Problem sa treninzima

Myllan94
Newgen
Поруке: 23
Придружен: 09 Феб 2012, 14:50
Место: Sid
Status: Није на вези

Problem sa treninzima

Порука од Myllan94 »

Pozdrav svima, imam problem sa par igraca,pise mi da su nezadovoljni treninzima, smanjio sam tim pojedincima training na light, ali su oni i dalje nezadovoljni, ima li neko neki predlog?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Sigurno ima neka informacija zašto su nezadovoljni.
Pogledaj info o treningu što ti šalje asistent. Takođe uđi u profil igrača pa pogledaj da li piše nešto tamo gde je unhappy u vezi treninga.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

А да им ниси ставио можда да вежбају неку индивидуалну оцену, омиљени потез или нову позицију? Сигурно ти је писао разлог због чега су незадовољни. Нпр. ставиш играчу да индивидуално вежба скок и он зна због тога да се надрка јер мисли да нема никакве користи. Знају да се дркају и ако немаш посебног тренера за голмане, фитнес и тако нешто.
Myllan94
Newgen
Поруке: 23
Придружен: 09 Феб 2012, 14:50
Место: Sid
Status: Није на вези

Порука од Myllan94 »

Pise svima isto- Unhappy with training overall. Prihvatio sam i savet od asistenta za svakog igraca ali se i dalje nista ne menja, padaju im ocene zbog tih mrtvih treninga, mozda da obrisem ove focus treninge svakom?
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Ako se radi o dobrim, profesionalnim igračima, može da se desi da su zadovoljni zato što su treninzi light, tj. da žele da im pojačaš treninge.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Oni su ti nezadovoljni sa generalnim treningom. Meni se dešavalo da mi linearno igrači postaju nezadovoljni kada im duži vremenski period držim jedan te isti meč. prep. (na primer odbranu od prekida, ili napadčke akcije), tako da, ako vodiš neku ekipu u rangu JSL-a smanji generalni trening na "average" ili "light" (ako je još manji profesionalizam u pitanju). To što si ti njma "smanjio" individuali trening na "light" njima u principu ništa ne znači, samim tim i ne smanjuje njihovo opterećenje. Ti si sa tim potezom njima samo drugačije rasporedio isti onaj napor koju su oni trpeli i pre toga,tj. ako staviš "light" on će se više fokusirati na generalni trening, a ako staviš "high" on će zanemariti generalni, a forsiraće se individualno, a njegovo generalno trošenje na treninzima će ostati isto. Tako da - menjaj generalni trening.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

To nije tačno. Generalni i individualni trening* ne dele vreme međusobno. Zapravo, njihovo vreme se sabira i daje ukupan Workload.

Tako da time što je on stavio individualni trening na Light nije povećao generalni trening, već je smanjio ukupan obim treninga za te igrače.


* Da ne bude jezičke zabune, mislim na General Training i Individual Training.
Myllan94
Newgen
Поруке: 23
Придружен: 09 Феб 2012, 14:50
Место: Sid
Status: Није на вези

Порука од Myllan94 »

Uspeo sam resiti, sklonio sam nekim nezadovoljnim igracima individual training, i za par njih sam nasao nesto sto im ne smeta. Hvala svima na savetima :)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ja imam par manjih profesionalaca koji mi se redovno žale na naprone treninge, ali nikad nisam smanjivao workload samo zbog njih, tako bi mi cela ekipa gubila zbog njih par lenjivaca. Gledam da se lažem malo sa njima, na primer, primetio sam da kada im pohvalim rad na treningu (iako za to nema realnog osnova) na neko vreme se uklone sa liste nezadovoljnih treningom. Sledećeg meseca ponovo kukaju, ja ponovo isto, i tako šljakamo već nekoliko sezona, ocene se razvijaju normalnim tokom.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Čak i ako su nezadovoljni, ocene će se razvijati normalnim tokom, tako da možete da ih ignorišete do mile volje. :)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Uvek imam u glavi onu rečenicu iz hints & tips, "keep your players happy..."; insistiram na potpunoj harmoniji među igračima.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Naravno, oko toga se slažem. Govorio sam isključivo o aspektu napretka igrača.

Ali opet, ne možeš ni očekivati potpunu harmoniju u timu sa neprofesionalnim igračima, zar ne?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Tu radi tutoring, svi će oni biti isti, rade i ćute.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”