Pentagon čelndž - луди

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Završio sam prelazni rok, pa sam se i zaigrao, i odlučio da nastavim da igram do polusezone, a na polusezoni sam odlučio da nastavim do kraja iste.

Слика

Primeticete da je od nosioca igre od prosle sezone ostao samo Lakazet, a on je već prestario, pa se nešto i nije naigrao, ali dovoljno je igrao da se ne ljuti.

Слика

Kao prvi špic, koji je igrao ispred Lakazeta, stigao je ovaj momčić iza Anala na fri. Jasno je kolko je dobar čim mi je Anal nudio 55m da ga vrati. Odbio sam na keca.

Слика

Saul mačka, mnogo sam ga platio, ali je zadovoljio.

Слика

Слика

Oni su došli kao dva momka koja će se rotirati na MC-u i ne zna se koji je bio bolji. Krauli je pružao bolje partije ali je igrao protiv slabijih protivnik. Zato sam ja ipak više poverenja imao u Kura.

Mislim da je dosta priče o pojačanjima.

Слика

Daleko najvažniji igrač od svih koji su bili tu i prošle sezone.

Слика

Opet smo uzeli oba kupa, sprdali se.

Слика

Sabijači smo bili cele sezone, međutim do nije bilo dovoljno, ali mi je ovo takmičenje bilo potpuno nebitno u odnosu na ono za šta sam se stvarno borio.

Слика

Put do finala prelak. Sve jaki protvnici, al džaba im sve. Interesantno je da mi je klinac od 16 dina branio i protiv Šalkea i Barse.

I onda meč sezone.

Слика

Pentagon je ostvaren, a ja odo da se napijem.

Слика

Ušao sam u vrldvajd hol of fejm. Verujem da bi kroz 5 sezona stigao do top5, al me mnogo bre mrzi.

Za kraj mogu reći samo ovo:

pozz.
Последње учитавање од луди дана 07 Феб 2015, 14:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

muuu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”