FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Cuj on nezadovoljan igracima, covjek dobio koga god je htio ni jedan trener zadnjih skoro 10 godina nije imao uslove kao on...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Malo je preveliki ego u pitanju, pa je mozda cak i sam sebe ubedio da on nije kriv.Ja verujem u to.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Voleo bi ovog coveka,da vidim na nasoj klupi.Covek je pravio magiju sa Apoelom u LS :D. Voleo bi da proba i sa nama nesto da uradi
Ako bas mora iz domace lige trener,nek bude Rastovac ili Lalatovic..
Samo ne daj Boze Kosanovic ili stara bagra da se vraca..

Код: Изаберите све

http://www.transfermarkt.co.uk/ivan-jovanovic/profil/trainer/5125
Aa,iskreno kako da ne bude zadovoljan? Mislis da pre nismo mnogo para trosili na igrace? Jesmo,ali to samo na ovu nasu domacu bagru.. Secam se kad smo oterali Evandra Goebela,sjajnog igraca..Da bi oslobodili platni spisak za Milijasa.. Kasnije Ninkovic i svi ostali,nemoj da mi neko prica bajke da su Pecnik,Mrdja,Dauda i ostali dosli za sicu.
Osetio sam ,ali kao da sam znaoo da Grofa,vec sad boli uvo,a sad sam od vas i saznao da ce da ide.Tako da onoo...
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Hint :

Sone pomenuo naslednika, od ona 4 prezimena.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Nije ti skroz tacna informacija.Jedan od clanova se zalaze za tu osobu, ne znaci da ce biti novi trener Zvezde.U Zvezdi mora 10 ljudi da se slozi da bi doslo do realizacije.Bili su zavseni i Djurdjevic, i Cavric pa gde su sad ? Nadam se samo da ce Zvezda potraziti nekog stranog trenera koji ce raditi sa mladim igracima.Pre bih doveo nekog trenera koji rade u mladjim selekcijama Ajaksa nego opet pokusavao sa nasim trenerima.A kapiram da je za svakog mladog trenera Zvezda izazov i da bi se rado okusao.Nego je problem sto vlada misljenje da mi nemamo para za trenera stranca.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ја бих овог из Напретка волео да видим.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Vlada misljenje da stranca ne zanima Balkan, ako nije redovni ucesnik evropskih takmicenja, i barem 500k godisnje. Trener ce biti iz Srbistana, jer to je realnost.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Znam.Grof je po imenu jedan od vecih nama dostupnih trenera, a po meni u Zvezdi radi bas lose.Svako ko je otisao da pogleda trening Zvezde(Ševica, igra na 2 gola, centarsut i zavrsnica) zna da se u Zvezdi lose radi.Jos plus nece covek kondicionog trenera, jel po njegovoj logici kako moze da spremi igrace covek koji se nikad nije nikad bavio fudbalom.Kaze tim ce izgledati sve spremnije tokom sezone.Pa sta ce nam to kad smo u evropi izgledali kako babe, ocajno takticki i fizicki pripremljeni.Cak su nas nadtrcali rekreativci sa Malte, a prosecni Sasuolo izgledao kao druga dimenzija u odnosu na nas.Ima tu dosta i do igraca, lenstine su nasi fudbaleri.Tako su Zemana oterali bojkotom zbog teskih i neobicnih treninga.Zato obozavaju Grofa, treninzi su na nivou petlica.Nasi treneri jednostavno ne znaju.Sta ocekivati kad je Bata Djora jedan od glavnih u tom segmentu.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Radakovic,sto je spremao fudbalere kod Robija Prosineckog je full kondicioni trener.Nzm za vas,ali sjajno je ekipa bila spremna tokom Robijevog vodjenja Zvezde.Ja nzm ko ove godine nije primetio koliko Zvezdini igraci kondiciono nisu spremni.Pa u Evropi su nas svi ali bas svi natrcali.A,i budimo realnicmozda bi i Rastavac i Lalatovic sa ovakvom ekipom bio prvak.Uporedis Cakia Stojanovica,Bosancica i ostala pojacanja,koja su dovodjena Lalatu i uporedis Donalda,Le Taleka i ostale
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Povratak Lalatovica, ubedjen sam 99%. Jest da ga ne mirise Terza jer ga zajeb'o u OFK BG na kraju karijere al zbog uticaja navijaca Dzaja se jos uvek pita, a on se zalaze za njega.

