FK Partizan 2015/2016

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sloba, Gagi, je upravu, Drulovic je dobio sjebanu ekipu, mozda njemu ne odgovara ova taktika ali sta moze covek kad je osakacen povredama ? Mislim ajde stavi se na njegovo mesto, kad ti kostur ekipe cini Bandalovski i Bozinov kojima nije vazna tekma slikaju se na klupi ko da su dosli na zurku. Onda Fabricio i Ostojic koji je bio otpisan pa se povampirio, Jevtovic koji ne moze duel sa levim bekom da dobije iako je visi za glavu, Babovica koji voli vise loptu da drzi u nogama nego leba da jede. Koji do ove tekme nije imao Sasu Ilica znaci od kad je postao trener su mu povredjeni svi bitniji igraci jedan pre jedan posle znaci sastav nije bio kompletan od AZ Alkmara i nemozes ti nekog nazvati neznalicom ili losim trenerom zato sto sjebanu ekipu punu povreda ne moze da izvede nije madjionicar, dajte mu foru do 2-3 kola proleca da sredi ekipu da ima prelazni rok da uradi pripreme ko zna kako su Loncar i Milinkovic fizicki spremali ekipu vidis da ne mogu da trce 90 minuta a igraju na 3 dana, jednostavno Drulovic je prihvatio vruc krompir i treba ga podrzati u granicama normale. Daleko od toga da je veliki trener i to, ali ipak mislim da nije neznalica jel da jeste ne bi nikada osvojio zlato sa omladincima. Prema tome ipak od tebe ocekujem da budes na starni trenera dok se ne dokaze da nije za to. :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Gagi пише:Gde sam ja napisao da je Drulović mag? Pa i Piskavac je bolje reĹĄenje od Milinkovića. Ovaj je nasledio tim i probleme, njegova je krivica ĹĄto nije podigao tim, ali to nikako ne znači da je Milinković trenerčina zato ĹĄto je pobedio usrani AZ i Augsburg. Mogli bi da mu date vreme kao ĹĄto ste dali Kizi, da prođe pripreme sa ekipom i zatraĹži igrače koji mu viĹĄe odgovaraju. Jebote, ova tema skroz otiĹĄla u k***c zajedno sa klubom.
Nek Drulovic pobedi bar Augsburg :cheers:
Alexandar_81 пише:Bandalovski i Bozinov kojima nije vazna tekma slikaju se na klupi ko da su dosli na zurku
Nisu ni prvi ni poslednji koji su se slikali na klupi, ne znam sto se drvi k***c na njima.
Alexandar_81 пише: Onda Fabricio i Ostojic koji je bio otpisan pa se povampirio, Jevtovic koji ne moze duel sa levim bekom da dobije iako je visi za glavu
Fabricio i Jevtovic su i kod Kize igrali.
Alexandar_81 пише: Koji do ove tekme nije imao Sasu Ilica
Sasa Ilic nije bio povredjen, nego mag nije smatrao da je Sale dovoljno dobar.
Alexandar_81 пише: ko zna kako su Loncar i Milinkovic fizicki spremali ekipu vidis da ne mogu da trce 90 minuta a igraju na 3 dana
Boga mi trcali su kod Kize, to je jedna od stvari sto me odusevila kod Partizana ovog leta i pocetka jeseni, sto su bas trcali za razliku od pre.
Alexandar_81 пише:ali ipak mislim da nije neznalica jel da jeste ne bi nikada osvojio zlato sa omladincima.
Da nije neznalica ne bi dve godine bio bez posla.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Danijel_CH пише:Boga mi trcali su kod Kize, to je jedna od stvari sto me odusevila kod Partizana ovog leta i pocetka jeseni, sto su bas trcali za razliku od pre.
Jesu trčali, al' im je vala i duša u nosu bila već od 70-og minuta.
Milinković ih jeste "naterao" da se bolje kreću po terenu (u odnosu na ranije godine), ali je kondiciono užasno pripremio tim.

Najbolje spremljenu ekipu, kondiciono naravno, Partizan je imao za vreme Nikolića - nakon njegovih priprema.


