*Eupenske pande u misiji prezivljavanja*

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

*Eupenske pande u misiji prezivljavanja*

Порука од SoneKragujevac »

KAS EUPEN
Osnovan: 1945.godine
Kapacitet: 5.603 sedecih mesta
Trening i omladinski kompleksi: Srednjeg kvaliteta
Filijale: ASPIRE International(Senegal),ASPIRE(Katar),JMJ Academy(Kenija),Espanjol B i Barselona B(Spanija)
Rival: Standard(Lokalni derbi)
Prognoza: 14.mesto u Jupiler ligi
Слика
Igracki kadar
Слика
Imam nekoliko kvalitetnih igraca,a cak i par talenata,koje cu probati da razvijem.Fali mi LB,obzirom da nemamo ni jednog lb u klubu,a i pozicija CM,zbog manjka kvaliteta na toj poziciji.Jedni od boljih u timu su Luis Garcia,nekada bitan igrac u Espanjolu.Marc Valiente ,dete Barselone,ali najbolje dane u Macabiu proveo.Jedan od najkvalitetnijih stopera u ligi.Jean Thierry Lazare,obzirom da u klubu imam dosta igraca iz Africkih zemalja,ali on je najtalentovaniji.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
smajcevicius
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 20 Нов 2014, 02:20
Место: Moskva
Has thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од smajcevicius »

Prati se. :ole:
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Par zanimljivosti vezanih za Eupen: Klub su pre par godina kupili vlasnici ASPIRE akademije za oko 1.5 milion evra samo da bi slali igrace da "osete" evropski stil fudbala. ASPIRE je iz Qatara i kao domacini svetskog prvenstva imaju dugorocni projekat razvoja mladih talenata, kako bi bili sto konkurentniji. Vlasnici akademije, pa sada i Eupena su vlasnici (ili imaju vecinske deonice) u: PSG, Barseloni, Manchester sitiju. Da ne kazem da su sugar daddy :) Inace vecina igraca poreklom iz Qatara koji igraju za Eupen su stalni reprezentativci koje trenira bivsi trener (i direktor) barselonine akademije koji je najzasluzniji za otkrivanje Mesija. Direktor ASPIRE Akademije je Ivan Bravo, bivsi direktor Real Madrida. Sve ove akademije koje si pobrojao sluze za otkrivanje talenata i prebacivanje u Qatarsko drvavljanstvo - mada je to po sadasnjem zakonu nemoguce ali se planira da se promeni (tako da se ne zacusis ako neki tvoj regen krene za igra za Qatar). Ne pitaj me odakle znam sve ovo ;)

Sretno
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Rekonstrukcija ekipe
Kada sam dosao u klub,video sam da ima dosta talentovanih momaka,ali neki su talentovani,a neki ne..Boze moj,a pri tome imali smo i iskusnije igrace,koji su trebali da budu predvodnici,ali pravili su samo probleme.Tipa Luis Garcia se lazio na zivot u Belgiji i zeleo je da ode.

Слика
Mirko Ivanic - Sjajan igrac za nas,a plaćen je 200.000 odmah i 250.000 u bonusima.
Andre Almeida - Pronašao sam ga u Guimaraes U-19timu,a platio sam ga 80.hiljada E.Budućnost kluba :)
Leonan -Dali smo 250.000 odmah ,a ostalo u bonusima za 50.golova u našem dresu i kada osvojimo titulu.Obzirom,da mi je bio potreban levi bek,mislim da sam našao premiju u njemu.
Jovan Nisic - Stara priča kao i u prošlom FM-u ,sjajan CM za male pare!
Thibau Verlinden - Potreban je za rotaciju uz to jeftin ,a jos Belgijanac,zbog pravila o strancima.Super nam je došao.
Vitaly Listsov -Najbolje za kraj.Pun pogodak moj,takodje plaćen na rate i bonuse,ali vredi tih para.Sjajan štoper!
Слика
S.Blondele -Znao sam da ću upasti u probleme sa igračima,zbog njegove prodaje,ali ipak sam ga prodao.Otišao je za 600K u Rodu.
Jordan Loties -Ovog lika mrzim još od prošlog FM-a,dok sam vodio Rodu.Tako da sam morao da ga prodam.
Van Cromburrge -Za njega mi je mozda i jedino žao,što je prodat ali da bi Niasse,dobio vise šansi da brani.

