Помоћ око тактике

NemanjaBabic97
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 12 Сеп 2011, 10:06
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Помоћ око тактике

Порука од NemanjaBabic97 »

Е овако имам један константан проблем када су у питању тактике које ја правим сам.

Ради се о овоме:
Направим тактику са којом јако добро играм као домаћин углавном побјеђујем кући и доминирам игром током цјелог меча али када играм у гостима то као да није иста тактика,играчи јако лоше играју,противник апсолутно доминира игром у сваком сегменту и великој већини мечева губим у гостима.

Стварно не знам у чему је проблем,3 пута кренем сејв са 3 различите екипе и у сва три сејва ми се исто дешава значи да код куће екстра играм а у гостима очајно без обзира колико је слаба та екипа код које гостујем.

Ево слика из тренутног сејва:

Слика


Слика


Слика


У чему је проблем?
Које инструкције да стављам у гостима?
Био бих веома завхалан свима који би ми помогли и указали гдје гријешим.
Градишка воли Звезду! :zvezda:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Probaj da igrač malo povučenije na strani, smanji na control ili čak i na counter pa da udaraš na kontre. Da se protivnik otvori pa da iskoristiš prostor.
NemanjaBabic97
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 12 Сеп 2011, 10:06
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од NemanjaBabic97 »

Покушао и није имало ефекта.
У Европи са Виљареалом кренуо на контре од почетка и добио 4 комада у првом пол. а са контрол кренуо против Аугсбурга и такође већ у првом пол. добио 3 комада
Градишка воли Звезду! :zvezda:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Probaj close down more, tight marking i offside. Očigledno je da odbrana škripi.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Pa gosti kod tebe svi igraju oprezno i zato ti prolazi taj napadacki stil bez mnogo kazni (mnoogo je bitan faktor i kakvi su navijaci - suporter profile), a kad ti gostujes nije pametno da se otvoris na gostovanju sto zbog toga sto ce i protivnik kod kuce igrati otvorenije sto zbog toga sto su tvoji igraci pod vecim pritiskom na gostovanju znaci probaj da stavis counter. Mozda gresis i kod team-talka....isto obrati malo paznju na shape i defending opcije...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”