Road Trippin' III

Vaše priče, izveštaji ili čista mašta o igranju Football Managera
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Road Trippin' III

Порука од Socivar »

Слика
Road Trippin' - Part III
Zapoceli smo avanturu u FM 2015, nastavili sa sledecom verzijom a tradicija nam dakle nalaze da krenemo na novi put po Evropi sa izlaskom omiljene nam igre i ove jeseni.
Dakle, ko nije pratio do sada, ukratko: Krecem kao najobicniji golja, bez licenci, sa iskustvom balonskog fudbalera. Cilj je, naravno, dogurati do najboljih klubova kontinenta i zapoceti strahovladu a-la-Ferguson.
Pa da pocnemo...
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Potrajalo je ali se konacno pojavio klub zeljan da preuzme rizik i zaposli mladog, (ne)perspektivnog strucnjaka iz tudjine. Klub iz bratske zemlje, Tjumen. Igraju drugu ligu Rusije, nisu zakucani za dno ali su jako blizu.
Слика

Ekipa, sta znam... Kad su nam najbolji igraci golobradi momci koji su tu na pozajmici i starac Foco od 33 leta u napadu, znate u kom grmu lezi zec. Moze i mora ovo mnogo bolje. Videcemo koliko mozemo da uradimo. Rusi, koliko se prica da su bogati... Ovi moji im izgleda teraju kontru. Najvisa plata ne sme da predje 950 evra nedeljno. Smehotres.
I jos imamo stopera koji se zove Guz. :xD:
Finansije ocajne, sa tendencijom opadanja. Ocigledno cemo morati da prodajemo igrace kako bi preziveli. Nema, mogu ja da bezim u Jevropu u potrazi za boljim standardom ali ocigledno da ce me ovaj nas, srpski pratiti jos neko vreme.
Sto se taktike tice, za pocetak 4-3-3 ili 4-1-2-2-1 ili 4-5-1 ili 4-1-2-3, krstite je kako god hocete. Bice tu i neke defanzivnije verzije ali o tom potom.
Ukoliko imate nesto da me pitate, izvol'te.
Toliko. Pisem vam kasnije.
Trust me, i'm the Doctor
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pratiću ovo. Pratim i kada neko igra sa jačim klubovima, ali uglavnom preferiram ovakve karijere, od nule. :)

Srećno. :cheers:

Nego ako ostaneš tu naredne sezone i stvoriš solidan tim za rusku drugu ligu možeš se i čemu nadati pošto dosta klubova može da izbori promociju (2+0/1/2).

Srećno još jednom. :ole:
Последње учитавање од Sloba дана 27 Окт 2016, 18:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
FC Tyumen - Decembar 2016.
Pa... Moglo bi se reci da stvari idu veoma, veoma dobro...
Слика

Poraz na debiju od Sibira mi nije nagovestavao nista dobro. Slabo smo to odigrali, bas slabo. Ruku na srce, bio sam tek dva dana sa ekipom te bi bilo cudo da sam izvukao bolji rezultat. Medjutim, poraz od direktnog rivala u borbi za opstanak nam nije trebao.
Kako god, sledece dve utakmice su nam preokrenule sezonu. Prvo je nastradao drugi tim Spartaka iz Moskve, koji je tada zauzimao sredinu tabele, a zatim i Kuban. Mnogo dobra ekipa, tim koji sigurno zasluzuje da se vrati u Premijer ligu. A mi smo ih savladali. U gostima. Na kurvinjski nacin. Nisu sad oni bogznasta dominirali ali su bili jako organizovani u odbrani i dosta cesto pretili u napadu. Moji mucenici su stvorili jednu krstenu sansu, dali gol. Domacini u padu, demoralisani, kad Akmetov pogadja neku frljoku sa 20tak metara i stavlja tacku na mec.
Posle toga, igrali smo se fudbala. Sve pobede do kraja polusezone. Sve, osim Luca prokletog. Nisam mogao da ih dobijem kada sam igrao sa SKA pre par godina. Nisam mogao da ih dobijem ni kada sam igrao neki onlajn sejv sa Ludim u Rusiji. A vala nisam ni sad. Nikad to nije neka ekstra ekipa ali protiv mene, svaki put, ali svaki put, podivljaju, pretvore se u Real ili Barsu. I ovu su me prebili, bili mnogo bolji, mada smo mi imali najozbiljniju sansu za gol.
Posle svega ovoga, tabela izgleda ovako.
Слика