Nismo loše igrali,ali stizali su novi igrači i slabo je išlo uigravanje,tako da i nije tako loše.Šta je,tu je ..Ovako moramo ući u prvenstvo. Takodje,smirivao sam igrace,zbog odlaska Luis Garcie i jos nekih starijih igraca,koji su bili kolovodje.
Слика
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Eupenski san za Evropom na krilima klinaca!
Слика
DOSLI
Dejan Joveljic-Mladi talenat iz Zvezde.Od kojeg ocekujem da bude buducnost Eupena.
Kik Pierie- 17.godisnji biser iz Holandije.Doveden iz Herenvena,zato sto nije bio zadovoljan minutazom u Herenvenu.
Luka Zahovic-Slovesnki napadac,koji ima 22.godine,ali vec sjajno isksutvo u Evropi,zato je i doveden.
OTISLI
Nicolas Verdier-Mator,a imao je dobru cenu i iskoristio sam u tom trenutku.Otisao za 850.000E.
Soleuymane Aw-Nisam video njegov talenat,a moje kolege iz Standarda jesu i iskesirale su 500.000E
M'Baye Leye-Jako mator,a i primanja su bila velika.Otisao je FREE u L.Galaxy
Слика
Iako sam u sezonu usao pod pritiskom,time sto sam zapoceo novi projekat.Time,sto sam renovirao celu ekipu i doveo silu mladih igraca,ipak sam uspeo da opravdam Upravi sve.Zavrsili smo na visokom 11.mestu,iako su svi pricali da ispadamo.
Za sada u istoriji Eupena,niko nije uspeo da uradi ovo :).Lepo je videti,da vec imamo u 1.sezoni rekord u mojoj reziji.Idemo dalje ;)
Do krajnjeg dela nije bilo izvesno ko ce biti na 1.poziciji,ali ipak uspeli smo i pored toliko povreda,koje nzm.cemu su izrodile.Ipak smo uspeli da nadjacamo sve te probleme i ipak budemo prvi.Pokazali smo karakter ekipe!
Jako sam uplaseno usao u mec,zato sto je Standard samo na Lazara Markovica potrosio,toliko koliko sam ja potrosio na sve igrace,koji su dosli u Eupen.Ali ipak,moji igraci su izasli i odigrali sjajno.Najbolje odigrana utakmica od pocetka sejva sigurno.Cak je i Afif,dao najbrzi gol u istoriji lige.Veliki ulog je bio u ovom mecu,ali ipak izborili smo te kvalifikacije za Ligu Evrope i sansu da izadjemo u Evropu.
Слика
INVIDUALNE NAGRADE
Sve nagrade pokupio je mladi Verlinden,koji je pozajmljen za neku smesnu kintu iz Stouk-a.Iako,nije igrao uvek startn,napravio je stvarno dobre brojke.Nisam ocekivao,da ce imati ovako dobru sezonu.



