FM-15 Beta Utisak

Sve o FM15
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Dule93 пише:
Sloba пише:Vi ste svi još i ok al treba umeti napraviti da ti 75% igrača bude nesrećno više od pola sezone hahah
Uspeo sam i to. :D
Haha i ja ljudi uspeo. Lukovic dobijo 2 crvna kartona(back to back) i ja mu dao 1-week fine. Odma ceo tim skocio na njegovu stranu, katastrofa u klubu trenutno. Isto imam problema sa povredama.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja i dalje teram inat. :D Niko nije iznad mog autoriteta.
Корисников грб
Mire03
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 08 Мај 2011, 13:46
Место: Батајница
Status: Није на вези

Порука од Mire03 »

После полусезоне са Звездом утисци су следећи. Да кренем од лоших: 1.Голмани- много примљених голова са велике удаљености, реагују као рукометни голмани у неким ситуацијама, испадају им лопте... 2.Аутоголови- на свакој другој утакмици неки играч мора да постигне најглупљи могући аутогол. 3.Голови- У просеку на утакмици падају три гола, ја сам чак везао 3-4 за редом 3:3. Добре утиске оставља скаутинг и сајдбар, све је приступачније. Толико од мене... Сада одох по титулу :gunman:
Циганин сам то не мења ствари!
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Порука од Filip991 »

Moji prvi utisci:
- mnogo golova
- jos vise preokreta
- puno smesnih golova
- mnogo glova iz daljine

- Taktiku s zasrali za sve pare!
Nadam s da ce u full igir moci da se desnim klikom odredjuju igraci
Dobo je jedino sto u zavisnosti na ulogu igracu se koriguje malo stajanje na terenu.

- da li je bolje ili losije stosu pola stvari skembai pod drugim direktivama, vreme ce pokazati, znam amo da sam staf search trazio jedno 5 minuta :gunman:

- 3D animacija me podseca na PES, u smislu da teze savrsenstvu a da, pomeni, izgleda losije negona 14.


Ima jos nekih stvarcica, ali trenutno ne mogu da se setim, vezanih za te noe precice sa leve strane
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Kako mogu da prijavim gresku u igri.Stavili su da Marko Perovic igra za Radnicki Nis a zapravo igra za Radnicki Kg?
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm15-ispravke-vt11578,580.htm
Možeš u ovoj temi.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Da li sam samo ja ili je tako programirano da posle samo jednog team meetinga cela ekipa sa very high moral padne na very poor?

Naime, ocekivanja uprave i mene kao menadzera za sezonu su da zavrsimo na sredini tabele (da ne ispadnemo). Tri kola pred kraj smo treci na tabeli pa sve i da izgubim preostale tekme ne bi pao vise od jednog mesta a asistent mi predlaze team meeting na kome su jedina obracanja igracima vezana za to kako smo izborili opstanak u ligi. Naravno da im cestitam na uspehu i da im kazem da mogu vise od toga gde od plus morala svi idu u minus??? Malo je nelogicno?
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Jel moze neko da postavi SS Pavicevica? Neko je pisao da je uradjen kao Teri pa moram da vidim....ako nije frka....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Evo sa 15.0.2 su sredili povrede, nema vise tako cesto. ME je dosta dobar za BETU bice to sve ok, sa pecevima, taktiku sam nasao tj provalio sam. Ne mozes u isto vreme da igras siroko i da trazis od krila da ti prolaze po boku, ipak je AI kompjutera na visem nivou, zatvore ti bok, pa moras malo da tumbas, ne moze samo da se postavi taktika i na very high speed da se odigra, nije ovo CM4. Znaci bajo ako hoces da igras FM15 moras da razmisljas kao trener da vidis gde mozes da prodjes, ako protivnik ima odbranbenog igraca od 2m ne mozes da centriras nego da ga pretrcis... jbg snadjite se malo... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Zato je kontra-napadacki fudbal nenadjebiv :zelenko: FM je ludo uznapredovao..na sta li ce da lici za 15-20 god tek.....verovatno ce da bude slican matrixu :ole: FMatrix
Последње учитавање од srbinho дана 27 Окт 2014, 20:45, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Слика
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

sanjin84 пише:Image
omg :nasty:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Jel zna neko kad izlazi demo? Ova BETA ne zna di tera nadam se da se samo sale s njom :zelenko:
I nikako da pitam sta su one duple ocene? 11-17?
Последње учитавање од srbinho дана 28 Окт 2014, 10:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Demo u petak verovatno.

ocene su raspon.koji smanjujes skautiranjem. sto vise skautiras preciznije ce ocene biti.
Последње учитавање од Džajo5 дана 28 Окт 2014, 11:00, учитано 1 пут укупно.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Aha...pa nije lose to.....a da li se ocene prikazuju u rasponu i onim igracima koji su u mom klubu ili samo ostalima??? Dakle ono - dovedem igraca pa posle nekog vremena znam njegove tacne ocene......ako tako funkcionise onda je to super dosta ce teze naci dobrog igraca, a smaim tim ce postati i realnije to traganje....mada sam citao i da postoji opcija da se to iskljuci.
Последње учитавање од srbinho дана 28 Окт 2014, 12:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Svojim i kompletno skautiranim igračima vidiš sve ocene i to kao jedan broj. Obično je potrebno dve-tri nedelje skautiranja da bi video nečije ocene, a možeš i da ga dovedeš na probu. Ako ih dovodiš na probu može da se desi da ti traže mnogo veću platu. Npr. onaj napadač iz argentine, Denis Stracq... meni je ovako tražio 4k, a na probi 34k mesečno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Zanimljivi su mi transferi, npr Luković potpisao za Voždovac, Žigara došao u Donji Srem, Ljuboja u Vošu itd. :D
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

zele пише:meni je ovako tražio 4k, a na probi 34k mesečno.
jel dvaput učitaš sejv pa proveravaš koliko traži kao slobodan, koliko na probi ili ima neka pametnija opcija?
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Igram betu već 30 dana i do sada sam 6 puta kretao novi sejv, kako nisam mogao da ga skautiram dovodio sam ga na probu, a kad sam skontao da je dobar dovodim ga bez skautovanja i probe.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Svidja mi se to za skautiranje dosta je realnije bice teze igrati tako. A da li su promenili nesto oko skautovanja igraca iz one zemlje gde se nalazi klub koji vodim ili je i dalje lose?
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015”