FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Prvo da se rastera i presece spisak ,a ne da ostane 30.ljudi na treningu.
Pola njih nije stiglo ni da dobije pravu priliku na utakmicama,obzirom koliko su igraca doveli
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

paske пише:
mmladja пише:И ја бих волео. Да завршимо пети због њега. Шта ми имамо да доводимо играче које јуре и други. Тако смо и Савићевића и Панчева довели, иако их је и стока јурила. Срам нас било. Неспособни.
Nije u tome poenta. Poenta je sto ne mozemo mi sami da nadjemo neko kvalitetno pojacanje a da pre toga nije bio povezivan sa Partizanom. Sad Haruna, pre toga pokusali i sa Leonardom, itd. Da, stoji, dobri su igraci, al daj majku mu iskopaj nekog svog, sakrij ga i dovedi. Pogledaj kako su komsije onog crnca napadaca skrivali i doveli. Da su kojim slucajem nasi culi odma' bi se umesali. Ok, razumem 'fajt' za igraca i konkurenciju al daj nekog i sam otkrij.
Samo me zanima koja ce plata biti Haruni, s obzirom da je u januaru odbio 1,2 m u Kairatu. Smara me ovo bahacenje Andreja V. Ukopace nas samo tako.
Рецимо да ја заступам играча. И интересује се Партизан, даје одређену лову. Зашто ја не бих покушао да истог играча понудим и другима и узмем више пара? Боли ме уво да ли они желе да то остане у тајности, ја заступам свој интерес. А већ Веља рече да ми сарађујемо са менаџерима и да се тако доводе играчи и то ради 95% клубова. Јбг, није то ова игрица, па ти пошаљеш скаута у неки регион и он онда нађе занимљиве играче. Да је тако лако наћи доброг играча, који дође за џабе, кога нико други не тражи, који нема велику плату, па онда би сваки клуб успевао да уради то. Тако да тог играча сигурно није открио Илиев, већ је дошао менаџер и понудио га стоки, понудио га нама и ко зна коме све још у међувремену.

А што се плате тиче, ипак играње у Казахстану мора да се плати много више него овде. и он је већ био у Астани, можда му се не свиђа менталитет, клима, начин живота, курве итд.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

To sto je on mozda trazio platu pre godinu dana 1 200 000 ne znaci da ce sad dobiti vise od npr. 350k evra.To je realnost.Kanga trenutno ima 350k platu i najplaceniji je igrac u Zvezdi, dok ce ovaj dobiti manje sigurno.Opet za igraca koji je igrao nesto malo u Astani, i nije igrao uopste u Dinamo Kijevu nece niko ponuditi vise od 300, 400k evra.A igrac vredi onoliko koliko neki tim ponudi za njega.To sto je nabedjen i misli da je neko ime to je vec druga stvar, al izgleda da je morao da se suoci sa realnoscu.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja sam cuo da je trazio zvezdi 700k a da su mu ponudili 350 + neki bonusi dal ce biti ili nece ne znam, al ne znam ni dal vredi posle tolikog neigranja te pare i dal ce da se uklopi inace talent je neosporan kao i kod Leonarda
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Pa i Leonardu je trebalo jedno mesec, dva da udje u formu.Setimo se kako je izgledao u kvalifikacijama za LE.I ovom ce trebati bar toliko vremena.Realnost je da ima kvaliteta, ali videcemo.Svakako ne vredi tih para.I 350k evra je bilo diskutabilno s obzirom da dolazi u Srbiju gde je to neka gornja granica sto se tice plata na godisnjem nivou.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

mmladja пише:Рецимо да ја заступам играча. И интересује се Партизан, даје одређену лову. Зашто ја не бих покушао да истог играча понудим и другима и узмем више пара? Боли ме уво да ли они желе да то остане у тајности, ја заступам свој интерес. А већ Веља рече да ми сарађујемо са менаџерима и да се тако доводе играчи и то ради 95% клубова. Јбг, није то ова игрица, па ти пошаљеш скаута у неки регион и он онда нађе занимљиве играче. Да је тако лако наћи доброг играча, који дође за џабе, кога нико други не тражи, који нема велику плату, па онда би сваки клуб успевао да уради то. Тако да тог играча сигурно није открио Илиев, већ је дошао менаџер и понудио га стоки, понудио га нама и ко зна коме све још у међувремену.

