EPL fantasy

Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Mozda pomogne onima koji se dvoume izmedju Mikitarijana i Marsijala, ili Soa i Valensije.

Another aspect where the system differs is the very structured and traditional link-up in the wider areas of the creative third. The full-back link-up is most often restricted to involving the winger and fullback, which is unlike most modern systems, such as Pochettino’s, where the deep playmaker and attacking midfielder are more involved in the wide link-up. The approach keeps central positions more stable, and additionally allows the No.10 to take up attacking positions to supplement the Center Forward’s presence.

Real Madrid 2011/12

The team set up with Xabi Alonso in the playmaking role and Sami Khedira placed slightly more defensively.

Alonso made 9 assists that season, and had competed more passes on average than any other player in the team, averaging over 80 passes per game (atleast 20 passes more than any other player).

Alonso also averaged the most number of long passes (9 per game).

Both Khedira and Alonso ended the season with considerably high pass completion rates (88%).

Together, the duo also contributed an average of 4.6 tackles per game, the same as that totaled by Ramos and Pepe.

Chelsea 2014/15

Chelsea played most of the season with Matic and Fabregas filling the two midfield spots.

Fabregas made 18 assists in the season, completing an average of 80 passes per game (20 more passes per game than any other player on the pitch).

Fabregas averaged the most number of long passes in the team (5.5 per game).

Together, Matic and Fabregas made an average of 6 tackles per game, while John Terry and Cahill together averaged 2 tackles per game.

On both occasions, the midfield duos had phenomenal seasons and pivotal roles in their team’s success.

On a gross analysis of chance creation in Mourinho’s system over the years, the right side of attack seems more involved in delivering crosses to the attackers while the left side involves more link-up play and short-pass play around the edge of the box.

The inverted winger and left fullback often link up with the Center Forward and No.10 with shorter passes to create chances. On the other flank, the right full-back and winger pair up to get deliveries to the attackers. The approach recently saw success at Chelsea with Hazard/Fabregas on the left and Ivanovic/Willian on the right.

Another aspect where the system differs is the very structured and traditional link-up in the wider areas of the creative third. The full-back link-up is most often restricted to involving the winger and fullback, which is unlike most modern systems, such as Pochettino’s, where the deep playmaker and attacking midfielder are more involved in the wide link-up. The approach keeps central positions more stable, and additionally allows the No.10 to take up attacking positions to supplement the Center Forward’s presence.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

neme93 пише:Mozda pomogne onima koji se dvoume izmedju Soa i Valensije.
Zanimljiv tekst.. a što da se bira između ova 2.. mogu obojca?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Слика

Verovatno neću više ništa menjati.
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Слика
Последње учитавање од УлтраСрбија дана 12 Авг 2016, 21:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
botoX
First Team Coach
Поруке: 491
Придружен: 01 Нов 2011, 21:57
Место: Мостар
Status: Није на вези

Порука од botoX »

Слика
Support Velez, It's logical!
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Evo vam kod za "Fantasy Premier League Show"
navodno su tu svoje timove sastavili neki bivši igrači poput: Phil Neville, Alan Shearer, Ian Wright.. itd
pa ako ste u fazonu..

kod: 1026802-268538

Inače, kako su promenili izgled FPL sajte.. nikako ne mogu da provalim gde je ona opcija da staviš nekog igrača na praćenje, koji nije kod tebe u timu.. nešto tipa poput short liste..
Jel neko zna kako ili je ta opcija uklonjena?
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovo je konacan izbor :

Слика
Последње учитавање од Tik'al дана 12 Авг 2016, 23:20, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ima ta opcija, kad gledaš informacije o igraču, skroluj dole videćeš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Uspeh da uhvatim komp, pozdrav svim prijateljima menadzerima.
Spremite mi neki pehar, evo moje ekipice :fanman:

Слика
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Hvala zele.

