Online

Mesto za online igranje, bilo kroz takmičenja ili okupljanja za zajedničko igranje.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Online

Порука од WildBoar »

Ne znam da li je ovde mesto za temu, ali da li bi neko hteo da pocne sezonu sa mnom? Online mid table PL timovi ili ako neko ima bolju ideju, dajte sugestije, dogovor naravno, kad nam odgovara igramo. Ako nekog zanima :cheers:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Premešteno u odgovarajući podforum.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Toliko o tome, moram traziti neke strance
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Moze i draft, cujemo se dogovorimo kad kome odgovara, jel realno da niko ne igra online :headhurt:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ljudi igraju online, ali igraju sa poznatim i pouzdanim ljudima.

Ovde si otvorio temu i već posle dva dana odustao od iste. To i nije baš neka dobra samopromocija..
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Moje misljenje je da je Mrek u pravu,ne dolaze svi svaki dan,leto je + treba da se prouci klub,taktika,igraci,budzet...budi strpljiv... :cheers:
Последње учитавање од Cvija дана 02 Јул 2017, 14:45, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Ne razumem cemu to pouzdani ljudi, hocu ja nekog izbosti nozem preko fm, e a sad bez sprdnje, kontam sta mislis kao izgubim jednu i ne javim se vise, ali zar nisu svi poceli da igraju sa nekim ne znajuci da li je pouzdan? Valjda je zanimljivo oprobati se i sa nekim novim, cak sam se zaletao da probam da organizujem neku fantasy ligu na nekom od foruma u kojoj bi ucestvovalo 10-ak ljudi, ali :rofl: previse obaveza da sam to radim, a i nije realno jer kapiram da nemam "reputaciju" da se organizujem za 1v1, a da ne pricam tek o 10 glava, u svakom slucaju ozbiljan sam, igra mi se pa ako nrkog zanima nek se javi.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Matori gledaj ovako, ja ne mogu da pocnem save da igram duze od 45 minuta dnevno.
Samim tim ne bi voleo da pocnem save sa Androsom, npr. jer on ne moze da izdrzi jednu sezonu :)
A mi bi sezonu igrali 45 dana...
Tako da jbg, ja ne mogu stvarno.
Nece me niko izbosti nego mi je vreme ogranicavajuci faktor.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

To razumem, kao sto sam napisao sve je stvar dogovora, koliko je neko zainteresovan i to, tesko da bih i ja mogao vise od sat i po dnevno, nekad vikendom da, ali niko me ne juri, druga stvar, postoje lige sa manje utakmica, pa i to olaksava okolnosti, ne znam da li je nesto promenjeno znam da je ranije Island imao npr. 22 utakmice u sezoni, ne mora to biti Island navodim kao primer samo, opet neki draft se moze uvek organizovati na brzinu i to... Uvek mi negde u leto dosadi malo FM, pa ili napravim pauzu ili igram neke eksperimente, tipa Y.Toure napadac u toku cele sezone i to. Ovo sam cisto malo hteo da promenim, pa ako se neko javi super, ako ne smislicu vec nesto novo.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Wildboar пише:ali zar nisu svi poceli da igraju sa nekim ne znajuci da li je pouzdan?
Uglavnom svi počinju sa ljudima koje lično poznaju, odnosno drugarima. Sa njima znaš na čemu si.

Npr. što se mene lično tiče, online igram sa ljudima koje poznajem 10-15 godina. Upadne ponekad neko sa strane, ali osnova su pouzdani ljudi sa kojima je lako da se organizuješ za igranje.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Jer ako nekog ne poznajes 10 godina? On ce da te prevari? Bez uvrede, salim se malo. Sta je najgore sto moze da se desi, kapiram ja ako se dogovorimo ti se uneses u sejv i ja samo prestanem, ali zato kazem cilj mi je prvo jedna sezona, pa ako uspevam sa nekim da se organizujem idemo dalje, ako ne nikom nista... Igrao sam i ja sa drugarima sa kojima sam isao u osnovnu, ali njih je 2, zbog privatnih stvari su trenutno spreceni. A meni se igra, ali eto nemam sa kim, moracu da pronadjem drugi hobi :zelenko:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Pa baš to, privatne obaveze. Vremena nemamo više toliko za prosipanje..
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Pa daleko od toga da ga ja imam, ne ocekujem da neko sedi sa mnom 5 sati dnevno, jer prvi ne mogu to, ali s vremena na vreme, al kontam da ne mozes svima objasniti. opet kontam i da ces ti radje to vremena sto imas da utrosis na igranje sa nekim koga poznajes tolike godine nego sa mnom, to apsolutno postujem, ali mi nije shvatiljivo da sam bas jedini koji trenutno nema sa kim da igra.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Smislićemo neki koncept "uparivanja" i za to. Da li bombardovati fejsbuk stranicu gde bi prikazivali ovakve teme ili nešto drugo.
Generalno, pažnju najviše privlači kada se neka online igra ovde dokumentuje, tada se dosta ljudi naloži i žele da se priključe ili počnu nešto svoje.
Nažalost, vreme trenutno i meni diktiraju obaveze, dosta toga u vezi Serbian-FM mi je trenutno na standby.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Ako bude nesto od toga, rado cu pomoci koliko mi vreme dozvoli, pa javi ovde na pp ako bude, ako nista kad izadje fm 18 treba nesto probati, tad ce biti i vise ljudi na forumu.
patrljak
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 06 Окт 2011, 23:11
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од patrljak »

ja bi igrao online. Pisite na privatno ko hoce ,pa cemo da probamo da se uklopimo
Пошаљи Одговор

Повратак на “Online igranje '17”