KK Crvena zvezda 16/17

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Od kad je uvden petokorak? :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Isto kad i trojka iz auta i gepekovanje sudija.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

daj tekst u kome se artibar zali da je bio u gepeku ? Sem smeca informerskog koje je to prenelo a vi svi uzeli zdravo za gotovo.
Za trojku iz auta svi znaju i videli su. To je dokaz a bas me zanima da iskopas negde da je iko kaznjen za otmicu i prinudu pa onda nastavi da pises... ako ne nadjes da ne pises jedno 2 godine zato sto si botina
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Nisam video te promene kolega u pravilniku, kad je to tacno uvedeno?
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FywR1jekpdU[/youtube]

I dalje smo bez odgovora na pitanje koliko je puta Jovcic bio u gepeku i jos uvek nije tuzio nikoga iz Partizana. Prava ganferska rabota 100 puta izgovorena laz postaje istina.

A za petokorak izmislio ga Belosevic koji je lagano sve gledao i nije ali je video faul Gordona na Lazicu i Simonovicu iako ni jedan ni drugi nisu bili faulovi vec cist floop za tehnicku samo sto gospoda nisu smela da sviraju.

Ne kazem da bi Partizan dobio zbog ovoga ali je sramota da se ovako sudi, i da se dopusta da jedan covek godinama upravlja kosarkaskom Srbijom zarad svog interesa, svi mi treba da radimo na tome a ne da on sabere sav kajmak, al doci ce i to vreme, posle ce opet da bude Partizan je za sve kriv...
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ja sam samo dao odgovor na tvoj post, da se spustam na tvoj nivo sa takvim postovima ne pada mi na pamet. Po tebi je sve sto tvoj Bog Dule kaze istina, svi koji traze pare su izdajnici osim njega. Uopste nemam nameru da se prepucavam preko foruma, nemam 15 godina, ako ti mislis da su sudije uvek protiv Partizana to je tvoj problem, mada bi mogao da malo normalnije sagledas situaciju. Sa ovim zarvsavam svu raspravu na ovu temu, jer imam dosta iskustva sa takvima kao sto si ti, koji misle da su uvek i jedini u pravu. I jos da dodam, ako sam ja botina, onda ne znam sta si ti. Uostalom, ne moras da se brines, ionako je sad na mestu predsednika saveza dosao najuspesniji predsednik Partizana u istoriji.
Последње учитавање од Tomas дана 20 Феб 2017, 21:44, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nie umro forum
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nisam ja uvek u pravu, samo si ti naveo 2 stvari jednu za koju imas dokaz a drugu koja je totalna budalastina izmisljena upravo zato da bi se Vujosevicev rad sveo na efemerni nivo jer zaboga on je gepekovao sudije, davio igrace, namerno ih terao da treniraju da bi se povredili. Niti je Dusko Vujosevic toliko veliki bednik niti je Nebojsa Covic cvecka, a o sudijama nisam ni polemisao nisam mislio ni pre tekme da sa 10 igraca mozemo da dobijemo, ali petokorak i 2 floopa koja su se videla sa vrha tribine i izazvala podsmeh su previse za tekmu koja je do 30 minuta bila na +/-2.
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 20 Феб 2017, 23:13, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Hoces da kazes da Vujosevic nije hvatao Bogdanovica za vrat, iako se sve to videlo preko tv ekrana? Doduse, za jednu stvar si u pravu, gepekovanje nisam trebao da pominjem, trebao sam da se drzim cinjenica. Kao sto ti kazes da su bila 2 flopa, sta su sudije uradile Dzenkinsu veceras, da za 7 minuta igre dobije 5 licnih, tehnicku zbog obicnog sirenja ruku, dok Novica se hvatao za glavu celu utakmicu? Ili na proslom derbiju za 6 ili 7 tehnickih za Zvezdu, a za vas samo 1, dok u prethodnih 40 i nesto utakmica ove sezone smo dobili manje tehnickih ukupno? Samo trazim od tebe da malo realnije sagledas situacije, i ja sam 99% siguran da su bili koraci Gudurica, ali ih nisu svirali, kao sto ni Bogdanovic nije trebao pre par godina u finalu plej ofa da dobija vise od 10 slobodnih po utakmici nakon izjave da nece da igra za reprezentaciju, a pre je imao prosek tek nesto vise od 3 bacanja.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Нереално сте напорни.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

