedu, ako klinci ispostuju.
Zaboravio sam da napomenem da sam sa svim igračima koji su došli potpisao pozajmicu na 2 godine. To mi je ostalo iz fm17, svake sezone im produžim pozajmicu dok im ne istekne ugovor i onda ih dovedem free u većinu slučajeva :svakako:
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Zaboravio sam da napomenem da sam sa svim igračima koji su došli potpisao pozajmicu na 2 godine. To mi je ostalo iz fm17, svake sezone im produžim pozajmicu dok im ne istekne ugovor i onda ih dovedem free u većinu slučajeva :svakako:
Kakva si lisica... :cigara:
Последње учитавање од Duke дана 28 Нов 2017, 18:43, учитано 1 пут укупно.
Calm, concentrate
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Počela je Čempionšipska groznica!
Слика
Prvo kolo u Avgustu mesecu gostovali smo novajliji u ligi, Blackpool-u, prošlo je poprilično ubedljivo. 26(10) šuteva, protivnik samo 5(3). Zanimljivo je to da je Solanke pogodio prečku 3 puta u prvom poluvremenu. Woodburn i Garner srušili su novajliju, 2:0 FT. Lepo smo započeli, ubedljivim trijumfom bez primljenog gola.
Слика
Usledila je jedna vrlo zanimljiva (smešna) utakmica. Igrali smo Carabao Cup protiv Walsall-a. Kao po običaju puštam sve igrače koje nisu igrali prvo kolo, s tim da levog beka Luke Garbutt-a stavljam na štopera, što se posle ispostavilo kao kobna greška za mene. :hoho: Poveli smo golom Moise Keana, svaku priliku koju je gost imao je bila gol šansa i sve preko Garbutta. Gosti preokreću na 1:3, odmah menjam na All Out Attack, Kean opet trese mrežu, zatim nadoknada 5 minuta, Garner daje u 90+2, oni kreću s centra, duga lopta preko Garbutta i 3:4. :lol: I ovde smo se propisno ispromašivali, moraćemo da radimo na realizaciji na treninzima. 34 udarca,11 u okvir nije bilo dovoljno za pobedu. Šteta za momke sa manjom minužom, sami su je sebi skratili još više na početku. :hoho:
Слика
2. kolo u goste nam je došao Birmingham gde smo odigrali jednu vrlo nezanimvljivu utakmicu. Bez pravih šansi, uglavnom udarci sa distance za konačnik 1:1. Strelac za nas Grant Ward.
Слика
3. kolo jedva smo izvukli živu glavu protiv Brentford-a, opet dosta promašaja, 3 clear cut chances, da bi na kraju izjednačili u 90+3 . 1:1 FT, strelac Emry Huws. Bilo bi nepošteno da smo izgubili ovo.
Слика
East Anglian Derby na početku prvenstva, 4. kolo u gostima Norwich-u. Kao što ste i navikli prošle sezone, ovaj derbi treba da se preimenuje u najdosadnija utakmica u sezoni umesto East Anglian Derby.. Na kraju isti rezultat kao u prethodna dva kola, 1:1 strelac Grant Ward. :(
Слика
Avgust mesec završavamo bez poraza u ligi, što je zadovoljavajuće. U Septembru nas očekuje 5 utakmica, od kojih smo 4 domaćini, gde očekujem bar 2 pobede i remi kod kuće,a ovu utakmicu u gostima šta uradimo.
