Kazakstanska nafta

Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Kazakstanska nafta

Порука од Arsa96 »

FC ATYRAU
Слика
Da li ste ikada zamisljali da budete na petnaestom spratu ,u stanu sa pogledom na more?
Kada izadjete na terasu i posmatrate horizonte.
Vidim kako se u daljini spajaju nebo i zemlja.

Zapravo to nije more,to je Kaspijsko jezero.I ja bih da zivim u Majamiju,ali sudbina me je odvela drugim putem.
Pre 6 meseci sam preko svog prijatelja iz Kazakstana,koji je ambasador tamo i koji me je preporucio upravi Atyraua,dobio poziv da odem i vodim istoimeni klub.
Preuzeo klub u drugom delu polusezone i mogu se pohvaliti da sam uzeo titulu,doduse moj prethodnik mi je ostavio zalog od 7 bodova prednosti.
Za ovaj uspeh su jednako zasluzni i moji pomocnici koje sam doveo sa sobom Predrag Mitrovic,Stefan Kuzman,Andrija Andric i Nikola Milovanovic koji su mi pomogli da se lakse prilagodim na sredinu ovde.
U klubu sam imao i neke igrace sa naseg podnevlja tako da mi je i to pomoglo pri adaptiranju.
Verovatno ce svi osporiti ovaj moji uspeh,jer radim tamo negde na dalekom istoku u sredini koja nije poznata po fudbalu.Medjutim od prethodne godine Kazakstan je veoma pojacao ulaganja u fudbala zahvaljujuci velikom bogatsvu koje dolazi iz nafte i gasa i tako ulaze veliki novac u popularizaciji fudbala.
Za razliku od velikog broja klubova u Evropi moj tim nema dugovanja i svi igraci i strucni stab primaju redovne plate.
Potpuno je drugacije nego u Srbiji,gde se prezivljava od danas do sutra.
Omogucen mi je sta god da sam pozeleo,i uspeo sma da ostvarim cilj, da sacuvam prednost u ligi i osvojimo titulu prvaka Kazakstana.
Nesto sto je u Srbiji dozvoljeno samo Crvenoj zvezdi i Partizanu.

-FC Atyrau je profesionalni fudbalski klub koji dolazi iz grada Atyrau koji igra Premier Ligu Kazakstana.
Atyrau je grad koji se nalazi na obali Kaspijskog mora i delti reke Ural.Слика
Poznat je po nafti i ribarenju.
Igraju na Munaishy Stadium sa kapacitettom od skoro 9,000 mesta. СликаСлика
Klub je osnovan pod imenom Prikaspiets 1980. godine,i dve sezone su igrali Drugu Sovjetsku Ligu.
2000. godine su ponovo osnovani kao Akzhaiyk.
Posle ulaska u Premier Ligu Kazakstana menjaju ime u Atyrau.
Boje kluba su zelena i bela.
Nose nadimak Naftasi.
Najveci uspeh kluba do mog dolaska je osvajanje kupa 2009. godine.

Sezona je pocela
-Osvojio sam i Super kup pre nekih nedelju dana i tako na odlican nacin zapoceo sezonu.
Odigrali smo vec 5 kola u prvenstvu,i stigli do plej ofa za Ligu sampiona.
Sutradan nas ocekuje prvi mec Plej ofa koji igramo kod kuce protiv Makabija iz Tel Aviva.
Ucinicemo sve kako bi uspeli da udjemo u Ligu sampiona i ostvarimo istorijski uspeh za kazakstanski fudbal i nas klub.
Tijeri Anri je jednom rekao da te u fudbalu uvek posmatraju kroz tvoju poslednju utakmicu.
Ma ko da si i ma koliko dobar da si,ljudi ce te baciti na dno ili podici u nebesa zbog jedne utakmice.

Da li je ovo karta za grupnu fazu LS i istorisjka sansa za uspeh ili cemo izgoreti u toj zelji videcemo vec sutra!


Слика
Prelazni rok
Pored ovih igraca koje sam doveo kaparisan je i Luka Jovic za 4,7miliona u ratama,a trebalo bi da stigne jos neko pojacanje do kraja leta.

