Projekat (potrebna pomoc): Ex Juga - Liga snova

srbinho
Status: Није на вези

Projekat (potrebna pomoc): Ex Juga - Liga snova

Порука од srbinho »

Слика
Слика Слика
Слика Слика
1) Voljan sam da vratim sve zvezde Ex Yu fudbala iz evropskih liga u

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/predstavljanje-projekta-jugoslavija-4-in-1-vt12118.htm
ali mi treba pomoc autora te lige oko izbora najbolje verzije Yu Lige sa ligaskim sistemom.

2) Pored toga, jos bitnije, treba mi pomoc igraca FM-a koji bolje poznaju kako bi izgledali sastavi Dinama, Hajduka, Zeljeznicara, Sarajeva da su uspeli da zadrze najvece talente. Npr znam da bi danas u Partizanu igrali Jovetic, Markovic, Mitrovic ili u Zvezdi Vidic, Filip Djordjevic....uglavnom, za klubove iz Srbije povratnike znam skoro napamet ali mi treba pomoc oko Hrvatske i BiH pa i Slovenije, Crne Gore, Makedonije...
Uslov je da su igraci proveli bar jednu celu sezonu u tom klubu bilo da je u pitanju seniorski ili omladinski fudbal.

Ako je neko voljan da napravi spisak igraca u timovima ja cu sve to da sredim u Editoru, a u taj posao spadaju, pored stavljanja igraca u klubove - detalji oko ugovora, napravio bih da pojedini najbolji napuste klub tek kad budu pri kraju karijere i jos neke znacajne sitnice.
Kapiram da je velika zbrka praviti za sve klubove pa evo timova za koje mislim da je najbitnije da se odrede sastavi:

Partizan
Crvena Zvezda
Hajduk
Dinamo
Sarajevo
Zeljeznicar
Vardar
Buducnost Pg
Maribor

Ostalim klubovima bih dodavao igrace koji nisu dovoljno kvalitetni za ove timove pa bi npr "otpadnike" iz Partizana prebacivao u neke srpske klubove, a otpadnike Hajduka u hrvatske klubove itd.


PS Bilo bi dobro da se pored igraca odrede i menadzeri i treneri ;)
Lossmi
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 12 Јан 2015, 11:21
Место: Zaječar
Status: Није на вези

Порука од Lossmi »

Evo mogu da ti dam predlog za Zvezdu i Partizan, uglavnom igrači koji su ponikli u klubu ili ostavili veliki trag, i ovaj moj predlog je kao neka utopija gde je sve idealno:

Zvezda - startnih 11 (4-4-2)

Gk Bajković - Rb Basta - Cb Vidić - Cb Biševac - Lb Luković - Cmf Milijaš - Rmf Lazović - Amf B. Janković - Lmf Cadu - Cf Mrđa - St Žigić - trener: Slavoljub Muslin - pomoćni trener: Slaviša Stojanović

Zvezda - klupa

Dišljenković - Mikić - N. Tomović - Ninkov - M. Perović - Đuričić - Đorđević

Naravno u rezervni i omladinski tim bi išli mladi igrači koji su ponikli u Zvezdi ali nisu ili tek treba da ostave veći trag kao što su Manojlović, Vujadin Savić, Aca Kovačević, Jović, Grujić, Spajić, S. Mijailović, V. Jovanović, Ristić, braća Srnić, F. Stojković, Despotović...

Trener omladinca: Robert Prosinečki
Direktor omladinaca: Pižon
Direktor marketinga: Čović
Direktori: Dušan Savić, Kokeza, Dejan Savićević, Darko Pančev, Piksi
Predsednik: Dragan Džajić (obavlja funkciju)
Vlasnik: Marko Mišković
Budžet: 25 mil.
I kao Zvezdinu filijalu bi stavio Napredak zbog toga što je Marko Mišković gazda ;)
I stavio bi prijateljske odnose sa Barsom,Milanom i Olimpijakosom

Partizan - startnih 11 (4-2-3-1)

Gk Stojković - Rb Rukavina - Cb Nastasić - Cb Savić - Lb Lomić - Cmf S. Ilić - Cmf Z. Vukić - Rmf Tomić - Amf Jojić - Lmf Marković - St Jovetić - trener: Aleksandar Stanojević - asistent: Vuk Rašović

Partizan - klupa i rezerve

R. Ilić - Aksentijević - Miljković - Babović - Lola - Brašanac - Moreira - M. Radović - Mitrović - Cleo - Tagoe - Iliev

U rezervni i omladinski tim bi igrali igrači koji su ponikli u Partizanu ali nisu ili tek treba da ostave veći trag kao što su A. Živković, Pantić, Šaponjić, M. Stevanović, M. Živković, braća Šćepovići

Vlasnik: Ubacio bi nekog izmišljenog investitora iz Saudijske Arabije
Direktor omladinca: M. Vukotić
Direktori: Krstajić, Slađan Šćepović, Predrag Mijatović
Budžet: 25 mil.