Слика
Последње учитавање од Tobdzija дана 28 Нов 2017, 20:36, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Ubacuj traktor u veci stepen prenosa, ne moze stalno 1:1... :hoho:
Calm, concentrate
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Tobdzija пише:Zaboravio sam da napomenem da sam sa svim igračima koji su došli potpisao pozajmicu na 2 godine. To mi je ostalo iz fm17, svake sezone im produžim pozajmicu dok im ne istekne ugovor i onda ih dovedem free u većinu slučajeva :svakako:
:claping: :claping: :claping:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Duke пише:Ubacuj traktor u veci stepen prenosa, ne moze stalno 1:1... :hoho:
Polako, polako, dok dostignem radnu temperaturu :boxer:
Корисников грб
Tobdzija
Youth Team Coach
Поруке: 95
Придружен: 03 Нов 2010, 18:40
Место: Karavukovo
Klub koji vodite: Vfb Stuttgart
Formacija: 4-3-3
Steam: Dzomba
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од Tobdzija »

Слика
Poslednjeg dana prelaznog roka dogodila se transfer bomba u gradu Ipswich-u, veliko pojačanje stiglo je na Portman Road. U pitanju je Rony Lopes koji je stigao na jednogodišnju pozajmicu iz Monaca, igra na poziciji krilnog napadača a može da posluži i kao playmaker. Njemu nismo mogli da produžimo pozajmicu na još jednu godinu jer ga Monaco želi nazad sledeće sezone, ali videćemo možda se predomisle. U svakom slučaju sjajno pojačanje za nas.
Слика
Takođe, u minut do 12 napustili su levi bek Jonas Knudsen (pozajmica Middlesbrough za 100k mesečno) i Jay Emmanuel-Thomas (pozajmica Burton) zbog velike konkurencije.
Слика
Слика
Raspored za mesec Septembar je sledeći:
Слика
U međuvremenu odlučio sam da promenim taktiku, od sada igramo ovako:
Слика
Prvi od četiri protivnika koje ćemo ugostiti ovog meseca bio je Blackburn, ekipa koja je ove godine ušla u ligu. Gosti se nisu pitali, rezultat nije bio upitan nijednog momenta, iz jedinog šuta u okvir dali su gol. Rutinski smo to odradili, kao što i vidite na slici, pobeda od 3:1. Strelci Marc Stendera i Dominic Solanke x2.
Слика
Sledeća ekipa koju smo ugostili je Sunderland. Kontrolisali smo igru tokom cele utakmice, otvorili ih u poslednjoj šestini utakmice, da bi se gosti u poslednjih 5 minuta utakmice pretvorili u Barselonu. Do tada 1 šut u okvir, i onda naredna dva napada 84.min 1:1, 89.min 1:2. Neshvatljivo.. Strelac za nas Solanke.
Слика
U 7. kolu jedinog gostovanje u ovom mesecu, Huddersfield Town. Pokazali smo da je poraz u prošlom kolu bio slučajnost i rastavili smo na sitne komadiće domaću ekipu. U glavnoj ulozi opet Solanke, uz kojeg su pogodili nekadašnji biser Engleskog fudbala Steven Caulker i iskusni Freddie Sears. 0:3 FT.
Слика
8. kolo na megdan su nam došli Tigrovi iz Hull-a. Uoči ove utakmice imali smo kadrovskih problema, trojica štopera bila su povređena. Mesto centralnog defanzivca zauzeo je vezista Jack Fulton kome je to bila prva utakmica u novom klubu. Odradio je to besprekorno i doprineo velikoj pobedi. Poveli smo rano, da bi potom Podrawski dobio drugi žuti u 23. min. Gosti poravnavaju u najboljem mogućem trenutku, 45+1. Odlaze na odmor misleći da će nas slomiti u nastavku. Ali prevarili su se, moja četa ratnika nije mislila tako, povukli smo se i strpljivo čekali svoje šanse koje smo iskoristili u 70. i 90+6 minutu. 3:1 FT. Strelci Woodburn, Ward i Moise Kean.
Слика
Ovaj uspešan mesec overavamo teško izvojevanom pobedom protiv Sheffield Srede. Napravio sam male rotacije i promenio sam taktiku, što nas je zamalo koštalo 3 boda. U prvom poluvremenu gosti su promašili 3 zicera, i onda naravno sledi kazna u režiji starog lisca Joe Garnera koji to ne prašta. 1:0 FT.
Слика
Posle 9. kola nalazimo se na fantastičnom drugom mestu, nisam očekivao da ćemo biti ovoliko dobri, ali očekivanja su tu da se nadmaše :D
Слика
:ole:
Последње учитавање од Tobdzija дана 29 Нов 2017, 17:37, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”