Online kladjenje

Klađenje,predviđanje,analiziranje utakmica i dr.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Koju banku i karticu koristite za online kladjenje? Citam da erste i intesa ne daju se posten narod igra pa ne znam gde da otvorim karticu.

I koja je fora sa skrill-om, ako ja tamo hocu da uplatim i stavim non-gambling, svakako ne mogu posle te pare prebaciti na npr bet365, jel tako?

Duduk sam za ove stvari, a necu da userem nesto :zelenko:
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ja se nisam preterano cimao oko toga, pokusao sam pre pocetka evropskog da otvorim na bet365 al mi nisu ovi iz rajfajzena dali.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Moze li se videti ID meceva na William Hillu?
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Jel ima neko ko je spreman da pratimo jednog tipstera preko neta, sa mesecnom pretplatom koja se placa, a da je delimo pola-pola?
U pitanju je tipster sa verifikovanog sajta, tako da nije prevara.
https://www.betrush.com/verified/2208.html
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

To mogu i ja da radim, u plusu sam
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Svaka cast
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

pre bih odigrao singl na forest grin protiv real madrida nego dao pare internet tipsteru
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Fascinira me kako ljudi puše te fore s tipsterima, dojavama i sl.

Ako netko TOLIKO dobro zna klađenje i ima TAKO dobre informacije, zar bi ga bolio k***c da se izlaže na internetu i prodaje to bilo kome? Lijepo bi iskoristio to znanje i stavljao ogromne pare na kladionicu, živio kao car u miru, a ne se reklamirao kao kurva i cimao s mjesečnim pretplatama.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Znam ja jednog decka, zivi od kladionice, zaradjuje hiljade evra. Rekao mi je da niko ko zaradjuje od kladionice ne prodaje dojave jer automatski smanjuje kvote a i zaradi toliko da mu je to sto zaradi od prodaje samo sitno. Meni on dao njegov sistem dzabe, ide polako ali sigurno.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Videli smo taj sistem na derbiju :haa:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Lol, to je bila zajebancija. .!.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

realno

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mogla bi Zamorica veceras da se natrpa
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

shirajzl пише:Fascinira me kako ljudi puše te fore s tipsterima, dojavama i sl.

Ako netko TOLIKO dobro zna klađenje i ima TAKO dobre informacije, zar bi ga bolio k***c da se izlaže na internetu i prodaje to bilo kome? Lijepo bi iskoristio to znanje i stavljao ogromne pare na kladionicu, živio kao car u miru, a ne se reklamirao kao kurva i cimao s mjesečnim pretplatama.
Ne bih se slozio. Kladionice danas imaju potpunu kontrolu. Jednostavno ne dozvoljavaju da im neko uzima tek tako pare. Cak i sve budjave srpske kladionice imaju sistem belezenja svih igraca koji dolaze u kladionicu i imaju uplate vece od jebenih 500 do 1000 dinara. O onlajnu i da ne pricam. Ako vide da im ti u nekom duzem vremenskom periodu uzimas vise nego sto dajes onda krece kontrolisanje visine uplata i smanjivanje kvota na 90% tiketa, sve dok te ne nateraju da odustanes od te kladionice. Zato je lakse prodavati tipove, ako vec znas znanje, a pusti smrtnike da se jebu sa kladionicama.

Sto se dojava tice, moze se i to naci, naletao sam na deep web-u na neke ozbiljnije stvari, samo sto se cene krecu od 10 000 evra pa nadalje. Upravo iz iznad navedenog razloga, jer niko ti nece dati da za 1000 evra odigras prelaz u petoj turskoj ligi.

Imao sam jedan period lozenja na sve te stvari, ne pricam o dojavama vec o tipsterima koji igraju sumnjive meceve. 60% utakmica nije moglo da se nadje u nasim kladzama, 20% ne bih stigao da odigram jer bi kvota nenormalno pala, a ostalih 20% mi ne bi dali da igram u singlu za vise od 1000 dinara, ili bi mi postavili neki uslov tipa: moze taj mec i ta kvota ali ako stavis jos bar 3 utakmice na tiket sa minimum kvotom 5 na te 3 utakmice.