Ako ti je ovo dobro mogu i za ostale srpske klubove ali i malo da se raspitam za hrvatske i bosanke pa da napraviš jednu Jugoslovensku utopiju :D

I ako hoćeš, mogu da ti pomognem nešto oko edita.
Последње учитавање од Lossmi дана 22 Мар 2015, 13:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Lossmi пише:Gk Bajković - Rb Basta - Cb Vidić - Cb Biševac - Lb Luković - Cmf Milijaš - Rmf Lazović - Amf B. Janković - Lmf Cadu - Cf Mrđa - St Žigić - trener: Slavoljub Muslin - pomoćni trener: Slaviša Stojanović
Ako je tebi Bajkovic najbolji Zvezdin golman od aktvnih igraca onda stvarno nemas ukusa za golmane... Disljenkovic je za njega bio bogotac, pa cak i Stameni, a i Rajkovic je vec u timu, pa ne vidim razlog zasto on ne bi bio Zvezdin prvi golman, jer u Jagodini nije ni igrao. U Zvezdu mozes komotno ubaciti Branka Boskovica na levo krilo, vise je dao Zvezdi od svih navedenih iz veznog reda. :winner:

Sto se tice OFK Beograda : (4-1-2-1-2 diamond wide)

GK-Bojan Saranov, LB-Aleksandar Kolarov, CB-Marko Basa, CB-Dusko Tosic, RB-Bane Ivanovic, DM-Aleksandar Ignjovski, LM-Vladimir Bozovic, RM-Aleksandar Cavric, AM-Nemanja Vucicevic, ST-Miljan Mrdakovic, ST-Andrija Kaludjerovic

Rezerve: Milos Bajalica, Slobodan Rajkovic, Milan Rodic, Ivan Stevanovic, Sasa Markovic, Branko Bakovic, Nenad Krsticic, Djordje Rakic, Dalibor Veselinovic. :D

Vojvodina : (4-2-4 DM Wide)

GK-Zeljko Brkic, LB-Nikola Petkovic, CB-Branislav Trajkovic, CB-Igor Djuric, RB-Miroslav Vulicevic, DM-Gojko Kacar, DM-Slobodan Medojevic, LM-Dusan Tadic, RM-Milos Krasic, ST-Ranko Despotovic, ST-Aboubakar Oumarou

Rezerve: Damir Kahriman, Daniel Mojsov, Sergej Milinkovic-Savic, Nemanja Radoja, Mario Đurovski, Dejan Meleg, Miroslav Stevanovic, Aleksandar Katai, Danijel Aleksic, Ognjen Mudrinski :D
Последње учитавање од davidczv дана 23 Мар 2015, 17:15, учитано 1 пут укупно.
Lossmi
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 12 Јан 2015, 11:21
Место: Zaječar
Status: Није на вези

Порука од Lossmi »

Za Zvezdu mislim da je Bajko zaslužio to mesto, Rajka bi ostavio u Jagodini ipak ne treba da samo u najače klubove ubacujemo dobre igrače, treba da cela liga bude liga snova. Za levo krilo si u pravu.

Što se Voše tiče mislim da tu treba da budu i Gaćinović, Vanja Milinković, Nastić, Babić, Lane Jovanović u Ofk-i veliki talenti Zdjelar, Dražić, Marko Petković, Pavlovski i još sijaset dobrih igrača koji mogu bar u omladince... Takođe mislim da Kolarova treba ubaciti u Čuku gde je ponikao.

U Voši bi za predesdnika stavio Butorovića mlađeg, uz pomoć države bi stavio budžet 20 mil.
Na mestu trenera bi postavio skoro otpuštenog Zorana Marića.

Što se OFK-e tiče na mestu predsednika bi stavio Terzića (pa nek se oni bakću sa lopovom), Terza pokrao nešto od finansijske inekcije iz Zvezde, nešto dobili od države, pa je budžet ofk-i 15 mil.

Na mestu trenera bi stavio Dejana Đurđevića.


Evo i za Rad:

Startnih 11:

Gk Jorgačević - Rb A. Pantić - Cb Pejčinović - Cb Ćirković - Lb Leković - Rmf Luka - Cmf Milivojević - Cmf Čaušić - Lmf Bogunović - St Brana Ilić - St kojić - trener: Marko Nikolić

Klupa i rezerve: Isailović, Danilović, Pajović, Antić, Čava, Malbašić, Luković, S. Perović, razni omladinci

Ne razumem se tolko u Rad pa da kažem kog za predsednika, ali bi mu stavio budžet 8 mil.
i maksimalne uslove za razvoj mladih igrača.
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Lossmi пише:Za Zvezdu mislim da je Bajko zaslužio to mesto, Rajka bi ostavio u Jagodini ipak ne treba da samo u najače klubove ubacujemo dobre igrače, treba da cela liga bude liga snova. Za levo krilo si u pravu.

Što se Voše tiče mislim da tu treba da budu i Gaćinović, Vanja Milinković, Nastić, Babić, Lane Jovanović u Ofk-i veliki talenti Zdjelar, Dražić, Marko Petković, Pavlovski i još sijaset dobrih igrača koji mogu bar u omladince... Takođe mislim da Kolarova treba ubaciti u Čuku gde je ponikao.
Disljenkovic sa Zvezdom ima vise trofeja i bio je mnogo sigurniji golman od Bajkovica kiksare. Cini mi se da Dislja cak nije primio nijedan gol u derbijima, a branio ih je nekoliko.

Nisam naveo sadasnje igrace Vose i OFK-a, jer se podrazumeva da ostaju u klubu, naveo sam samo one koji treba da se vrate. Lane Jovanovic je penzionisan, on ne treba da se vraca u Vosu, jer po toj logici, u Zvezdu mozes vratiti i Pantelica, Stankovica. :)
Lossmi
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 12 Јан 2015, 11:21
Место: Zaječar
Status: Није на вези

Порука од Lossmi »

Zaboravio sam za Laneta :D

Nego da pitam autora teme da li ima nešto od projekta pošto ga nešto nema u zadnje vreme :)
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ako se neko zainteresuje da pomogne napravicu :) Cekam autora one YU lige da mi kaze koja verzija je najbolja, a cekam i sastave ostalih timova.
Za nase klubove znam sve i igraci se biraju prema curent i potential ability, a ne kako bi bas bilo u stvarnosti dakle USLOV - igraci sa najboljim CA i PA + da su proveli bar jednu sezonu u tom klubu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”