Кога сте заволели/замрзели на ов

Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Već dva menadzera John Souttar mi je miljenik. Dečko se dovodi za relativno sitan novac, a kida kako igra. Plus što može da se nauči da igra kvalitetno sve defanzivne pozicije, zadnjeg veznog, centralnog veznog, pa ćak i da zakrpi ako mora i neke ofanzivnije. Realno ima gomila boljih igrača, ali zahvalnijeg igrača od njega nisam doveo.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dalibor Veselinović :shy: i
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kyle Copp bogotac.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Axel Ngando, iako ne vodim više Milvol lik je postao ključni igrač Milvola, a realno može da igra i za jači klub...
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Kakav majstor uzeo zlatnu loptu pred nos Ronaldu i Mesiju. Odigrao 23 utakmice dao 16 golova i 14 asistencija :ave:

Слика
Корисников грб
kaspersky021
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 01 Дец 2011, 23:03
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од kaspersky021 »

Jan Kovarik, doveo sam ga u Standard iz Viktorie Plzen za tričavih 600.000€. Bio na transfer listi, igra poziciju ML. Veoma zahvalan igrač :gunman:
Vadermage
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 03 Дец 2015, 15:54
Место: Sid
Status: Није на вези

Порука од Vadermage »

Ne znam za vas, ali sam nekako ne pitaj kako, mozda zato sto je Liverpul pukao kao zvecka dovuka Markelu u Arsenal na levo krilo da ga "testiram" i sad Markela Zivko kroje sudbinu, opasni su u tandemu, mada treba vremena dok tuljan Zivko nauci da igra ML kako treba, ali isplati se, jos mi fali Mtrigoglavi u spicu, Jovica necu, nisam imao srece dobio tuljavu verziju(za one koji ne znaju njegov PA varira ima -8 ili -9 nisam siguran), uglavnom krenuo da se sprdam s obzirom da mi jedino Celzi i prgavi Kosta mogu primiriti u Engleskoj... Zivko me iznenadio i kada sam igrao sa Valensijom, frajer suta sa 30m u 89' protiv Reala na 1:1 a ispred njega Alcacer trci kao metak, tuljan sutne i zabije golcinu. Pione Sisto me isto iznenadio pozitivno, do sada njih dvojica uz Markeca najbolji na AMR/MR zavisno da li mi treba IF ili W, najvece iznenadjenje mi je bio De Paul iz Valensije, kada nije bio povredjen igrao je Sambu, isti Ozil sa sve povredama.... Od ovih ostalih Martial igra kao Henry, ma gori sa 12 na ledjima, ali me Kramaric iznenadio, nisam ga kupio ali je u prvoj sezoni uspeo da mi uglavi 3 gola u 2 utakmice jos je i Okazaki uspeo da uglavi 2, najteze utakmice prve sezone protiv Leicestera ubedljivo cela ekipa iznenadjuje... Soton isto ubija jedino mi se Mane ne svidja, ne podnosim ga organski xD
Lepo se ja rasprdeo, kao da neko ovo cita
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igrači i Osoblje '15 / Players & Staff '15”