F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Danijel_CH пише:za nekog ko kaze da je Medjik Madjija ne ocekujem takav komentar
Babo je medjik, to uvek stoji, aksiom. A što se tiče tekme, jebiga, ja vidim da igrači Metalca stoje, kod onog voleja lik pored njega gleda kako će lopta da udje u gol, u fazonu da ne propusti gol.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

:yesko: bravo u 15 godina osvojili ste 3 titule napravili dug 56 miliona i mi vama zavidimo, ne znam na cemu, ali ovde vise nema rasprave, dosta je. Svaki sledeci post koji nema veze sa temom bice sankcionisan, vratite se temi. Dosta je bilo spama.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Alexandar_81 пише:Tachini, kod tebe treba 3 sine, naso ko da mi kaze :xD:
Tako je. Zato se ja i zamajavam ovde danima i prosipam pamet drugima i pokušavam da ubedim ljude kako je Partizan pošten, a Zvezda lopovski klub. Svako ko misli kako je bilo koji klub u ovoj državi pošten treba ozbiljno da se zapita za svoje menatalno zdravlje.

I said enough, I'm Out...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tachini, upravo tako, to sam i ja napsiao i ne krivim Zvezdu ni za sta, vec samo kazem da treba da spasavamo FUDBAL po cenu nekih ljudi nama dragih ili ne... SAMO TO. Niti je Zvezdan Zvezda niti Karadzic Partizan, mozemo da ih volimo ili ne, ali treba spasavati sport u kome smo SVETSKI PRVACI u omladinskoj kategoriji mozda je ovo poslednji trenutak.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Alexandar_81 пише::yesko: bravo u 15 godina osvojili ste 3 titule napravili dug 56 miliona i mi vama zavidimo, ne znam na cemu, ali ovde vise nema rasprave, dosta je. Svaki sledeci post koji nema veze sa temom bice sankcionisan, vratite se temi. Dosta je bilo spama.



Хахахахахахаха

Шта је било, мало те погодила истина?

Пишеш овде глупости из поста у пост и чим ти је неко указао на то, повлачиш се као последња курва и кријеш се иза виртуалне титуле. Жалосно...


DOSTA VISE!
Последње учитавање од име дана 21 Јул 2015, 21:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Alexandar_81 пише:Tachini, upravo tako, to sam i ja napsiao i ne krivim Zvezdu ni za sta, vec samo kazem da treba da spasavamo FUDBAL po cenu nekih ljudi nama dragih ili ne... SAMO TO. Niti je Zvezdan Zvezda niti Karadzic Partizan, mozemo da ih volimo ili ne, ali treba spasavati sport u kome smo SVETSKI PRVACI u omladinskoj kategoriji mozda je ovo poslednji trenutak.
Da, ali prijatelju tebi je svaki post usmeren ka tome da prestaviš Zvezdu kao najgori mogući klub, a Partizan kao neko oličenje poštenja. Ne da ukažeš na to kako su promene u ovoj ligi potrebne. A zaista jesu!
Pa onda pravdaš nameštanja Partizana, a Zvezdina nazivaš skandaloznim. Jbt kao da postoji razlika. Kada je nešto neregularno, to je neregularno. Ako je namešteno, onda je nameštno. Apsolutno nema razlike. Bez obzira bilo to 1-0 ili 6-0.
Stvarno nisam imao nameru uopšte da se upuštam u ovu temu, jer smatram za debilno bilo kakvo pokušavanje da se bilo kome dokažu nameštanja, ili opravda neki od klubova i ogradi od istih. Ponavljam ko misli da u Srbiji neki klub ne namešta nekada mečeve ima ozbiljnih mentalnih problema.
Da li je ovaj meč na Vračaru namešten ili nije ne znam, iskreno nisam ga ni gledao. Čak ni snimak golova. Video sam samo rezultat, koji zaista jeste čudan. Tako da postoji mogućnost da i jeste namešten. No stvarno je glupo da sad ti se praviš pošten, a realno i klub za koji ti navijaš isto to radi. Na osnovu čega onda ti osuđuješ Zvezdu? Po kojem pravu i osnovu?

Uključio sam se samo zato u ovu temu jer sam pročitao gomilu nebluoza ispisanih na predhodnim stranama o strane mnogih i ne mogu da verujem čime se ljudi zamajavaju i zaluđuju. Jbt pa niste deca...

