KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

paske, to se zove NBA, a kod nas odbrana dobija utakmice.
Prvi put u životu da mi bude žao što sam kupio kartu i bio na utakmici. Sramota je previše slaba reč koja može da opiše šta trenutno osećam. Čestitke Partizanu i Dzikiću pre svega koji nas sa onakvom ekipom dva puta zaredom popiša pošteno. Mi bolje što pre da se saberemo, inače nam se crno piše na svim frontovima.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sloba пише:Ti si onda promasio drzavu, klub za koji navijas a Boga mi i kontinent. NBA je druga dimenzija. Racunas one koji odigraju 5 meceva u 7 dana i fizicki su tesko umorljivi sa evropskim kosarkasima koji sa 2 utakmice nedeljno imaju dusu u grkljanu. Ja bas gotivim ovakvu igru na noz, taktiziranje. Volim suteve za tri i lepe poteze ali i agresivnu, sporiju igru.

A kad smo kod izmisljenih poena, neke trojke Partizana veceras nisu po tvom ukusu? :rugalica:
Ostavicemo moju orjentaciju za mene, dobro znam gde sam i zasto trazim takav sistem. :)
Volim i ja taktiziranje, crtanje neke uigrane akcije, ali ako ista mrzim poslednjih godina to je uloga Lazic Branka na terenu. Faulovi na sve strane iz toboze neke odbrane a vec drugi put vas mali crnja dolazi lagano + na tiketu i userava svog kvazi 'cuvara' koji vec do polovine 3/4, kada treba da se lomi mec, strepi za nastavkom meca zbog broja faulova. Sramota bi me bilo da dam 1 poen po utakmici a da igram 25+ minuta i to na poziciji gde se u napadu moze spakovati bar 4 trojke. Ali izgovor koji uvek ima je tzv 'vrsna odbrana'.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

paske, on je još i dobar, ako pogledaš da Gudura i Simonović nisu dali nijedan poen, a odigrali su zajedno 27 minuta.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ako gledamo sta je najmanje vazno, to je sigurno kup. Bolje uzeti KLS i ABA ligu, kup ne donosi nista osim trofeja, a njih ce tek biti. Samo da zaborave sto pre ovo, idemo u top8 uz dosta srece mozemo i dalje, no da ne preterujem videcemo :)
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Nikolaks95 пише:paske, on je još i dobar, ako pogledaš da Gudura i Simonović nisu dali nijedan poen, a odigrali su zajedno 27 minuta.
Simon po obicaju se usere cim su malo jace utakmice gdje trebaju muda, koje nema. Guduric ne moze odigrati i ubaciti nesto, jer ga Radonja sijece cim napravi neki dobar potez.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Luxic, nikad nisam kukao na Radonju, ali on je najveći krivac za ovaj poraz. Čovek je očajno raspodelio minutažu celoj ekipi, a posebno na centarskoj poziciji gde je Cirbes igrao 38 minuta, a Štimara samo 2!? I to protiv onakvog Wiliamsa.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Crvena zvezda je silovito započela kvalifikacioni turnir za odlazak na fajnal-for juniorske Evrolige. Crveno beli juniori su u prvom kolu grupe A kvalifikacionog turnira u Beogradu pregazili podgoričku Budućnost sa 105:78.
Simanić je meč završio sa 34 poena uz neverovatan šuta za dva poena 11/13. Već do 23. minuta, igre, sjajni Simanić je upisao 27 poena i prelomio pitanje pobednika pa je u nastavku malo spustio gas. Ukupno je na terenu proveo 31 minut. Pogodio je i četiri trojke iz sedam pokušaja, a upisao je i 11 skokova. Za ukupan indeks korisnosti od 44!

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/eksplozija-borise-simanica-zvezda-raznela-buducnost/128840
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/kosarka/najava-kos/9166-zvezda-efes-najava.html
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Arena prenosi mečeve u18 EL. Trenutno se igra meč Zvezda - Sarajevo Spars.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Jadno sudjenje u prvom poluvremenu,kao da igramo u turskom prvenstvu,a ne u EL.
Слика
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Gudura mudonja, Danguba X faktor.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

:ass: Eo ti Zelimire! Jos selektora da overimo i to je to.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čestitke.

Miler je po meni opet očajno odigrao bar taj napad. Siluje šut nepotrebno u nekim situacijama.

Suđenje je korektno jer je ovo Evropa. I Partizan ima takvo čim izađe van granica Srbije. Baš zato što štite večite u svim sportovima čim izađu iz države počinju da cmizdre navijači na suđenje. Inače da su sudije htele dobio bi Efes ali su dobro odradile svoj posao. Za vas važna pobeda. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebi! Gudurić. :ave:
Sad da prikoljemo Darušafaku i(li) selektora, pa može kum da ga pusti, ako hoće, ko ih jebe.
Слика
Слика

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E7UjBEV5bjA[/youtube]


Слика
Последње учитавање од zele дана 26 Феб 2016, 23:08, учитано 5 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Mogle su sudije proslu na kraju da im namjeste al ne moze svaku :nasty: :winner:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Последње учитавање од paske дана 26 Феб 2016, 23:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Uništili smo Albu na ANGT-u, 98-78, Boriša dominira. Obzbedjeno prvo mesto u grupi, idemo na pobednika meča Partizan - Bajern, tamo će Cedevita biti prva, verovatno će i finale biti Zvezda - Cedevita. Imaju finu ekipu, glavni igrač im je mali Džanan Musa, MPV u16 EP, gde je Bosna uzela zlato, skida se i za prvi tim, često ulazi, igra oko 10-15 minuta u proseku po meču.




Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Слика
Slika sa slavlja povodom rodjenja Lazićeve ćerke i pobede nad Efesom. Miler dominira, kao po običaju. :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Arena2
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zvezdina deca su još uvek apsolutno dominantna u srpskoj košarci. Crveno-beli su u polufinalu kvalifikacionog turnira Evrolige u Železniku naneli prilično ubedljiv poraz mladom timom Partizana, koji je od početka do kraja meča imao velikih problema sa superiornijim rivalom - 107:69 (25:12, 32:17, 27:23, 23:17).
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”