Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
NIKOLA PG CG 89
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Мар 2015, 15:54
Место: podgorica
Status: Није на вези

Порука од NIKOLA PG CG 89 »

Jel moze neko da mi da link za skidanje menadzera?
Bioh bih veoma zahvalan..... :ole: :ole:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Kupiš ga na steamu :cheers:
NIKOLA PG CG 89
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Мар 2015, 15:54
Место: podgorica
Status: Није на вези

Порука од NIKOLA PG CG 89 »

m15k3 пише:Kupiš ga na steamu :cheers:
Ima i opcija da se kupi, a?
Brao, nisam zna, rijesio si moje dileme...
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Piraterija je zabranjena na forumu :poz:
NIKOLA PG CG 89
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 13 Мар 2015, 15:54
Место: podgorica
Status: Није на вези

Порука од NIKOLA PG CG 89 »

m15k3 пише:Piraterija je zabranjena na forumu :poz:
Sto sve necu cut.
Makse jadan, makse, drugom ces tu pricu......
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Zabranjena je diskusija o pirateriji. Pročitaj pravila. :yesko:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

NIKOLA PG CG 89 пише: Sto sve necu cut.
Makse jadan, makse, drugom ces tu pricu
SerbianFM je ponosni nosilac oznake star affiliate, shodno tome, politika foruma je da se o pirateriji ne priča, da se ne deli i ako postoje neki linkovi uopšte, da se problemi vezeni iskljiučivo za neoriginalni fm, rešavaju kupovinom originala. Čovek ti lepo rekao da je na forumu priča o pirateriji zabranjena. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne znam u kom trenutku je pomislio da je OK pitati to pored silnih banera za kupovinu originala...
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Gagi пише:Prošle god. je poslednji update izbačen u aprilu, verujem da ćemo i ove čekati još 2-3 nedelje.
Na SI forumu moderatori rekoše da je to-to, u planu više nije nijedan update/hotfix.
Imaš neke druge informacije?
Jose Mourinho
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 01 Дец 2010, 15:06
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Jose Mourinho »

Da li u fudbalu neka ekipa primi 8 utakmica zaredom gol iz prekida ? Da li je u istoriji 64% primljenih golova neka ekipa primila iz prekida ? Mislim da s razlogom nema vise od 15% original FM instaliranih na trzistu. Toliko od mene :)
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Kakva licemerna logika. Znači, FM je sa jedne strane dovoljno loša igra da ne zaslužuje da se kupi, ali je sa druge strane dovoljno dobra da se igra za džabe!?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

shirajzl пише:
Gagi пише:Prošle god. je poslednji update izbačen u aprilu, verujem da ćemo i ove čekati još 2-3 nedelje.
Na SI forumu moderatori rekoše da je to-to, u planu više nije nijedan update/hotfix.
Imaš neke druge informacije?
Ne, ali mislim da će izaći, podosta stvari je na reviewed, nešto od toga bi mogli da poprave.
Последње учитавање од Gagi дана 13 Мар 2015, 22:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Jose Mourinho пише:Da li u fudbalu neka ekipa primi 8 utakmica zaredom gol iz prekida ? Da li je u istoriji 64% primljenih golova neka ekipa primila iz prekida ? Mislim da s razlogom nema vise od 15% original FM instaliranih na trzistu. Toliko od mene
Napredak 2010.kad je zavrsio sezonu kao 3. u PLS. 90% golova je primio iz prekida, pokusacu da ti nadjem negde izlaganje Neska Milovanovica kada je vodio tim na konfi za stampu gde govori o tome.

Nema toliko prodatih originala jer je kod nas do pre 5 godina jedina opcija da ga igras bila da igras pirata ili da udjes u neku radnju i das vise od 50 eura. Onda smo se pojavili mi, napravili zdravo trsziste, konkurenciju tim prodavnicama i apsolutno snizili cenu na pristupacnu vrednost svima. Hvala, nema na cemu i drugi put.

