¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

dovedi lepo srnica,gojacanina i jovovica na free,ja sam ih uzeo,kidaju,marko marinkovic i milos stojanovic su se lepo razvili,dok zivkovic dusan kida...
Корисников грб
stefi2508
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 02 Јун 2011, 23:33
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од stefi2508 »

Jel zna neko da li mogu da ubrzam vracanje duga? Imam 40 miliona na balance, ali i dalje pise da dug do 2029-te ce tek da se sanira. Jel mogu na neku foru da ubrzam, da se ociste dugove kad vec imam pare.
Stefan
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mislim da ne mozes. I mene to zivcira, imao sam para da platim duplo dugovanje al se ipak mora cekati ta godina.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nije me dugo bilo,"igrao sam se" sa dresovima,a sad ko velim par dana da se vratim u igru. :winner:

Bila je to jos jedna uspesna sezona za klub po svim aspektima.Svi trofeji su osvojeni,doslo je nekoliko odlicnih regena u omladinsku skolu koji su brzo raspodeljeni na pozajmice,i spremni posle sezonu dve za prvi tim.
Слика

Ne znam da li treba hvaliti Cavrica i Milinkovic Savica,top igraci!Dusa me bolela za ovim Hajrovicem,sto nije mladji pa duze da igra,al u konkurenciji sa Cavricem,koji je mladji tesko da bi se naigrao,iako je mozda i najbolji AMR.

Nekako se i ta sezona brzo zavrsila,a onda je pocela nova.
Слика
Manje vise odlican prelazni rok,dosta novca,inostrane pozajmice svaka po 2,5M.A najvece iznenadjenje je ovaj Spoljaric.Solidan igrac koji je dosao za dz,odigrao po koju utakmicu,dao po neki gol,kad ono ludi Arapi.Kao zamenu dosao solidan regen iz Macve :zelenko: Za nekoga ko 2 godine loptu nije sutnuo Subotic je odlican,medjutim napravim gresku,video spominje se neka penzija,ja ga prodam unapred Twente-u,on se kao predomsli,i sad kida.Srecom dolaze Uros Spajic i Branko Jovanovic.
Antonov se previse zalio,za prosecnog igraca,mada zamena je lezala u omladincima.
Od omladinaca u prvi tim je uslo par njih iz skole.
Слика
Zvezdina deca :gunman:

СликаСлика

I covek odluke protiv PSG-a,i Porta u Super Kupu Evrope.
Слика

Kompletan tim:
СликаСлика

Ispasce Grobari,ne vredi :nasty:
Слика

Liga Sampiona neizvesna do poslednjeg minuta.Sledece kolo protiv Sahtjora,al PSG.U prvoj utakmici dobili nepostojeci penal,zato kazna na Marakani.
Слика
Od 0:2 do 2:2.
Onda je i UEFA cutala.
Слика
Al kazna stigla,kad treba!
СликаСлика

Sad idemo dalje :lol:
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Prvi put sam uzeo da vodim Zvezdu, pa me interesuje, ako mi mozete reci sledece.
Na koje klince treba da obratim paznju mimo (Jovic,Grujic,Ristic,Jovanovic).
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Zigaraa
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 30 Мар 2015, 21:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Zigaraa »

