KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Dobijamo mi ovo u Beogradu lagano.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.redstarbelgrade.info/kosarka/vesti-kosarka/8901-boris-tadic-i-tadasnja-politicka-kamarila-koja-je-bila-vezana-za-partizan-je-svesno-sistemski-i-smisljeno-urusavala-crvenu-zvezdu.html
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

To su gluposti i nebuloze u koje veruje samo onaj ko se ne razume u sport uopšte. Pa ne možemo mi biti krivi kao ni taj idiot Tadić zato što vi imate funkcionera koji jede i pije na račun kluba do iznemoglosti. Sramota je pominjati Partizan i u ovakvim prilikama. Kada smo bili najjači mi nismo imali jaku finasijsku pomoć od režima Borisa Tadića i DS-a. :cheers:

Čović ima frustracije i komplekse od prethodnih godina i očito je tako. Partizan je u komi trenutno, pacijent na izumiranju i teško da će mu pomoći i desetine "operacija". Bolje neka gleda KKCZ pošto iovako nema konkurente u Srbiji a to mu pogotovo nije Partizan. Lepo sam govorio da je isti Vujošević i da se po ničemu ne razlikuje od njega. Samo što je ovaj trener koji je stvorio dosta igrača i nigde ne može i nije mogao uspeti osim Partizana i u slobodno vreme priča nebulozne stvari o Zvezdi umesto da se posvećuje svom poslu on je kukao, dok je ovaj propali političar, lopov.. pa priča nebuloze.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

dveri su ti isprale mozak, jEBala te politika
ako me razumes
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

@Slobo Zanimljivo je da se znak jednakosti moze staviti izmedju Delija koje podrzavaju Covica oko ovih stvari i danasnjih Grobara.

@Tikal hahah :)
Последње учитавање од paske дана 03 Јан 2016, 12:56, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Cekaj bre, vi ste sistematski unistavani sa najskupljim igracima i trenerom? Au jebote, pa ovo nije regural stupid, ovo je advanced stupid.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kakve veze ima sto je skup kad je ocajan? :)
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/mozzart-sport-saznaje-mekelova-poduza-lista-zelja-za-raskid-saradnje/124481
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Radonjic bi bio korisniji na pleju od svih igraca u rotaciji


p.s. Jovic, zalutao u kosarku, moze da ima 20 asista, ali glava 0
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Opet se ispusta 10+ poena...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I dalje mislite da je Cedevita slaba? ;)

Po meni su postali favoriti za titulu. Pulen Bog. Nego Kinzi loše odigrao zadnji napad , mogao se bolje pozicionirati ali dobro.

Najverovatnije sa treće pozicije idete u PO.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Za 5 sekundi od koša do koša, pa nije bolje nikako mogao da se namesti. Šut je bio pametan, hteo je da pogodi od tablu, ali nije imao sreće. Jebiga, dešava se.

Radonjić usrao tekmu. Opet. Loše zvanje tajma i prazna priča na njima. Zove tajm, nešto kenja, pravi akciju i na kraju mu mali Gudurić izmišlja dva trojke, od Radonjićeve akcije ni traga. Na poslednjem tajmu ne dogovori s igračima šta da rade ako izjednače. Jović ga kasno čuje, napravi faul za bacanja na 5 sekundi do kraja. Genijalci, prvo Radonja koji misli da može igrač da ga čuje pored silne buke, a onda i Jović koji kao da laguje, pa pravi faul s 10 sekundi zakašnjenja.

I da, opet poraz iako na početku četvrtine imamo dvocifrenu prednost. Toliko o Radonjiću.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Da se ne lazemo nije vala ni najjaca.

A sto se tice 3 mesta, da bi bili najbolji moramo pobediti bolje. :)
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Kinzi na svom debiju pokazao više nego Rajan u toku cele sezone, samo ovako nek nastavi. Jedino me brine da Gudura ne izgubi minutažu, a Lazić bude rezervna opcija Kinziju. Takodje, vreme je da i Danguba proradi. Cedevita je u odličnoj seriji, vezali su 11 pobeda u ABA ligi i trenutno su glavni favoriti za osvajanje, ali imaćemo još najmanje 2 utakmice sa njima gde će sve biti jasnije.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Hvala Radonja na svemu, ali dosta brate vise. Mozemo li mi uzeti neku kintu za njega?
Ne znam odakle da krenem. Da li od toga da u zadnje dvije utakmice prokockamo +15, da li minutazu Lazica, da li zbog prikucavanja Gudure na klupu ili ovog zadnjeg faula Jovica na 5 sekundi.

Poslije Reala i Himkija mislio sam da je prebolio one djecacke bolesti, ali vidim da ce ga to pratiti kroz cijelu karijeru. Lazic igra kao da je Radonjin vanbracni sin, a Guduri se zahvalio za onaj ulazak u TOP 16 tako sto ga je prikucao za klupu.

Kinsi odigrao super (njegov +/- +18, dok je Lazicev -20 :slap: ) i tek treba ocekivati njegove dobre parije, Stime odigrao utakmicu sezone, dok cim Jovic zasteka nema ideje u napadu iako je Vasilis odigrao dobro i trebao uzeti poslednje minute meca.

Cedevita bolja ekipa kako na pocetku, tako i sad. Imaju igrace koji imaju sigurne poene u rukama poput Pulena i Bilana. Navijaci kao u pozoristu. Jedino njihovo javljanje je bilo kad se trebalo Bilanu j*bati mater ustaska, a kad treba da se podigne ekipa onda muk.

Cijela sezona nam ima mnogo amplituda, danas dobijemo Real, sutra izgubimo od Igosa. Bice nam tesko polufinalu, a i u finalu (ako izborimo) jer nemamo domaci teren.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Nece Cedevita ovako jos dugo, u svakom slucaju meni je bolje da ostane ovako i da sa Cedevitom igramo polufinale nego finale.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

A ne mozes ti nista kad dvojicu krene da sere sa poenima i skokovima i kad imas plejmejkere koji igraju stil kosarke smrdljivog Ronda. Fuj. :nasty:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Rondo ti je smrdljiv. Ti si zaista postao car. Baja koji ima 11,4 prosecno poena i asistencija je govno. Svaka cast, baci tricu. Elem, Fener je prejak, ali skokovi u odbrani, to je zaista kriminalno bilo. Jos jednom pokazatelj sa Dejan ne ume, ako nekog igraca ne krene on ne moze da pobedi.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Napravicu cisto poredjenje njega i npr Karija ili Irvinga. Lako ti je zakljuciti da ne volim igrace na toj poziciji koji nisu suteri.
Ubise nas sut sa distance gde nikako da imamo neku konstantu a i pozicija 4. Jednostavno Tejica ne mozemo trpeti i razvijati jer ce onda izostajati rezultati. Na toj poziciji igraju fizicki jaki igraci a igraci poput Tejica idu u Megu, Metalac itd da vezbaju sut a i da sticu misicnu masu. Zbog tih nedostataka Miler trpi koji ce uvek, protiv iole jaceg protivnika, imati problema sa faulima.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Potpuno zaslužena pobeda Fenera, prejaki su za nas i po meni oni bi trebali da osvoje prvo mesto u našoj grupi. Veseli nas uništio, svaka mu čast, ali onoliko ofanzivnih skokova je nedopustivo, dobro je što nije igrao Slukas, pošto bi nas tad uništili još više.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”