FIFA 15

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
dakipfc1
Youth Team Coach
Поруке: 55
Придружен: 10 Феб 2012, 20:27
Место: Klupci
Status: Није на вези

Порука од dakipfc1 »

Tole namestio :D ako imas link,bio bih zahvalan :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nemam, ne igraM, ja sam dete PES-a, tj. ISS pro evolution soccer-a, Živeo PS1!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

zele, znam da igras pes procitao sa m u zadnjem postu i zeleo bi da te pitam da l mozda znas da ubacujes dresove u pes ? :D
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Oggi
First Team Coach
Поруке: 304
Придружен: 14 Јул 2013, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Oggi »

Jel zna neko za dobar forum koji se bavi trejdanjem,kupovanjem i prodajom Origin akaunta?Imam dosta dobrih akaunta,pa bih to teo da prodam ili da menjam za FIFA15 key :)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Код: Изаберите све

https://vine.co/v/OXQ0a2QqEg9
Evo savrsenog primera zasto je pes bolji od fife. Pa da primim ovakav gol razlupao bih i dzojstik i soni i tv.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:xD: :xD: :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Je l ima neko lek ovde za Fifu ili ste svi na originalu ?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

imas na tpb
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ima li neki srpski forum vezan iskljucivo za fifu?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

FIFA Serbia. Pre su bili aktivni. Velik forum imaju sa mnogo članova ali mnogi su prešli na PES pa forum stoji onako a tek godišnje izbacuju pečeve za JSL i to je to.

U regionu postoji još samo FIFA Bosnia i Cro FIFA (sajt drži vlasnik jednog balkanskog fm foruma tj jedan od osnivača).

TO je to ali uglavnom su svi aktivniji na PES forumima.

Ako ti treba nešto oko naše lige isključivo se može naći na FIFA Serbia.
Последње учитавање од Sloba дана 06 Јул 2015, 01:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Sloba, imas original ili lekic ?
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Narodnu verziju. :D Ali... recimo kod mene radi bez problema gde mi je laptop onako... ne koči uopšte ali se brzo pregreva pa manje igram. A kod mog brata ne radi koji u odnosu na moj komp ima mašinu od računara.. ja samo procesor imam bolji a on sve drugo. Nisu valjda obradili sve kompove/laptopove na kojima je moguće pokrenuti igru.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Ee pa mene je to zezalo ono kad je izasao samo v2 lek. Mozes da mi posaljes link za narodnu verziju da pokusam da pokupim
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Isto ti je to samo v3 treba. Ako ne uspeš da pronađeš ili ti je teško cimaj me. :D
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

daj mu odmah, šta ga jebeš da ti se javlja ako ne nadje, mislim ako već imaš, šta kojikurac odugovlačiš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zato što brate imam ful. Nemam pojedinačno 1,2,3 lek. A njemu samo tri treba. Ali ok sad ću mu poslati... za sve ima razlog a to sam i naznačio u mom pitanju. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

REŠIO SAM VEROVATNO VEĆINI VAS PROBLEM

Naime na mom laptopu radi i ako mi je laptop i solidan, dobar, poprilično, čak mi FIFA nije ni kočila samo što neće u ful skrin i mene nerviralo ipak što sam skidao na kompjuter i sve isto ali neće da uđe u igricu. Malo sam guglao i došao do rešenja.

Postoji verovatnoća da vam je antivirus izbrisao automatski fajl 3dmgame.dll i da zato vam igra ne radi sa krekom v3. Ja sam kod brata deaktivirao antivirus, preuzeo s mog laptopa fajl i ubacio ga na određeno mesto tamo gde sam prebacio fifu i radi bez problema! Jedino još da bi vam radilo onaj regtol oridžin pokrenite pre ulaska u igru koju pokrećete preko launčera.

:cheers:

p.s. taj 3dmgame.dll ne možete skinuti sa interneta jer služi za pirateriju. Ako nekome treba neka me cima da mu uploadujem i pošaljem.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Igram trenersku karijru sa Čelzijem. Start treće sezone. Nisam nešto posebno ja za FIFU pa sam na semi-pro. Mada dok nisam krenuo da igram menadžer non stop sam igrao FIFU a onda postepeno prestajao i čak prešao na PES.

Moram reći da mi se jako sviđa. Sledeće definitivno moram uzeti original ali je malo skupo. Više od 60 € pa to je baš previše. PES neću ni gledati.

Ne igram sve utakmice naravno igram engleske kupove, igram evropske i odigram godišnje oko 20% utakmica u ligi tipa najjače i neke još po izboru.

Više se bakćem transferima i radim na stvaranju dream teama mada rezultati još nisu nešto posebni jer sam se više bazirao na stvaranje napadačke linije tima gde mi samo još Ronaldo fali.

1 sezona
Liga - OSVOJENA
Liga kup - ODMAH ISPADANJE
FA kup - OSVOJEN
Liga Šampiona - POLUFINALE

2 sezona
Liga - OSVOJENA
Komjuniti šild - OSVOJEN
Liga kup - ISPADANJE NA DRUGOJ PREPRECI
FA kup - POLUFINALE
Liga Šampiona - ČETVRTINA FINALA

3 sezona

Za sada odigrao samo komjuniti šild i par mečeva u ligi. Ide onako. Kup taj osvojio na penale protiv Arsenala.

Imam sve megazvezde ali ne znam da li je Mesi zaštićen kao cover od strane proizvođača ali tipa u testnom sejvu na mom laptopu sam krenuo sa Sitijem i sve platio Ronalda puno i solidnu mu platu dao a Mesija nisam mogao e sad na kompu kada igram Ronalda još nisam doveo ali zato jesam Mesija. Dao sam Oskara i 66M € ali platu skoro 1M € nedeljno. Nije hteo čak prethodno ni za 850k €. A Ronalda sam na probnoj verziji sejva doveo dakle ali sa platom od oko 300K € p/w.

Uglavnom. Planiram negde u četvrtoj sezoni da imam sve do jedne zvezde. Mlad a u isto vreme iskusan tim. Primer za Nejmara sam prošao jeftino. Doveo ga za 10M € + Hazard.

Igram na srednjem nivou za transfere pa mi dosta para ne ode u TB a to otežava. Dosta je realno.

GK: Čeh (i dalje, Kurtou prodao za 90M PSŽ a doveo Harta koji je rezerva, jurim sada Nojera ali mi traže više od 60M)
DL: Aspilkueta (Planiram Koentraoa ili Marsela u budućnosti)
DC: Teri - Serhio Ramos (planiram da sa Ramosom uparim Kompanija ili Tijago Silvu)
DR: Ivanović (za sada ali možda dovedem Lama pa da ih rotiram)
DM: Fabregas (planiram Švajnija pa kao u slučaju Baneta)
ML: Nejmar
MR: Bejl
AMC: Mesi
ST: Runi (igra većinu kao levi napadač ali često sa klupe Djego Košta dobija prilike ili Tores) - Volkot (strašno igra, najbolji strelac).

Udavih ali to je to. :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”