Ceka nas prelazni rok,koji ce biti buran.Imam mali broj igraca,a sledece godine bijemo na 3.fronta.Evropa,prvenstvo i kup,nece biti lako,to je sigurno.Do sledeceg pisanja :poz:
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 26 Нов 2017, 03:56, учитано 1 пут укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Rekonstrukcija ekipe v.2
Obzirom,da igramo na 3.fronta(Liga,kup i kvalifikacije za LE),morali smo da se pojacamo na mnogim pozicijama,obzirom da sam bio oslabljen na skoro svakoj poziciji.Previse skautinga,previse stvari,a jos igranje SP-a u Rusiji,koje sam ispratio,da bi snimio nekog novog igraca.
Слика
Pre svega,morao sam da se resim nekih igraca,koji nisu imali mesta ili im je bio pravi trenutak za prodaju,jer im je cena veca,nego sto zapravo vrede.A,imalo je takvih :shy:
OTISLI
Marc Valiente - Odradio je svoje,izneo 1.sezonu i bio tutor mladjima,a bilo je vreme za rastanak ipak.Kapiten je otisao za 3.5miliona u Barnsley.Obzirom,da ima 31.godinu,morao sam da zaradim na njemu.
Eric Ocansey-Talentovan,ali i veliki problem u ekipi.Stalno se zali i pravi previse glupe kartone.Prodat je za 1.500.000 Francuskom Bordou.
Carlos Martinez Castro - Previse igraca na toj poziciji,a on jedan od najslabijih.Prodat je Nici za 525.000
Ibrahim Diallo-Prodat je Al Arabi(Qatar) za 2.500.000miliona u bonusima,a odma smo dobili 1.600.000E
Jean-Thierry-Lazare-Prednji vezni kreator,ali pored Ivanica,cak nije mogao da se izbori,a stigla je dobra ponuda od Rayo Vallecana od 2.500.000,sto je prihvaceno.
Fahad Al Abdul. -Otisao je za 850.000E ,cim se vratio sa pozajmice iz Qatara,stavio sam ga na prodaju.
Bilo je jos odlazaka,ali bilo je ili FREE ili neka sitna svota,a mnogi mladji igraci su prosledjeni na LOAN.Zarada je oko 10.500.000miliona evra,posle svih transfera.
DOSLI
Veliki broj novih igraca,ali svi su lepo skautirani,cak neke od njih sam planirao vec 6.meseci unapred,da dovedem.Sada cu vam predstaviti svakog.Potroseno je 7.500.000 uz neke igrace,koji su U-16,U-17,koje cu vam nekad predstaviti.
Guillermo Celis-Obzirom da je njegov Guimaraes,ispao iz lige.On se prvi pobunio i zatrazio transfer,a ja sam to iskoristio.Cim sam to video,krenuo sam po njega.Obzirom,da ga vec odavno merkam ;).
Guillaume Hubert-U Club Brizu,odavno nije sve kako treba.Pa su mi za samo 450.000E prodali jednog od najboljih golmana u Ligi,a da je Belgijanac.
Constantin Nica-Sjajan desni bek za samo 150.000E.Odlican za wing beka,obzirom da sam poceo sa 5pozadi da igram.O tome malo kasnije...
Jorn Vancamp-Manjak domacih igraca,zbog prvenstva.Dosao na LOAN
Rafa Soares- Dosao na LOAN,planiran za prvog levog beka.
Bozhidar Chordbadzynski-Novi stoper,koji je dosao iz CSKA Sofie za 1.000.000E
Ferdi Kadioglu- Prednji vezni i centralni vezni,placen 500.000E.Dosao iz Holandskog Nec-a
Pawel Olkowski-Jos jedan desni bek,placen 500.000E,ali ne sve u jednoj rati
Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.Runda- 1.mec 0:2 u Sloveniji. 2.mec 2:0 u Eupenu
Слика
3.Runda- 1.mec 2:2 u Salzburgu , 2.mec 1:1 u Eupenu.Prolazak zbog gola u gostima
.
Слика
4.Runda -1.mec 2:5 u Ukraijini,2.mec 0:0 u Eupenu
Слика
Uspeli smo da se kvalifikujemo za Ligu Evrope.Sto sam negde i jurio,sada imamo veliki zadatak borbu na 3.fronta.Mada je uprava zelela,da udjemo u 3.rundu kvalifikacije,ali smo vec ispunili cilj uprave.Posle zreba Eupen je pripao Grupi L
GRUPA L
Слика
Do sledeceg pisanja,pozdrav :poz:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Pande,dozivele prolece u Evropi!
Слика
1.mec Eupen - Ludogorec 4:0
2.mec Besiktas - Eupen 1:3
3.mec Eupen - Lokomotiva Moscow 2:5
4.mec Lokomotiva Moscow - Eupen 1:3
5.mec Ludogorec - Eupen 0:2
6.mec Eupen - Besiktas 2:0
Слика
Prosli smo jako ubitacno ovu grupu,iako nisam bio bas ovoliki optimista i nisam ocekivao bas 15.bodova.Sa 5 pobeda i samo 1.porazom,gde je Lokomotiva napravila sjajan preokret,totalno smo zasluzili to 1.mesto
TABELA
Слика
Bezimo nasem lokalnom rivalu Standardu,cak 5.poena.Mada,to realno ne znaci nista,kada se kasnije igra play-off.Onda,zatim nam ide jos teza polusezona ,nego ova sadasnja.Elem,treba da odbranimo ovo mesto,ucesce u Evropi i kup.
Слика
POJACANJA