Što se taktičkog dela tiče, Nikolić nije znao da igra iz "autsajderske perspektive", zato u LE, LŠ i nije ništa uradio, sa druge strane Kiza je majstor za kontre (ovo kažem bez imalo ironije), zato smo i dobro prolazili dok je tim bio svež, čim je počeo da se oseća umor, počela je i rezultatska katastrofa. Takođe, Kiza je daleko bolje koristio Žileta nego MN - približio ga je golu.

Drulović - još je rano za sud, ali ovo ninašta ne liči. Niti imamo kontru (kao kod Kize), niti igramo takmičarski (kao MN), jedom rečju - lakrdija. Slično kao Makedonija...
Sve više verujem da je Drula ono EP stvarno osvojio na sreću (i na Mitrovića).
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Danijel_CH, svejedno da mu damo kredit kao Kizi znaci neko vreme nasledio je krs ekipu koji nije sastavljao, i nemate pravo da mu pripisujete u zasluge ono sto nije njegova krivica.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imamo do leta vremena koliko hoćeš. :zelenko:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nikako da razumem zasto se uzdate u Ilica? Ok, legenda je, dugo je tu, kapiten ali brate ima 38 godina, ej 38, ne 28! Setite se sta vi radite u virtuelnom svetu sa takvima i da li zavisite od njih.
Jedna Roma koja ima Totija ne uzdaje se u njega, nego u neke druge i mladje igrace, sto je i logicno.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da li si poredio Romu i Partizan, to je kao da si uporedio Redzija Milera sa Dikembe Mutombom.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Aco, tek sada vidim da si se i meni obratio.. nisam video kad sam ulazio u temu prethodno. Reče Danijel manje ili više sve. Meni recimo nikada stranac neće smetati. Da dođe isti Zabija i da se zajebava po Zemunelu briga me.. mene brine ponašanje domaćih igrača.

Ali ajmo ovako. Ko je bio na stadionu u Jagodini večeras mogao je da vidi (osim psa xD) i kako se iz uprave jedino Popović nervira ali morao je i on da ode, da pobegne. Vučelića i Vazuru baš briga. Božinov ma koliko ga mnogi pljuvali dao je i večeras gol. Jeste, promašio je dosta ali on ulazi u šanse a Šaponjić? I da... Božinov je prvi izašao na zagrevanje... zna on da mnogo duguje navijačima i klubu ali momak nije u formi i kao takav je trenutno najbolji strelac ekipe. Žalosno ili ne mnogima će se možda i plakati ali to je tragično ali ipak istinito.

Umaru bira utakmice na kojima će igrati. Čuva se za Kamerun odnosno za reprezentaciju. I uprava misli da je on možda i najbolji igrač u ekipi gledajući timski rad i tako dalje... ali su malo ljuti na njega.

Drulović je kriv jer gura svoje neke fazone koji ne prolaze. Kao što komentator reče i hvala mu na tome bolje da ubacuju Luku da igra. Bolji je od većine. Ključna stvar je da bi mi trebali da igramo 4-4-2. Sa dva napadača bi bili opasniji. Druga je stvar što jedina dva isturena napadača su Božinov i Šaponjić.

Mislim da Drulović nije ništa bolji od Milinkovića. Trebali bi da znate kako su Milinkovića igrači i poštovali, voleli. Pogotovo stranci a kako Drulović očito nema respekt od svih igrača. Kada je smenjen Milinković jedino normalno rešenje je bilo da se dovede neki stručnjak ali u svakom smislu te reči što znači sigurno ne Stanojević ili Jokanović, čak ni povratak Rašovića ali recimo ili pristati na ozbiljne uslove Paunovića, možda probati da se prvo do polusezone postavi Varga ili posegnuti za rešenjem stranca ali ekonomičnim rešenjem što znači da nije preterano skup a ima kvalitetnih stranaca i ozbiljne uprave bi uvek našle rešenje (slabiji klubovi iz Holandske ili Belgijske prve lige recimo a da trenutno beleže dobre rezultate pa sigurno njihovi treneri nemaju po pola miliona € godišnje). Čitava ova sezona je jedan veliki promašaj uprave FK Partizan.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

