{rešeno}Transfer budzet u zagradi

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Закључано
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

{rešeno}Transfer budzet u zagradi

Порука од Tachini »

Zna li neko sta znaci transfer budzet u zagradi? Igram sa Southamptonom i na polusezoni prodam neke igrace i pise mi na HOME da imam 46miliona, ali stoji u zagradi, a kada udjem u Board nemam dinara na transfer budzetu, wage budzet mi je veci nego sto trosim, ali ne mogu nista da korigujem. Igram Manager godinama i ovo prvi put vidim, da prodam igrace za 50+ miliona, a da nemam dinara za transfere.

Zna li neko o cemu je rec?
Последње учитавање од Tachini дана 13 Нов 2014, 22:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

ako ti je prva sezona možda si štrikliro ono da nema budžeta u prvom prelaznom roku. ako ne, onda ti je inicijalni budžet bio nula a board ti ne da da trošiš pare od prodaje igrača jer su u dugovima pa im treba za otplatu. jedno od to dvoje je, ja ne znam šta bi treče moglo da bude :wtf:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Prva mi je sezona, ali nisam kliknuo da nema budzeta u prvoj sezoni. Normalno sam kupovao igrace na pocetku. Sad na polusezoni sam imao jos mozda 1m na budzetu i prodam bekoliko igraca i trebalo bi da imam preko 45m da trosim i stoji mi tako, ali u zagradi na Home stranici, ali na Bordu nemam para i kada hocu nekoga da dovedem ne mogu, jer isto kao nemam para.

Ovo mi se prvi put do sada desilo i jako je glupo, jer sad ne mogu da dovedem zamene za igrace koje sam prodao i krpim tim i izmisljam mesta igracima. Ne znam da li su mozda dugovi u pitanju, ali ne bi trebalo da sam u dugovima, jer Saouthtamptom nema tih problema, plus nisam trosio vise para nego sto sam prodavao. Cudno jako. Moguce da je neki bag.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pomoglo bi da nam daš ss, pošto ovako možemo samo da nagadjamo. Ako je problem još aktuelan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Ako ti stoji u zagradi neka cifra to znaci da si u minusu toliko. Po defaultu u menadzeru sve negativne cifre su prikazane kao (1000e) umesto - 1000e. Imate u preferences da ovo podesite i da vam negativan bilans prikazuje kako dolikuje.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

:yesko:

Pod formats.

Слика
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Hvala svima na pomoci. Moguce da sam bio u minusu, mada mi je nelogicno, jer nisam trosio vise nego sto sam inkasirao. No kod sledeceg prelaznog roka su mi dali normalan budzet, tako da problem vise nije aktuelan.
Закључано

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”