Dr. Moo пише:Prvi put sam uzeo da vodim Zvezdu, pa me interesuje, ako mi mozete reci sledece.
Na koje klince treba da obratim paznju mimo (Jovic,Grujic,Ristic,Jovanovic).
Vidi Marka Mijailovica,golmana Filipa Manojlovica,Dusana Zivkovica,Milosa Stojanovica,Tufegdzica i Zukanovica mada njih dvojica nisu nista preterano.Cetvorka koju si nabrojao sa Rajkovicem se zesce razviju ako ih forsiras,mada i ove sto sam ja nabrojao nisu za bacanje ako ih budes forsirao.
Последње учитавање од Zigaraa дана 17 Јун 2015, 20:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Prvo posaljemo Partizan u drugu ligu.
Слика
Onda ugusimo rat u Ukrajini.
Слика
Za kraj stavimo Vojvodinu u play-out.Bog Cavric!
Слика
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ja forsiram od klinaca : Ristica,Stojanovica,Jovanovica,Manojlovica,Jovica,Savicevica i Grujica(pogotovo),..
Prodao sam vec na pocetku sezone : Kahrimana(250.000),Stojanovica(100.000),Avramovskog(300.000),Ibaneza(350.000),Andjelkovica,Cvetkovic(pozajmica ali pravo odkupa 600.000-Nant),Gavric(pozajmica ali pravo odkupa za 1.000.000 od Nanta),Kovacevica(2.500.000 i 30posto od naredne prodaje).
Na pozajmici su: Zivkovic,Mbodj,Bruno,Ahcin,Stojkovic,Marinkovic.
Vec planiram da prodam jos po nekog fudbalera i poceo sam da osiguravam ostanak klinaca.
Igram sa najnovijim dodatkom transfera sa ovog foruma i mogu vam reci dva pojacanja koja da potpisete za dzabe.
Saranov(tutor),Pantic(iz Partizana-slobodan je ), Luka Belic(opasan CF)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

2021\2022
Sezona upamcena po najvecem transferu IKADA kod mene zabelezen i ispadanju Partizana u PLS.
Слика
Nakon sto je Nozinic napustio klub,doveo sam regena iz Hajduka,koji se samo zadrzao pola sezone,a onda i on fino unovcen.
Слика
Pored njega jos jedan regen dosao,i to iz Partizana,al vec dogovoren transfer u Spartak iz Subotice,i to za prilicnu svotu.
Слика
Tim izgleda ovako.
СликаСлика
Sansu u prvom timu je dobio i momak iz omladinskog tima,koji je ranije bio na pozajmicama.
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ludnica, jesi li si ispregovarao 104m ili su ti odmah ponudili tu sumu?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Pocela jos jedna sezona,u kojoj se ocekuju uspesi kao i svih sezona ranije.Pocetak prilicno tezak,s obzirom da su otisla dvojica kljucnih igraca prethodnih sezona,Cavric i Meleg.Isto tako doslo dosta novih igraca,od cega samo jedan regen,i to iz Real Madrida.Inace prvi put zabelezeno,da sam vratio momka koga sam prodao pre par sezona,Ilicic.
СликаСлика
Слика
Sansu u prvom timu dobio jos jedan momak iz omladinske skole.
Слика
Konacan tim izgleda ovako.
СликаСлика
Prosto je neverovatno kako sam uspeo i ostale prvotimce da zadrzim,ne zbog toga sto momci zele da idu,vec zato sto cifre koji klubovi nude za njih,nisu humane.
S obzirom na to,ali i na godine mnogih prvotimaca s obzirom da su tu od pocetka igre,odlicne momke na pozajmicama,sledeca sezona donosi promenu bar 5-6 standardnih prvotimaca,a mozda pustim i Jovica,ako obori rekord kao najbolji strelac Zvezde svih vremena,a za to mu nedostaje jos samo 35 golova.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

zele пише:Ludnica, jesi li si ispregovarao 104m ili su ti odmah ponudili tu sumu?
Ispregovarao brale,bas sam kacio i ovde tacno kako sam nabio toliko :raper:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/postlink/391384.htm#391384

Слика
Izbacim ovu gotovinu i stavim 90 miliona na 12 meseci.
Onda mi ponude 104 miliona kroz razne neke rate.
Слика
Na kraju uspeo da izvucem ovu generalno najbolju ponudu. :winner:
Слика
СликаСлика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Iako sam mislio da sam zavrsio sa ovim menadzerom, nesto me je vuklo da se vratim sejvu sa Zvezdom, sa obzirom da sam doveo maltene sve sto vredi iz nase lige, a pitanje je da li ce tako nesto biti moguce na sledecem menadzeru, posto su vecina klinaca otisli. Jedino mi jos fali Saponjic, Partizan mi trazi 30 miliona za njega, mada su mi se Belic i Duronjic razvili bolje od njega. Dakle 4. sezona i osvojeno je skoro sve, bez ijednog stranca u timu, jedino mi je tu Arango, mada je on na pozajmicama od kako je stigao.