Kamo lepe sreće da se nešto u našem sportu popravi. I nadajmo se da jednog dana hoće. No prestanite da živite u zabludi da je jedan klub pošten, a drugi nije.
I zaista sada završavam sa ovom raspravom, šta sam imao da kažem sam rekao.
Последње учитавање од Tachini дана 21 Јул 2015, 21:22, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Tachini, mislio sam na dogovorenu ili ti namestenu utakmicu, daj znamo svi da ih ima ne samo u Srbiji vec i po drugim ligama, ali kad namestas takvu tekmu nemoj da je namestis iz 1 u 2 i 7+ kvota na takve dve stvari je enormna pa i zarada na obicnu 1000 dinara dodje MILIONSKA, sve ovo je krenulo po meni zbog toga manje vise se znalo da ce zvezda da dobije, mislim Terzicev klub ce u prvom kolu da uzme Zvezdi bodove, ali dati 6 gola za poluvreme mislim ajde brate kad je to bilo ni na manageru ne mozes do 5 i dodjes al posle treba da igraju neki iz 10 lige, naravno da se nekad zatrakujemo i ispisemo gomilu gluposti ali zato postoji forum, necemo valjda da bistrimo politiku i propovedamo veru ovde, ove teme su za to da se malo prepucavamo ali sve sa dozom razuma, ne da se neko vredja i ponizava. Svako voli svoj klub i misli o njemu najbolje te Maree proziva Partizan ja malo Zvezdu i tako se pokrene rasprava ovako bi ove teme bile mrtve, cak i ti kad ne bi napisao u resarchu Tadic ne bi mogo da ti uzvrati :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ne znam da li je namešteno i ne mogu da tvrdim da jeste. Ali da deluje da jeste, stvarno jeste.

Opet, ako je namešteno, glupi su oni koji su to smišljali. Da je bilo 1:2 (1:0) mnogo manja prašina bi se podigla, ovako je stvarno providno.

Igrači OFK su, kad su hteli, vrlo lako dolazili do gola, ali za čudo promašivali ceo gol...

Stvarno providno.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

hostile_bg пише:Parker klasa
Najbolji strelac lige, dao vise gola od Bugarina :xD:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Код: Изаберите све

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:558709-Predaja-romanticarima-naredjena-u-pauzi
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

име, momak, ajde za početak malo osnovne kulture. Pričaš Aci (i ne znam kome još, učini mi se) i meni o godinama a pogledaj tvoje poruke. Klasično nepoštovanje sagovornika. Citiram njemu kažeš "povlači se kao poslednja kurva" a reč "kurva" i "Partizan" si više puta pomenuo u istoj rečenici sa željom da uvrediš.

Ne razumem vaše aspiracije i unutrašnje misli da se hranite time što će te nekoga uvrediti. Ti nemaš ni jednog drugara koji navija za Partizan, drugaricu? Smehotres. Ja takve kao ti što si prozivam po ceo dan i većina se lože ali moji prijatelji/prijateljice ne - znaju koliko volim takvima da se igram sa živcima a da dosta toga ne mislim ozbiljno.

Smešno je momak što je većina nas iz ugla partizanovaca ili zvezdaša argumentovano diskutovala/prepirala se ali su iznosili donekle činjenice. Ti si se odjednom pojavio i krenuo da vređaš, koristiš pogrdne naziva i slično.

Ne ide to tako. Elem, čini mi se da je Gagi u pravu. :)
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Које троловање.

Страшно колико сте неписмени скоро сви, јебо вас к****.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

луди, :zelenko: TATKO :claping: oces da mi kazes gde sam pogresio da se ispravim sine :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Sloba пише:име, momak, ajde za početak malo osnovne kulture. Pričaš Aci (i ne znam kome još, učini mi se) i meni o godinama a pogledaj tvoje poruke. Klasično nepoštovanje sagovornika. Citiram njemu kažeš "povlači se kao poslednja kurva" a reč "kurva" i "Partizan" si više puta pomenuo u istoj rečenici sa željom da uvrediš.

Ne razumem vaše aspiracije i unutrašnje misli da se hranite time što će te nekoga uvrediti. Ti nemaš ni jednog drugara koji navija za Partizan, drugaricu? Smehotres. Ja takve kao ti što si prozivam po ceo dan i većina se lože ali moji prijatelji/prijateljice ne - znaju koliko volim takvima da se igram sa živcima a da dosta toga ne mislim ozbiljno.

Smešno je momak što je većina nas iz ugla partizanovaca ili zvezdaša argumentovano diskutovala/prepirala se ali su iznosili donekle činjenice. Ti si se odjednom pojavio i krenuo da vređaš, koristiš pogrdne naziva i slično.

Ne ide to tako. Elem, čini mi se da je Gagi u pravu. :)
Није вређање, ако је истина....
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Znci ako ja sad tebi kazem da si glupi neotesni majmun i da se nosis u 3 lepe picke materin, to nije vredjnje jer je istina?
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Danijel_CH пише:Znci ako ja sad tebi kazem da si glupi neotesni majmun i da se nosis u 3 lepe picke materin, to nije vredjnje jer je istina?
Значи, не знци.
Неотесани, не неотесни.
Материне, не материн.
Вређање, не вређње.

Ко ли је овде глуп? :poz:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

К.Л.О.К. рођо.
mmladja2
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 21 Јул 2015, 00:31
Место: Valjevo/Bg
Status: Није на вези

Порука од mmladja2 »

Nemojte se svadjati, svi smo mi ovde zbog Zvezde :)
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Meni tastatura jede slova, ali to ne menja malopre iznesenu cinjenicu.
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Ех да ти је само тастатура проблем, где би ти био крај...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”