Lep skok iz zone ispadanja, sa par bodova prednosti nad prvim timom u ambisu. Ne treba se opustati. Nikako. Ovde svako svakog moze da bije. Samo par dobrih ili losih rezultata i eto te ili u prvih ili u poslednjih 5.
Pojacanja nece biti. Ne zato sto mi ne trebaju, vec jer nemam cime da ih platim. Finansije svakim danom u sve losijem stanju. U Majci Rusiji mali milion tajkuna a nas niko da kupi...
Momci ne igraju lose. Uopste. Nema sad tu neke preterano slabe karike. Aleksej Sljapkin, Dmitri Guz i Ilzat Akmetov sveto su trojstvo Tjumena. Bez njih na terenu nismo ista ekipa. Klenkin je mozda najbolji igrac ove ekipe, al' je, jebo mater, nestalan. Nije konstantan. Igra kad mu se cefne. Ruska, malo starija verzija Kataija. Ne moz' to tako brate...
Nista, to je to za sada. Pisem vam na kraju sezone. Sve najbolje. До свида́ния.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Свака част друже, мислим да можеш да догураш до плејофа како играш. Једва чекам упдате :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ocekivao sam da krenes iz Portugala. :zelenko:

Sala mala, idemo do titule. :ole:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

луди пише:Свака част друже, мислим да можеш да догураш до плејофа како играш. Једва чекам упдате :cheers:
Hvala puno drugar. Osvajamo. :cheers: :cheers: :cheers:
Džajo5 пише:Ocekivao sam da krenes iz Portugala. :zelenko:

Sala mala, idemo do titule. :ole:
Svraticemo i tamo, neka Benfika, ovo, ono, kod cika Euzebija u posetu. :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Potpisah produzetak saradnje na jos godinu dana. Minimalno povecanje plate ali uz lepe bonuse ukoliko se izbori promocija.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Socivar, ja sam njih vodio u Fm16.Gotivan tim :D
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

nastavi
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

SoneKragujevac пише:Socivar, ja sam njih vodio u Fm16.Gotivan tim :D
Onako, meni su simpaticni za sad. Samo sto je uprava govedarska. Sad mi prodadose neko perspektivno dete, koga sam hteo da forsiram sledece sezone za 100k. :nasty:
zele пише:nastavi
Evo, ide odma'.
------------------------------------------------------------------------------------------
Слика
Obrazovanje je jako vazno, decaci i devojcice...
:zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Koji skin koristis?

:fanman: :fanman: :lol: :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Evo :xD:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Чека се апдејт, хајде да видимо да ли си ушао у виши ранг :cheers:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kad mi tako lepo napises, kako mogu da te odbijem... Ide apdejt kroz par minuta. :cheers: :cheers:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
FC Tyumen - Jun 2017.
Prva sezona je za nama. Zadovoljan sam. Iako je moglo biti mnogo, mnogo bolje...
Futbolnaja Natsionalnaja Liga - Za dva boda... Za dva jebena boda nam je izmaklo plej of/mesto za direktan plasman u Premijer ligu. Na kraju, deveta pozicija, sto i nije toliko lose, sa obzirom gde smo bili na startu mog mandata ali opet... Dva boda...
Kubok Rossii - Moj prethodnik je eliminisan prakticno na startu, od tima koji ce nam sledece sezone praviti drustvo u drugoj ligi. Ja tek treba da se oprobam u ovom takmicenju.
Ekipa - Veliku vecinu ovih momaka necete videti sledece sezone u crno-belom dresu. Za neke kod mene nema mesta, neki traze previse novca a neki su prestari. Videcemo ko ce preziveti secu, imam jos mesec dana da prelomim ko ostaje a ko nas napusta.
Transferi - Nista ovde cackao nisam. Delo prethodnog rezima. Meni zimus rublje nisu dali za pojacanja...
Finansije - Kakva je situacija bila, ovo je odlicno. Dobili smo nekog sitnog kesa pa ce klub moci koliko-toliko normalno da funkcionise. Dokle, ne znamo.

Kljucni igraci:
Hasan Mamtov - Bez starca, nema udarca. Jesam malo podrugljivo pisao u proslom postu o ovom igracu, nazvavsi ga starcem Focom od 33 ljeta ali gospodin je pricao na terenu i naterao me da pojedem svoje reci. Ubedljivo najbolji strelac tima. Svaka cast.
Ilzat Akhmetov - Kada mu se igra, nema boljeg na terenu. U drugom slucaju, imali smo igraca manje. Nazalost, ovih drugih situacija je bilo vise ali momak je previse sabijao u nekim momentima da sam morao da ga ukljucim u ovu listu.
Dmitry Guz - Nas najbolji stoper je propustio veliki deo nastavka sezone zbog teske povrede. Jos uvek se nije u potpunosti oporavio.
Alexey Shlyapkin - Zbog njega sam posumnjao da su bekovi i na ovom fm-u ubagovani. Ne cini se nista posebno ali je dosta dobro igrao, i levo i desno.