the Stig пише:
Danijel_CH пише:Boga mi trcali su kod Kize, to je jedna od stvari sto me odusevila kod Partizana ovog leta i pocetka jeseni, sto su bas trcali za razliku od pre.
Jesu trčali, al' im je vala i duša u nosu bila već od 70-og minuta.
Milinković ih jeste "naterao" da se bolje kreću po terenu (u odnosu na ranije godine), ali je kondiciono užasno pripremio tim.

Najbolje spremljenu ekipu, kondiciono naravno, Partizan je imao za vreme Nikolića - nakon njegovih priprema.


Što se taktičkog dela tiče, Nikolić nije znao da igra iz "autsajderske perspektive", zato u LE, LŠ i nije ništa uradio, sa druge strane Kiza je majstor za kontre (ovo kažem bez imalo ironije), zato smo i dobro prolazili dok je tim bio svež, čim je počeo da se oseća umor, počela je i rezultatska katastrofa. Takođe, Kiza je daleko bolje koristio Žileta nego MN - približio ga je golu.

Drulović - još je rano za sud, ali ovo ninašta ne liči. Niti imamo kontru (kao kod Kize), niti igramo takmičarski (kao MN), jedom rečju - lakrdija. Slično kao Makedonija...
Sve više verujem da je Drula ono EP stvarno osvojio na sreću (i na Mitrovića).
Hvala!


Ja jesam bio sa smenu Kize, al pod uslovom da dodje Paun. On je svoje prvenstvo osvojio protiv ozbiljnih ekipa, dok Drula je osvojio na naprzenost igraca i slabe selekcije rivala.

Cim su ga postavili ja sam napisao da nam sledi rezultatska katastrofa.


Ja ne pamtim da je ijedan trener dosao i da se ovako raspadao ko Drulovic. Zapravo secam se, iste one godine kad se igrao plejof i plejaut, takodje smo ga jedva obezbedili i pobedili u onoj cuvenoj utakmici na Mari 2:4.

Opet cu ponoviti, kod Kize smo imali igru, napadali, ali nismo imali srece u zavrsnici, sa Drulovicem mi za prvih 45' nismo jebenoj Jagodini sutnuli u okvir gola ?!?!? Nas je sa Drulovicem na celu pobedio Metalac i igrali smo nereseno sa Jagodinom ?!?!?


Sa Drulovicem na klupi:

Super liga Srbije, 14. kolo: Partizan – Javor Matis 3:2 (2:1)---Branili smo se protiv Javor sa igracem vise, plus nas Javor ubio

UEFA Liga Evrope, grupa L, 3. kolo: Partizan – Athletic Bilbao 0:2 (0:1)---Nismo sutnuli na gol protivnika

Super liga Srbije, 15. kolo: Mladost Lučani – Partizan 2:2 (1:0)---Jedva preokrenuli i primili gol u zadnjim minutama

Kup Srbije, 1/16 finala: Sinđelić – Partizan 0:2 (0:0)---Ubio nas Sindjelic

Super liga Srbije, 16. kolo: Metalac – Partizan 1:0 (1:0)---Ubio nas Metalac

UEFA Liga Evrope, 4. kolo u frupi L: Athletic Bilbao – Partizan 5:1 (3:1)---Razbio nas kao slinu Atletik

Super liga Srbije, 17. kolo: Jagodina – Partizan 2:2 (2:0)---Ubila nas Jagodina.


Kiza je imao iste ove igrace, al je izvukao maksimum iz njih i sto je najgore bas smo dobro igrali pod njegovim trenerskim vodjstvom, osim one utakmice protiv Zvezde.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Danijel_CH пише:Kiza je imao iste ove igrace, al je izvukao maksimum iz njih i sto je najgore bas smo dobro igrali pod njegovim trenerskim vodjstvom, osim one utakmice protiv Zvezde.
Sa ovim se slažemo, Kiza je igrao "najživlji" fudbal, a ovo za derbi - ako ćemo realno, to i nije bio toliko loš meč sa naše strane, ali izgleda da su ljudi, čitaj novinari, imali previsoko mišljenje posle onih igara protiv Steaue.