Ivan Jovanovic, Slave Stojanovic, Zonpi, uvek dobrodosli. :)
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Čini mi se da sam već pisao ovde o tome, ali ću ponoviti pošto sve više kruže glasine da Grof ide na zimu. Mislim da bi nam najviše odgovarao neki mladi stranac željan dokazivanja. Meni bi se najviše svideo neki Italijan, nešto kao Karera koji je od Spartaka konačno napravio ekipu koja je sposobna da se bori za titulu, a uz to su i mladi igrači dobili značajniju ulogu i u potpunosti je iskoristili. Tu pre svega mislim na Kutepova.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Sto se mene tice Pizon,uopste nije los bio.On je sa onom ekipom raspalih pijanaca i splavara,ostavio tada duplo bolji po igracima Partizan iza sebe za dosta bodova u Januaru i onda je smenjen.Fina igra,sta znam gurala se lopta na bok,pa centarsut sa boka i tako...
Sto se tice Rastavca,iskreno mislim da covek mozda i zasluzuje priliku,ako je on u pitanju..Samo sta znam,mozda ga pojedu menadzeri i sva ostala bagra u Zvezdi,a ima ih...Ali ovo sto radi u Napredku,nije slucajno sigurno..
Idalje bi voleo najvise Ivicu Jovanovica,covek sa iskustvom.. Pravio cudo sa Apoelom,razvio par mladih igraca tamo.. Sta znam,nadam se da cemo slaviti titulu na kraju godine ponovo ali sa malo lepsim fudbalom :winner:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Što se tiče Pižona, cenim samo što je od one prilično limitirane i retardirane ekipe napravio gomilu koja grze i napada dokle god može. Mislim, jebeni Lekić, kojikurac sa sve Gumom Bogdanovićem i Brigelom. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Pizon je di beste, flajka dzekija i par samara od Radojice i sve je spremno. A fizicka sprema u nasem fudbalu je jalova igra, Zveyda se spremala fizicki pa je otresao penzionerski Milano koji se okupio tipa 8 dana pre utakmice. Profesionalizam ovde manjka, tome se uce na strani ovde se uce splavovima.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Fizička sprema na nivou druge lige Irske. Profesionalizam još gori. Al' nisu samo igrači krivi, nego je struka u kurcu. Piskavac brat drži dva treninga nedeljno, priprema skoro bez. Realno, koji će mu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

SoneKragujevac пише:
Brate, Rastavac je trener Radnickog :) trener u Napretku je Ivanovic. I jedan i drugi rade odlican posao. I ne verujem da bi Rastavac prihvatio Zvezdu (kad ste ga vec spomenuli) jer ne voli menadzerske kombinacije a i pre bi otisao napolju nego ostao u Srbiji.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Jovanovic bi imao dobru komunikaciju sa menadzerima, navikao je na Kipru. Sa druge strane Lale ima muda da istrpi mladje igrace.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Lalatovic ce biti novi trener i to je to.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com/sr/vest/5387/eh-ta-magla

Код: Изаберите све

http://www.youtube.com/watch?v=LjEECAkk1-E
Manjak sreće, koja nam se osmehnula 3 godine kasnije.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hnX_BYuFzNk[/youtube]

Ali kakav huk kod gola za 1:0...Da nije sudija ponovio mec bili bi te godine prvaci Evrope.
Tik'al пише:Lalatovic ce biti novi trener i to je to.
Ume da istrpi mladog igraca, to mi se svidja. E sad ponasanje, ponekad i taktika, bas umeju da zaskripe.
Последње учитавање од paske дана 10 Нов 2016, 15:36, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”