Слика
Strucni stab
Слика
-1.Andrija Andric-sportski direktor, koji nam je obezbedio dosta transfera sa srpskog trzista gde ima dosta svojih veza.
2.Nikola Milovanovic-direktor mladjih kategorija,covek koji upravlja omladinskim skolama,i ide po svetu i trazi mlade talente,u narednim godinama se ocekuje veliki napredak omladinske skole.
3.Predrag Mitrovic-Prvi Pomocnik,Moja desna ruka,i covek koji je najvise zaduzen za analiziranje protivnickih ekipa,bez njega ne bih mogao.
4.Stefan Kuzman-Moj drugi pomocnik,covek koji je zaduzen za radi sa igracima na treninzima.
Naravno i ostali clanovi strucnog staba zasluzuju pohvale,ali bez njih cetvorice ovo ne bih mogao!


-Kasno je i mislim da je vreme da odem da se odmorim za sutrasnji mec sa Makabijem,do sutra pozdrav! :poz:
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

AVGUST


Слика


19.08.Iskreno,nisam zadovoljan rezultatom,ali kako je bilo na kraju smo i dobro prosli.Posle meca sam rekao igracima da to mora biti mnogo bolje u sledecoj utakmici,koja se igra za 7 dana u Tel-Avivu.

22.08.Sledeci mec koji igramo je lokalni derbi,u kojem ce osvajanje 3 boda biti od velike vaznosti za mec revansa Plej ofa za LS!
Слика
Odlican mec,sto pokazuje i statistika!Moglo je biti i ubedljivije,ali najvaznije da uz veliko raspolozenje i samopouzdanje putujemo u Tel-Aviv.

25.08.I onda mozda i istorijski dan za nas klub!
5 minuta pred pocetak meca odlucio sam da odrzim motivacioni govor:
Ne znam stvarno sta da kazem.5 minuta...do najvece utakmice u dosadasnjim vasim profesionalnim karijerama.Sve se svodi na danas.Ilicemo se spojiti kao tim ili cemo se raspasti.Mi smo danas u paklu,verujte mi.Mozemo dozvoliti da izgorimo u njemu,ili se boriti i odemo u nebesa.Zivot je samo igra trenutka(Gol).Tako je i u fudbalu.Jer u svakoj igri,bilo to zivotna ili fudbalska,prostora za gresku nema.Jedna zakasneli ili prerani korak i neces uspeti.Jedna sekunda brebrza ili prerana i neces se naci na pravom mestu.Golovi(Trenutci)koji su nam potrebni su svuda oko nas!Oni su u svakom prekinu,svakom minutu,svakoj sekundi utakmice.U ovom timu,mi se borimo za taj gol!U ovom trenutku mi kidamo i kidamo sve pred sobom za taj gol!Grebemo noktima za taj gol!Jer znamo da ce na kraju gol napraviti razliku izmedju POBEDE I PORAZA!Izmedju ZIVOTA I SMRTI!Usvakoj borbi,lik koji je spreman da umre,je taj koji ce na kraju postici pogodak!I ako jos malo prozivim,osecam da je to sto idalje zelim da se borim za taj gol!JER...TO JE USTVARI ZIVOT!Pogledajte osobu pored sebe.Sada vidite lice sa kojim cete slaviti gol zajedno!Vidite osobu koja je spremna da se zrtvuje za tim,jer zna,da cete i vi to isto uraditi za nju!!!TO JE TIM!Ili cemo se sada svi ujediniti kao ti,ili cemo umreti kao pojedinci.To je fudbal gospodo.U tome je poenta...Sada se momci svi zagrlite...Sta cete uciniti?!
Odjednom oko mene se stvara neverovatna atmosfera...Culo se samo AJDE BREEE,MOZEMO MI TO MOMCI,SVI ZA JEDNOG JEDNA ZA SVE,AJDEEEEEE!!!


Слика

Sudija je odsvirao kraj meca!Atyrau je u Ligi Sampiona!!!Momci krecu da placu.Neverovatna slika na stadionu Bloomfield u Tel-Avivu.Istorijski uspeh za ovaj klub,za ovu zemlju.OSECAJ KADA JE IVANOVIC POSTIGAO DRUGI POGODAK...Tokom celog meca osetilo se upravo to,svako je ginuo za svakoga...
Sutradan ce se u Atyrauu organizovati voznja autobusom kroz grad i docek ispred stadiona!