А што се плате тиче, ипак играње у Казахстану мора да се плати много више него овде. и он је већ био у Астани, можда му се не свиђа менталитет, клима, начин живота, курве итд.
Ma razumem ja funkcionisanje kod nas al stekao sam utisak da se odmah zalepimo za igraca kog su pikirali Gorbari (ili kojima je prvo ponudjen, kako god). Evo sad Haruna, pre toga Leonardo. Kako su npr komsije sacuvali Evertona? Brzebolje pronadjen, ponudjena lova i eto ga. A kod nas je obrnuto, prvo oni pronadju (ponudi im se) pa mi onom starom 'nek komsiji crkne krava'. Mozda gresim al to je utisak poslednjih par prelaznih rokova.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Velja93 пише:Pa i Leonardu je trebalo jedno mesec, dva da udje u formu.Setimo se kako je izgledao u kvalifikacijama za LE.I ovom ce trebati bar toliko vremena.Realnost je da ima kvaliteta, ali videcemo.Svakako ne vredi tih para.I 350k evra je bilo diskutabilno s obzirom da dolazi u Srbiju gde je to neka gornja granica sto se tice plata na godisnjem nivou.
Nije ih ni igrao.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

paske, menadze nudi i jednima i drugima, s time sto je partizan u 2 roka bio brzi za neke igrace, recimo Leonardo i Haruna, dok je Zvezda bila brza za Edsona i Donalda, cak ja mislim i da je i Phibel bio ponudjen na oba kluba, s time sto je Partizan doveo Ostojica kao stameno resenje, inace transfer Harune uopste nije siguran, to je samo pisanje pojedinih medija on je rekao Despotovicu da ide na razgovor u taj klub a nasi su preneli da ide u taj klub. Burek novinari ala Joksa
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ako niste nesto smesno culi skorije svi na mozzart da procitate izjavu Blaza Raosavljevica :
Spominje covek dolazak Bogdana Planica i tako tih ,a na pitanje o Lucu Ibanjezu i njegovom povratku : ,,Ako ode Ristic kao zamenu imamo Dusana Andjelkovica,koji je bio jedan od najboljih pojedinaca u ovoj polusezoni..A,imamo i zamenu za njega Stefana Milosevica''..Da l ovi ljudi misle da udju u Evropu sa Andjelkovicem uz svo moje postovanje prema njemu :slap:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Lepo rekao Zobla
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Da mi je znati gdje je Andjelkovic nakupio onih 4-5 ass. pa covjek ne zna loptu da centrira :slap:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Sad vec pocinjem da razmisljam da batalim pracenje FK Crvena Zvezda...
Dovodimo nekog Kordica,Planica,Pavkov(decko,ne da nije po meni kvalitetan,vec sam igrao protiv njega u mladjim generacijama)..
Jedino sto me raduje je pisanje pregovora Zvezde sa Sasom Jovanovicem(previse brzim igracem) i Dejanom Melegom(igracem,kojeg bi najradije voleo da gledam u Zvezdi)
Nzm.sto Grof radi ovakva prenatrpavanja igraca,a oterao je Babunskog,decka ciji kvalitet je veci nego pola igraca veznog reda
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Nisi jedini koji to planira, mada ja već duže vreme pratim površno dešavanja u fk-u. Najjača mi je transfer politika po pitanju napadača. Nigde veze i sistema.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ajde Vucela, zovi Vosu kao Jagodinu za Rajkovica. Smara ovo cenkanje. :zelenko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

ne
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Jel istina da dolazi neki rumun za 600k godisnje?
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Budesku 380k p/y + 220k na ruke za potpis.

Maras i jos jedan stoper, Meleg i spic stranac (u opticaju Janik Boli iz Anzija).
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ma ne pomaze vas drzava nikako :lol:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kad nece privatizaciju onda moraju da nas finansiraju :zelenko:
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

E moj decko, da si ti meni ziv i zdrav nema "njih" te pare idu od nasih bolnica, skola i puteva.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”