Kiza je igrao ono što najviše voli, dao je loptu Zvezdi, Zvezda prvo poluvreme nije znala šta da radi sa njom, dali su 3 vanserijska gola od kojih barem 2 ne bi ušli da smo imali golmana. Osim toga, Zvezda je propustila jako mali broj dobrih prilika, dok su sa druge strane, Abubakar i Stevanović promašili "život" - sami kao duhovi išli ka golu (Alen x2), čak je, ako me sećanje dobro služi, i Žile jednu posle usecanja u sredinu jako loše šutnuo, slično kao protiv BATE-a.

Da rezimiramo, prvo poluvreme bilo je odlično, drugo je počelo tako što je Živković popio gol sa 35 metara, odmah nakon toga, šut Kataija sa 25 metara koji je jedva došao do gola (kao da je to bitno, kod Živka je važno samo ne promašiti okvir) i to je totalno ubilo u pojam ekipu, "popilo" svu volju i tako je puklo Partizanovo drugo poluvreme.

A ova odbrana okrenuta ka Druloviću - jeste on preuzeo ovu ekipu, nije je "doradio" po sebi, selektirao..., ali mu to nije opravdanje; da nama Jagodina i Metalac imaju 40-ak šuteva na dve utakmice (dok su nam kod Kize imali 10-ak), da nas Bilbao, koji je ove godine gubio od Žiline i AZ-a u gostima, svede na 4 šuta za 2 utakmice...
I Klop (koliko ovo poređenje glupo zvuči, ali je opet to-to) je dobio krš ekipu koju nije selektirao, koji je svaka ekipa IGROM tukla, pa je on sada od nje izvukao to da svaku utakmicu ima 20+ šuteva i dosta tečnu igru - dominira u polju, iako još uvek fale rezultati, ali igra je (donekle) tu, mogu samo da zamislim šta će biti kad dovede par igrača po svojoj volji.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ja kazem ne opravdavam Drulovica ali nije on kriv da na njega opet svalimo svu krivicu ON JE NAJMANJE KRIV. Na to sam mislio, za razliku od onih za koje se ni ne vodi polemika a samo da iskopiram nesto sta im se sve moze staviti na teret
Zašto sam protiv uprave...