26.08 Docek,nestvaran prizor.Hiljade i hiljade ljudi vas docekuju kao heroje grada!Uvece posle doceka i pevanja sa navijacima,odlucio sam da sa igracima odemo u klub iopustimo se malo,zasluzili su to!
Слика
Слика
Tu su nam se pridruzile i neke srpske starlete,koje su pozvali neki moji prijatelji,bilo je ludo i nezaboravno.
SUtradan ce igraci imati slobodan dan a onda nas posle reprezentativnih obaveza ocekuje derbi mec sa Kairtaom u Almaty.

28.08.Zreb za Ligu Sampiona

Слика
Izvukli smo grupu u kojoj ce bod biti pravi podvig.Mancester Siti,Roma i Benfika!

Do kraja prelaznog roka doveli smo samo jos Grujica iz svezde za 2,5 miliona evra.
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

SEPTEMBAR
12.09.
Слика
Rezultatski to izgleda kao veliak pobeda ,ali na terenu i nije bilo tako.U svakom slucaju i uz malo znanja Ivanovica odnosimo 3 boda iz Almatye.

16.09.Spektakl!
Prvi mec LSa u istoriji kluba.Igramo protiv Rome.Rekao sam momcima da ocekujem samo borbu do poslednjeg atoma snage!
Слика
Izguili smo na kraju,ali sam ponosan na svoje momke!

19.09.
Слика
Lagana pobeda.

23.09.Derbi sa Astanom
Слика
Dominirali smo tokom celog meca i zasluzeno pobedili na kraju!

26.09.
Слика
Malo je reci da smo ih razmontirali.Moglo je ovde biti i 7+,ali...

29.09.Gostovanje Sitiju
Слика
Celo prvo poluvreme smo se grcevito branili i odbranili.
Ali ocigledno da kada velikom timu ne ide sudija je tu.Od kada sam ja na celu Atyraua nismo doziveli vecu kradju,ponisten gol,ne dat drugi zuti Milneru za divljacki start i isz tog napada automacki primljen pogodak,demoralisao je moje momke...
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

OKTOBAR-NOVEMBAR


14.10. Osmina finala kupa
Morao sam hitno da putujem za Beograd da zavrsim neke papire u vezi kuce koju sam kupio u Beogradu,pa sam vodjenje utakmice prepustio Mitrovicu
Слика

17.10.Posle povratka iz Beograda,odlucio sam da se malo odmorim i da tek 17og ujutru odrzim prvi trening sa ekipom od povratka iz Bga.Sa njima su radili moji pomocnici dok nisam bio tu.
Ocekuje nas i Derbi Zapadnog Kazakstana koji igramo protiv naseg najveceg rivala Aktobea.
Moramo pobediti u ovom mecu,zbog navijaca,zbog sebe,zbog svih!
Слика
Pobeda,u jednoj veoma teskoj utakmici,i u jednom pravom derbiju.Organizovali smo i slavlje posle meca do kasnih vecernjih sati!

20.10.Mec sa Benfikom,ocekujem borbu pre svega a ostalo je manje vazno...
Слика
Momci su se borili kao lavovi.Mozda smo ovde bili i najblizi bodu,ali nedostajalo je i malo srece na kraju meca.U svakom slucaju nemam im na cemu zameriti.

24.10.Слика
Mec pun preokreta.Gubili smo 2-0 na poluvremenu i imali igraca manje.
Onda smo brzo izjednacili i cak mogli i do pobede,ali na kraju ipak ostaje 2-2.Ekipa koja je jedina oba meca protiv nas u prvenstvu ostala neporazna.Cestitke ekipi Tobole na odlicnom mecu.

28.10.
Слика
2 prekida,dva pogotka,nismo dobro igrali,ali ipak dobijamo mec i nosimo kuci 3 boda!

31.10
Слика
Nakon cak 28 upucenih suteva ka golu Tazara ostali su neporazeni.Cestitke njihovom timu na osvojenom bodu,a mi idemo dalje i moramo se podici malo nakon serije losih rezultata.

04.11.
Hteo sma da se odmorim i poradim na taktici malo,jer moramo menjati nesto da bi izasli iz serije losih rezultata.Poslao sam Mitrovica u Portugal da odigra mec sa Benfikom.
Слика

07.11.Dosta sam razmisljao i posle nekih povreda odlucio sam da ukazem sansu Trifunu!
Слика
Ukazanu priliku mi je vratio het-trikom i tako osigurao svoje mesto u sledecem mecu koji igramo protiv iste ekipe.Bravo Trifune!

