FK Partizan 2015/2016

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

U Evropi smo sa Kizom igrali fudbal, napadali i golovima pokrivali nedostatke odbrane.

Jedina utakmica koju je direktno Kiza izgubio je bio derbi.


Sa Drulom ne napadamo i igramo neki da Bog sakloni fudbal i kako ne dajemo golove, ne mozemo ni da pokrijemo losu igru odbrane.

Ja ne znam sta ova odbrana trenira, kakvo je ovo postavljanje, branjenje...Jel imaju oni uopste trenera za odbranu? Pa lep te jebo mi sad u trecoj ligi imamo coveka koji sa nama radi na defanzivnim zadacima, isto tako i za ofanzivne, tu je naravno i trener golmana.

Saponjicev for i izgubljena lopta je smesno Boze...bas neko vece smo radili sat vremena samo istrcavanje kontre i kad treba loptu drzati blize nogama a ne for odvaljivati kao konj. Saponjic je igrac koji zna dati gol samo kad mu se namesti, a trenutno toga nema u nasoj igri. Da je bio prvi izbor kod Kize druga bi prica bila.

Jos neko da kaze da Babovic ne valja nek sam sebi opali samar.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da Babović ne pokušava nešto tačno ne bi ni došli blizu gola. Oni koji su bili za smenu Kize i dolazak Drulovića takođe sami da opale sebi šamar i oni koji kažu da je Božinov lošiji od Šaponjić odnosno obrnuto i da ćemo sa Šaponjićem imati bolji učinak. Isto oni koji su podržali ovu upravu. Ostaću dosledan i principijalan sebi kao i uvek. Prošlu utakmicu dobio na guzove a u ovoj grmi na sudije? Ali, gde ti je moral neznalice jedna! Što ekipa nije stvorila ni jednu priliku (osim Stevanovićeve prečke, Šaponjićevo neznanje vođenja lopte ne računam) ko je za to kriv?

Čitam, sada sad čak gledam komentare od raznih grupa "Pa Đurić je bio zlatan za ove.." kao i "Uprava napolje" međutim, jedan veliki problem postoji a to je "Jug".

Napadaju slepci sudiju. Dabogda se svi zapalili. Nek nauče da navijaju fer i sportski i bolje im je da se umešaju u promenu uprave nego ovo.. ali dobro. Danas je prvi, legle plate... kupljen neki autić. :)
Последње учитавање од Sloba дана 01 Нов 2015, 19:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Tokelara пише:Jedan vodja, jedna drzava, jedan grad, jedan klub. Srbija. Svedeni smo na nivo amatera u svakom sportu.
Decko lepo rekao, vi ostali ne serite
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

i nabijem na k***c ceo fan klub zvonara bogorodicne crkve
Последње учитавање од TheBlues дана 01 Нов 2015, 23:10, учитано 1 пут укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

TheBlues пише:Decko lepo rekao, vi ostali ne serite
Ajde kao u vaterpolu, čisto da vam dozvoli vodja da se bairite. Priča je kenjaža, ne ovo. Imate fukaru Bozinova, slikanje na klupi, firzura, boli ga k***c za fudbal i za Partizan i imate još sličnih pedera koji igraju jer ne znaju šta bi drugo radili u životu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vučić je kriv za Šaponjinu realizaciju danas.. samo druge umete da krivite. Uvek su krive sudije.. daj, nikad neću biti kao oni za vreme naše dominacije Tole, pa Tole. Boli me...........

SAMO PARTIZAN
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Ne zelim uopste da se raspravljam. Jos pre pocetka sezone kad su mi svi cigani koje poznajem pricali da su presmesni za Partizan, tad sam rekao da mi titulu necemo uzeti, jer u eri Aleksandra Velikog se ne moze desiti da Partizan ima vise titula od zvezdane. Cista logika
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

ma boli vas uvo, osvojite kup uefa i idete u ls direktno
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Neće oni uzeti titulu zbog toga već zato što su bolji od nas, zato što mi mi k***c i ne možemo da pobedimo Radnički, Rad, Mladost, Metalac, Novi Pazar, itd, itd. Sere mi se od Vučića, krajnje ogavan tip, ali mislim da nije realno da se o tome priča posle poraza od jebenog Metalca.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QuT-VsAl2w8[/youtube]
Последње учитавање од Gagi дана 01 Нов 2015, 23:56, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jednog dana ce se znati razlog zbog kojeg igraci nisu pruzali isti nivo igre u JSL i Evropi, naravno tada ce pickousti biti 2m ispod zemlje ili u zatvoru, ali doce i to vreme. Da je pravde vi ne bi igrali uopste JSL sada, tj ne bi je igrali vec par godina. Setite se samo kaznjavanja FSS zato sto je Zvezdi dao licencu iako nije ispunila uslove, ali jok ajmo cigani u glas TOLE LOPOVE!

