Glory tactic by Grom 4-2-3-1 Full Update

Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Freestyler пише:Svaka cast na taktici :claping: :D Mucio sam se sa Zvezdom sa taktikama dok tvoju nisam uzeo, i onda lagano osvoji prvenstvo :D Jedno pitanje za 2 MC-a , oni mi nesto slabo rade, kao i krila ? Imas preporuku za neke druge role? MC su CM i Au , a krila W i Support?
JednogCM stavi na Roaming playmaker a oba wingera suport stavi u raumdoter attack kako li se vec pise i to je to
Последње учитавање од Grom дана 20 Јан 2015, 20:22, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Pozdrav, da te pitam, da li menjas nesto u taktici kada igras protiv slabih u odnosu na to kada igras protiv jacih od sebe?
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

I sta menjas u taktici ako npr vodis, pa hoces da se branis ?
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

daniloviccc пише:I sta menjas u taktici ako npr vodis, pa hoces da se branis ?
ne menjam bukvalno nista uvek igram tako na sve ili nista i za sada ide super....ako hocu da zadrzim taj odredjeni rezultat ili da se branim u toku utakmice onaj team talk encourage ili ih gurnem kad je najgore na push forward u 75min pa sta bude

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Stevan83
Youth Team Coach
Поруке: 91
Придружен: 10 Нов 2010, 14:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stevan83 »

Kada je polusezona i imas par prijateljskih utakmica, šta tada štaviš da uvezbavaju? Jel opet uvezbavaju taktiku ili nešto drugo staviš?
markoni84
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 22 Дец 2010, 14:34
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од markoni84 »

Поздрав,

Свака част на труду и на тактици која видим многима одговара. Ја играм са Звездом иии,,, Нешто ту није како треба. Тактика је уиграна савршено, али тешко ми иде. Да ли има везе са верзијом игре односно да ли је 5,1,3 или нека друга_!
Корисников грб
borisha21
Youth Team Coach
Поруке: 77
Придружен: 29 Окт 2010, 16:57
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од borisha21 »

Igram sa Partizanom i taktika se u napadu pokazala dobro dok je u odbrani mnogo loše. U prvoj sezoni sam postigao 81 gol a primio 29 što je skoro gol po meču i za našu ligu je mnogo. U drugoj sezoni još gora situacija na 9 utakmica 11 primljenih golova. Igrači u odbrani deluju pogubljeno. Ne znaju da li da izađu i naprave ofsajd ili izađu na igrača i protivnik napravi majmuna od njih. Probao sam i sa jačim timovima i sa boljim štoperima (Balanta i Caulker ) i opet je isto. Procenat pobeda je 67% ali retko bez primljenog gola
Da volim crno bele ponosno kažem svima volim to slavno ime i divim se samo njima ...
Freestyler
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 19 Јан 2015, 19:07
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Freestyler »

Grome jedno pitanje. Koristim ovu taktiku dugo, sad sam preuzeo Crystal Palace i kad igram odbrana mi se mnogo siri i kroz sredinu uvek primam golove? Kako to da resim? Poludecu ... :censored:
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Probajte iskljuciti ofsajd zamku i jednog iz odbrane sa defend na stopera i sa kontrol prebacite na attacking i bice mnogo bolje

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
stefan_tzr
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 08 Феб 2015, 02:36
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од stefan_tzr »

Grome bravo na taktici :ole: Ali imam utisak kao da mi odbrana igra previse visoko i lako primam golove? Imas neko resenje za to? hvala unapred
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Ne znam za ostale ali meni je dosta pomoglo kad sam isključio ofsajd zamke.
Taktika je odlična ali naravno da treba da se prilagodi timu koji je igra. Sasvim male izmene su i više nego dovoljne. ;)
stefan_tzr
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 08 Феб 2015, 02:36
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од stefan_tzr »

Ja ovu taktiku koristim sa Crystal Palace , godina 2017 prva sezona u klubu i sa ovom taktikom borim se za 4 mesto. Krca taktika, samo lako primam golove. Kako se iskljucuje ofsajd zamka? Gde je to?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

U Team Instructions isključiš Use Offside Trap.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Ja sa Zvezdom igram sa ovom taktikom i duplo manje golova primam od kad sam je ''naštelovao''.

Probaj malo, izmenjaj nešto, pogreši par puta pa ćeš naći šta ti odgovara. ;)
stefan_tzr
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 08 Феб 2015, 02:36
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од stefan_tzr »

Слика Слика Слика Слика
Слика
Slike govore vise od hiljadu reci. Prva sezona u klupu, ovakav plasman.Pre toga sa Zvezdom dominirao. Grome svaka cast :fanman:
Последње учитавање од stefan_tzr дана 08 Феб 2015, 15:07, учитано 1 пут укупно.
Stevan83
Youth Team Coach
Поруке: 91
Придружен: 10 Нов 2010, 14:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stevan83 »

I ja imam sličan problem kao Stefan samo što vodim Liverpul.... Sve šarenoliki rezultati.... Sastavim dve tri pobede na jedvite jade pa mi dodje neki klub koga treba da pobedim on me nafiluje sa po dva tri gola....
Onda imam posed lopte uvek , jako mnogo šuteva na gol a realizacija mi je nikakva.... Često mi se desi da prvi primam gol...
Inače taktika je extra samo imam tih problema....
Bilo bi fino da malo iskorigujemo to, da mi pomognete
Često se dešava da šutiraju sa veće udaljenosti ili da promasuju čiste zicere.... Jako mnogo šuteva na gol imam a od toga ništa
stefan_tzr
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 08 Феб 2015, 02:36
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од stefan_tzr »

Ljudi strasan problem imam sa povredama, sve na 4-5 nedelja nemam ekipu bre, kako to da resim, koji trening da vodim?
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Druze, sta mislis, da li bi taktika radila ako bih AMC premestio na DM i stavio mu DLP(S) posto u Sevilji nemam bas dobrog AMC tj jedino imam Suareza dok na DM imam 2-3 igraca
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

stefan_tzr пише:Ljudi strasan problem imam sa povredama, sve na 4-5 nedelja nemam ekipu bre, kako to da resim, koji trening da vodim?
Nije pravo mesto za ovakvo pitanje.

Mozda su ti igraci skloni povredama, kako ti izgleda trenutni trening ? Posalji na PP da resimo, nemoj spamovati Gromu ovde
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Ovak vidim svakakva pitanja ovako ne znam sad ko je stapisao ali ovaku cu da pisem
Prvo se zavisi koji tim vodite tj sa kakvim igracima raspolazete sta hocu da kazem ako sam ja u taktiktici namestio primer poziciju AMC a vi dobrog igraca na toj poziciji nemate primer imate DM sve stotreba da uradite je da prevucete amc na poziciju DM i to je to stavite mu duznost za koju je on najbolji ako su vam takvi igraci kljucni

Sto se tice pozicije MC rekao sam jednog da se stavi na Roaming playmaker Wingere na Raumdoter attack vec kako li se pise

U Timskim instrukcijama iskljucite opciju Ofsajd zamke


Jednog igraca u odbrani DC sa defend stavite na stopera

A mozete i probati da sa Control prebacite u Attack



Sto se tice povreda tu ne mogu pomoci i meni se desi da se povrede par njih i to na par meseci pa iskukakam malo i teram sta da se radi sudbina
Последње учитавање од Grom дана 17 Феб 2015, 15:53, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”