Glory tactic by Grom 4-2-3-1 Full Update

Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

ado_shorty пише:Jedino sto mi malo smeta su sutevi iz daljine...oba CM sutiraju dosta,malo mi lopti stize do napadaca...inace imam dobre rezultate...da li se to tebi desava?
i da i ne vise ne nego da....sad sam trenutno prebacio sa Fluid igre na Very fluid i cini mi se da je mnogo bolje jos mi je rano da kazem ali iskreno mislim da je bolje da je sada sve ok
probacu i sa fluid na flexible mislim moze biti tu neki problem....ako ti resis to pitanje javljaj
Последње учитавање од Grom дана 10 Дец 2014, 16:32, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
zarkovac123
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 29 Дец 2011, 19:20
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од zarkovac123 »

Taktika je super.... nista nisam menjao kao sto si rekao, samo me zanimaju kada trazim igraca za sredinu terena po pom misljenu treba da box to box jer je po taktici CM namesten na automatik sto znaci da treba da se prilagodi situaciji na terenu i treba da bude odlican i u napadu i u odbrani takodje me zanima ista za FB pod koji sposobnostima ga trazis ja po FB support...HVALA taktika je super :winner:
Djole
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 11 Дец 2010, 15:04
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Djole »

zarkovac123 пише:Taktika je super.... nista nisam menjao kao sto si rekao, samo me zanimaju kada trazim igraca za sredinu terena po pom misljenu treba da box to box jer je po taktici CM namesten na automatik sto znaci da treba da se prilagodi situaciji na terenu i treba da bude odlican i u napadu i u odbrani takodje me zanima ista za FB pod koji sposobnostima ga trazis ja po FB support...HVALA taktika je super :winner:

Код: Изаберите све

http://fmhvibe.co.uk/community/topic/12010-box-to-box-midfielder-v-central-midfielder/
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

zavisi koji budzet imas koliko mozes da se opruzis ja primer za CM vise trazim da je neki playmaker oni mi se extra uklope na tu poziciju ako je neki jaci klub primer za FB uzmes Fabio Coentrao primer taj stil a CM Aron Ramsey to je ideal AMC Ozil Pjanic tako takav stil igraca i to bude bum to trazis
Uglavnom kakvog god igraca da imas da ti igra samo ga stavi da ti trenira tu odredjenu poziciju i vec za par utakmica daje rezultate a ja na CM menjam cesto treninge njima stavljam da treniraju i Advanced playmaker attack

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
goranns
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 14 Окт 2011, 09:40
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од goranns »

Svaka čast za taktiku, mnogo mi je pomogla. :cheers: :fanman: :winner:
Fudbal je jednostavna igra u kojoj 22 čovjeka trče za loptom i u kojoj uvek na kraju pobjeđuju Nemci!
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

goranns пише:Svaka čast za taktiku, mnogo mi je pomogla. :cheers: :fanman: :winner:
nema na cemu i drugi put care...

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Vendi
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 21 Мај 2012, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Vendi »

Mentality i teamshape da stavim na sta?
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Тактика убија. Свака част, мајсторе. Ако узмем :winner: са Леотаром, имаш :cheers: . :D
cetalj
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 10 Јул 2011, 19:50
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од cetalj »

Druze,taktika je super... ja sam je prenio na fm14 i vrh radi...bas bi mi znacilo kada bi okacio player instr.,i da...sta radis kada je 75min,vodispa hoces da se malo zatvoris,samo da ne primis gol? Posto kada vodim,protivnik onda napadne svim snagama i bas je onda gutavo.☺ Hvala ti unaprijed i izvini na velikom textu!☺
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Vendi пише:Mentality i teamshape da stavim na sta?
to ne diras nista ostavis kako sam ja stavio na control
milpar пише:Тактика убија. Свака част, мајсторе. Ако узмем :winner: са Леотаром, имаш :cheers: . :D
uzeces sigurno
cetalj пише:Druze,taktika je super... ja sam je prenio na fm14 i vrh radi...bas bi mi znacilo kada bi okacio player instr.,i da...sta radis kada je 75min,vodispa hoces da se malo zatvoris,samo da ne primis gol? Posto kada vodim,protivnik onda napadne svim snagama i bas je onda gutavo.☺ Hvala ti unaprijed i izvini na velikom textu!☺
Samo ti pisi i pitaj ako ti nesto treba,sad sam zaboravio kako ide na fm14 ali ovde imam team talk onaj z vreme utakmice i stavim calm encourage ili concetrate i bude extra mozda probaj sledeca kada ti zagusti tamo od 75 min promeni sa control na counter vidi kako ce tada da se ponasaju a player instruction za koje pozicije ti treba

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
cetalj
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 10 Јул 2011, 19:50
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од cetalj »

Hvala ti najljepse,munjo! To mi je i trebalo... Jos jedno pitanje...da li si nesto podesavao u kornerima,autima i slobodnim udarcim? ☺
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

[quote="cetalj"]Hvala ti najljepse,munjo! To mi je i trebalo... Jos jedno pitanje...da li si nesto podesavao u kornerima,autima i slobodnim udarcim? ☺

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Moskri27
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 09 Јан 2015, 13:16
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Moskri27 »

I ja sam poceo sa fulamom sa ovom taktikom sad cekam rezultate. :winner:
cetalj
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 10 Јул 2011, 19:50
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од cetalj »

Ej,probao sam danas sa ovim instr i dobio sam Cardifa sa 7:2...razbio ih! Igram sa Nottingham forestom! Ej,jesu li ti iste instrukcija i za desnom CM kao za levog?
Moskri27
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 09 Јан 2015, 13:16
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Moskri27 »

Imam jedno pitanje, da li si mislio ovakav trening da stavimo za ovu taktiku?

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5qtxv7
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Moskri27 пише:Imam jedno pitanje, da li si mislio ovakav trening da stavimo za ovu taktiku?

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5qtxv7
da takav a mozes i too winger suport da stavis na winger all duties
cetalj пише:Ej,probao sam danas sa ovim instr i dobio sam Cardifa sa 7:2...razbio ih! Igram sa Nottingham forestom! Ej,jesu li ti iste instrukcija i za desnom CM kao za levog?
jeste iste su funkcije mozes jednog cm da stavis na Roaming playmaker a winger u raumdoter attack

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Stevan83
Youth Team Coach
Поруке: 91
Придружен: 10 Нов 2010, 14:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stevan83 »

Odbrana LB i RB -Full Back Automatic

Ja ovde nemam opciju automatic vec suport
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Stevan83 пише:Odbrana LB i RB -Full Back Automatic

Ja ovde nemam opciju automatic vec suport
pise float

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Freestyler
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 19 Јан 2015, 19:07
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Freestyler »

Svaka cast na taktici :claping: :D Mucio sam se sa Zvezdom sa taktikama dok tvoju nisam uzeo, i onda lagano osvoji prvenstvo :D Jedno pitanje za 2 MC-a , oni mi nesto slabo rade, kao i krila ? Imas preporuku za neke druge role? MC su CM i Au , a krila W i Support?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”