Pa ovo nalazenje miliona za licencu ove godine, plus nalazenje miliona za sledecu godinu, pa dovodjenje igraca za lepe pare...pa odakle bre?!


Shalara Bog koji je najveci Cigan, posle 5 kola je tvrdio da Partizan uzima titulu.


Od kako je pickousti na vlasti Partizan je unisten u svim sportovima, a svoju mezimicu je u svim pogurao.

VK je guran do te mere dok nije osvojio EL cisto da bi vi imali iz dva sporta osvojen trofej EL, nakon toga je digao ruke i krenuo je raspad.

KK se godinama pumpa, zaledjava, odmrzava ni sami vise ne znaju sta rade ni kako se zovu, a KKP se unistava. Klub koji je osvojio EL , igrao FF 2010 sad ne moze da dise od represije.Jebiga, child molest je ucinio svoje.

Ali proce i njegovo vreme, nadam se vrlo brzo.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Slobodane, ne stavljaj mi reci u usta, da ti ne bih stavio nesto drugo.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Danijel_CH пише:Jednog dana ce se znati razlog zbog kojeg igraci nisu pruzali isti nivo igre u JSL i Evropi, naravno tada ce pickousti biti 2m ispod zemlje ili u zatvoru, ali doce i to vreme. Da je pravde vi ne bi igrali uopste JSL sada, tj ne bi je igrali vec par godina. Setite se samo kaznjavanja FSS zato sto je Zvezdi dao licencu iako nije ispunila uslove, ali jok ajmo cigani u glas TOLE LOPOVE!

Pa ovo nalazenje miliona za licencu ove godine, plus nalazenje miliona za sledecu godinu, pa dovodjenje igraca za lepe pare...pa odakle bre?!


Shalara Bog koji je najveci Cigan, posle 5 kola je tvrdio da Partizan uzima titulu.


Od kako je pickousti na vlasti Partizan je unisten u svim sportovima, a svoju mezimicu je u svim pogurao.

VK je guran do te mere dok nije osvojio EL cisto da bi vi imali iz dva sporta osvojen trofej EL, nakon toga je digao ruke i krenuo je raspad.

KK se godinama pumpa, zaledjava, odmrzava ni sami vise ne znaju sta rade ni kako se zovu, a KKP se unistava. Klub koji je osvojio EL , igrao FF 2010 sad ne moze da dise od represije.Jebiga, child molest je ucinio svoje.

Ali proce i njegovo vreme, nadam se vrlo brzo.
Diskusija o unistavanju jednog kluba je zaista nepotrebna. Medj' narodom vlada izreka 'Oko za oko, zub za zub'. Koliko su nas unistili vase demokrate toliko ce i vas da uniste naprednjaci i tako u krug. Ova drzava moze da forsira samo jedan klub do privatizacije (koje nikada nece biti)
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

tako su se jedne godine igraci liverpula raspadali u engleskoj ligi al osvojili ls. Ali polako, otkrice se zasto su tako lose igrali prvenstvo, samo da umre kraljica ili da daniel istrazi tu aferu koja ce da potrese ostrvo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tokelara, Slobodan se tebi nije uopšte obratio. :)


***

Danijele, šteta po njih... mi smo osvajali LŠ u rvanju, džudou i karateu. 5:2 za nas. :)
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

mmladja пише:tako su se jedne godine igraci liverpula raspadali u engleskoj ligi al osvojili ls. Ali polako, otkrice se zasto su tako lose igrali prvenstvo, samo da umre kraljica ili da daniel istrazi tu aferu koja ce da potrese ostrvo
Poredis ujednacenost JSL i PL :slap:

Osvojio ju je Liverpool ni sam ne zna kako.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ne unistava nas Vucic nego njegovi dupelisci koje je uspeo da ugura u JSD Partizan i sad hoce da nam oduzme zvezdu iz grba i J iz imena sportskog drustva pa da nas izjednaci sa njegovom mezimicom. Partizan se finansirao prodajom igraca kad se samo setim bez koliko smo igraca prodali u poslednjih 13 godina muka mi je da su ti igraci jos 3 sezone igrali za Partizan bili bi daleeeeeekoooo ispred ostalih na balkanu, ali prvo Djuric koji nije radio za politicare radio je za PARE uzimao je sakom i kapom ali za sebe i svoje kompanjone dok ne dodjose ovi svinjari koji su nas uneredili teranjem Marka Nikolica i dovodjenjem onog masnokosog sto je raspustio ekipu. Nije problem KVALITET nego je ekipa RASPUSTENA dolazi na trening ko kad hoce, trenira koliko hoce nezna se za ni za red ni za breg. Kad je Kiza video da ce ga navijaci spakovati on je sam dao otkaz vise nije mogao da se plasi za sebe otkud zna na sta je sve bagra spremna (nije on kriv, jednom beskicmenjak, uvek beskicmenjak), dovode Drulovica coveka koji ne zna gde je dosao, sa timom koji je osakacen povredama, raspustenim igracima, igracima kojima je odlazak u glavi i nisu na terenu, onima koji nemaju kvalitet a misle da su neki igraci e sve te sujete treba smiriti. Drulovicev rezultat se pise tek posle prelaznog roka. Sad kad su svinjari videli da ce i oni da napipaju motku doveli Ilijeva da bude SD, aj da vidimo oce li potrositi bar neki dinar na pojacanja na zimu a svuda nam trebaju igraci od golmana do spica u svakoj liniji 1 ako ne i po 2 igraca pa da vidimo.
Sto se tice komsija oni su sami sebi zacinili corbu, umesto da vrate dugove po reprogramu oni su pare potrosili na dovodjenje pojacanja da bi imali jacu ekipu, sad se javili duznici i zalili u UEFU i opet im sledi kazna ali mislim ovaj put 3 godine posto su uslovno kaznjeni jos neku godinu a ta uslovna nije istekla. Terza Bog i najveci grobar Crvene zvezde, decko je debil bio i ostao... dali mu pare da vrati dugove on misli da moze da se dogovora i sad ce opet da bezi u inostranstvo.