11.11.Ista ekipa,samo drugi stadion.
Слика
Opet je Trifun pogodio,ubedljiva pobeda jos jednom!

21.11.
One man show!
Слика
Humam Tariq!Sam je resio utakmicu,pored nedostatka vaznih igraca koji odsustvuju zbog povreda.

24.10.Gostovanje u Rimu
Слика
I onda...Dominic Adiyiah!!!
Istorijski uspeh,pisemo istoriju,prvi bod osvojen u Ligi Sampiona!Momci su zasluzili ovo!Odlucio sam da se tek sutra popodne vratimo u Atyrau,a da veceras ovaj uspeh proslavimo u Rimu!

28.10.Lokalni derbi
Слика
I onda ,neozbiljno shvatanje meca.Igramo protiv poslednjih,primam ogol u 92 minutu,sta reci osim da sam razocaran.
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Arso druže pratim te, samo napred. :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Odlicno zamisljena prica, ali samo jedan savet. Ja licno volim da vidim sliku tabele u svakom postu, cisto da znam kako ide i sta se desava. Naravno, ti ako imas drugu zamisao samo pikaj. :cheers:
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

Sloba пише:Arso druže pratim te, samo napred. :cheers:
Džajo5 пише:Odlicno zamisljena prica, ali samo jedan savet. Ja licno volim da vidim sliku tabele u svakom postu, cisto da znam kako ide i sta se desava. Naravno, ti ako imas drugu zamisao samo pikaj. :cheers:
Drago mi je da neko prati :ole: ,hvala na savetu ubacicu to od sledeceg posta. :cheers:
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

DECEMBAR
02.12.
Слика
Niti jednu ekipu nisam ovako razmontirao kao Kairat ovog drugog decembra.Najbolja moja utakmica od kako sam na klupi ove ekipe.

05.12.
Слика
Ocekivao se jedan pravi derbi izmedju prve i druge ekipe na tabeli.Ali ovo je vise delovalo kao da igraju sampion i ekipa koja se bori za opstanak.Astana se pobedom mogla privuci na 4 boda zaostatka,ali sa onakom igrom trebaju biti zadovoljni sto zaostaju samo 10 bodova.

09.12.Oprastaj od Lige sampiona pred svojim navijacima
Слика
Drzali smo se do tog 49 minuta a posle je sve krenulo niz vodu,na kraju ubedljiv poraz.
Ispunili smo cilj za ovu sezonu uzeli smo bod i to je zadovoljavajuce.

12.12.
Слика
Pravi poklon za moj rodjendan koji nismo juce stigli da proslavimo,jer nas je ocekivao ovaj mec.Zato smo posle meca odveo sve igraca sa strucnim stabom na rucak da proslavimo pobedu a prvenstveno moj rodjendan.

16.12.Zatvaranje prvog dela sezone,nakon cega ce e liga podeliti na dva dela.
Слика
Pobeda za kraj prvog dela sezone,ostaje nam jos i cetvrtfinale kupa pa svi na zasluzen odmor do februara kada pocijemo pripreme.

TABELA
Слика
23.12.Cetvrtfinale kupa
Dao sam cast po prvi put mom drugom pomocniku Kuzmanu da vodi svoj prvi mec u karijeri.
Слика
Bravo Kuz!Idemo u polufinale,i igracemo protiv Kairata !

24.12.Zakazali smo okupljanje u prostorijama kluba da proslavimo jednu vise nego uspesnu polusezonu.Lep osmo se zabavili,a evo i nekih slika.
Слика
Слика
Inace posto ima mnogo balkanaca ovde u timu i strucom stabu,pozvao sma mog prijatelja Slobu Vasica da dodje da nam pevaСлика
Slavilo se do jutarnjih casova,nakon cega su igraci dobili slobodno sve do pocetka februara kada cu vrsiti prozivku.
Ceo strucni stab putuje za Beograd gde ce sa porodicama i svojim najblizima proslaviti Novu godinu,Bozic i ostale praznike.Od igraca put Beograda su krenuli i Rodic,Petkovic,Grujic,Blazic,Pantic,Trifunovic,Ivanovic,a zanimljivo da je i Adiyiah krenuo put Beograda gde ce ga ugostiti Pantic.Ja cu praznike provesti sa Andricem,Milovanovicem,Mitrovicem i Kuzmanom i nama najblizima.Posle toga cu otici zajedno sa Mitrovicem negde na odmor,verovatno Majami,kao moju omiljenu destinaciju.Tamo ce biti i Onyewu,pa nam sigurno nece biti dosadno,a mozda i upecam nesto ;)
Do sledeceg izvestaja,POZDRAV! :poz:
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