Ima dosta onih “neutralnih” a pogotovo “objektivnih” Partizanovaca koji i dalje ne shvataju zašto pojedini navijači i dalje skandiraju protiv uprave.
Njima nije bilo jasno zašto smo skandirali i protiv Dragana Đurića, jer eto uzeli smo šest titula. Jeste to se desilo, ali u isto vreme desila se neviđena pljačka u fudbalskom klubu. Po nekoj gruboj proceni prethodna uprava je iz kluba sklonila preko 35.000.000 Evra tokom njihove petogodišnje diktature, a od “pozitivne nule” stiglo se do duga od skoro 15.000.000 Evra.
Ova nova bagra, pod patronatom Žarka Zečevića i političke partije SNS su od prvog dana pokazali svoje pravo lice. Očigledno da Zečević i družina sada vraćaju neke usluge i plaćaju račune iz nekih ranijih godina, kao što je Dragan Đurić platio slobodu celih DVA MILIONA Evra! Nego, kad smo već na toj temi, da upitamo “pravosuđe”… kad će početi suđenje Draganu Đuriću. Na kurovdan, aha, tako smo i mislili! Napredno, nema šta!
Dakle, zašto mrzimo ovu SNS bagru:
1. Objavljene javno plate igrača! Gde se to radi, po čijem nalogu, i ko je to pustio u javnost?! Mediji su danima nakon toga trubili o tome kako su plate naših igrača previsoke, sa posebnom pažnjom usmerenom ka Lazoviću i Drinčiću. Kako su se stvari kasnije sa njima dvojicom odvijale, jel neko misli da je bilo slucajno? Kako da ne.
2. Doneta odluka UO da Škuletic nije na prodaju! On beše, ono…prodat?
3. Popović obećava u prvih mesec dana mandata novog generalnog sponzora dostojnog renomea Partizana. Samo da podsetim, taj rok je istekao 20 januara, a generalnog smo dobili mnooogooo kasnije, a o renomeu dostojnog Partizana, kao i visini sponzorstva da ne pričam.
4. Popović obećao da će u prva tri meseca u klub uneti 6 miliona evra, a do kraja 2015 godine sa tih šest ukupno 8 miliona evra. Evo nas u novembru, od najavljenih 8 miliona evra u klub je ušlo…koliko? Ništa?
5. Još jedan potez na startu rada nove uprave koji je uneo nemir u klub je najavljena smena Marka Nikolića! Zašto? Pošto nema nijednog razumnog razloga za smenu trenera koji je jesenji prvak, sa šest bodova viška u odnosu na zvezdu, koji je u polufinalu kupa, koji je igrao grupnu fazu LE, koji je pobedio u derbiju… jedino što mi pada na pamet je sabotaža, odnosno odrađivanje onoga zbog čega su postavljeni tu.
6. Teku pripreme, a uprava ne dovodi pojačanja, i pored apela trenera, a istog trenera sabotira i ignoriše kao nijednog trenera u istoriji FKP.
7. Pred kraj prelaznog roka pogaziše obećanje da Škuletic ostaje, a pritom im nije palo na pamet da ponude produžetak saradnje Lazoviću, što je bila trenerova izričita želja. Naprotiv i on odlazi, a najjači i najubojitiji deo tima biva sklonjen u roku od par dana.
8. Zamena za dvojac u napadu nema. U stvari, uprava ne želi da dovede zamene po želji trenera, već nudi neke svoje igrače, da ne kažem Vazurine igrače. A on se razume u fudbal kao Mara u onu stvar! I još krivi trenera što nisu dovedena pojačanja?!
9. Partizan se ne žali na nakaradnu odluku fss o kazni Nikolića.
10. Dugovanja kluba su odmah objavili, ali zato potraživanja kluba su držali pod velom tajne čitavih mesec i po dana, a onda izašli sa podacima u koje nije poverovao niko ko ima iole mozga u glavi!
11. Nikolić biva smenjen nakon sto je zvezda prišla na dva boda zaostatka. Ne može a da se ne napravi paralela sa Milinkovićem. Šta je njega držalo sve kolko do juče na klupi? 14 bodova zaostatka nisu napravljeni za dva dana, već u dužem vremenskom periodu.
12. Dovode trenera (Milinkovica) za koga ONI tvrde da je najbolji u zemlji! Uverili smo se u to, a o prefiksu najbolji može da se ugovori samo iz jednog ugla: ciganskog!
13. Ne smenjuju trenera posle blamaže u finalu kupa. A i što bi? sve ide po planu, jel da?
14. U sezoni gde igramo kvalifikacije za LŠ, dovode neka “pojačanja” sa sumnjivim kvalitetom. U stvari samo Abubakar je pojačanje, ali najgore u celoj priči je što nisu zadržani igrači iz postojećeg kadra.
15. Prodaju Drinčića, Lukača, Ilića… dodatno oslabljuju tim. Ali, to i jeste cilj.
16. Govore o štednji. Večiti rival u dugovima do guše, ali zato bacaju milione za licencu, za pojacanja, a mi štedimo?! Dobro, znamo da ih država gura i sve to finansira, ali zašto niko iz FK nije digao glas?
