FK Crvena zvezda 2016/17

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Cavric i Milosevic su za Terzino taljenje. Djurdjevic je odbijen jer je trazio da bude prvi spic a to znaci izbacivanje Huga iz prve, sto znaci manja cena pri prodaji a samim tim i manji procenti treneru.
Nazalost Grofa drze domaci rezultati i sve manja grupa zaslepljenih navijaca + Rajo Bozovic. Jednom ce se okupiti i pravi navijaci, navijaci na zapadu, koji ce ustati protiv prevare od trenera. Terali su svojevremeno idola navijaca Milka Djurovskog, terace i laznog trenera.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Andjelko on fire. :zelenko:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Cak i Andjelko nadmasio Moucea po broju preciznih centarsuteva :zelenko:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Postajemo kao Grobari,sto se tice navijanja.. Dodju ljudi da gledaju utakmicu i peva nas 200,a ostali gledaju utakmicu :argh:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Срам их било, дошли на стадион да гледају утакмицу.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

SoneKragujevac пише:Postajemo kao Grobari,sto se tice navijanja.. Dodju ljudi da gledaju utakmicu i peva nas 200,a ostali gledaju utakmicu :argh:
Ko uopste ima motiva da navija protiv domacih ekipa? I jos da vice posle svake pesme Velibor Dunjic, Marko Sevo, i sl.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koga uopšte boli q za navijanje, navijače i lik i delo raspalih kriminalaca koji vode dve raspale tribine (cigani sever i cigani jug).

Volim Partizan, domaći fudbal, govna sa tribine NE i takvi likovi ne mogu da mi budu uzori jer više nisam klinac da se ložim na te navijačke pričice!

I kada svi prihvate to da treba bojkotovati i bandu sa severa i bandu sa juga i kada ostane 100 debila kojima će kriminalci moći da komanduju onda će možda imati leka i za naš fudbal.

Mi teramo upravo pa smo podeljeni, ljudi su iznureni od svih ovih godina borbe itd.... vama je Terza prepodobni obećao kule i gradove, a dobili ste q... ček, ni to niste. Paske je u pravu. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 25 Окт 2016, 20:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Slazem se da ne treba da skandiramo momcima ,koji imaju vise zlocina nego dobrih dela(navodne vodje navijaca).
Ali pre,pre kada nam je islo lose ,sta znam osecao sam se lepo kad cujem pesmu Snaga ili Od rodjenja mog,kad svi pevaju :D
Sta znam,volim da cujem huk sa severa
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Uz taj huk sa severa ne ide i skandiranje imena i prezimena likova koji su Zvezdi dali NIŠTA jer se na tom istom severu skandirala imena Nemanje Vidića, Nikole Žigića, Dejana Stankovića, Dragana Stojkovića, Šekija, Pižona. Dragana Dzajića , Rajka Mitića i još mnogih koji su ZVezdi u DRESU dali sve. Svaki put kad se sa te tribine čuje ima i prezime nekoga koga si video samo u hronici, na poternici ili u čitulji, posereš se na sva ova imena koja sam nabrojao. Isto to važi i za komšiluk.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

@SoneKragujevac Pogledaj i isprati na utakmicama 'vodju' Mangupa i lika koji stoji pored Pedje a jako lici na lika ciju ti sliku ostavljam i jos jednom razmisli ima li smisla ici na severnu tribinu.

Слика

Lik je zalepljen za Pedju i uvek nosi suncane naocare i meni jako lici na ovog sipca.
Последње учитавање од paske дана 29 Окт 2016, 19:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ахахаххаа јел ја погрешно разумем или ти алудираш да су овај шиптар и тај неки с трибине исте особе? Или да личе много, па зато не треба ићи с њима на исту трибину? :lol:

Јбт, замисли неко каже сину да не треба да се дружи с тобом јер личиш на неког Кемала из Измира.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Lice pomalo jedan na drugog. I nisam mislio da ne treba da ide na utakmicu zbog izgleda nego da obrati paznju na ponasanje tog lika za vreme utakmice, kao i lika iz tih Mangupa. Ako uporedis Pedju i ta dva idiota skontaces ko je ozbiljan.
A slika mi je posluzila da mu 'verno' prikazem izgled tog lika da bi ga lakse prepoznao.
Последње учитавање од paske дана 29 Окт 2016, 21:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Bio sam danas u Cacku...
Onaj teren nije na nivou da izadjemo sad ispred zgrade da igramoo (mislim na travu).
Ja nzm sta rade ljudi sa onim terenom,mnoge ekipe iz Zona imaju bolje terene,a imaju minimalna ulaganja u teren.
Zvezda igra sve gore i gore...Danas nek bude opravdanje teren i prosle sez.lose je islo u Cacku ali treba da se nadju zakrpe.. Fali tu Katai,Ibanjez,onaj pravi Vieira,Grujic fali takodje...
To je neko moje iskreno misljenje kao Zvezdasa :D
NINKOVA da vratimo,da napokon ima neko na desnom beku!
Последње учитавање од SoneKragujevac дана 06 Нов 2016, 03:23, учитано 1 пут укупно.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Grof ide na zimu u Kinu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

I ja imam takvu informaciju.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Klub necu da otkrivam, ni ugovor.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Gdje ste to procitali na nekom forumu ? :zelenko: A i bolje mu je da ide za 400k koliko kazu da mu je plata mogu Murinja za nasu ligu dovesti...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ima 250k + 100k po peharu, i jos neke van sportske prihode.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Za klub ne znam, ali znam da je razocaran igrackim kadrom.U prevodu nije on kriv sto smo ispali iz evrope, po njemu nismo imali kvalitet, nije imao sa cim da radi, bas je razocaran.Nisu ni ovi odozgo zadovoljni njime, ali su u fazonu ko umesto njega ? Zato je i ostao toliko dugo.Sreca pa vec ima nacelan dogovor sa kinezima samo se ceka polusezona.I ovo nije sa nikakvog foruma, jedno vreme sam igrao fudbal sa Grofovim sinom, imali smo termin jednom nedeljno, pa sam ostao u kontaktu s nekim ljudima koji su koliko toliko bliski Grofu i Zvezdi.
Последње учитавање од Velja93 дана 07 Нов 2016, 23:51, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Upao je sam sebi u usta, dovodjeni su njegovi igraci. Navikao je na Rusiju, razmazili su ga. Inace zna se zamena, ali ne bih da otkrivam, samo cu reci da poznavaoci fudbala nece biti zadovoljni.
Jusqu'ici tout va bien…
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”