JANUAR-FEBRUAR-MART


-Odlicno sam se proveo tokom praznika.Onako,kako samo mi Srbi znamo.Novu godinu sam proslavio sa Andrijom,Sprivelom(Milovanovicem),Pedjom i Kuzom i nama blizima.
Слика
Dok sam za Bozic bio kod mojih roditelja i brata,gde sam i proveo nekoliko dana.
Слика
U Beogradu sam bio do 23.Januara.
Proslavio sam sa roditeljiva,bratom,i nama blizima i nasu krsnu slavu Svetog Jovana.
Слика
-Nakon ovih predivnih skoro mesec dana,sa Pedjom sam otisao put Majamija,kao sto sam i rekao,a tamo nas je sacekao Onyewu.
Слика
Najvise vremena smo provodili upravo na Majami bicu,gde sm ose druzili sa puno lepih devojaka i nekim ortacima od Onyewua.Tu sam upoznao i Staniju,koja je kako kaze cula za mene,pa smo nekoliko dana provodil izajedno izlazeci,druzeci se itd. :raper: :zelenko:
Uvece bi obicno isli do kazina malo,i u neki klabing posle toga.
Слика
Слика
Bilo je ludo i nezaboravno,mogao bi pisati do sutra,ali dajte da se okrenemo fudbalu.

Na prozivci se od novih igraca pojavio samo Luka Jovic koji je ranije kaparisan za 4,7 miliona dolara odnosno 3,8 miliona evra.
Nisam zeleo da igram prijateljske susrete,vec sam svaki treci dan igrao meceve izmedju svojih igraca i uvezbavao taktike.

05.03.
Otvaranje drugog dela polusezone
Слика
Lagana pobeda,moglo je i vise da bude.

12.03.Derbi sa nasi mnajvecim rivalom
Слика
Imali smo mnogo,mnogo srece...Odlicni Arlauskis danas,dali smo gol iz kornera,oni su pogadjali okvir gola nekoliko puta,ali ipak uzimamo 3 boda!

19.03Igramo protiv druge ekipe na tabeli.Razlika je 14 bodova pre ovog meca.
Слика
4-0 protiv ekipe koaj je druga na tabeli...sramota za Astanu,razmontirali smo ih...
27.03
Слика
30.03.I sada dva meca polufinala kupa,Prvi mec ce voditi Mitrovic drugi Kuzman...
Posle neresenog rezultata u Almaty morali smo da pobedimo,a kuzman je uspeo da motivise ekipu i ostvarimo pobedu.Ustvari uspeo je da motivise jednog igraca.ONE MAN SHOW OLZAGALIEVA...4 gola u mrezi Kairata jednog igraca i mi idemo u finale gde ce nas cekati najveci rival Aktobe
Слика

Слика
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

APRIL-MAJ
02.04.Pre meca sam produzio ugovor sa klubam,lepa nagrada za moj rad,koji se isplatio na kraju !Слика
Слика
Moralo je i to da se desi.Prvi poraz u prvenstvu,najlosiji mec moj do sada koji sam vodio,ali idemo dalje!


09.04.SVE JE GOTOVO ,ATYRAU JE SAMPION KAZAKSTANA! :winner:
Слика
Слика
Prelomni trenutak bio je drugi gol Adiyiaha !
Zakazana je velika voznja autobusom gradom od trga do stadiona,gde se do kasno slavilo u noc... :cheers: Veliki uspeh obezbedili smo titulu cas 6 kola pre kraja sampionata!
Sada mozemo igrati rasterecenije,i neki igraci koji su manje igrali mogu dobiti sansu.

