St. Neots - Youth Academy Challenge

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

St. Neots - Youth Academy Challenge

Порука од Socivar »

Слика
Evo i mene. Kasnim malo za Ludim, sta da se radi. Moj klub je St. Neots. Nije FC United. Imao sam već sličan sejv sa njima, dogurao do Čempionšipa ali sam prestao da igram. Bio sam razočaran jut intejkom, dve sezone za redom nisam dobio valjanog igrača te mislim da sam zato prekinuo. Ne sećam se sad.
Uglavnom, St. Neots. Popularni "Sveci". Šokantno, zar ne?!
Слика

Sasvim običan, dosadan klub. Bez ikakvih rivala. Nikad nisu ništa posebno osvojili.
Слика
Ekipa onak'. Odbrana i pomozi Bože, ostatak tima tuga. Tomić je sigurno ovde bolje prošao, što se igračkog kadra tiče.
Слика
Bolje je prošao i kada su finansije u pitanju. Ovo moje je žalosno.
Kad se sve sabere i oduzme, Ludi je u prednosti. Neka mu, biće sladje kad ga ostavim u prašini posle par sezona. U prvoj, cilj je opstanak. Za posle ćemo videti...
I da se razumemo, ovo nije kraj za A Manager's tale, previše uživam u tom sejvu. Ovo je nešto sa strane, čisto zbog kompetitivnosti sa Ludim. Da vidimo ko će duže izdržati.
Idemo Sveci!! Javljam se na kraju sezone. Pozdrav.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Upravo završih sezonu. Nije bilo loše.
Pratimo Ludog u stopu, i mi smo u prvoj sezoni izborili promociju u Konferenciju.
Слика
Слика
Слика

U FA kupu smo bili solidni, možda smo mogli otići koji korak dalje ali nam se nije dalo protiv Solihuli Mursa.
Слика

Iz FA Trophy-ja nas je izbacila najkulija ekipa ikada.
Слика

Ekipa je odigrala solidno. Vidite da sam već prebacio nekoliko klinaca u prvi tim. Toliko je jaka konkurencija da je nekolicina njih već i odigrala nekoliko utakmica.
Слика
Слика

Što se klinaca tiče... Izvinite, zaboravio sam da uzmem skrin sa jut intejka te ću vam pokazati neke od boljih izdanaka naše akademije za ovu sezonu.
Adrijan Čand je prema ocenama svih mojih trenera najbolji igrač u ovoj generaciji. Ima potencijal da postane dobar igrač za Konferenciju.
Luis Saksbi, najtalentovaniji špic.
Rajan MekŠejn. Sam Bog ga poslao. Cele sezone kuburim sa tom pozicijom desnog beka, samo jednog sam imao a on se nešto često povredjivao. Već je odigrao 2 utakmice, zabeležio asistenciju. Mogao bi biti dobar.
Voren Kuk, najbolji štoper. Debitovao u poslednjem kolu ali premalo minuta je proveo na terenu da bih procenio koliko vredi. Imaće prilike da se dokaže naredne sezone.
To je to što je vredno pomena...
Слика

Finansije očaj, valjda će pljusnuti neka kinta uskoro.
Imao sam samo jedan apgrejd, i to junior koucinga. Nije se bilo para za više.
Toliko, ako sam nešto propustio, recite. Odoh sad gledati Partizan pa na spavanje, mrtav sam danas posle bazena. Spavalo mi se celo popodne ali sam na silu odigrao polusezonu, Ludi mi mnogo beži, čovek je odigrao 2 sezone više od mene. Sutra se nastavlja ovo.
Pozdrav. :cheers:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика

A daaajjj breeee. Mrš! Upravo sam dobio ovu poruku. Nemam para ni za toalet papir a kamoli za nadogradnju training facilitiza. Moraće to da sačeka neko srećnije vreme...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Druga sezona u St. Neotsu, prva u Konferenciji. Nije loše.
Слика

Deveto mesto na tabeli. A moglo je biti i bolje ali i gore. Mnogo smo nestalni. Igramo u serijama. Od sjaja do očaja, pa sve u krug.
Слика
Слика
U kup takmičenjima smo bili loši. Ispali smo rano te je izostala prilika za upliv nekog keša u klub.
Слика
Слика
Neophodan nam je svaki cent, finansije su nam baš slabe. Nismo ulazili u crveno ali balans je samo jednom u sezoni bio preko 100k eura. I to na startu sezone. Zbog svega ovoga tokom ove sezone nisam nadogradio ama baš ništa.
Слика
Слика

Zbog lošeg finansijskog stanja, u narednoj sezoni krešemo troškove. Rizikovaću. Otpustiću dosta prvotimaca. Igraću sa decom. Pa šta nam bude. Pukovnici ili pokojnici.
A kad smo već kod dece... Ova generacija je skroz ok.
Слика
Najviše obećavaju Šejn Holford, Voren Smit i MWP dok mi se dopada kako izgleda Džener Prins. Samo da se oporavi, bez sumnje će dobiti priliku da pokaže šta zna.
Toliko za sada, do sledećeg pisanja.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Barnet sila.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ovo će biti brzo...
Jako, jako sam razočaran sezonom. Odlično smo počeli, bili čak jedno vreme i u ozbiljnoj borbi za direktnu promociju ali smo se odjednom u potpunosti raspali. U paramparčad. Odbrana kao da je zaboravila da igra fudbal. Bilo bi korisnije da sam postavio čunjeve u poslednju liniju, toliko su dobri bili. U kupovima ništa, mrka kapa. Para nije bilo te ništa nije nadogradjeno.
Слика
Слика
Слика
Слика
Nova generacija, šta znam. Dobio sam odličnog napadača ali dečko ima staklene nogice.
Слика
Nisam ih označavao, mrzi me. Oni koji su me zanimali su dobili part time ugovor, ostali youth i to je to. Pogledajte par najboljih mladih nada ispod.
Слика
Слика
Слика
Toliko za sad. Stvarno nemam snage više da pišem, mnogo sam razočaran sezonom. Jedva sam odigrao ovaj drugi deo. Pomišljao sam nekoliko puta i da odustanem. Ali hajde, da vidimo kako će se odvijati stvari sledeće sezone...
Trust me, i'm the Doctor
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”