Nisam zeleo da prodajem bitne igrace,zato sto idalje ucestvujemo u Evropi.Da smo ispali iz same grupne faze,mozda bi morao nekog da se odreknem.Ovako samo dodatna pojacanja.
Tobias Svendsen - Dosao je za veliku svotu novca,barem za klub kao sto je moj Eupen.Ulozili smo 950.000E u njega,a da nije prodat igrac.
Alexander Lopez- Otkriveni biser u ekipi Medelina( Kolumbija),placen samo 250.000 i doci ce cim postane punoletan igrac. [/center]
Слика
Ovo vam predstavlja polusezonski izvestaj.Javljam se na kraju sezone :poz:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Pande vladaju Belgijom!
Zavrsena je jos jedna zanimljiva sezona,vec 2.sezona u Eupenu.Ova je najvise zanimljiva,obzirom da smo po prvi put doneli trofeje u klub.Eupen,nikad nije imao trofeje,a ja sam im doneo duplu krunu.Izgleda su resili ljudi,ako vec osvajaju trofeje,da uzmu duplu krunu
.
Слика
LIGA
U 1.delu zavrsili smo na 1.mestu,ali samo 1.bod ispred Standarda,obzirom da imamo kasnije play-off,ovo nam nista nije znacilo.Dok su Andrlekt i ostali bili bas-bas daleko od nas.
Слика
PLAY-OFF
Nakon normalnog dela,bodovi su podeljeni na pola.Najvise smo pobegli Standardom,pobedima na njima od 6:0 i 2:0,a najvise je zasluzan bio Dejan Joveljic za te visoke rezultate.Zavrsili smo ispred Standarda(naseg vecitog rivala) za 6.bodova.
Слика
Slavlje nakon osvajanja 1.trofeja u prvenstvu je bilo veliko.Od navijaca,igraca,pa i samog mene i vlasnika Katarskog seika.Prva titula u istoriji Eupena i sigurno mesto u Ligi Sampiona,sledece godine.
Слика
KUP
Ispali smo previse losi prema samom Standaru iz Liega.Tacnije smrt za njih ove godine,sve smo im oteli i titulu i kup,nasem vecitom rivalu Standaru(ujedno i gradskom rivalu).U samom Kupu smo pustali mnoge igrace i iz akademije i jos mnoge igrace,svi su dobili priliku.
1.runda Osterzononen - Eupen 0:3
2.runda Ostende - Eupen 0:3
3.runda Eupen - Club Briz 4:2
Polufinale Eupen - Andrlekt 4:2
Finale Eupen - Standard 2:0
Слика
LIGA EVROPE
Слика
Pokazali smo da umemo i da mozemo da se nosimo sa ekipam u Evropi,koliko god smo mogli.Mozda nas je ovaj put,uskratilo to sto imam mlad tim,koji nema iskustva u ovakvim mecevima ili sto su Nemci,sami takvi da se bore do kraja,iako sam vec racunao prolaz dalje.Izbaceni smo od Hofenhajma u dvomecu,koji se zavrsio 7:6 u njihovu korist.Moji momci su dali sve od sebe,samo to znam.
Слика
Prevaga na terenu
Jedini malo iskusnij igrac na terenu,koji je kontrolisao sredinu terena i bio veliki fighter na samoj sredini terena.Cak je postao i tim lider u jednom trenutku.
Na 39.utakmica Dejan Joveljic,postigao je 26.golova i 10.asistencija,sto dovoljno govori o njegovom ucinku na terenu
Glavni kreator na centrali terena.On je onaj koji ponese loptu sa centra i sam kreira sanse.
Prosle godine,odbrana nam je bila slabija strana,zato sto nismo imali komandanta.Izgleda da je ovaj Bugarin,bas taj ,koji je poveo moju odbranu napred.Uz Guillerma Celisa,covek koji je predvodio ovaj tim.
Osvojili smo SVE!
Слика
Osvojili smo i poslednji trofej,koji se moze osvojiti u Belgiji,a to je taj SuperCup.Opet smo se nasli u duel sa Standardom i opet smo uspeli da dobijemo lokalni derbi.Pobedili smo ih sa 2:0,a ja postajem rak rana treneru Standarda,sada vec sigurno.Golovima Vitalya Lystova i Tobiasa Svendsena,odneli smo pobedu u ovom duelu.Velika radost navijaca za jos ovaj jedan trofej,koji nam je falio.
Слика
Vreme za odlazak :poz:
Слика
Obzirom,da sam osvojio sve u Belgiji,vise ni nemam neke prevelike ambicije,a ni zelje ,da vodim Eupen.Iako,uprava je bila previse zadovoljna sa mnom,ali resio sam da idem dalje.Zelim da nadjem novi izazov negde u svetu,iako imam veliku ponudu dobrih ekipa,hocu neki bas-bas tezak izazov.Bicu veoma probirljiv i necu juriti ekipe sa velikim budzetima.
Слика
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 05 Дец 2017, 00:43, учитано 6 пута укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