16.04.
Слика
Lagana pobeda,da nastavimo u istom ritmu i na kraju bi bilo lepo da osvojimo i kup.

23.04.Derbi sa Aktobeom
Слика
Preokret na kraju,tezak mec kao i uvek kada igramo derbi.

04.05.
Слика
Dosadan mec.

08.05.Finale kupa
Mitrovic je dobio tu cas da vodi ovaj mec kao i svaki mec koji je vodio u kupu do sada.
Слика
Bravo Pedja,TRIPLETA! :winner:
Pravi zavrsetak jedne uspesne sezone!!!

14.05.Kao nagradu dao sam Mitrovicu da vodi jos jedan mec.
Слика
Iovde pobedjuje,bice od tebe jednog dana dobar menadzer,ako se odlucis za solo karijeru!

28.05.Poslednji mec u sezoni.Igramo protiv ekipe koja nas je jedina tukla ove sezone i to se sada mora naplaatiti.Izveo sam igrace koji vrv poslednji put igraju za ovaj klub i tako dao priliku da se oproste od kluba i navijaca na pravi nacin! :fanman:
Слика
Kraj jedne predivne sezone.Onyewu postize poslednji gol u sezoni i tako se vrv i oprasta od ovog kluba,jer njegov menadzer ne zeli da pristane na smanjenje plate.Velika steta za takvog coveka kao sto je Onyewu.Revansirali smo im se za jedini poraz u sezoni. :boxer:
-TABELAСлика
A evo i jednog priznanja za mene.
Слика
Sada nas sve ocekuje jedan veliki odmor,koji smo svi kompletno zasluzili.Moram se zahvaliti igracima na odlicnoj sezoni,koju su izneli pre svega timski!
Odem odmah na odmor,videcemo jos gde.
Ocekuje nas i prelazni rok u kome se moramo pojacati,ako zelimo postici bolje rezultate u Evropi.
Vidimo se pred pocetak sezone,da sumiramo utiske sa odmora,trasnfer roka,priprema...Pozdrav! :poz: :cheers:
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

POCETAK NOVE SEZONE
Prosle sezone sam zaradio oko 200 hiljada evra(plata)+500 hiljada u bonusiam za triplu krunu i ulazak u grupe lige sampiona...
Pored luksnuznog stana koji sam dobio od kluba isto na poklon,sa pogledm na more,odlucio sam sebe da castim i obnovim svoj vozni park.Golf 4 koju sam do tada vozio :zelenko: ,odlucio sam da zamenim BMWom 530 m Слика ,a u toku sledece sezone kupicu i neko dzipce.
Odmor sam proveo u Majamiju sa Mitrovicem,Na kome nam se pridruzio i Andric...druzili smo se sa lepim zenama,i provodili po kazinima i klubovima.
U klubu sam upoznao jednu lepu devojku.Dogovoril ism ose da se sutra vidimo,ali ipak smo posle zurke otisli kdo mene u apartamna.
Sutradan kada sam se probudio,video sam je kak ospava pored sebee.Na podu su bile flase Civasa..Слика .Sacekam sam da se probudi.Rekla mi je da je vece bilo prelepo :smeker: hahahaha
Upoznali smo se tu onda malo bolje i rekal mi je da je ona britanski model Rouzi Rof.Слика Ona je rekla kako bi volela da otpucnemo vezu,na sta sam ja pristao,ali joj i rekao da sam ja trener u Kazakstanu .Njoj to niej bio problem i rekla je da ce se preseliti kdo mene u Kazakstan na sta sam ja zanemeo.Vrv je nocas stvarno bilo dobro :raper:

-Dosadasnji tok sezoneСлика
-TabelaСлика
-Prelazni rokСлика
Poslednjeg dana prelaznog ruka u Kazakstanu detonacija!!!
Viktor Mozes potpisuje za Atyrau.Najveci transfer u istoriji Kazakstanskog fudbala,5 milona evra.Слика
Zadovoljan sam odradjenim transfer rokom,a i pocetkom sezone.
Usli smo u LS drugi put u dve godine.U grupi smo sa Bayernom koji brani titulu LS,PSGom i Vitoriom Plzenj,sa kojom cemo se boriti za mesto u Ligi Evrope.
Pozdrav do sledeceg izvestaja! :poz:
Ima repa od repa,nego rep vam je sranje!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”