FK Partizan 2016/17

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ali sta debeli Bugarin promasi kod prvog gola :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pominjete u negativnom smislu Božinova ko da su ostali bolji. :xD:

Božinov je bolji od Đurđića po do sada prikazanom a onda vidi koliko je Đurđić kriminalan tek.

Pobeda je jedino pozitivno. Igra blagi užas. Katastrofa.... zadovoljan sam jer nisu igrali Bogosavac i Brašanac od starta. Mogao bi i Leonardo umesto Mihajlovića. Gol iz penala ne računam u ozbiljniji učinak.

#UpravaNapolje
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Celavi poceo da slaze kockice, ovo danas nije bilo lose...Mogli smo dati bar jos 2-3. Mislim da je nepravedno ponisten gol Djurdjica, al nisam najbolje video.

Ogroman napredak u odnosu na Tomicevu eru.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Слика
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

boss
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Danijel_CH, u pravu si za sve.

Inače poništen je regularan gol Đurića koliko mi se čini. Mihajlović je postao previše sebičan. Trebalo bi ga malo zakucati za klupu i dovesti neku konkurenciju. Dosta bolje ovo izgleda kod Nikolića u odnosu na najgoreg trenera u istoriji FKP i numatora Ivana Tomića za kojeg se nadam da više nikada neće prići klupi FKP. Božinov dao gol. Kod svakog gola skoro učestvuje, dosta je prisutan u igri iako dosta toga mi i smeta u njegovoj igri on je naš najefikasniji igrač.. dobro je da Vlahović ne dobija puno prostora i nadam se da neće jer imao je i on nekih situacija gde me iziritira a izgovor ne sme da bude što je mlad. On je profesionalni fudbaler i umesto što se slika non-stop na fejsu, bolje nek se posveti treninzima i ugleda se na neke napadače iz ex-yu koji su stasavali tako što su dolazili prvi i odlazili zadnji sa treninga.

Baš me zanima koja su to pojačanja koja planira da dovede Tomić ali sigurno je da će to biti kvalitet Super lige. Svaka konkurencija je dobrodošla u ovom trenutku. Mislim da konačno stvari malo više idu u pravom smeru ali to će tek pokazati naredne utakmice... što se tiče ambicija koje treba da imamo Crvena zvezda objektivno je favorit za titulu i ima najveće šanse da uzme trofej, ali se nadam iznenađenjima, nadam se nekoj pobedi u derbiju i osvajanju kupa. Stojim pri tome što sam pričao pre, a to je da pobeda u derbiju pa čak iako bi sve tri zabeležili nisu ništa posebno i bez titule te pobede nemaju značenje tako da ako bi mogao da biram radije bih izabrao tri poraza od Zvezde, ali da uzmemo titulu i igramo LŠ dogodine.

#UpravaNapolje #NapredPartizan !
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ja gori tim Partizana u zivotu nisam gledao
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Totalna dominacija.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dok nasim igracima broje rebra u 16m, drugima se sviraju penali kao na traci, no J***m mater upravi sto je za samo godinu ipo dana od kluba koji je dominirao napravio klub u rangu Donjeg Srema.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sutra promocija Uroša Đurđevića (malo pre objavio Mondo).

Ono što sam na fb pisao juče stvarno i mislim. Đurđić je lošija verzija Jovančića. Vratite nam ovog drugog i sve vam je oprošteno!

Božinov iako nekada greši čovek je naš najbolji napadač. Koja je uloga pomenutog Đurđića? Dečko ne zna da u svojim nogama zadrži loptu, a doveden je kao najveće pojačanje?! I koja je uloga onog Vlahovića? Forsiraju slepca menadžeri, a nema pojima ! Jovanović je na zadnje dve utakmice u ligi omladinaca dao po tri gola i kažu oni koji prate mlađe kategorije da je daleko bolji, a ovaj maneken na sve liči osim na fudbalera.

Napadači su nam užas, odbrana ništa bolja, golmani kriminalni, a sredina.. može da prođe. Gogua takođe je kriminalan ali nije baš da su i ostali bolji (ovo govorim pošto par utakmica se ne računa na njega izgleda).

Bošnjak i Jovanović da budu priključeni prvom timu pa da se igramo. Takođe na gol umesto Šaranova mora neko drugi. Nekada odlično brani, ali nekada ima i lošije momente. Leonardo ništa posebno. Dao gol ali kasnije i pogrešio... Mihajlović pogubljen. Everton i Božinov (uvek uradi nešto pozitivno uprkos 100 greški, bude produktivniji od ostalih) jedino standardno dobri. Radović bolje da se nije vraćao...

