Priča o Žuletu, Šilji, Srni, Dedi i ostalima

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Priča o Žuletu, Šilji, Srni, Dedi i ostalima

Порука од kiba »

2027: Vidiš sine, te 2017. je Zvezda opet počela da sija.

Слика

Priču počinjen inspirisan Zvezdinim uspehom ove sezone, i sam imam uspešan sejv, inače po drugi put igran sa istim klubom jer sam u prvom vise gledao da nadjem taktiku role itd. da bi mi sada sve bilo kompletirano. Odigrao sam već pola sezone detaljno, odlično mi ide i veoma mi je zanimljivo pa bih da to podelim sa vama putem priče za koju se nadam da će biti zanimljiva.

Zahvalan svima koji prate. Uživajte! :zvezda:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Dakle ovako je sve počelo, malo ću vam otkriti unapred neka prezimena, a redosled je sledeći Stojić. Igić, Veselinović, Vidić ... Zvezda sklapa kockice, a ujedno i mora početi sa pripremama jer je prvi meč u Ligi Evrope već za dve nedelje.

Слика

Nastaviće se ....
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Nakon što sam promovisan kao trener u klub je stigao asisten Veselinović iz PAOK-a, Nemanja Vidić kao trener i menadžer rezervista. Posto imam samo 10ak dana do duela sa Ircima, odlučio sam da igramo protiv Mladosti i Gaz Metana tokom boravka u Turskoj.

Слика

Ovo su sve promene koje su se desile do kraja godine što se tiče osoblja.
Inače igram bez uključenih transfera u prvom prelaznom roku tako da igrači stižu tek od zime,
taman da pokapiram ko je po našoj ligi dobar, a ko nije.


Слика

Što se tiče taktike odlučio sam se za 4 2 3 1 wide, ona se odlično pokazala. Ukoliko nekom mogu da pomognem evo SS kako izgleda taktika, koje sam role stavio, instrukcije itd.


Слика
Слика
Последње учитавање од kiba дана 15 Нов 2017, 01:55, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Usledio je duel sa nezgodnim ircima, mogu samo reći da sam se baš namučio,
uostalom videćete u sledećem update-u.

Što se tiče priprema nekako sam smuvao ove 2 utakmice,
nikako nisam mogao više da odigram zbog rasporeda pa sam dodavao i prijateljske izmedju dvomeča sa Cork City-jem.

Adžić mi se ovde izdvojio kao igrač na kog ću moći baš da računam, a Donaldu ova nova rola Carrilero odlično pristaje bar kod mene u sejvu.


Слика

Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Слика

Cork City rekao bih nikad teži dvomeč, jednostavno nije nas htelo,
nismo bili uigrani, mučili smo se, ali smo prošli.
Izmedju utakmice i posle nje sam morao jos prijateljskih da bi se sto više uigrali jer sam znao da ovakvom igrom Osjek neću proći.
Uglavnom dvomeč u kom je bilo nerviranje, nerviranje i nerviranje.

Слика

Donekle sam i ja kriv, loše sam postavio ovaj meč pa i drugi u Beogradu, jednostavno i zbog novina u igri, ali dobro kasnije u sledećem kolu sam to ispravio i znate šta? Bilo je bolje :D

Слика

Слика
[/list]
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Prošli smo još jedno kolo, nastavljamo dalje motivisani na startu prvenstva. Uglavnom naši klubovi igraju dobro jedno je Voša ispala. Inače još uvek se uigravamo pogotovo u odbrani pa se desi da primimo neki glup gol.

Слика

Слика

Dvomeč sa Osijekom i moj profil ocene itd.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Počela je JSL odlični smo i tu, dva meča dve pobede. Što se tiče LE odlična pobeda nad poljacima, u Poljskoj sam se malo uplašio kad su krenuli silno. ali izvukli smo se. Sledi Steaua i novi izazovi u JSL.

Слика

Слика

Слика

Слика
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

daj nastavak
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
GaDaaFii
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 12 Јул 2013, 21:20
Место: Nova Pazova
Status: Није на вези

Порука од GaDaaFii »

Sjajna tema.. Slazem se sa tobom u vezi taktike i ja igram 4-2-3-1. Vidim da ti lepo ide sve pohvale, zasto ti Radonjic igra desno? Jel to sto je Srnic umoran ili tako igras? Kod mene Pesic je Bog i batina na Poacher, Boaci je vrlo dobar ali ni blizu Pesica..

Evo i od mene moji rezultati sa Zvezdom
[img]http:////www.dodaj.rs/image/2sSD2[/img]

Sto se tice transfera, raskinuti ugovori sa Milijasem, Andjelkovicem i Supicem. Planiram da prodam Rikardinja, Milosevica i Frimponga. Doveo sam samo Joe Cole da mi bude mentor klincima. Hocu da dovedem Lutovca. Planiram sledece sezone da guram Joveljica, Veljka Nikolica, Stanojeva i Bainovica.

Jos jednom sve pohvale za temu... :claping: :claping: :claping:
Последње учитавање од GaDaaFii дана 19 Нов 2017, 03:57, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Radonja mi je vise bio IF a Srna winger rotirao sam non stop to, Pesic je i meni mnogo bolji od Boace-a. Inace pauziram sam sejv zbog Radnickog jre mi bilo zanimljivije. :) Tako da ne znam sta ce biti dalje do polusezone stigao.
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

kiba пише:Radonja mi je vise bio IF a Srna winger rotirao sam non stop to, Pesic je i meni mnogo bolji od Boace-a. Inace pauziram sam sejv zbog Radnickog jre mi bilo zanimljivije. :) Tako da ne znam sta ce biti dalje do polusezone stigao.
kad ide nastavak
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”