F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Grujić vam najbolji danas bio po meni, igrao je kao da ima 30 godina a ne 19. Iskusni padovi, savršeno prenošenje lopte na protivničku polovinu, sve u svemu odlično.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Cestitam prvo na dobroj utakmici, stvarno je bilo lepo za gledanje, golovi su bili strasni, jedino sto je malo bilo pada dinamike posle pauze radi bakljada (zasto moraju jos uvek neke budale da pale pirotehniku :noway: ), dobar derbi :cheers: ...a da za mesec dana mi vama dolazimo u posetu pa ce da bude malo drugacije :zelenko:
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Ne pamtim leprsaviju igru i vecu agresivnost Zvezdinih igraca, jos od onog meca sa Bordoom tamo.. Ipak je Grof trener, to se vidi posle ove pauze, ne moze niko za mesec dana da napravi tim, igru i sve sto treba. Sa ovakvim timom, popunjenim na svim pozicijama a bogami i na klupi ( posle dugo vremena ne drhtimo ako neko ne igra, pogotovo u manevru i napred ) sa Grofom na klupi i godinom saradnje, ako dodje normalna uprava a ne neki indijanci dogodine u kvalifikacijama za LS mozemo i do Evrope, realno mnogo je lakse tako do Evrope nego kroz LE kvalifikacije.

Ono sto zabrinjava svakako je odbrana, jos je to busno pozadi, Savo mene razocara na svakoj vecoj utakmici, ne znam da li sam usamljen u tom pogledu ali jbg, nekako nije to to, ipak je on danas trebalo da drzi to pozadi, Vukasin je bio Vidic za njega. Valjda ce Lukovic to da utegne sad malo ;)

Grujic paklen igrac, mali odusevljava stavom, hladan kao spricer, doktorski mec, podseca malo na Matica ali jos je mnogo toga pred njim da dostigne te visine, Donald isto predobar, generalno ceo vezni red i naravno Hugo sabili !
Plavsic, sta reci, nit ''manjeg''coveka nit veceg zvrka :xD: lik je nenormalno zilav i pokretljiv, super pojacanje nema sta :fanman:
Hugo, sta reci osim :winner: :gunman:
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Ne pamtim kad smo bolji derbi ili tekmu odigrali u poslednjih par godina, sabili su momci.
:winner:
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

3 klase smo bolji od njih, uboli smo sa strancima ove godine.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sto ovi stranci kupuju dresove (ako ih uopste kupuju mozda ih u naturi placaju) :zelenko:

Слика
Последње учитавање од DS_RS дана 12 Сеп 2015, 22:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

hahahah to je ''malobrojna'' familija Vereda. Pokupovali pola shopa a Grof ga nije uveo :xD: :xD:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Gaziiiiii bre,kakva ludnica, kakve majstorije Vieire
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Igorz пише:Gaziiiiii bre,kakva ludnica, kakve majstorije Vieire
Tebi brate posebne čestitke kao i Damiru što sam. :D :shy:

Ne sećam se ni ja da ste neku utakmicu ovako dobro igrali a pratim godišnje pa skoro osim Partizana i Zvezdu na svakoj mogućoj utakmici bar u snimku pogledam..
Последње учитавање од Sloba дана 13 Сеп 2015, 00:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Šta da kazem kad ste sve napisali pre mene. U poslednjih 15 godina ne secam se da sam gledao derbi ovog kvaliteta i prvo a mozda i najbitnije je ovo, da se vrati lepota fudbala kod nas, bar u derbijima! Svaka cast!

Takodje, ne pamtim da sam gledao Zvezdu sa ovoliko Elana. Danas sam se podsetio nekim mladjih dana sa Ognjenovicem i Stankovicem (Katai i Viera). Bili su odlicni, kao i skoro ceo tim Zvezde. Od pocetka se videla zelja. Ono sto je mene fasciniralo i dnas i utakmice opre ovoga jeste - Plavšič :shy: Dečko ne staje, svuda ga ima, juri kao osica i ume sa loptom sasvim pristojno. Tako me podseca na Sekularca po stilu i gradji da je to strasno. Nije da sam Sekija gledao uzivo ali sam ga gledao na snimcima a bio je cale. On je ubedvljivo najvece pojacanje ove sezone i ako su svi dobri, a Katai se bogami posle onakvog proseka izdvaja igrom skoro cele sezone. Grujic mali...ko ristic prosle godine. Prelepo. Atmosfera na stadionu - 10ka. Ljudi pricaju na izlazu o golovima, igri, sansaama...jbte ko da smo se ponovo rodili.

Zapao mi za oko Grof prilikom jednog napada Partizana. Kako Zivkovic prmi loptu on se ddere u desno, u desno. Celu utakmicu ga usmeravali ka korneru...odlican skauting odradjen i preiprema za mec. Svaka cast. Abu kao da namerno promasio ona gol, takav sam utisak. Nije Partizan bio los uopste, samo je Zvezda bila mnogo bolja! Srecan sam. :ole:

Opis danasnjeg derbija ali bukvalno:
Слика
Последње учитавање од Orthodox дана 13 Сеп 2015, 02:32, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Opis derbija staje u stihove pesme "Zato sto ste vi verovali slepo..." :yesko:
10 godina cekam na ovakav derbi! Trcanje, volja, htenje, zalaganje 90 minuta! To je ono sto treba da krasi nasu Zvezdu.
Ne treba izdvajati nikoga ali prosto moram da apostrofiram VUKASINA JOVANOVICA! Lik je bez greske odigrao juce, ali bez jebene greske!
Petkovic jako los, kontam da treba polako razmisljati o Stojkovicu iz Cuke.
Skauting sjajan, Grof iskusnjara stara. Zivkovic je, kao i na svim vecim utakmicama ostao neprimetan.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a829740/Sport/Fudbal/FK-Crvena-zvezda-dobija-halu-za-prvotimce-i-mladje-kategorije.html
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Cestitam vam na zasluzenoj pobedi bili ste bolji u svakom segmentu igre.
Isto tako dozvolite mi da kzem da je Milinkovic usrao ovaj derbi losom motivaijom igraca i losom postavkom, svi mi znamo da su Babovic i Ilic najsporiji igraci Partizana e kad na teren ubacis obojicu ili si odlucio da cuvas loptu ili da branis rezultat a ja ne znam kako da napadnemo sa sporim igracima i 3-4 dodira nisam pametan. Ne pamtim ovako lose izdanje Partizana u poslednje vreme, ovo je ubedljivo najgore odigrana utakmica u ovoj polusezoni. Sto ne umanjuje zasluzenu pobedu Zvezde i maestralnu igru Huga Vijere decko objasnio kako igra napadac :aplause:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Samo da ovo neko ne sjebe posle izbora...

edit

Код: Изаберите све

http://www.telegraf.rs/sport/1748311-pozdrav-sa-grofom-pred-derbi-da-li-su-ove-reci-tajna-zvezdine-odlicne-igre-video
Последње учитавање од paske дана 13 Сеп 2015, 18:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Рођен сам 2000 и хвала момцима ,што сам гледао најлепши дерби који памтим.
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/novi-ljubimac-delija-srdjan-plavsic-kakva-trema-jedva-cekam-da-uzmem-loptu-hocu-da-je-stalno-kod-mene/115503
Meni je Plavsic neka verzija Branka Boskovica. Trcanje, driblanje, osica na terenu.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”