СликаСлика
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 04 Нов 2015, 12:39, учитано 2 пута укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Vazura navija za Zvezdu, na telefonu mu wallpaper Zvezde. :yesko:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zivkovicev otac izjavio da Zile nece da napusti Partizan u januaru, vec uprava dogovora sve mimo njega.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Jedna replika na izlaganje Danijela:

KK nije igrao EL, zato para i nema nigde. Stalni izvor prihoda je nestao. Ima tu jos neke stvari koje definisu razliku izmedju CZV i Partizana. Pogledaj kako radi marketing zvezde na svim poljima i u svim klubovima, a pogledaj kako radi vaš. Ima razlike jel? Čović je lopov ali radi van sporta stavri koje mogu da kompenzuju nesto sto mu se ucini u sportu. Na taj nacin su i dovedeni prosle godine Kalinic i Jovic. Evroliga je donela finu kintu, tamo nema Vucica. Otuda i kinta da se ima neki pristojan budzet.

Što se tice FK,razlika u nedeljnim finainsijama je bar 20k ljudi na stadionu. Neka plati 15k kartu, etio nekog kesa da se nesto okrece. Vi i kad dominirate i kad ne dominirate gleda vas od 3 do 6 hiljada ljudi od koga su polovina sidrasi i prijatelji kluba. Gde su vam pare od prodaje Mitrovica, Markeca i drugih? Pa nije Vucic uzeo taj kes. Doveli ste Jevtovica za 150k i ostale za dzabe.Pitajte Djuru i ovu sad upravo zasto nisu pojacali ekipu a imaju kes. Tu nije kriv Vucic.

Meni iskreno ta prica ne pije vodu, kao sto mi nikada nije pila ni Tole lopove. To je samo dobra zabava plasirana iz uprava oba kluba da se potpali masa zbog losigh rezultata i skine odgovornost sa njih. Lakse je tako jel da? Zvezda je bila u rasulu i sta god kenjali cigani vezano za lose sezone, prosto nije bilo tima da se nesto vise uradi. Tako je sad i kod vas gde je startni spic glupi bugarin koji je dosao iz italijanske serija B gde je dao 1 gol , a u proteklih 6 godina dao je ukupno pa ne vise od 15. Dakle nije bas to tek tako da neko toliko moze da steluje rezultate. Ima neki dublji razlog zasto partizan ne igra dobro, a ova prica vezana za Zivkovica i njegovog oca je mozda neki putokaz da stvari ne idu bas kako treba. Ja sam igrao odbojku dugo, znam sta je los odnos sa predsednikom ili nekim clanom uprave. Kad ga vidim govna mi se jedu. Slabi ste brate, dobijaju vas smesne ekipe. Sve sto dobijete u evropi zavisi od zivkovica, abua i brasanca, eventualno babovica ako mu je dan. Ostali igraju monopol. Nego jbga, ako je do kukanja, onda neka.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Kao prvo, kakav bre marketing, covek je dobio sve zive sponzore i klub na poklon, dok se Partizan - najveci sprski kosarkaski klub ucenjivao od strane istih

Sto se FK tice, vec sam napisao, a mislim da si i ti, prosle sezone kad vam nije islo da treba kao Rendzers da zavrsite, al boze moj sad ste prvi pa se to zaboravilo. Razlika je dakle sto vam je dug jedno 5 puta veci od naseg, a od tih 15k karata sto mislis da su placene, nije ni trecina, to znam garantovano.

Za kraj je dovoljno reci da FSS rizikuje suspenziju da bi vi dobili euro licencu.... Al dobro eto valjda ce se ziveti bolje kad konacno objedinite titule u kosarci i fudbalu
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”