FK Crvena zvezda 2016/17

salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Svaka cast vama svima koji pratite ovaj banana fudbal u banana drzavi i nervirate se oko regularnosti. Nama drzava nije regularna a ne fudbal gde je prelako prati novac.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

TheBlues пише:uopste nema veze Kejhilov gol sa ovim. on je skrenuo centarsut koji je isao u petarac u gol... dok je ovde lik dao gol kad je vec centarust preskocio celu odbranu, rekao bih namerno

a slazem se da je Alkosan objasnio
Čuj namerno, lik ima dve leve noge i upravo taj potez oslikava celu našu ligu.

Suđenje i sve ostalo očaj. Srpski fudbal je trebalo ukinuti još pre 10 godina.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ne treba fudbal ukinuti druze, vec ljude koji su vodili i vode ovakav nakaradni fudbal. Kad lopova nema drzava postena.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Alexandar_81, to je moguće, ali samo u teoriji. Lopovi vode naš fudbal godinama unazad i kako stvari stoje ostaće tako još jako dugo. Do dolaska Toleta na vlast čini mi se da nismo ovoliko kaskali za evropskim i svetskim fudbalom koliko sada, bukvalno smo tik iznad klubova sa Malte i sličnih, sa težnjom da se spustimo na isti nivo sa njima. Ni pre vladavine Toleta nije bilo bajno, ali čini mi se da se nije ovoliko pričalo o suđenju, nameštanju i ostalom, a i naši klubovi su makar nešto značili u evropskom fudbalu. Kokeza je bukvalno preslikana priča, nastavio je tamo gde mu je prethodnik stao. Koliko je domaći fudbal korumpiran na svim nivoima najbolje može da se pogleda kroz lik i delo Save Miloševića, šta para uradi čoveku. Kamo sreće da sve te gnjide jednog dana napuste bilo koji oblik sporta.

Možda ta regionalna liga nešto promeni, ali čisto sumnjam. Ako uopšte dođe do nje. Do tada nam ostaje da se prepucavamo koga je više sudija oštetio, nas ili vas, a najviše je time oštećen srpski fudbal.
belki
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 23 Јун 2016, 14:39
Место: Gniezno
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од belki »

...
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Koliko sam cuo Maras,dolazi u Zvezdu :)
Vidjen je Zvezdan Terzic na utakmici Rada
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

SoneKragujevac, Hocemo mi i Marasa i Njegos Petrovica, ali je problem sto ne moze da ih priustimo.Sad jedino ako Rad pristane na neke sitne pare i 40 posto od naredne prodaje kao u slucaju Srnica.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

'Pravo cudo je kako jedan poziv menja sve..'

Nemanjina 11, AV ovde.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Vidim poceli da spominju i povratak Ognjena Vranjesa.
Nema sta jeste odlican stoper,ali posle onog prepravljanja tetovaze iz teritorije Republike Srpske na nekog zmaja zbog toga sto nisu hteli da ga puste da igra u Bih zbog tetovaze Rs.. Ne bi ga doveo,pa nzm ti ni ja za sta
Nzm.kakva je situacija sa Milunovicem u Bate Borisovu :)
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ја бих га довео ако докаже да сваке недеље иде на литургију. Једино тако може да окаје своје грехе.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Bilo bi lepo uklopiti Marasa i Vranjesa.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

https://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdin-zimski-kapitalac-je-bio-jedna-od-zelja-partizana-nigerijac-stize-na-marakanu/154265
E kad smo toliko nesposobni da sami nadjemo pojacanje najvise bih voleo da je problematican i da nam se obije o glavu. Bavis se fudbalom toliko godina i moras od ostalih 'prepisivati'.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sledeci na spisku pojacanja Partizana je Stojan Vranjes ocete i njega da preotmete mislim ako nemate skauting sluzbu mozete da date neki dinar Ilijevu sto vam nalazi igrace :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

paske пише:

Код: Изаберите све

https://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdin-zimski-kapitalac-je-bio-jedna-od-zelja-partizana-nigerijac-stize-na-marakanu/154265
E kad smo toliko nesposobni da sami nadjemo pojacanje najvise bih voleo da je problematican i da nam se obije o glavu. Bavis se fudbalom toliko godina i moras od ostalih 'prepisivati'.
И ја бих волео. Да завршимо пети због њега. Шта ми имамо да доводимо играче које јуре и други. Тако смо и Савићевића и Панчева довели, иако их је и стока јурила. Срам нас било. Неспособни.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

U srpskom fudbalu nema skautinga.Zvezda i Partizan rade sa nekoliko menadzera i oni im nude igrace.Kanga je nudjen i Partizanu i Zvezdi, ista prica je s ovim likom.Nisam odusevljen sto se tice Harune.Zabrinjava me sto 6 meseci nije igrao, a i pre toga jedno 2, 3 godine se seljaka po pozajmicama.Samo mi nije jasno kako Astana nije htela da ga zadrzi.Samo da ne bude novi Mouche.Gledao sam ga nekoliko puta, dosta slican Kangi.Voli loptu u nogama, malo bolji u odbrani i ima dosta bolji sut, dok Kanga ima bolji pas.Ovo ima logike jedino ako Kanga ide.I sto je najgore utrosili smo 3 mesta na sredini na strance, plus ne racunam Letaleka, a tu smo najtalentovaniji.Umesto da pojure 2 stranca stopera i napadaca stranca, zato sto nema kvalitetnih srpskih igraca na tim pozicijama, mi gomilamo gde smo najpokriveniji.Nikad ne dovodimo ono sto nam je najpotrebnije, redosled treba da bude desni bek, 2 stopera, napadac, krilo pa onda sve ostalo.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

mmladja пише:И ја бих волео. Да завршимо пети због њега. Шта ми имамо да доводимо играче које јуре и други. Тако смо и Савићевића и Панчева довели, иако их је и стока јурила. Срам нас било. Неспособни.
Nije u tome poenta. Poenta je sto ne mozemo mi sami da nadjemo neko kvalitetno pojacanje a da pre toga nije bio povezivan sa Partizanom. Sad Haruna, pre toga pokusali i sa Leonardom, itd. Da, stoji, dobri su igraci, al daj majku mu iskopaj nekog svog, sakrij ga i dovedi. Pogledaj kako su komsije onog crnca napadaca skrivali i doveli. Da su kojim slucajem nasi culi odma' bi se umesali. Ok, razumem 'fajt' za igraca i konkurenciju al daj nekog i sam otkrij.
Samo me zanima koja ce plata biti Haruni, s obzirom da je u januaru odbio 1,2 m u Kairatu. Smara me ovo bahacenje Andreja V. Ukopace nas samo tako.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Haruna da dobije 300k evra i da se sutira u dupe.Nema zvanicnu utakmicu 6 meseci.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pod prvo nasi kad su pitali koliku platu bi trazio odmah su odustali, a vi ako imate ovolike pare za igraca bez tekme sto kaze velja samo napred

Код: Изаберите све

http://www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=17464
Covek Kairatu trazio 1,2 miliona evra godisnje, bolestan
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Imace dovoljno vremena da se uigra. Taman kad pocne plej of bice spreman. Ni Leonardo nije igrao dugo pa ga pogledaj sad posle nekog vremena. :yesko:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”