Prve godine je bilo 70 prodatih originala, danas ih ima preko 1600, samo ovde na SFM. Jos jednom, hvala :yesko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Moji drugari kupovali fm14 za 4000 u radnji 15ak dana po izlasku igre, a fm15 za 4500, nije 50 jevreja i vise.

P.s. Moja greska, nisam video do pre 5 godina. Ali i tada je bila igra oko 40, 50+ su bile samo Cod, Asasins i tako te, nije ovo za Sony igra.
Последње учитавање од Tik'al дана 13 Мар 2015, 22:42, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tik'al пише:Moji drugari kupovali fm14 za 4000 u radnji 15ak dana po izlasku igre, a fm15 za 4500, nije 50 jevreja i vise.
Aj sad pročitaj opet šta sam napisao pa zaključi.

A i sto nisi drugare poslao kod nas ovde nego u radnju...cccc
Последње учитавање од Orthodox дана 13 Мар 2015, 22:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Odmah sam ispravio sta sam rekao, ali fm nikada nije bio u radnji 50€, osim u gamesu mozda nekad, ali oni udaraju cene za sve igre, njima je pes za ps3 bio kada izlazi 70€.

Poslao sam par njih 2-3, ovima bilo lakse da odu do radnje :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tik'al пише:Odmah sam ispravio sta sam rekao, ali fm nikada nije bio u radnji 50€,
E jbga sad, demantujem te. 2009.godine cena FM10 je bila 5200 dinara u svim radnjama apsolutno. Euro je bio 88 dinara tada, sto znaci da je cena bila 59 eura. Znam licno jer sam ga i kupio. 2011 smo poceli sa forumom i nisam mogao da nadjem dobru cenu, a i nije bilo potraznje neke te godine. Fm12 je bio preskup ali smo krenuli i mi i automatski je cena svuda pala tj svi su smanjili dobit jer smo mi odvukli dosta ljudi sa boljom cenom. Posle toga vec je sve jasno. Mi smo glavni reselleri za Balkan i sigurno znam da imamo najbolju cenu na Balkanu jer uzimamo od Seginog distributera za balkan. Vidi jel jos negde moguce na rate, to ti kaze sve. :cheers:

No nema veze, da ne lutamo mnogo u off.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Općenito je pojava Steama omogućila pristupačnije cijene nama iz balkanskih krajeva gdje imamo zapadne cijene igara, a istočne plaće.

Nije tu samo FM u pitanju više, na Steamovim rasprodajama i sl. mogu se kupiti igre tipa Europa Universalis 4 ili Civilization 5 po normalnoj cijeni, a te igre isto nemaju kraja, tj. igraš ih stotine sati kao FM.

U trgovinama kod nas neke igre stare po par godina još uvijek koštaju oko 20 eura, da ne spominjem ove nove.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Shirajzl, slažem se sa time što si rekao vezano za Steam. Samo bih voleo da si u pravu i za Europu Universalis - nažalost ta igra je i dalje preskupa za naše uslove. Ako se dobro sećam, zajedno sa glavnim DLC-evima, izađe približno oko 100 eura.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Da li je nekom ikada reputacija skočila sa national na worldwide? Vodim Lajpcig, u prvoj sezoni sam bio prvi u Cvajti reputacija se nije pomakla sa national. Na kraju druge 4. u Bundesligi i na onom izveštaju o napredovanju klubova reputacija mi nije napredovala. Sad slučajno uđem u informacije o klubu kad ono stoji Worldwide reputacija. Nikakvo obaveštenje nisam dobio, ništa. Ne znam da li je bag ili nije. Sad sam učitavao stare sejvove, 15 juna mi je reputacija bila national a već 29-og worldwide. Jedina razlika što sam primetio jeste da mi nije pisalo kontinentalno takmičenje ranije, a sad piše da igram LŠ ali ne moguće da samo zbog toga tako drastično skoči. I to igram kvalifikacije.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”