FC Volendam
Osnovan: 1.Juna 1977
Stadion: Kras Stadium
Vlasnik: Henk Kras
Слика
Jedino cime moze da se pohvali Volendam,jeste kvalitetan stadion sa nazalost malim brojem sedista i dobrim trening facilitisom,ali deo za mlade igrace je vrlo los.To cemo morati sve da unapredimo.Na stadionu im je vestacka trava kao i kod vecine Holandskih timova.
Слика
Opet moji cudni izbori ekipa,posle Eupena i sjajnih rezultata i stvarno imperije mladih igraca tamo,resih da pocnem od 0 opet sa nekim.Nudili su se Milan,Espanjol,Celta,Sautempton,ali ipak sam zavrsio u Volendamu.Ekipa,koja je u raspadu,a ni finansije nisu nista bolje.A,sad cete videti na kojoj sam ih poziciji zatekao na polusezoni.
LIGA

Preuzeo sam ih na polusezoni sa -16 i zavrsio sam tako.Usao sam u neverovatnu tesku misiju i izgubio sam svoj izazov.Lupio sam glavom o zid :waller: .Ali,ne kajem se videcete i zbog cega.Verovatno cu cak i ostati u Volendamu,da ih povratim u elitu.Realno,malo bi i okrivio tim,koji sam zatekao.Ne bi ni u jednoj jacoj ligi opstao,tako da mi nije ni cudo sto smo ispali. :headhurt:
Слика
KUP
Слика
Usao sam u KUP,nista ozbiljno.Obzirom,da Volendam nije ispao do Januara iz kupa,ali video sam da je Ajax izbacen bas od strane nas.Pa mi je KUP,postao interesantan.Odmarao sam ekipu za Kup i pobedjivao sam sve do finala glatko.Naime,igrali smo finale sa AZ Alkmarom.Pobedili smo posle penala i osvoji smo kup.Doneo sam 1.trofej Kup-a i malo ozbiljniji trofej Volendamu.Ovo nam omogucava i ucesce u Ligi Evrope,iako ispadamo u 2.Ligu.Pravi pogodak kao jedino pojacanje,koje sam doveo je iskusni Wayne Rooney,koji je prevagnuo u tome,da osvojimo KUP.Bez njega to ne bi bilo moguce. On je bio FREE,pa sam iskoristio priliku i doveo ga.
Слика
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 09 Дец 2017, 18:57, учитано 1 пут укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Volendam poneo Krojfov trofej kuci!
Posle izbacivanja iz Kupa,opet smo naleteli na duel sa Ajaksom u SuperCupu(tjst-Krojfovovom SuperCupu).Naleteli smo na njih,a mi kao obicna fenjeraska ekipa,koja je ispala iz 1.lige igrali smo na kontre sa mocnim Ajax-om.Dobili smo ih 1-0,a pogodak je dao Filip Stuparevic,koji nas je pojacao iz ekipe Vozdovca.
Слика
Za kratko vreme doneo sam 2.trofeja,koji se mogu dobiti u Holandiji,ekipi Volendama.Fali nam samo taj trofej 1.lige,ali polako radice se na tome.
KRAJ PRICE
Bas juce u toku pisanja ovog,kresovao mi je sejv.Nisam imao roling sejv,nisam imao nista i zbog toga se ovo desilo.Juce mi se FM,sam ugasio u toku igranja oko 3:45 ujutru i kada sam opet usao u igru,nije zeleo da ucita sejv.Toliko o tome,mozda pocnem za koji dan,neku novu pricu.Nisam u stanju da vam opisem koliko sam se iznervirao ... :headhurt:
:mrs:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Duke »

Bedak :dalekobilo: ...Radujemo se nekoj novoj prici :claping:
Calm, concentrate
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”