луди, ne kaki, ovo je tema o kosarci i treba na njoj da se polemise, zato nam je i forum mrtav zbog vas koji samo palamudite umesto da bar protracarite sa nama pa taman bilo i obicno mlacenje slame.

Tomas, Slazem se za te neke cinjenice, ali brate da ste flooperi jeste, a da su vas u ABA ligi srozali jesi, da su Bogdanu odsvirali ko da je Majkl jesu, al su i djenku pre neki derbi napravili u belog medveda kad je sam bacio 22 bacanja mislim pogleda da kosu 2+1 :xD: Znaci jedan tamo jedan vamo, a nase je da se raspravljamo :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Форум је мртав због ликова као што сам ја? Ако ниси приметио у ФМ делу понекад неки пост окачимо Гаги, ја и још по неко.

Престао сам да улазим у ове теме кошарке, фудбала и осталих срања баш због редовних препирки тебе са неколико ликова,. Буквално ни не читам ово, него ми је Гаги слао на скајпу да не умеш да напишеш флоп, него сваки пут пишеш флуп.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Igracima koji daju takve poene i ne bi svirao korake. Realno bilo bi me sramota da to sviram, bez obzira koja je ekipa, bili mi ili vi.
Poene koje mozes videti u NBA svako vece a u Srbiji svakih godinu dana (jer je Guduric valjda tako nastelovan :zelenko: )
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sta ces kad sam nepismen, vazno je da ste svi vi ispravni i pismeni, i sve je ok, al kad odu ovi nepismeni ostace vas saka jada koja ne moze ni za basket da se skupi. Ovde je rec o brojnosti i vidim tamo na temi sve prsti od postova, prosto da se useres onako od razglabanja i pregrst dobrih komentara
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne znam kako je dobro za forum da se po 759. put razglaba o Vujoševiću, Čoviću, Vučiću, Drobnjaku iz auta, gepekovanju sudija i sličnim glupostima. Priča se o tome dok FM deo umire. A mi smo na FM forumu. Ako se neko od vas zajebe (Tomas zapravo igra, za njega ovo ne važi) i upali tu igru, dobrodošao je i tamo, niko ne ujeda.
Последње учитавање од Gagi дана 21 Феб 2017, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

vaistinu ne treba razglabati, nekad danilovic i paspalj, a danas jadnici velicaju simona i lazica koji su sve samo ne produkt jugoslovenske skole kosarke, da ne spominjem sto se ponose covicem, TUGA CEMER JAD
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Kako je samo Ludi otkrio kako je Gagi bezmud pa ide po skajp coskovima i ogovara a nema testis da sam kaze. :xD: Jaoj Dragane rdjo, kako si flopnuo ili flapnuo?
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

skroz si lood
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Makarije пише:Kako je samo Ludi otkrio kako je Gagi bezmud pa ide po skajp coskovima i ogovara a nema testis da sam kaze. :xD: Jaoj Dragane rdjo, kako si flopnuo ili flapnuo?
Flupnuo*
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Samo da kazem,svaka cast,sezona iz snova,kakav roster,a kakvi rezultati,bravo... :cheers: :cheers: :cheers:

p.s. procitao sam da diskutuje o aktivnosti foruma,mislim da niste u pravu,aktivnost je slaba jer je igra skupa za Srbe,manje je rasprostranjena i tesko se krakuje,i nije navlakusa kao pre,pre je bilo manje opcija,bila je bas laka...kao droga,sad kad igras,umoris se :cheers: :cheers: :cheers:
Последње учитавање од Cvija дана 14 Мар 2017, 09:40, учитано 2 пута укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”