Sustina svega, vignjoslave, nema leba od toga, nadji posao.
Последње учитавање од neme93 дана 20 Апр 2017, 00:03, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Ako stvarno imaš informacije i/ili znanje, može se ako se dobro organiziraš. Nikakvo divljanje s ulozima, sve po sitno i rasporođeno na mali milijun na kladionica kojih ima, pogotovo online.
Nikako ne sve kladionice u isto vrijeme, nikako ne stalno pogađati i nikako ne odnositi velike novce odjednom ni jednoj kladionici.
Pa onda nakon mjesec-dva zarotiraš sve, u ovim kladionicama dobivaš, u onim drugim namjerno gubiš pa ponovno.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

shirajzl пише:Ako stvarno imaš informacije i/ili znanje, može se ako se dobro organiziraš. Nikakvo divljanje s ulozima, sve po sitno i rasporođeno na mali milijun na kladionica kojih ima, pogotovo online.
Nikako ne sve kladionice u isto vrijeme, nikako ne stalno pogađati i nikako ne odnositi velike novce odjednom ni jednoj kladionici.
Pa onda nakon mjesec-dva zarotiraš sve, u ovim kladionicama dobivaš, u onim drugim namjerno gubiš pa ponovno.
Jasno je to, al pazi, sitniji ulog, rotiranje, malo gubis malo dobijas da bi zavarao, pa kad se provuces kroz sve to onda i nisu neke pare. Nije li onda lakse uzimati od 20 vignjoslava po 200 evra mesecno?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Lagana petica zamorice
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

neme93 пише:
shirajzl пише:Fascinira me kako ljudi puše te fore s tipsterima, dojavama i sl.

Ako netko TOLIKO dobro zna klađenje i ima TAKO dobre informacije, zar bi ga bolio k***c da se izlaže na internetu i prodaje to bilo kome? Lijepo bi iskoristio to znanje i stavljao ogromne pare na kladionicu, živio kao car u miru, a ne se reklamirao kao kurva i cimao s mjesečnim pretplatama.
Ne bih se slozio. Kladionice danas imaju potpunu kontrolu. Jednostavno ne dozvoljavaju da im neko uzima tek tako pare. Cak i sve budjave srpske kladionice imaju sistem belezenja svih igraca koji dolaze u kladionicu i imaju uplate vece od jebenih 500 do 1000 dinara. O onlajnu i da ne pricam. Ako vide da im ti u nekom duzem vremenskom periodu uzimas vise nego sto dajes onda krece kontrolisanje visine uplata i smanjivanje kvota na 90% tiketa, sve dok te ne nateraju da odustanes od te kladionice. Zato je lakse prodavati tipove, ako vec znas znanje, a pusti smrtnike da se jebu sa kladionicama.

Sto se dojava tice, moze se i to naci, naletao sam na deep web-u na neke ozbiljnije stvari, samo sto se cene krecu od 10 000 evra pa nadalje. Upravo iz iznad navedenog razloga, jer niko ti nece dati da za 1000 evra odigras prelaz u petoj turskoj ligi.

Imao sam jedan period lozenja na sve te stvari, ne pricam o dojavama vec o tipsterima koji igraju sumnjive meceve. 60% utakmica nije moglo da se nadje u nasim kladzama, 20% ne bih stigao da odigram jer bi kvota nenormalno pala, a ostalih 20% mi ne bi dali da igram u singlu za vise od 1000 dinara, ili bi mi postavili neki uslov tipa: moze taj mec i ta kvota ali ako stavis jos bar 3 utakmice na tiket sa minimum kvotom 5 na te 3 utakmice.

Sustina svega, vignjoslave, nema leba od toga, nadji posao.
Zato kupuju naloge za klađenje i reše stvar.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Nije ovde stvar ni o kakvim dojavama, pa nismo debili (bas toliki). Ovaj lik jednostavno ima vremena da trazi, da cita o izostancima pred meceve i slicne stvari. Mecevi koje on igra su Boze sacuvaj, ni u ludilu to ne bih znao ni da postoji a ne da odigram. I covek zaa to sto trosi svoje vreme trazi novac. Po njegovoj statistici, ide mu sasvim lepo, tako da je i "pretplata" skupa. Iz znatizelje hteo bih da probam, da vidim ima li leba tu ili ne.
Imam ja sasvim dobar posao, kako bih inace i razmisljao o tim nekim ciframa koje taj covek trazi. davao sam pare na svakakve gluposti, ovo i nije neka cifra kad pogledam sa te tacke gledista.
Znaci to nisu nikakve price o tipsterima i dojavama koje postoje na FB. Ovo je realna prica koja dugo traje i gde se vidi statistika.
Dzajo podeli taj sistem sa nama?
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Koje banke sada dozvoljavaju da se transfer novca vrsi u gambling svrhe? Dugo sam bio korisnik inteze, ali od nedavno nije dozvoljeno uplacivati novac na kladionicarske sajtove.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kladionica”