Слика

Слика

Слика

Nisam ocekivao da ovako rano moze da se osvoji neki evropski trofej, mada smo imali i mnogo srece pri zrebu. Prvo smo u zadnjem kolu u grupi u Ligi Sampiona u direktnom duelu za 3. mesto kod kuce dobili Salke, da bi kasnije zahvaljujuci pobedama kod kuce dosli do finala Lige Evrope, gde smo u izjednacenoj utakmici dobili Totenhem 3:1 posle produzetaka. Jos da napomenem da je Totenhem u polufinalu izbacio Bajern, verujem da u duelu sa Bavarcima ne bi imali nikakve sanse.

Слика

Слика

Celu sezonu na svojim ledjima su izneli Zivkovic, Jovic i Gacinovic, kao i Jovanovic, Babic, Grujic i Mijailovic. Pantic se od oktobra hladio i ulazio u igru samo kad je morao posto je trazio da ide u veci klub, mada se posle osvajanja Lige Evrope predomislio, tako da ce sad ravnopravno konkurisati za prvi tim.

Слика
Слика

Nisam mnogo tumbao tim, Lazovic je otisao za 10 miliona da bi Zivkovic mogao da igra, Pavlovski za 7 posto imam dvojicu dobrih regena, dok su stigli Micko i Maksa, kao i Fica za dzabe i regen iz Partizana.

Слика

Ako budem nastavljao jos koju sezonu, da bi ih sto pre zavrsavao, meceve u Srbiji ce voditi asistent (Sasa Mrkic), dok cu ja biti zaduzen za evropske, hocu da razvijem klince do kraja i da probam da sa sto manje stranaca, a mozda i bez njih, uzmem i Ligu Sampiona.

PS. Zaboravio sam da jos napisem da su cak 9 mojih igraca igrali za nasu reprezentaciju na Svetskom Prvenstvu 2018.
Последње учитавање од Tomas дана 11 Сеп 2015, 03:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ex Yu vezni red koji ce napadati LS ovih sezona.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Vec u zimskom prelaznom roku sam resio da prodam Babica koji nista nije pokazao,a morao sam i da se oprostim sa Vukanom Savicevicem.
Слика
I ta sezona je zavrsena u punom sjaju,kao i prethodne sa svim trofejima.Onda je doslo jos jedno leto sa dobrim prelaznim rokom.Mijat Gacinovic ispao odlicna investicija,a zamena dosla iz Dinama,odlican regen.Takodje oprostio sam se i sa Lukom Jovicem koji je pre odlaska postao i najbolji strelac Crvene Zvezde svih vremena.Takodje otisao i Sergej,pa sam zamenu nasao u momcima iz moje omladinske skole koji je bio na pozajmicama.
Слика
СликаСлика
Gudelj i Stefan Ilic odlicni,i bolji nego sto sam ocekivao.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Na kraju opet tim koji je poosvajao sve :ole:
Morali su opet rezovi u sastavu da se prave,al jbg,to je igra.

Слика

Ristic,Grujic i Zivotic,ne zna se koji je bio bolji,al da sam ih zadrzao jos ovaj novac tesko da bih izvukao s obzirom na visoke plate,a da zalaze u 30 godina.
Dosao dobar regen iz Manchester City-a,koga u bilo kom trenutku mogu da otkupim za 4,2 miliona,medjutim vec je dogovoren Nemanja Milojevic iz Cukarickog.Takodje jos nekoliko regena u prvom timu.Maric koji je od dolaska u Zvezdu debitovao za Hrvatsku,kao i klinac iz Jagodine,koji je jos sa 17 presao u Southampton.
СликаСлика
Takodje iz Zvezdine omladiske skole ubacen odlican klinac.
Слика
S obzirom da je Desnica prosle sezone promovisan u prvi tim,a bio u poslednjoj godini ugovora,na platu od 8,5K trazio 40K,resio sam da ga prodam,i dovedem Burnica,sad videcemo kakav je (inace kad krene igra omladinac Dortmunda)
Слика
Sve vise regena,al sta da se radi teramo dalje.
СликаСлика
Najverovatnije na prodaju i Rajkovic,a zamena Radunovic.Ceka se i povratak momaka na kojima se najvise zaradjuje pozajmicama,a vracaju se kao zveri.
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”