Pred sledecu sezonu:
Cilj je skrpiti nekakvu ekipu i ostati u gornjem delu tabele. Uprava ne da pare za pojacanja a hoce da otkupe stadion. Koj' k***c?! Kako?! Uglavnom, godinu dana izazova je pred nama. Kako cemo se snaci?? Pretpostavljam da cete morati da svratite ponovo u temu i vidite. :D
Toliko za sad. Pisem vam kasnije. :cheers:

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
Последње учитавање од Socivar дана 30 Окт 2016, 08:33, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Nastavlja se obrazovanje...
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ох не :argh:

Баш ми је жао, надам се да ћеш следеће сезоне директно ићи. :cheers:
Последње учитавање од луди дана 30 Окт 2016, 21:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
FC Tyumen - Maj 2018.
Nema odmora dok traje obnova... Dosta promena u Tjumenu ove sezone. Medjutim, to nikako ne sme da bude izgovor, rezultati ne smeju da trpe...
Futbolnaja Natsionalnaja Liga - I nisu!!! Tjumen je novi sampion!! Ruske druge lige. Ali sampion. :D
Skroz luda sezona. Krenuli smo dobro, opasno dobro. Ali onda sam sredinom sezone apdejtovao FM, izasao je tad novi bild za moju betu. Koji je dosta popravio FM (nije vise bilo debilnih golova kakve sam postavljao u temi Poludim) ali je skroz unistio moju taktiku. Potrajalo je dok smo se skontali. Amkar je za to vreme lepo odmakao. Medjutim, moji momci su polako krckali i krckali tu njihovu prednost da bi ih tek u poslednjem kolu, nakon njihovog kiksa protiv Torpeda, stigli i prestigli. Jebeno sam skakao od srece. Neverovatan finis.
Kubok Rossii - Pali smo vec na startu. Sam sam kriv za to, izveo sam rezerviste, raspored nam je bio uzas u tom periodu i to mi se obilo o glavu. Jebiga. Vise srece drugi put.
Ekipa - Pravio sam tim s' konca i konopca. Sa mnogim igracima nisu produzeni ugovori. Dosta igraca, koji su mi bili zanimljivi, nisu ni hteli da pregovaraju sa mnom, da bi dve nedelje kasnije potpisali za bedniji klub od naseg, za novce koji su smesni za one koje bih im ja ponudio. Plus mi je i uprava jebala kevu, prodala mi dva, tri igraca iza ledja. Jesu naizgled uzeli lep novac ali sve je to na klauzule, dza, bu. Tek treba da vidimo te pare. Ali da ne kukam previse, kako smo se nadali, dobro smo se udali. Ovi momci su odigrali sezonu van svakog ocekivanja. Na tome im skidam kapu. Kada jedan zakaze, dvojica se razigraju i to nadoknade. Svi za jednog, jedan za sve.
Transferi - Sve sam vec rekao iznad... :zelenko:
Finansije - Cekamo parice od promocije pa ce se ispeglati ovaj minus.

Kljucni igraci:
Alexey Shlyapkin - Nas najkonstantniji igrac. Bracalica je lud, cesto izlece u napad, ulece iz drugog plana ali uglavnom se uvek vrati pozadi na vreme, da pokrije rupe. Tri puta sam mu nudio novi ugovor, kako bih odbio napade Lokomotive i Ufe.
Dmitry Bogaev - Nas univerzalac. Igrao je levog beka, desnog beka, po krilima, pokrivao i u sredini... Samo golman nije bio. Retko zahvalan igrac.
Dmitry Guz - Jos uvek je nas najbolji stoper. Iako je umeo opasno da me iznervira svojim glupostima, drkanjem lopte kad mu vreme nije i gubljenje iste, sto je prethodilo nasem primljenom golu. Jednom sam ga izveo u 40. minutu. Jebote, mi mecku porodismo dok jedva dadosmo taj jedan gol u derbiju i onda on napravi neverovatnu glupost i to je bilo 1-1. Poludeo sam.
Eudair - Imali smo ruskog Kataija, evo sad i brazilskog. Ista prica...

Pred sledecu sezonu:
Ne znam. Ne ostaje mi se ovde bas, uprava mi se opasno penje na onu stvar. Ako se pojavi neka dobra ponuda, odoh. Ako ne, bicu u Tjumenu i dalje. Da probamo da opstanemo u Premijer ligi. Sve u svemu, bice veselo.

PREGLED KARIJERE

Код: Изаберите све

Sezona    Klub            Zemlja    Liga                     Pozicija Dostignuca
2016./17. FC Tyumen       Rusija    FNL                            9. Dosao u klub 6.10.2016.
2017./18. FC Tyumen       Rusija    FNL                            1. Чемпион
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Идемооооооо право у финале, газимооооооооо шансе су има малееееееее :ole:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadžerska soba 17/18”