17. Posle Steaue, i idiotu je bilo jasno da nam trebaju dva pojačanja, svima osim upravi. U stvari bilo je i njima jasno, ali brate štednja! Nema veze što su obezbedili novac od plasmana u LE, od transfera Mitrovića, štedimo brate, tako kaže Vazura. Još kaže da je ovo jak tim, a ako on to kaže, ko smo mi ostali fudbalske neznalice, da to osporavamo?!
18. Umesto da uzmemo 20 miliona evra, isplatimo sve dugove i pritom obezbedimo budžet za tekuću sezonu, mi se dobrovoljno odričemo LŠ.
19. Podrska treneru Milinkoviću i pored katastrofalnih rezultata, i pored najgoreg starta Partizana u poslednjih 25 godina. Paralela sa Nikolićem i razlogom za njegovu smenu?!
20. Smenjuju ga kad je titula otišla u komšiluk.
21. Dovode Drulovića kome kao cilj postavljaju osvajanje titule?! Ej bre koga oni zajebavaju?! Na kraju Drula će biti kriv, a oni, pa jebi ga, šta oni mogu, ne igraju oni na terenu (Vučelićeva izjava), niti vode ekipu sa klupe, a poznato je da kod njih trener ima odrešene ruke, jel tako?!
22. Vazura najavljuje da će MOOOOOOŽDA dovesti pojačanje u zimskom prelaznom roku koje će platiti milion i po do dva miliona Evra?! Jel mu neko veruje?! Nije hteo da da produži ugovor Drinčiću, za pišljivih 200.000 Evra, a dovešće igrače za dva milona?!
23. Napadaju doktore, jer oni su krivi što se igrači povređuju, pa smo zato igrali sa rezervnim sastavom na mnogo utakmica. Da li su nam svih deset igrača bili povređeni i u Novom Pazaru!
24. Upravo su smenili Duška Vujoševića sa mesta predsednika JSD Partizan i tu ubacili velikog “radnika” i borca za ljudska prava “Milomira” Vučelića.
25. Stalno kenjaju protiv suđenja, mada tu su u pravu, jer osakatili su nas, ali do sada NIŠTA nisu uradili po tom pitanju.
Ovo je samo deo onoga što je ova nakaradna SNS bagra uradila, ili nije uradila. Ima tu još dosta da se doda, ali i ovo je više nego dovoljno da se vidi da oni ne rade u interesu kluba, nego “po naređenju”! Zahvaljujemo se članu našeg foruma koji je sastavio ovaj spisak.
UPRAVA NAPOLJE!!!!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kada oteras Djukica, Stanojevica i Nikolica, sta ocekujes da ti Kiza Milinkovic kome Adam Marusic odredjuje kakav ce biti trening u Vozdovcu, ili pak Rade pijani Veljovic, ili pak Drulovic koji ima 10 meceva u profesionalnom fudbalu pod njegovom palicom nesto urade? Pa sve sto valja umre u kancerogenom okruzenju, i prvi najebu oni koji su dobri, kao i u zivotu. Sezona se odlucuje 26.11, eventualno 10.12, sto je manje verovatno.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nemoj tako o Kizi, ima status legende u ovoj temi
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kizi zameram samo sto nije pusio blek rasan
Jusqu'ici tout va bien…
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Skuletica svi nazivali panjinom kome treba 10 suteva da da jedan gol, kad su ga ovi prodali za 4milke odmah svi poceli da pricaju kako je za malo para prodat.

Prodaja Skuletica je jedan od najboljih poteza koje je ova uprava napravila. Celavi je imao bolju ekipu od Kize pa nista nije napravio.


Pod Kizom smo otisli u bodovni minus, ali vise iz razloga sto je falila ta zavrsnica nego sto su nas protivnici ubijali kao sto nas sad ubijaju.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Hoces da te upoznam sa njim?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Danijel sa svojih 26 godina poprimio Slobin sindrom da troluje i ,,brani" razne idiote. Neverovatno je da nema covek pametnija posla u zivotu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

A zasto da ne branim coveka koji je u evropi uradio najvise sa Partizanom u poslednjih 10 godina?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

I imao najgori start u ligi u poslednjih 30
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Lol celavi nije nista napravio za razliku od Kize? Pa koliko znam bio je prvi na tabeli kad je oteran, u Londonu protiv Totenhema smo odigrali 10 puta bolje nego u bilo kojoj tekmi u Evropi ove sezone...

Verujem da ce Drulovica sutnuti do zimske pauze..
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”