Zaboravih da postavim svoju ećipu.
Слика

Diomande doneo prve poene, al' na klupi :slap:
jedino ako neko od startnih XI ne bude igrao...
Ajd, srećno svima..
Последње учитавање од dramit дана 13 Авг 2016, 15:33, учитано 1 пут укупно.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

60p, nije loše, ali nisam baš ni zablistao.
Šaćiri, Kutinjo, Aguero - kapiten i Džoni Evans u poenima. Ostali šipak, samo za minute. Zaha epic fail, Grej, takodje. Kejn razočarao. Brine povreda Ljorisa, ne bih baš da trošim FT na gošu. Imam 2.5m u banci, tako da ima prostora za imene i kupovinu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

50ak poena, nije lose. 15 mi ostalo na klupi, Kapue i Evans. Nadam se da ce fejguli nesto da uradi, zbog njega izbacih redmonda.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Losa prva nedelja, samo me Kutinjo i kapiten Ibra izvukli.
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

U zadnjem trenutku sam skinuo Ibru sa kapitena i stavio golmana...
E da Junajted nije primio gol :slap:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Berserk пише:U zadnjem trenutku sam skinuo Ibru sa kapitena i stavio golmana...
E da Junajted nije primio gol :slap:
Eh da barnli nije primio gol, izasao bi mi Hiton na 11p
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

51, jos Tibo, nije lose kako je moglo da bude.
Jusqu'ici tout va bien…
Џони
Assistant Manager
Поруке: 632
Придружен: 30 Дец 2011, 16:52
Место: Jagodina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Џони »

Feguli ni na klupi, aj do ku*ca
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sastavio i ja tim..

Courtois, Azpilcueta, Ivanović, Baines, Stones, Coutinho, Chamberlain, Barkley, Lamela, Ibrahimović, Aguero.

Na klupi su mi Butland, Yoshida, Whelan i Jutkiewicz.

:cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

dramit пише:Evo vam kod za "Fantasy Premier League Show"
navodno su tu svoje timove sastavili neki bivši igrači poput: Phil Neville, Alan Shearer, Ian Wright.. itd
pa ako ste u fazonu..

kod: 1026802-268538

Inače, kako su promenili izgled FPL sajte.. nikako ne mogu da provalim gde je ona opcija da staviš nekog igrača na praćenje, koji nije kod tebe u timu.. nešto tipa poput short liste..
Jel neko zna kako ili je ta opcija uklonjena?
Trebalo bi da je negde kad kliknes na info igraca. Zna li neko gde su sakrili notes? To mi je uvek bilo korisno, a nezgodno mi na kompu to da pisem.

Inace na ffs su u komentarima dosta pitali kad se vraca Musa Dembele. Nisam skontao zasto je to bitno pa sam ih pitao. Zanimljivo, Kejn je postigao 1 gol na poslednjih 10 utakmica Totenhema na kojima Dembele nije igrao.

Zele, ti se bese razumes u onaj bonus point sistem. Zainteresovao me dolazak Klaudia Brava. Postoji li mogucnost da golman dobije bonus poene na kontu paseva? Npr. Siti primi gol, Bravo ima tri odbrane, 50+ paseva i 85-90% kompletiranih, moze li do bonus poena?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

neme93 пише:Zele, ti se bese razumes u onaj bonus point sistem. Zainteresovao me dolazak Klaudia Brava. Postoji li mogucnost da golman dobije bonus poene na kontu paseva? Npr. Siti primi gol, Bravo ima tri odbrane, 50+ paseva i 85-90% kompletiranih, moze li do bonus poena?
Teško, baš teško da dodje do bonusa. Pazi ovako:

90 min igre = 6bps-a
svaka odbrana 2bps-a (3x2) = 6bps-a
ako ima preko 30 pasova i 90% uspešnonsti = 6bps-a (to je maks, manja uspešnost, manje poena, 30 pasova je granica)

što znači, ako primi gol, može da ima oko 18-20bps-a, zavisi od broja odbrana. Tekma bi morala da bude baš loša i da rez bude 1-1 recimo, pa da dobije neki bonus poen. Onda nijedna ekipa neće imati CS, a pomoglo bi kad bi bar jedan gol bio iz solo prodora.

U prvom kolu je bio jedan meč gde su igrači s 18bps-a ušli u poene (Mildsboro - Stouk, Šaćili i Imbula dobili po poen).
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”