#UpravaNapolje !
Последње учитавање од Sloba дана 21 Авг 2016, 19:56, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dal cemo dovesti cigansko govno i dati mu bolesnu platu? Strasno sta se radi od kluba, ovo vise nije normalno.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Konačno je stigao kod nas. Dobro nam došao.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Dobro dosao nam Djurdjevicu sto si pre godinu dana izjavio kako ne bi nikad igrao kod nas jer si cigan do koske, dobro dosao covece koji si svoj klub odbio zbog plate i dosao kod nas za 500.000 po sezoni. Dobro nam dosao da udaris poslednji ekser u sanduk.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Predstavljen. Razvali džejesel :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Povreda na prvoj utakmici, sigurica, kvota 1,01!

Danijel_CH, upravo tako!

Sramota je šta se radi.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/uros-urdjevic-odbio-partizan-ne-privlaci-me-liga-sampiona/112667
I ti i onaj golman ako dobijete priliku debelo će te morati da zaslužite poverenje pravih simpatizera i navijača PARTIZANA!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Brašanac u zeleno-belom: Donosim pobednički duh

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Đurđević lako ulazio u šanse. Brz, jak, odlično se kreće, krajnje zajeban za čuvanje. Neca je mogao da mu doda loptu 3x. Trpaće najstrašnije, samo da uđe u ritam i da se skonta sa ostalim igračima.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Dobra vest i da je Radovic prasac otisao iz kluba
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Everton je za mene najbolji igrač u ligi na toj poziciji. Dečko je jako borben, jedan od retkih koji igra odlično od starta sezone. Momak je klasa.

Niko ne hvali Božinova koji je opet najbolji strelac ove ekipe. Ne vidim nešto manekena Vlahovića da se proslavio ili tzv. veliku grobarčinu Đurđića. Najgore je što Božinov u nekoj ozbiljnijoj ligi (kao prethodno gde je igrao u Seriji B) ne bi ništa postigao, ali on je klasa za ovu ligu i daje svoj maksimum. Njegov učinak je pozitivan.

To što je otišao Radović je takođe pozitivno. Neka ide ko ga je*e. Ne vidim da je nešto pomogao ekipi u Evropi, a čim iste nema beži kao neka pi*kica iz kluba. Sram ga bilo. Leonardo je pozitivan jer ulazi u neku bolju formu, a moram istaći isto zapažanje kao i Gagi. Đurđević dosta bolje izgleda od Đurđića. Verujem i ja da će trpati kao lud.

Drago mi je i da Brašanac nije više u klubu. Igra već mesecima ko da mu neko drži pištolj kod rebra. Na golu ništa ne bih menjao i voleo bih da Kljajić ostane prvi golman ekipe. Najgotivniji mi je (računajući njega, Stevanovića i Jovičića - ako se tako preziva treći golman). Šaranovu srećan put i hvala mu i za dosta dobrih odbrana, dosta bodova koje nam je doneo svojim intervencijama.

Odbrana je počela malo bolje da funkcioniše. Miletić je pun pogodak po meni (nije savršen samo je bolji od Bogosavca) dok Bleki igra dobro, ali još greši u nekim situacijama. Gogua me razočarao u dosta stvari. Ipak po meni treba da bude ta neka treća opcija. Više od svega bih voleo da se Mare vrati. Tog čoveka obožavam ! Ali jbg. stručnjak Tomić... nadam se da će Bošnjak dobiti uskoro prliku. Gledao sam par njegovih snimaka, neki čak i intervju, dečko me je oduševio. On i Bleki bi bili tandem za velika dela. Desno nije loš Vule, ali i tu moraju neke promene.

Mihajlović definitvno treba da se vrati u formu. I dalje nije to to te me je malo i razočarao svojim pristupom. Dosta je sebičan u nekim situacijama. Od pojačanja moram istaći da sam zadovoljan Jankovićem i nadam se da će Đuričković i onaj centralni vezni iz Niša dobiti više prilike. U napadu standardno Božinov i Đurđević neka igraju. Đurđić ako je moguće neka bude utopljen negde kao i Radović pošto ne igramo Evropu.

Nikolić je stvarno odradio u nekim stvarima šok terapiju. Oduševio me kako se latio posla. Titula nije realna i Crvena zvezda je bolja te je i favorit, ali koga briga. Treba da gledamo sebe. Nadam se u nastavku dobroj sezoni. NAPRED PARTIZAN ! :winner:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sloba пише: Ne vidim nešto manekena Vlahovića da se proslavio
Nakon ovoga ne vredi dalje da se cita.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”