Niže lige Slovenije

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Niže lige Slovenije

Порука од Sloba »

Слика

SLOVENSKE NIŽE LIGE V.1

Nakon crnogorskih nižih liga na red su došle i slovenske. Na žalost, zbog manje informacija za sada je aktivirana treća liga i rađeno je na njoj, a u kasnijem periodu pokušaće se i dodavanje četvrte lige koja ima 6 podgrupa. Peta liga koja je ujedno i zadnja trebnutno nije u planu iz razloga što je za tu ligu nemoguće pronaći informacije ali možda na kraju uradim i zadnju slovensku ligu.

Osim što je aktiviranja treća slovenska liga, dodata su lokalna rivalstva zbog većeg užitka igranja kao i što je dodata istorija u ligama i kupovima za godine koje nisu bile ubačene na FM.

Ako imate neke sugestije ili primetite greške recite to ovde u temi ili meni na privatnoj poruci. Ako imate pitanja takođe se slobodno izjasnite. :cheers:

SS:

Код: Изаберите све

http://share.pho.to/7pI2A
DOWNLOAD:

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/83xq68ycz1ldw10/Nize+Slovenske+lige.dbc
Dodatak ubaciti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2015/editor data
Последње учитавање од Sloba дана 08 Нов 2014, 18:36, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne znam da li se tako kaže kod nas ali sobzirom da kod njih piše primer: "3. Slovenske lige", i da se država zove Slovenija što je logično da je Slovenske, a kad su u pitanju takmičenja i tako sitne stvari govor je jako sličan i tako ću i ja pisati. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam zaboravio ni Sloveniju. Fora je da je ona dosta lakša od Hrvatske ali da je Hrvatska trenutni prioritet za rad.

Nakon što završim Hrvatsku, u nedelju krećem sa radom na dodatku za Sloveniju tj. za još niže lige, 4 stepen fudbala.

Mislim da imam sve potrebne informacije. Liga 4 se deli na 6 grupa.. o 5. SNL (zadnjoj ligi) već nemam nikakvih informacija ali probaću da nađem što bi značio da ćemo ove godine napraviti čudo.

Sve srpske, hrvatske, bosansko-hercegovačke, makedonske, crnogorske i slovenske lige bi izašle iz radionice serbian-fm.net što bi zaista bilo nešto što do sada niko nije radio. Ipak, Hrvatsku kada završim 1. ŽNL ima da dodajem još 2, 3. ŽNL i 4 (ona je laka) dok u Sloveniji imam i 4 i 5 ligu.

:cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”